Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandra93
    replied
    Laba diena. Paskaiciau sia skilti ir ziuriu kad ne as vienas prisijungiau su sandra93. Mano nick RolandasM , bet jau kelinta karta prijungia su situo... o kas keisciausia, kad kazkas jau rase posta is sio nicko del tos pacios klaidos....... Kaip galeciau dabar prisijungti su savo nicku?

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ištryniau cookius, browsing history ir cache. Problema susitvarkė.
    Man taip pat.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Ne, jokie darbai nevyksta. Pasižiūrėk ar su kitomis naršyklėmis ši problema egzistuoja. Pasitikrink ar nėra išjungti slapukai/cookies dabar naudojamoje naršyklėje.
    Ištryniau cookius, browsing history ir cache. Problema susitvarkė.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė AlgirdasD Rodyti pranešimą
    Tikėkimės tą klaidą kada nors kas nors ištaisys...
    Problema sprendžiama.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
    Šiandien antrą kartą pastebiu, jog forumo kalba pakeista į anglų. Pats jokių nustatytų nekeičiau. Įdomu, ar tokią klaidą pastebėjau tik aš, ar visi? Galbūt vyksta forumo vertimo darbai?
    Ne, jokie darbai nevyksta. Pasižiūrėk ar su kitomis naršyklėmis ši problema egzistuoja. Pasitikrink ar nėra išjungti slapukai/cookies dabar naudojamoje naršyklėje.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
    Šiandien antrą kartą pastebiu, jog forumo kalba pakeista į anglų. Pats jokių nustatytų nekeičiau. Įdomu, ar tokią klaidą pastebėjau tik aš, ar visi? Galbūt vyksta forumo vertimo darbai?
    Man taip pat kažkada nutiko (bet tik su Chrome). Forumo kalbos keitimas nustatymuose problemos neišgydo.

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Šiandien antrą kartą pastebiu, jog forumo kalba pakeista į anglų. Pats jokių nustatytų nekeičiau. Įdomu, ar tokią klaidą pastebėjau tik aš, ar visi? Galbūt vyksta forumo vertimo darbai?

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Ar būtina jungtis per tą facebook`ą? kodėl paprastai netinka?

    Komentuoti:


  • AlgirdasD
    replied
    Na, pasikeičiau lytį, ir iš Sandros tapau Algirdu. Tikėkimės tą klaidą kada nors kas nors ištaisys...

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė Sandra93 Rodyti pranešimą
    Tai administracija reaguos kaip nors, ar ir toliau Sandros veisis?
    Čia forumo politika turbūt tokia, moteriškai forumo populiacijai didinti

    P.S. Palauk šiek tiek, sureaguos kas

    Komentuoti:


  • Sandra93
    replied
    Tai administracija reaguos kaip nors, ar ir toliau Sandros veisis?

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    /\

    Jau panašu į tai

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Na tu žiūrėk ir man per "facebook" įjungią tą patį vartotoją "sandra93"
    Užpuolė virusas Sandra

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė aleksas666 Rodyti pranešimą
    na tu žiūrėk ir man per "facebook" įjungią tą patį vartotoją "sandra93"
    wtf?

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Na tu žiūrėk ir man per "facebook" įjungią tą patį vartotoją "sandra93"

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Iš tikrųjų kažkoks neatidirbtas iki galo tas prisijungimas per feisbuką. Pabandžiau dabar taip prisijungti ir mane nukreipė į registravimąsį (sąlygas). Aukščiau yra nuorodą prisijungti nariams. Ją paspaudus išmeta paprasčiausią forumo prisijungimo lentelę su nario vardu ir slaptažodžiu. Taigi jei jau yra galimybė prisijungti per feisbuką, tai gal būtų galima padaryt kad tokiu atvėju jungtųsi su feisbuko nario vardu (tiksliau, el. paštu) ir slaptažodžiu?
    Paskutinis taisė spirit; 2012.01.12, 22:27.

    Komentuoti:


  • Sandra93
    replied
    Ne, jungiausi iš savo namų...Bet netgi tos kažkokios Sandros pranešimas yra rašytas lapkričio 30d.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Mėginai prisijungti iš viešos prieigos taško? Jeigu yra vieša prieiga, tuomet gali būti išlikę prisijungimo duomenys(on line), kuriuos tinklalapis palaikė aktualius situacijai.

    Komentuoti:


  • Sandra93
    replied
    Nesuprantu kas įvyko. Vakar bandžiau užsiregistruoti (ar čia prisijungimas skaitosi ) į forumą per Facebook'ą, ir mane iš karto įmetė į šitą profilį, prijungė kaip kažkokią Sandra93. Panašu, kad būčiau įsilaužęs į jos paskyrą. Bet rimtai, nesuprantu kas čia įvyko. Aš tik paspaudžiau tą Facebook'o mažą ikoniukę prie prisijungimo, sutikau su programos užklausa ir viskas. Rašiau laišką administracijai, per parą jokio atsakymo...

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Atėjo nauji metai visur tik ne į miestai.net/forumas. Kalendoriaus skiltyje vis dar nėra 2012m. kalendoriaus. Manau tai nežymi problemėlė, bet vistiek manau automatinė sistema būtų geriau
    Mes kaip ir majai, galvojam, kad daugiau nei 2011 turėti nėra reikalo
    Ačiū, sutvarkyta

    Komentuoti:

Working...
X