Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Forumiečio Kitas Džiugas paprašytas publikuoju atsiųstą man asmeninę žinutę.
    O gal kaip nors galėčiau skųstis dėl mano užblokavimo už NACIONALIZMĄ ir NETOLERANCIJĄ? Galvojau, kad čia laisvė, galiu būt komunistas, nacionalistas ar liberalas.
    Netoleranciją kam? Tautinėms „mažumoms“, kurios čia ATSIBELDĖ?
    Taip, laisvės čia mažėja, lyginant su 2004 ar net 2009, kai čia atėjau.
    Politkorektiškumas ir yra ta yda, ateinanti šian foruman.
    Anksčiau jos tikrai nebuvo. Telieka išsiaiškinti, kas ją čia neša. Šis vėžys žudė ir toliau žudo civilizacijas, jis jau lenda ir pas mus.
    Apie polikorektiškumą diskutuoti ir reikšti savo ekstremistines pažiūras reikia tikrai ne temose apie viešąjį transportą. Tavo laisvės neturi konfliktuoti su kitų žmonių laisvėmis.
    Paskutiniu metu Miestų VT skiltyje pasidarė madinga rašinėti bet kokia tema ir bet kurioje temoje. Kai yra toks jovalas, praktiškai neįmanoma surasti kokią nors informaciją tiems, kas šiame forume nėra registruoti ir apsilanko tik kartkartėmis. Nors neretai ir reguliariai diskutuojantys nežino kur ko ieškoti.
    Išvis, kam naudotis temų rodykle su trumpais temų paaiškinimais, prie kurios sėdėjau ne vieną valandą, kai galima atsidaryti Kauno autobusų fotogaleriją ir paklausti kodėl Vilniuje tramvajų ties į Santariškes, o ne iki Balsių mokyklos.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Kas čia? Nelabai gerai suprantų anglų kalbą...
      Your submission could not be processed because you have logged in since the previous page was loaded.

      Please push the back button and reload the previous window.

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Š. Korėjos forumuose.
        Kadangi Š. Korėja nenaudoja vakarietiško užkrato-kompiuterio ir interneto, todėl ten forumo formatas yra "forumas gyvai", pašalinimo procesas vyksta supaprastintos modifikacijos Ak-47 pagalba O jeigu grįžtant prie esmės. Manau reikia aiškiai apibrėžti ribas ir jų laikytis, kad neliktų tokių ginčų.
        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

        Comment


          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
          Kas čia? Nelabai gerai suprantų anglų kalbą...
          Your submission could not be processed because you have logged in since the previous page was loaded.

          Please push the back button and reload the previous window.
          Įdomu, kokiomis aplinkybėmis tai atsitiko. Gal kartais buvai per ilgai atsivertęs vieną puslapį ir baigėsi sesija?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Kažkodėl dingo galimybė prie forumo prisijungti per savo facebook paskyrą. Ko gero, ne aš vienas susidūriau su šia problema
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Mantas Rodyti pranešimą
              Įdomu, kokiomis aplinkybėmis tai atsitiko. Gal kartais buvai per ilgai atsivertęs vieną puslapį ir baigėsi sesija?
              Ne, paspaudžiau ATSAKYTI, tai išmusė ši tekstą. Nors, tiesa, ilgai buvau prisijunges.

              Comment


                Kad būtų daugiau demokratijos forume, siūlau forumo tvarkytojų rinkimus tam tikrai kadencijai, pavyzdžiui vieneriems metams.
                Praėjus kadencijai tvarkytojai būtų atšaukiami.
                Beje, jau dabar esti neaktyvių tvarkytojų - ArTuRO paskutinė žinutė 2011-01-04.
                Miestai.net komanda - akropolio kaimyno paskutinis veiksmas: 2008.01.31 11:24, drylio 2012-05, MARKOS paskutinė žinutė 2012.08.24, 17:29.

                Manau, kad forumo tvarkybai reikia daugiau atvirumo, rotacijos ir demokratijos, ką aš ir siūlau.

                P. S. Neigiamas įvertis mano planuose irgi turėtų grįžti.

                Comment


                  Gal kas žino, kur dingo forumo narys Tomizmas? Ar jis tiesiog paliko forumą ar jam kas atsitiko?

                  Comment


                    Girdėjau, kad mergą susirado. Baltarusę ... Ten ir gyvena.
                    Paskutinis taisė Tomas; 2013.01.24, 14:24.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Forumo plotis

                      Nežinau kaip kitiems, bet man šis forumas labai siauras, daug vietos visiškai neišnaudojama:

                      Taip atrodo kad forumas pritaikytas seniems monitoriams kurių plotis vos 800px (pas mane toks buvo prieš ~10 metų)

                      Gana gerai išnaudojamas visas plotas: Galima talpinti dideles nuotraukas.


                      Ypatingai gerai išnaudojamas visas plotas: Aktualios temos dešinėje.
                      Statyba pigiau

                      Comment


                        Puslapio kaires puses apačioj, pasirink ekrano pavidala. 100%
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          Kodėl forumo kalendoriuje nėra 2013-ų metų?
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Dėl tos pačios priežasties kaip ir Majų kalendoriuje, tiesiog niekas neplanavo sulaukti jų .

                            Comment


                              Kas cia nutiko, kad vienas narys istryne daug savo pranesimu taip sugriaudamas temas (atsakymai i nesancius klausimus ir taip toliau). Nelabai grazu, tuo labiau, kad tema nera nario nuosavybe.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Kas cia nutiko, kad vienas narys istryne daug savo pranesimu taip sugriaudamas temas (atsakymai i nesancius klausimus ir taip toliau). Nelabai grazu, tuo labiau, kad tema nera nario nuosavybe.
                                Ką kas rašo yra tik rašančiojo asmeninis reikalas. Jei tas narys galvoja, kad jam reikia išsitrint savo pranešimus dėl kažkokios priežasties, tai tegul taip ir daro. O jei sakai, kad yra paliekama betvarkė, tai, manau, anksčiau ar vėliau temą prižiūrintis adminas ją sutvarkys.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Taciau nera gerbiami kiti nariai, kurie rase pranesimus atsakydami i to nario pranesimus, o dabar is to nieko neliko.
                                  Siaip ne veltui forumuose yra laiko limitas iki kurio gali istrinti ar redaguoti savo pranesima, butent del tokiu atveju, kad koks nors destruktyvus narys negaletu griauti forumo temu trindamas savo senus pranesimus.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Taciau nera gerbiami kiti nariai, kurie rase pranesimus atsakydami i to nario pranesimus, o dabar is to nieko neliko.
                                    Siaip ne veltui forumuose yra laiko limitas iki kurio gali istrinti ar redaguoti savo pranesima, butent del tokiu atveju, kad koks nors destruktyvus narys negaletu griauti forumo temu trindamas savo senus pranesimus.
                                    Kaip suprantu, turi omeny narį poną John .

                                    Išties teko imtis tokio veiksmo. Ištrinti tik paties nario pranešimai, nes kitų forumiečių pranešimų trinti, mano požiūriu, neturėjau moralinės teisės (atsirastų tokių, kurie imtų piktintis "o kodėl ištrinti mano pranešimai???"). Tuo turėjo pasirūpinti kiti forumo moderatoriai ir adminai, kurie nuo tol užsiėmė tų forumo dalių tvarkymu. Jeigu jie patingėjo ar nenorėjo trinti tokių temų ir pranešimų, tai reiktų paklausti jų. Man tokių prašymų, kol dar buvau moderatorius, irgi nebuvo adresuota (būčiau mielai tai padaręs ir skyręs tam laiko).

                                    Aišku, tai nėra labai gera situacija, bet ji kilo, toli dražu, ne per naktį (ir net ne per mėnesį) ir buvo kraštutinis ir radikalus pasirinkimas, kuris buvo pasirinktas tik nuosekliai ir apgalvotai išbandžius absoliučiai visas įmanomas priemones, kurios, deja, nedavė jokių rezultatų. Taip kad sorry dėl to. O moderatoriams, ko gero, derėtų tai kuo greičiau sutvarkyti. Nors dabar, tiesą pasakius, man dėl to yra visiškai dzin.
                                    Paskutinis taisė John; 2013.02.19, 23:07.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      moderatoriams, ko gero, derėtų tai kuo greičiau sutvarkyti. Nors dabar, tiesą pasakius, man dėl to yra visiškai dzin.
                                      Bendru moderatorių sutarimu tos išdraskytos temos (kalbama turbūt apie Azijos temą) yra užrakintos ir joms leidžiama nusibaigti sava mirtimi kokiame nors 5-me ar 25 puslapyje.
                                      Pranešimai iš temos, iš kurių skeveldrų galima kažką sulipinti, bus perkelti atskirai, o "pakibusios" diskusijos kol kas paliekamos ramybėje iki bendro skilties "Už sienos" tvarkymo.

                                      Tvarkymas prasidės nuo sunaikintos temų rodyklės atstatymo.

                                      Comment


                                        Kaip mažas vaikas... Šiaip, labai nekaip atrodo trinti savo postus.
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                          Kaip mažas vaikas... Šiaip, labai nekaip atrodo trinti savo postus.
                                          Labas rytas, Irma. Tai įvyko prieš gerus porą mėnesių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X