Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Labas rytas, Irma. Tai įvyko prieš gerus porą mėnesių.
    Tai aš nepamiršau, bet kai pažiūri į tavo pranešimų skaičių, kuris dabar 450 ir primink kiek ten tūkstančių turėjai? Tai žinai kraupiai atrodo. ;D
    Temose atrasti diskutuojančius narius su savimi turėtų tapti norma
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Labas rytas, Irma. Tai įvyko prieš gerus porą mėnesių.
      Žmonės taip lengvai tokių dalykų nepamiršo
      Flickr

      Comment


        Parašė rat
        Ponas bent flickr'o nuorodą į parašą galėtų įsidėti. O tai gaudyk dabar internetuose.
        Tai būtinai bus padaryta. Ir ne tik Flickr'o, bet, jei kas nors labai nesupyks, ir kito naujo projekto nuoroda. Bet kokiu atveju, vienaip ar kitaip būtinai informuosiu apie visas būsimas keliones, kurių šiems metams jau irgi suplanuota nemažai.

        Comment


          Gal kas galėtų paaiškinti, kodėl forumo narys liutass pašalintas tokiam ilgam laikui. Vienas forumo steigėjų, tvarkytojas - ką jis tokio baisaus padarė?

          Comment


            Geras klausimas. Visos liūtuj skirtos pražangos jau seniai nebegalioja, dėl to galima daryti prielaidą, kad jo pašalinimas nebuvo laikinas/automatinis. Tokius veiksmus, man regis, gali atlikti tik forumo administratoriai. Priežastis pašalinimui buvo, tačiau sutinku, kad visam laikui yra per griežta. Įtariu, kad per klaidą tai nutikti galėjo. Pabandyk Mantui arba 99 privačiai parašyti, jie daugiau galės tau pasakyti.

            Comment


              Kaip suprasti, kad yra dvi "Pasaulio ekonomikos aktualijos" temos?

              Jei sukurta nauja, tai gal tada seną reiktų užrakinti ir pavadinti kaip nors "Pasaulio ekonomikos aktualijos (Archyvas)"?
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Parašė index Rodyti pranešimą
                Kaip suprasti, kad yra dvi "Pasaulio ekonomikos aktualijos" temos?

                Jei sukurta nauja, tai gal tada seną reiktų užrakinti ir pavadinti kaip nors "Pasaulio ekonomikos aktualijos (Archyvas)"?

                Naujoji tema atsirado, kai Lietuvos ekonominėse aktualijose buvo užsidiskutuota apie su Lietuva mažai ką bendro turinčius dalykus.

                Temos sujungtos.

                Comment


                  Kodėl užrakinta tema apie Lietuvos ekonomiką? Kur apie ją rašyti?

                  Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Kodėl užrakinta tema apie Lietuvos ekonomiką? Kur apie ją rašyti?
                    Šita tema buvo ir yra atrakinta:
                    http://www.miestai.net/forumas/showt...12814&page=109

                    Comment


                      Esu įsitikinęs, kad man nesivaideno . Bet nesvarbu.

                      Comment


                        Tau tikrai nesivaideno

                        Comment


                          Čia matyt aš kaltas, kai užklausiau dėl dviejų "Pasaulio ekonomikos aktualijų" temų, o kažkas suklydo ir užrakino ne tą.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            index tu dėl to kaltas ir gausi už tai pražangą po 5 minučių ir 13 sekundžių

                            Comment


                              Ei, nenorit padaryt, kad paspaudus ant temos pavadinimo būtų atidaromas ne pirmas postas, o būtent paskutinis temoje parašytas pranešimas? Tai būtų patogiau visiems. Mat tikrai maža dalis žmonių atsidarinėja pirmuosius postus skaityt, pagrinde diskutuojantieji eini į paskutinius temų puslapius ir ieško naujausių pranešimų. Na, panašiai kaip veikia viršuje esantis naujausių postų temų sąrašas. Paspaudi ant pavadinimo - ir atidaro tiksliai naujausią postą.

                              Comment


                                Taigi prie temos pavadinimo galima spausti "paskutinis" ir atidaromas paskutinis puslapis.

                                Comment


                                  Sitas funkcionalumas yra, reikia spausti ant rodykleles prie kairiojo temos pavadinimo krasto/pradzios ir atsidarys pirmas neskaitytas pranesimas.

                                  Comment


                                    Tai aš žinau, kad paspaudus ant paskutinio temos numerio arba rodyklės atsidarys naujas postas. Bet būtų žymiai patogiau, kad nereikėtų su pele bėgioti po langą. Skaitai pavadinimą - paspaudi ir atidaro.

                                    Comment


                                      Viskas ko prašai ir net gi daugiau yra ir veikia. Tai, kad tau norėtųsi, jog mygtukų funkcionalumas būtų sukeistas vietomis ir taip būtų pakeista nusistovėjusi ir metų metus veikianti forumo tvarka yra tiesiog užgaida, kuri tokia ir liks .

                                      Comment


                                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                        Viskas ko prašai ir net gi daugiau yra ir veikia. Tai, kad tau norėtųsi, jog mygtukų funkcionalumas būtų sukeistas vietomis ir taip būtų pakeista nusistovėjusi ir metų metus veikianti forumo tvarka yra tiesiog užgaida, kuri tokia ir liks .
                                        Tai yra pasiūlymas įgyvendinti tai, ką turi daugelis Lietuvos populiarių forumų.

                                        O ar bus įgyvendinta tai jau sprendžiu ne aš.. Tik pateikiau pasiūlymą.

                                        Comment


                                          Nuo to, pavyzdžiui man, neretai būna kaip tik nepatogiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X