Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė liutass Rodyti pranešimą
  gali rasyti i Siaip linksma
  O jeigu rimtai?

  Comment


   Parašė Taj Mahal Rodyti pranešimą
   Kodėl negalima rašyti Vilniaus metro temoje?
   https://www.miestai.net/forumas/foru...lniuje/page235
   Aš suprantu kad Vilniaus metro būtų nesveikai brangus, apie 11'000 eurų nuo kiekvieno Vilniaus gyventojo, įskaitant vaikus ir pensininkus. O gal ir dar brangiau gautųsi. Bet nepaisant to, kodėl pati Vilniaus metro tema užrakinta diskusijoms?

   11k per žmogų suskaičiavau pažiūrėjęs kiek kainuoja tokio ilgio metro sistemos, kaip norima padaryti Vilniuje. Vilniuje lygtais šnekėta apie 40 km, Barselona daro panašaus ilgio praplėtimą už 6,5 milijardus eurų. Ir Barselonos kaina yra sąlyginai pigi, nes per km gaunasi pigiau nei daugumoje kitų miestų.

   Paskutinis taisė Taj Mahal; 2021.07.06, 19:05.

   Comment


    Pasiskaitykit temos pranešimus nuo pat pradžių. Maždaug kas 20 temos puslapių pradės atrodyti, kad kažkur tai jau skaitėte. Kas 30 puslapių pastebėsite, kad netgi trolinimo žinutės - jau ir tos pradeda kartotis.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


     Parašė Lettered Rodyti pranešimą
     Čia ne įžeidinėjimai, o tiesa. Banint reikia tokius debilus kaip tu, kurie nachališkai meluoja.
     Kazkiek tai laiko praejo, ir suprantu taip, kad jei forumo "valdzia" sitos citatos su zodziu "debilas" neistrine ir ji naudojanti asmeni neuzbanino, tai zodi "debilas" galima laisvai naudoti siame intelektualu forume?

     Ir, kai as sekanti karta kreipsios i koki nors forumo intelektuala "Lettered, debile, ar zinai kad ..." tai tas tikriausiai nebus forumo taisykliu pazeidimas?

     Norejau suzinoti forumo "valdzios" nuomone apie sita literaturini klausima.
     Paskutinis taisė hobo; 2021.07.25, 16:19.

     Comment


      Parašė hobo Rodyti pranešimą

      Ir, kai as sekanti karta kreipsios i koki nors forumo intelektuala "Lettered, debile, ar zinai kad ..." tai tas tikriausiai nebus forumo taisykliu pazeidimas?
      Pražangą už "debilus" gavo ir Lettered, ir hobo.

      Comment


       Staipymasis? Koks kieno reikalas su kokiomis kojinėmis ir kur žmonės vaikšto? Kiek galima varyt šituos atsilikėliškus, homofobiškus komentarus?

       Jeigu forumo moderatoriai dirbtų savo darbą, tai tokios žinutės seniai būtų ištrintos, o žmonės jas rašantys užbaninti. Tačiau panašu, kad šis forumas pamažu virsta į delfi lygio purvų drabstyklą ir melo skleidyklas.
       Kodėl buvo ištrintas šis pranešimas? ar forumas nuo šiol bus jau ir cenzūruojamas?

       Comment


        Manau ištrintas todėl, kad forumas nėra nei purvų drabstykla, nei melo skleidykla, kaip teigiama pasisakyme. Na, yra keli tokie "įdomesni" veikėjai, bet juos arba greit patvarko jeigu drabstosi purvais, arba dėl atviros dezinformacijos visiems tik juokinga.
        Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
        Mielosios Grigiškės

        Comment


         Tiesiog daugumoje forumų yra uždrausta aptarinėti moderavimą. Gal ir teisinga. Nors šio taisyklėse nėra tokio draudimo. Bet čia daugiau "papročių teisė".

         Comment

         Working...
         X