Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Aleksas666
    replied
    Atėjo nauji metai visur tik ne į miestai.net/forumas. Kalendoriaus skiltyje vis dar nėra 2012m. kalendoriaus. Manau tai nežymi problemėlė, bet vistiek manau automatinė sistema būtų geriau

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Beje, kažkaip nerandu - kur yra video (youtube) įkėlimo instrukcija? Kažkada esu matęs, ir ten rekomendavo įkėlinėti berods "v=b-uRGP_kJxg" būdu, nors puikiai veikia ir be to "v=". Gal dėl to buvo tos bėdos su http://www.youtube.com/embed vietoj http://www.youtube.com/v ?

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    O gaila, nebematau video Ar niekaip neįmanoma padaryti, kad būtų galima žiūrėti video be flasho? Ir delfi, ir lrytas embedina youtubą taip, kad rodo be flasho, negi čia neįmanoma taip?
    Paskutinis taisė digital; 2011.12.18, 01:00.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Grąžinau atgal seną įterpimo būdą tai dabar turėtų būti viskas tvarkoje.

    Komentuoti:


  • Raptor
    replied
    Čia kažkas keisto su youtube pasidare, man irgi taip buvo, kai bandžiau youtube klipuką įdėt, nors dėjau [youtube] čia rašydavau nuoroda, kuri prasidėjo po v= [ /youtube] ankščiau tai nieko nebuvo baisaus, bet paskutiniu metu, kažkoks defektas pasidarė su tuo...

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Ne tau vienam....

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Čia tik mane vieną temoje apie lietuvišką muziką išmeta į youtube.com?

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
    Temoje "Geležinkelių stebėjimai (Video filmavimai)" 35 psl. permeta tiesiai į "YOUTUBE"
    Sutvarkyta.

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Temoje "Geležinkelių stebėjimai (Video filmavimai)" 35 psl. permeta tiesiai į "YOUTUBE"

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Apie tą patį rašiau jau prieš pusę metų, tad problema turbūt nėra vienkartinė.

    http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=546

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė sleader Rodyti pranešimą
    Man irgi rodo jog yra septintas puslapis.
    Ten tiesiog už 6 yra ir 7, tarsi peržiūrinėtum priešpaskutinį puslapį (šeštajį), bet spaudžiant ant septinto užkrauną tą patį šeštą.

    Atvaizdas
    Dėkui. Paleisim skaitiklių atnaujinimus po vidurnakčio. Turėtų susitvarkyti. Brūkštelkit jei rytoj vis dar matysis tas 7 puslapis. Ačiū.

    Komentuoti:


  • sleader
    replied
    Man irgi rodo jog yra septintas puslapis.
    Ten tiesiog už 6 yra ir 7, tarsi peržiūrinėtum priešpaskutinį puslapį (šeštajį), bet spaudžiant ant septinto užkrauną tą patį šeštą.

    Paskutinis taisė sleader; 2011.11.24, 22:01. Priežastis: pridėtas img

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
    Ekrano vaizdo nėra ten ką matyti, paspaudus ant 7 puslapio kraunasi langas ir vėl įsijungia 6 puslapis. Naršyklė google chrome, laikiną atmintinę bandžiau ištrinti. Šiaip jau bent savaitė šitaip, tik nerašiau niekur, galvojau susitvarkys
    Na čia ir įdomu, nes mums tas 7 puslapis nėra matomas, mat jo aplamai nėra



    O kaip rodo pas tave?

    Komentuoti:


  • dainiauskas
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    O ką užkrauna paspaudus tą nuorodą? Gal galima būtų matyt ekrano vaizdą (printscreen)? Kokia naršyklė? Ar bandei išvalyti laikiną atmintinę aka cache'ą?
    Ekrano vaizdo nėra ten ką matyti, paspaudus ant 7 puslapio kraunasi langas ir vėl įsijungia 6 puslapis. Naršyklė google chrome, laikiną atmintinę bandžiau ištrinti. Šiaip jau bent savaitė šitaip, tik nerašiau niekur, galvojau susitvarkys

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
    deja ne Neveikia ir toliau
    O ką užkrauna paspaudus tą nuorodą? Gal galima būtų matyt ekrano vaizdą (printscreen)? Kokia naršyklė? Ar bandei išvalyti laikiną atmintinę aka cache'ą?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Gal būtų galima kokį ekrano vaizdą prisegt?

    Komentuoti:


  • dainiauskas
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Problema matyt laikina buvo. Dabar viskas tvarkoje.
    deja ne Neveikia ir toliau

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
    Problema matyt laikina buvo. Dabar viskas tvarkoje.

    Komentuoti:


  • dariusn
    replied
    Parašė dainiauskas Rodyti pranešimą
    galvojau kad čia man vienam taip, tai nedrįsau skųstis

    Komentuoti:


  • dainiauskas
    replied
    http://www.miestai.net/forumas/showt...t=10588&page=6

    Neįjungia paskutinio puslapio

    Komentuoti:

Working...
X