Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Wycka
    replied
    Bėginis transportas Viskas apie bėginį tranportą: traukiniai, tramvajai, metro ir t.t.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Dvarioke Rodyti pranešimą
    Jei pranešime noriu įdėti nuotrauką, man neatidaro nuorodos, o meta pagrindinį tinklapio puslapį kaip parašyta žemiau, rašo "Internet Explorer Script Error":
    Atrodo problema tik su IE7 naršykle, nors su IE6 bei IE8 veikia kaip ir turi veikti. Pabandyk atnaujinti savo naršyklę į IE8:

    http://www.microsoft.com/windows/Int...r/default.aspx

    arba įterpk atvaizdo nuorodą tarp [img] žymų, štai taip:

    [img]http://img.photobucket.com/albums/....jpg[/img]

    Komentuoti:


  • Dvarioke
    replied
    Jei pranešime noriu įdėti nuotrauką, man neatidaro nuorodos, o meta pagrindinį tinklapio puslapį kaip parašyta žemiau, rašo "Internet Explorer Script Error":

    Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
    kodėl negalima nuorodos padaryti?

    Atvaizdas

    Komentuoti:


  • AnD
    replied
    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 19922944 bytes) in /... on line 43627

    Kažkas nutiko, kad mano darbinis kompas jau kelintą dieną išmeta tokį pranešimą, norint prisijungti prie miestai.net puslapio, nors visi kiti atsidaro gerai. Namuose atidaro gerai. Namie naudojuosi zebra internetu, darbe, atrodo, litnet (VDU).
    Man irgi taip pat. Bet cia jungiantis ne prie forumo. Pastebejau gal sestadieni.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 19922944 bytes) in /... on line 43627

    Kažkas nutiko, kad mano darbinis kompas jau kelintą dieną išmeta tokį pranešimą, norint prisijungti prie miestai.net puslapio, nors visi kiti atsidaro gerai. Namuose atidaro gerai. Namie naudojuosi zebra internetu, darbe, atrodo, litnet (VDU).
    Dėkui už pastabumą, prieš keletą valandų ši klaida sutvarkyta

    Komentuoti:


  • Linas
    replied
    Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 19922944 bytes) in /... on line 43627

    Kažkas nutiko, kad mano darbinis kompas jau kelintą dieną išmeta tokį pranešimą, norint prisijungti prie miestai.net puslapio, nors visi kiti atsidaro gerai. Namuose atidaro gerai. Namie naudojuosi zebra internetu, darbe, atrodo, litnet (VDU).

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Tai tau tada rags patsai kaltas senas bajeris, man irgi taip būna, todėl dažniau skaitau

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Vis ketinau iškelti šį klausimą ir vis pamiršdavau arba aptingdavau ir neprisiruošdavau Kodėl forume egzistuoja toks "bug'as", o gal tai sąmoningai padaryta, o gal aš tiesiog žioplas ir nemačiau kokio "tool'so" dalyvio pulte? Forume einant į bet kurią temą per "Skaityti pirmą nežiūrėtą pranešimą" rodomi maksimum kelių dienų pranešimai. O visi senesni pranešimai "ignoruojami", jei aš toje temoje nebuvęs tarkim savaitę, mėnesį ar daugiau.

    Komentuoti:


  • anaiptol
    replied
    kodėl negalima nuorodos padaryti?

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Taip, būtent dėl to.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Sutvarkyta. Nežinau, dėl ko tai buvo, tačiau įtariu, dėl to, kad tema sukurta tuomet, kai forumas buvo koduojamas Windows-1257 koduote.
    Paskutinis taisė 99; 2009.02.08, 10:14.

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Gal ankščiau buvo, bet prie naujausių pranešimų nerodo lietuviškų raidžių:

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Pagrindinio puslapio apačioje paspaudęs ant fotogalerijos nuotraukos, atsidarė nuotraukos, jas peržiūrėdamas pastebėjau, kad yra užrašas "Ankstenis", praleista viena raidė. Štai kad ir čia galima pamatyti.
    Ačiū. Pataisyta.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Pagrindinio puslapio apačioje paspaudęs ant fotogalerijos nuotraukos, atsidarė nuotraukos, jas peržiūrėdamas pastebėjau, kad yra užrašas "Ankstenis", praleista viena raidė. Štai kad ir čia galima pamatyti.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kodėl kalendoriuje vis dar negalima peržiūrėt š.m. Sausio?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Įtariu Google Chrome, ar aš klystu?
    Firefox

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    As su chromu sedziu, nera jokiu problemu.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė spirit
    Klausimas: Kodėl kaskart užėjus man vis reikia prisijungti, nors visada žymiu kad prisimintų? Čia forumo klaida ar mano naršyklė nesąmones daro?
    Įtariu Google Chrome, ar aš klystu?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Klausimas: Kodėl kaskart užėjus man vis reikia prisijungti, nors visada žymiu kad prisimintų? Čia forumo klaida ar mano naršyklė nesąmones daro?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied

    Komentuoti:

Working...
X