Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuva užsieniečių akimis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Gator
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
    Škotas ieško škotiškų dalykų mieste, aprašyme nurodyta, kad filmuota lapkričio 13, pirmadienį, prieš pora savaičių buvau šeštadieni (iki Eglutės) tai miestas lygiai toks pats negyvas kaip ir pirmadienį.
    Nemažai komentarų, kad labai švarus miestas.
    Panašūs komentarai ir Kauno video.
    Taip pat kažkas rašė, kad Kauno ir Kėdainių autobusų stotys švariausios ką matė gyvenime.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Lygiai taip pat, kaip ir bet kurią kitą dieną. Lygiai taip pat, kaip ir bet kuris kitas Lietuvos miestas ar miestelis, išskyrus Vilnių, Laisvės Alėją ir dar kelias gatves Kaune.
    Visiškai, tik Kėdainiai turi miesto žavesio, ir nėra grynas bažnytkaimis, todėl jo gal biški labiau gaila.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

    Mane tai labiau nervina kitokie atvykėliai, kurie pas mus atvažiuoja ieškodami sovietinės simbolikos (gal dėl to kad ES esame vienintelės postsovietinės šalys). Paprastai jie labai nustemba, kad pas mes čia nesame baltarusija ir pas mus, metaforiškai kalbant, nebėra leninų pagrindinėse aikštėse. Porai tokių (atvykusių iš Prancūzijos) kadaise papasakojau apie okupaciją, deportaciją ir kovas už laisvę, tai buvo labai nustebę. Gerai suveikė retorinis klausimas, kad ar daug Prancūzijos miestuose galima sutikti nacių simbolikos, nes mums sovietinė okupacija tolygu nacių Prancūzijos okupacijai WWII metu.
    O kodėl tave nervina, kai kas nors ieško kažko, kas jiems įdomu? Kažkokios vaikystės traumos? Aš, pavyzdžiui, irgi ieškau pačių įvairiausių man įdomių dalykų, pradedant tramvajais, baigiant brutalistine architektūra. Jeigu tikrai nervina tau nepažįstamų žmonių keliavimo priežastys ir motyvai, tai vertėtų apsilankyti pas psichologą ir paieškoti problemų savyje.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

    Mane tai labiau nervina kitokie atvykėliai, kurie pas mus atvažiuoja ieškodami sovietinės simbolikos (gal dėl to kad ES esame vienintelės postsovietinės šalys). Paprastai jie labai nustemba, kad pas mes čia nesame baltarusija ir pas mus, metaforiškai kalbant, nebėra leninų pagrindinėse aikštėse. Porai tokių (atvykusių iš Prancūzijos) kadaise papasakojau apie okupaciją, deportaciją ir kovas už laisvę, tai buvo labai nustebę. Gerai suveikė retorinis klausimas, kad ar daug Prancūzijos miestuose galima sutikti nacių simbolikos, nes mums sovietinė okupacija tolygu nacių Prancūzijos okupacijai WWII metu.
    Geriausias atsakas, kurį galima sugalvoti, gaila kad britai neturi kažkokios istorinės analogijos, Roma jiems ne įžeidimas. Bent jau vokiečiai turi raudonosios armijos, Štazi'ės, komunizmo analogą.

    Komentuoti:


  • Maalinauskas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Tai praktiškai visi buvę sovietiniai miestai yra žymiai senesni nei tie 50 metų.
    Tiesiog jam ir daug kam iš vakariečių yra įdomus aspektas kaip atrodo buvę sovietiniai miestai, kurie dabar yra Europos sąjungoje.
    Čia jokio sumenkinimo ar panašiai nėra.
    Mane tai labiau nervina kitokie atvykėliai, kurie pas mus atvažiuoja ieškodami sovietinės simbolikos (gal dėl to kad ES esame vienintelės postsovietinės šalys). Paprastai jie labai nustemba, kad pas mes čia nesame baltarusija ir pas mus, metaforiškai kalbant, nebėra leninų pagrindinėse aikštėse. Porai tokių (atvykusių iš Prancūzijos) kadaise papasakojau apie okupaciją, deportaciją ir kovas už laisvę, tai buvo labai nustebę. Gerai suveikė retorinis klausimas, kad ar daug Prancūzijos miestuose galima sutikti nacių simbolikos, nes mums sovietinė okupacija tolygu nacių Prancūzijos okupacijai WWII metu.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

    Sovietų sąjunga buvo 50 metų, miestas yra žymiai senesnis
    Tai praktiškai visi buvę sovietiniai miestai yra žymiai senesni nei tie 50 metų.
    Tiesiog jam ir daug kam iš vakariečių yra įdomus aspektas kaip atrodo buvę sovietiniai miestai, kurie dabar yra Europos sąjungoje.
    Čia jokio sumenkinimo ar panašiai nėra.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
    Škotas ieško škotiškų dalykų mieste, aprašyme nurodyta, kad filmuota lapkričio 13, pirmadienį, prieš pora savaičių buvau šeštadieni (iki Eglutės) tai miestas lygiai toks pats negyvas kaip ir pirmadienį.
    Lygiai taip pat, kaip ir bet kurią kitą dieną. Lygiai taip pat, kaip ir bet kuris kitas Lietuvos miestas ar miestelis, išskyrus Vilnių, Laisvės Alėją ir dar kelias gatves Kaune.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Škotas ieško škotiškų dalykų mieste, aprašyme nurodyta, kad filmuota lapkričio 13, pirmadienį, prieš pora savaičių buvau šeštadieni (iki Eglutės) tai miestas lygiai toks pats negyvas kaip ir pirmadienį.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Kas blogo buvusį sovietinį miestą vadinti buvusiu sovietiniu miestu?
    Sovietų sąjunga buvo 50 metų, miestas yra žymiai senesnis

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
    Pasivaikščiojimas po BUVUSĮ SOVIETINĮ MIESTĄ
    Kas blogo buvusį sovietinį miestą vadinti buvusiu sovietiniu miestu?

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Pasivaikščiojimas po BUVUSĮ SOVIETINĮ MIESTĄ

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Užsieniečio istorinė 100 metų senumo įvykių apžvalga. Manau pakankamai profesionaliai:

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Na kokia čia mano ironija. Ambicingi ir dinamiški kasdien nutiesia po 0.5 km tramvajaus linijos, neinkščia forumuose ir malonių iš valstybės neprašo.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė xvoss Rodyti pranešimą

    o tai tik mokesčius mokėt nepakanka? visat tam, ką išvardijot yra pasamdyta didžiulė biurokratų armija, kuri gali padaryt daugiau ir geriau..
    Manau ten ironija buvo pas jedajų.

    Komentuoti:


  • xvoss
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Ir vėl tas kompleksuotų neurotikų inkštimas! Man norisi paklausti, o ką jūs patys padarėte? Ar suremontavote nors vieną senamiesčio balkoną? Ar nutiesėte nors 1 km tramvajaus linijos? Nors 100 metrų šaligatvio plytelių ar pakeitėte? O visko norite iš karto! Dar net 30 metų nepraėjo, o norit, kad Semamiestis atrodytų kaip Rygoje.
    o tai tik mokesčius mokėt nepakanka? visat tam, ką išvardijot yra pasamdyta didžiulė biurokratų armija, kuri gali padaryt daugiau ir geriau..

    Komentuoti:


  • TIME
    replied
    https://www.youtube.com/watch?v=fTA5WakRsak

    Dar vienas idomus video. Sikart is gerokai pozityvesnio zmogaus. Jis nuosirdziai zavisi Vilniaus kontrastais - kai kas jam primena jo paties Rumunija ''in early 2000s'', kai kas (neasfaltuoti keliai ar lauko tualetai) yra tai, ko jis nelabai mate nei savo Rumunijoje, nei kituose Rytu Europos salyse, kai kas (Konstitucijos pr. dangoraiziai ar nauji namai Kernaves g. privercia net aikscioti is nuostabos kaip modernu). Turbut is keliautojo puses Vilniui reikia pasiruosti ir pabuti kitose Rytu Europos salyse, kad zinotum ko tiketis ir galetum megautis. Praeitas keliautojas nepadare namu darbu ir turbut del to buvo sokiruotas.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Ir vėl tas kompleksuotų neurotikų inkštimas! Man norisi paklausti, o ką jūs patys padarėte? Ar suremontavote nors vieną senamiesčio balkoną? Ar nutiesėte nors 1 km tramvajaus linijos? Nors 100 metrų šaligatvio plytelių ar pakeitėte? O visko norite iš karto! Dar net 30 metų nepraėjo, o norit, kad Semamiestis atrodytų kaip Rygoje.

    Komentuoti:


  • Vilniaus gyventojas
    replied
    Iš ties pažiūrėjau ir jo antrą dalį kur jis viskas visai nieko atrodo bet matosi, kad pirminis įspūdis taip šokiravo, kad jau ir Onos bažnyčia su Aušros vartais nebegelbėja

    Komentuoti:


  • TIME
    replied
    Parašė Vilniaus gyventojas Rodyti pranešimą
    Tai kad tas vyriškis tam video net prie Katedros aikštės nenuėjo, nekalbant apie Pilies g., Rotušę, Onos bažnyčią, Aušros vartus ir kitas gražiausias Vilniaus vietas, dėl kurių ir patinka Vilnius turistams. O čia žmogus tik Vilniaus g. prasiėjo. Nežinau apskritai kokia navigacija reikia naudotis kad taip nesugebėti aplankyti svarbiausių miesto vietų. Čia tas pats kaip Paryžiuje iki Eifelio ir Notre Dame su Luvru nenueiti tik aplankyti kokio šoninio rajono gatvę vieną.
    paziurek antra dali - buvo ir Gedimino kalne, ir Triju Kryziu, ir Katedroje, ir net Ausros Vartu Koplycioje. Plius, buvo free walking tour ir mandagiai ir pagarbiai istorijai ir kulturingai pakomentavo ka ten isgirdo. Realiai tik Uzupio (gal ten buvo su free walking tour, nes ta istorija lietuviai megsta visiems turistams kisti apie kazkoki Montmarta - realiai belike tik novalietuviu numesti dzipai is tu menininku) ir Traku pilies nespejo aplankyt, bet nemanau, kad tai pakeistu nuomone
    Paskutinis taisė TIME; 2023.11.29, 21:04.

    Komentuoti:


  • evvt
    replied
    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

    Aš manau, kad čia toks žmogus deja. Gerai, kad neturi daug followeriu. Pažiūrėkit, ką jis pasako sekančiame video jau būdamas Rygoje apie Lietuvą, per pirmas 30 sekundžių.

    https://www.youtube.com/watch?v=SirS_worG2g

    Nemanau, kad į tokius verta kreipti dėmesį.
    Toks žmogus, matyt. Tiesmukas škias. O ką jis pasako per tuos 30 sekundžių, tai ir aš lygiai taip pasakyčiau, jei kas paklaustų.

    Komentuoti:

Working...
X