Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar youtube įrašai šitam forume androidams yra išjungti, ar čia mano naršyklės problema kad jų nerodo?
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Ar youtube įrašai šitam forume androidams yra išjungti, ar čia mano naršyklės problema kad jų nerodo?
      Pas mane tai viskas ok. Tiek peržiūra tiek įkėlimas
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Tada reik tvarkyt ar keist naršyklę
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Gal kas gali padėti, nes jau beveik metus esu be skydelio kur šypsnelės, dydžiai, spalvos. Štai screensnotas
          Nei su Internet Explorel 9, nei su Mozzila Firelox neveikia.


          http://foto.terpe.lt/inkelti/20120105/i3_Безымянный.png

          Comment


            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
            Gal kas gali padėti, nes jau beveik metus esu be skydelio kur šypsnelės, dydžiai, spalvos. Štai screensnotas
            Nei su Internet Explorel 9, nei su Mozzila Firelox neveikia.


            http://foto.terpe.lt/inkelti/20120105/i3_Безымянный.png
            Paspausk čia ir pažiūrėk kas rodoma apačioje prie "Kitos parinktys", konkrečiai prie "Pranešimo rašymo sąsaja" turėtų būti pasirinkta antra arba trečia opcija, bet ne pirma.

            Comment


              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
              Paspausk čia ir pažiūrėk kas rodoma apačioje prie "Kitos parinktys", konkrečiai prie "Pranešimo rašymo sąsaja" turėtų būti pasirinkta antra arba trečia opcija, bet ne pirma.
              Vėl veikia. Ačiū

              Comment


                Kodėl nesimato mano temos "Elitas masiškai statosi bunkerius...". Kai ieškau forume šios temos nerandų jos, o kai bandau įeiti per interneto paiešką rašo, kad neturių teisės įeiti. Ką tai reiškia? Kodėl man neatsako nei vienas valdytojas, jau 3 dienos praėjo?

                Comment


                  Tavo tema tikriausiai ištrinta, nes vis tiek būtų kabėjusi tuščia. O pranešimas apie bunkerius puikiai būtų tikęs kokioj nors esamoj temoj.
                  N N N

                  Comment


                    Parašė LBP Rodyti pranešimą
                    Tavo tema tikriausiai ištrinta, nes vis tiek būtų kabėjusi tuščia. O pranešimas apie bunkerius puikiai būtų tikęs kokioj nors esamoj temoj.
                    Man atrodo visiems būtų įdomu sužinoti kodėl slapčia ir masiškai statomi nauji bunkeriai, svarbų išsiaiškinti kas darosi. Bet kokių atvejų tai ne priežastis trinti. Ką šiame forume yra nerašytų taisyklių cenzūra? Patikrinau taisykles ir jų nepažeidžiau. Esamos temos yra apie senus bunkerius, o aš kalbų apie modernius ir naujus laikus.
                    Prašau grąžinti mano temą.
                    Paskutinis taisė Ezekiel11; 2013.01.03, 15:42.

                    Comment


                      Parašė Ezekiel11 Rodyti pranešimą
                      Man atrodo visiems būtų įdomu sužinoti kodėl slapčia ir masiškai statomi nauji bunkeriai, svarbų išsiaiškinti kas darosi...
                      LIetuvoje masiškai statomi bunkeriai?
                      Gal ta informacija susijusi su valstybės paslaptimi, todėl buvo ištrinta.

                      Geriausiais "bunkeris" Vilniuje būtų metropoliteno tuneliai!

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        LIetuvoje masiškai statomi bunkeriai?
                        Gal ta informacija susijusi su valstybės paslaptimi, todėl buvo ištrinta.

                        Geriausiais "bunkeris" Vilniuje būtų metropoliteno tuneliai!
                        Nežinau ar masiškai Lietuvoje statomi bunkeriai todėl ir skelbiau šią temą, gal atsiras žmonių kažką žinančius. Daugelyje šalių būtent šiuo laikotarpiu statomi bunkeriai tik stengiamasi išlaikyti tai paslaptimi. Straipsnyje pateikiau vieno modernizuoto bunkerio Vilniuje nuotraukas.

                        Tai neturi būti paslaptis, neteisinga tai, kad jie statomi "išrinktiems" už mokesčių mokėtojų pinigus ir tylima apie pavojus ateityje. Žinoma elitas tylės ir slėps statybas, kad nesukelti panikos. Ypatingai svarbų išsiaiškinti kas čia darosi.
                        Kartoju forumo taisyklių nepažeidžiau. Tema turi būti paviešinta.
                        Paskutinis taisė Ezekiel11; 2013.01.03, 17:01.

                        Comment


                          Šiame forume nepriimta iškelti kokį nors klausimą ir šaukti "dėkit informaciją apie.."
                          Pirmiau reikia duoti, o paskui imti.

                          Gal geriau apsitrinti, o paskui kurti temas.
                          Paskutinis taisė Romas; 2013.01.03, 20:26.

                          Comment


                            Parašė Ezekiel11 Rodyti pranešimą
                            Nežinau ar masiškai Lietuvoje statomi bunkeriai todėl ir skelbiau šią temą, gal atsiras žmonių kažką žinančius.
                            Vadovaujantis tokia logika galima sukurti 1000 panašių temų: Lietuvoje masiškai statomi kosmodromai. Lietuvoje masiškai statomos povandeninės ateivių išsilaipinimo aikštelės ir laukti kol atsiras apie tai ką nors žinančių. Gal nusileiskim ant žemės ir jei kuriam temas apie statybas tai visų pirma pateikim pakankamai informacijos apie vykdomas arba planuojamas statybas kad būtų apie ką padiskutuoti ir su įdomumu peržiūrėti.

                            Comment


                              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                              Vadovaujantis tokia logika galima sukurti 1000 panašių temų: Lietuvoje masiškai statomi kosmodromai. Lietuvoje masiškai statomos povandeninės ateivių išsilaipinimo aikštelės ir laukti kol atsiras apie tai ką nors žinančių. Gal nusileiskim ant žemės ir jei kuriam temas apie statybas tai visų pirma pateikim pakankamai informacijos apie vykdomas arba planuojamas statybas kad būtų apie ką padiskutuoti ir su įdomumu peržiūrėti.
                              Aš nesuprantų jūsų logikos. Aš čia nekuriu fantazijų, o kalbu apie realius statomus ar jau pastatytus bunkerius. Jei daugybėje šalių jie statomi tai ir galimai Lietuvoje, kad išvengti kažkokios katastrofos. Straipsnyje pateikių daug faktų ir dar daugiau surinksime diskusijos metu. Čia juk turėtų lankytis architektai, o jie ir gauna užsakymus statyti bunkerius.

                              Tema aktuali ne vien smalsumui patenkinti, bet net svarbi gyvybiškai, nes ateityje laukia kažkokia katastrofa apie kuria elitas žino ir bandys išsigelbėti bunkeriuose.
                              Paskutinis taisė Ezekiel11; 2013.01.03, 21:29.

                              Comment


                                Parašė Ezekiel11 Rodyti pranešimą
                                Aš nesuprantų jūsų logikos. Aš čia nekuriu fantazijų, o kalbu apie realius statomus ar jau pastatytus bunkerius. Jei daugybėje šalių jie statomi tai ir galimai Lietuvoje, kad išvengti kažkokios katastrofos. Straipsnyje pateikių daug faktų ir dar daugiau surinksime diskusijos metu. Čia juk turėtų lankytis architektai, o jie ir gauna užsakymus statyti bunkerius.

                                Tema aktuali ne vien smalsumui patenkinti, bet gal net svarbi gyvybiškai, nes elitas kažka žino ir šiaip sau jų nestato.
                                Būtų gerai, jeigu padarytumei fotoreportažą iš kokio tau žinomo realaus šiuolaikinio bunkerio. Tada visi apsidžiaugtume

                                Comment


                                  Jei turi kažkokios relaios informacijos, paskelbk kurioj nors esamoj tinkamoj temoj. Jei užsives diskusiją, pranešimus perkels į atskirą temą.
                                  Šiaip, teisinga pastaba dėl informacijos. Internete kiekvienas iš mūsų gali pririnkti įvairių sąmokslo teorijomis dvelkiančių pranešimų
                                  N N N

                                  Comment


                                    Parašė Ezekiel11 Rodyti pranešimą
                                    Tema aktuali ne vien smalsumui patenkinti, bet net svarbi gyvybiškai, nes ateityje laukia kažkokia katastrofa apie kuria elitas žino ir bandys išsigelbėti bunkeriuose.
                                    Visuotinis tvanas artėja. O elitas, kaip visada, užsiiminėja juodais darbeliais.

                                    Comment


                                      Aš tai viską apie tuos bunkerius žinau, bet niekam nieko nesakysiu.
                                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                      Comment


                                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                        Jei turi kažkokios relaios informacijos, paskelbk kurioj nors esamoj tinkamoj temoj. Jei užsives diskusiją, pranešimus perkels į atskirą temą.
                                        Šiaip, teisinga pastaba dėl informacijos. Internete kiekvienas iš mūsų gali pririnkti įvairių sąmokslo teorijomis dvelkiančių pranešimų
                                        Kodėl aš negalių paskelbti atskiros temos? Turiu teisę. Esamos temos apie senus bunkerus, senus laikus netinka apie tai ką kalbų, mano pranešimas ten nebūtų toks informatyvus.
                                        Tai ne sąmokslo teorijos, jei netikite galite patikrinti informaciją, yra oficialus pranešimai. Yra juos stačiusių architektų, aukštų pareigunų ir juose dirbančio personalo pranešimai. Jie statomi ir už juos mokomi dideli pinigai tai faktas. Yra nuotraukos ir vaizdo įrašai.
                                        Čia greičiau jūsų įsitikinimai neleidžia pripažinti realybės.
                                        Nesitikėkite, kad tokius dalykus per televizija parodys - statybos vyksta slapčia.
                                        Jei manote, kad tai fantazijos galėsite pasakyti kodėl taip galvojate, bet neslėpkite informacijos, ypač tokios svarbios.
                                        Paskutinis taisė Ezekiel11; 2013.01.03, 23:08.

                                        Comment


                                          Parašė Ezekiel11 Rodyti pranešimą
                                          Kodėl aš negalių paskelbti savo temos? Turiu teisę. Esamos temos apie senus bunkerus, senus laikus netinka apie tai ką kalbų.
                                          Tai ne sąmokslo teorijos, jei netikite galite patikrinti informaciją, yra oficialus pranešimai. Jei ir jų nėra juos stačiusių architektų ir aukštų pareigunų pranešimai. Jie statomi ir už juos mokomi dideli pinigai tai faktas. Yra nuotraukos ir vaizdo įrašai.
                                          Nesitikėkite, kad tokius dalykus televizija parodys - statybos vyksta slapčia.
                                          Jei manote, kad fantazijos galėsite pasakyti kodėl taip galvojate, bet neslėpkite informacijos, ypač tokios svarbios.
                                          Tai ir paskelbkite tą informaciją. Pacituokite pranešimus su nuorodomis į šaltinius, pasidalinkite ir nuotraukomis bei vaizdo įrašais. Viską galite patalpinti jau esamoje tokios tematikos temoje ir jeigu diskusiją išsivystys pakankamai prasminga, tai moderatoriai išskirs į atskirą temą. Dabar tai viskas panašu į kažkokius reikalavimus:
                                          Jei manote, kad fantazijos galėsite pasakyti kodėl taip galvojate, bet neslėpkite informacijos, ypač tokios svarbios.
                                          Juo labiau neaiški ši vieta:
                                          Tai ne sąmokslo teorijos, jei netikite galite patikrinti informaciją, yra oficialus pranešimai. Jei ir jų nėra juos stačiusių architektų ir aukštų pareigunų pranešimai.
                                          Tai yra tie pranešimai, ar jų nėra? O gal pats nieko apie tai nežinote. Kaip ir ką patikrinti, jei viskas slapta ir niekuo nepasidalinate.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X