Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    visokiu zmoniu yra
    Visi žmonės yra vienodi. O jeigu kažkas negali gyventi, išvadintas tokiu ir tokiu - tegul, kaip aš jau rašiau, atsako dar riebesniu keiksmažodžiu ir apsiramina.
    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

    Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Taip, žmogus turėjo insultų, bet viskas su juo gerai.
      Niekad nemaniau, kad šiame forume yra nemažai narių pažįstančių vienas kitą realiam gyvenime..

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Niekad nemaniau, kad šiame forume yra nemažai narių pažįstančių vienas kitą realiam gyvenime..
        Kadaise net buvo forumo narių susiėjimas.

        Comment


          Su J.U. viskas gerai, audiofilu/melomanu bendruomeneje dar padalyvauja, rimtas dėdė

          Comment


            Čia apie Seną Namą buvo kalba. Labai jau staigiai jis tada dingo kovido bangos įkarštyje, tai buvo kilę visokių minčių.

            Na bet gal šiaip nusibodo, gal žmogus požiūrį pakeitė į daug dalykų. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Click image for larger version  Name:	miestai banai.jpg Views:	0 Size:	146,7 kB ID:	1896013

              Leiskit atspėsiu: žmogus kurio vardas prasideda R ir baigiasi s eilinį kartą prasišienavo?

              Pagal tokius tempus Ponas R. tuoj galės diskutuoti su savimi

              Comment


                Parašė Tomizmas
                Man šitas skundimasis dėl "prašienavimų" primena zirzimus "kad trikojis nufotkino". Na niekas nešalina už nieką.
                Na taip, tik kažkodėl homoseksualius žmones iškrypėliais išvadinę asmenys, nei vieno bano dar kol kas negavę..
                Paskutinis taisė Čikupakas; 2021.06.27, 23:47.

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                  Čia apie Seną Namą buvo kalba. Labai jau staigiai jis tada dingo kovido bangos įkarštyje, tai buvo kilę visokių minčių.

                  Na bet gal šiaip nusibodo, gal žmogus požiūrį pakeitė į daug dalykų. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia.
                  Man įdomiau kur dingo Borisas Johnsonas (VNS)? Gal kas pažįstate, turite duomenų apie jį? Kažkaip pasidarė neramu, nepaisant jo požiūrio į mano reikalus...

                  Comment


                    Parašė deep'as

                    Gal paskaityk už ką nariai yra įspėjami ir šalinami. Visi čia paminėti visiškai už nieką, už tai kad forumo lukašenkai neįtiko nuomonė
                    Gal reiktų padaryti taip, kad pašalinimas būtų tik tokiu atveju, jei bent 2 adminai taip nuspręstų, tada atsirastų šioks toks objektyvumas ir sumažėtų asmeniškumų.
                    Flickr

                    Comment


                      Nesuprantu, ką reikia tokio blogo padaryti, kad išbanintų? Rašau, reiškiu nuomones, nieko neįžeidinėju, nieko niekaip neišvadinu, jeigu turiu apie kažką neigiamą nuomonę, visada ją pateikiu aptakiai, be aštresnio žodžio, be lyšnų emocijų - tai ir nebanina niekas. Matyt, reikia priešingai pradėti elgtis, tada ir aš galėsiu priekaištauti, kaip buvau išbanintas nekaltai ar "tik už nuomonę". Nors atrodo esu gi visokių nuomonių reiškęs - ir sutampančių su daugumos, ir nesutampančių, bet niekad man grynai už nuomonę net perspėjimų niekas nedavė. Taip, esu gavęs perspėjimų dėl kitų priežasčių, bet tikrai ne dėl nuomonės, kad "nepatiko".
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė deep'as

                        Matyt tavo nuomonė atitinka Romašenko liniją kitaip būtum užsidirbęs ir ne vieną.
                        Neatitinka. Nesutapo jau ne vieną kartą, bet savo nuomonę normaliai argumentuotai, be perteklinių emocijų išdėsčius - neįsivaizduoju, už ką galima skirti pražangas. Kad nesutapo nuomonės su šiuo konkrečiu žmogumi, atvejų buvo ne vienas ir ne dešimt, bet kažkaip viskas normaliai. Na, kažkada su Sankausku įsivarėm apie rases diskutuoti tam neskirtoje temoje, tai gavau pražangą (aš nekaltas, ten Sankauskas mane suvedžiojo) ar dar keli panašūs atvejai, bet akivaizdžiai ir pačiam buvo aišku, už ką gavau. Už nuomonę - to dar nebuvo.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Aš asmeniškai neturiu nieko prieš Romą, esu už jį. Nes jis daug Lietuvos apvažiavęs, prifotografavęs miestelius, bažnyčias, asfaltuojamus žvyrkelius ir pan. Forume yra vos ne nuo įkūrimo dienos. Indėlis į forumą - milžiniškas, ir jo pranešimai su asmenine nuomone - išsamūs, gerai pakomentuoti, o ne vos vienas, vos 5 žodelių sakinys. Viskas ten su juo gerai. Man daugiau klausimų kelia vienas kitas žmogutis. Kaip išvis tampama tvarkytoju? - tipo savininkai (Mantas ir kiti) pamato, kad kažkoks narys į atitinkamas temas vis įmeta nuorodų į straipsnį tomis temomis, ir tai neva laikoma kažkokiu svariu "indėliu" į forumą? Tik įkelti nuorodą, pačiam nei žodelio nepakomentavus.

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Nors atrodo esu gi visokių nuomonių reiškęs - ir sutampančių su daugumos, ir nesutampančių, bet niekad man grynai už nuomonę net perspėjimų niekas nedavė.
                            Visiškai nesvarbu, ar tavo nuomonė sutampa su daugumos, ar ne. Svarbu, kad ji sutaptų su Romo nuomone. Ir jei nesutampa, tai turėsi problemų.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Va kad ir dabar didelė dalis kritiškų žinučių tiesiog dingo.
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                Visiškai nesvarbu, ar tavo nuomonė sutampa su daugumos, ar ne. Svarbu, kad ji sutaptų su Romo nuomone. Ir jei nesutampa, tai turėsi problemų.
                                Kitame pranešime jis rašo, kad su Romu nesutapo nuomonės daug kartų (ne vieną ir ne dešimt).

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                  Kitame pranešime jis rašo, kad su Romu nesutapo nuomonės daug kartų (ne vieną ir ne dešimt).
                                  Gal tada tiesiog su Romu nesutampančią nuomonę reikia pasilaikyti sau.
                                  Aš pavyzdžiui visada stengiuosi diskutuoti mandagiai, nelendant į jokius asmeniškumus ir su pagarba oponentui. Bet kadangi Romas turi kažkokią asmeninę vendetą prieš mane, tai galiu gauti baną visiškai lygioje vietoje.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą


                                    Aš pavyzdžiui visada stengiuosi diskutuoti mandagiai, nelendant į jokius asmeniškumus ir su pagarba oponentui.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                      Visiškai nesvarbu, ar tavo nuomonė sutampa su daugumos, ar ne. Svarbu, kad ji sutaptų su Romo nuomone. Ir jei nesutampa, tai turėsi problemų.
                                      Tarkim, pavyzdys: mūsų nuomonės labai stipriai nesutapo politkorekcijos temoje. Kiekvienas išsakėm savo poziciją, bet negavau jokių pražangų. Kodėl? Gal dėl to, kad viskas buvo argumentuotai ir be kibimo į atlapus.

                                      Aš jau ne pirmą kartą pastebiu, kad forume daug kas nesuvaldo emocijų, o paskui kiti kalti. Reikia argumentais šnekėti, ne jausmais.

                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                      Aš pavyzdžiui visada stengiuosi diskutuoti mandagiai, nelendant į jokius asmeniškumus ir su pagarba oponentui.
                                      Dabar gal ir taip. Bet buvo toks laikmetis, netgi šią temą pavarčius atgal, kai ir aš, ir daug kitų forumo narių skundėsi dėl tavo elgesio ir asmeninių įžeidinėjimų. Už visa tai, ką gavai tuo metu, neturėtum kaltinti kažko kito. Gal dabar kitaip elgiesi, neteisiu iš anksto.
                                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.06.28, 09:12.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                        Gal tada tiesiog su Romu nesutampančią nuomonę reikia pasilaikyti sau.
                                        Aš pavyzdžiui visada stengiuosi diskutuoti mandagiai, nelendant į jokius asmeniškumus ir su pagarba oponentui. Bet kadangi Romas turi kažkokią asmeninę vendetą prieš mane, tai galiu gauti baną visiškai lygioje vietoje.
                                        Kodėl tomizmui pasilaikyti nuomonę nesutamančią su Romo, jei jis ja reiškė dešimtis kartų ir problemų neturėjo.

                                        Tavo pranešimų su provokacijomis žemiau delfio komentarų lygio byvo tiek, kad nelabai suprqntama kaip apskritai dar išeini iš pelnytų banų.

                                        Comment


                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                          Dabar gal ir taip. Bet buvo toks laikmetis, netgi šią temą pavarčius atgal, kai ir aš, ir daug kitų forumo narių skundėsi dėl tavo elgesio ir asmeninių įžeidinėjimų. Už visa tai, ką gavai tuo metu, neturėtum kaltinti kažko kito. Gal dabar kitaip elgiesi, neteisiu iš anksto.
                                          Kas jau čia tokie skundėsi? Tu, nes esi mamos vaikas, ir gal dar pora kauniečių.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X