Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2008

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    O Tu man pasakyk kuo geriau Valinskas už Paksą? bent jau TT turi normalią programą kaip ir dar trys partijos (koncervatoriai, socdemai ir LiCS), o ne tik šūkį ,,blogiau nebus, nes negali būti''. Šiaip blogiau tikrai gali būti. Kriminalinių tipelių taip pat yra ir Valinsko partijoje.
    O dėl liberalų, tai LiCS sąjunga tikrai paklius į seimą ir nemažai mandatų turėtų gauti. Kaip parodė savivaldybių rinkimai reitingai dar nieko nepasako, nes LiCS gavo gerokai daugiau balsų nei prognozuota. O kad kitas ,,liberalas'' Paulauskas nepaklius į seimą tikrai Lietuvai dėl to blogiau nebus.
    John kalbėjo apie LiCS ir Liebaralų Sajūdį, tamstos minimas "liberalas" paulauskas priklauso Socialiberalams, o tai visai kita partija, reikėtų tokius dalykus skirti. Apskritai kalbant apie liberalizmą Lietuvoje galima pasakyti, kad toks praktiškai neegzistuoja, turim 4 partijas kurių pavadinime yra "liberal" bet realiai tai tėra tik pigus triukas, tam, kad partija galėtų būti pateikiama, kaip esanti "centre" ir skirstantis valdžią galėtų šokti tiek į kairę, tiek į dešnę, priklausomai nuo to kas jiems būtų naudingiau. Realiai liberaliųjų vertybių (nors apie vertybes mūsų politikoje kalbėti kažin ar apskritai įmanoma, tai gal geriau sakyti tiesiog idėjų) neatstovauja nei Zuokula, nei juolabiau paksius su paulausku, kogero Liberalų sajudis vieninteliai dar savo programoje yra išlaikę liberalumo principus, todėl jie ir gaus mano balsą Beje, tai ir yra priežastis, kodėl jie atsiskyrė nuo Zuoko, bėda ta, kad didžioji dalis Lietuvos visuomenės apskritai dorai nesupranta kas yra liberalizmas ir kuo jis galėtų būti mums naudingas, o toks liberalų skaldymasis jiems taip pat neprideda populiarumo ir žmonių pasitikėjimo (juk paksistai irgi kažkada atskilo nuo tos pačios LiCS). Na o bet tačiau, kadangi kitokios valdžios kaiptik lddp ar koncervai dar neasme turėję, tai gal vertėtų pabandyti? (aš čia apie sajudį, žinoma)
    Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

    Comment


      Balsą atiduosiu Liberalų sąjūdžiui su Masiuliu priešakyje
      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

      Comment


        Mano akyse Liberalų sąjūdis žlugo po to, kai Vilniuje susidėjo su paksiniais.
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
          Mano akyse Liberalų sąjūdis žlugo po to, kai Vilniuje susidėjo su paksiniais.
          Bingo!!! Ir aš taip manau. Kažkada buvau liberalas, dar iki paxiaus ruošiausi už juos balsuoti, bet po to sekė populizmo lavinos. Paskutinė tikrojo liberalizmo citadelė dar buvo LRLS, bet po jų ir paxininkų sandėrio žlugo paskutinės viltys. Kągi, yra ir kitų dešiniųjų mažiau populistinių partijų.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Taip, su liberalu judejimu Lietuvoje nekas... apskritai skilimas nuo Liberalcentristu buvo zudantis zingsnis. Ko gero dar kuri laika nematysim stipriu liberaliu partiju Lietuvoje. Aisku, labai gaila, nes jie turi tikrai gabiu ir talentingu zmoniu, kurie galetu valdyti sali.

            Comment


              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              Mano akyse Liberalų sąjūdis žlugo po to, kai Vilniuje susidėjo su paksiniais.
              Gal tuomet, tamsta, galėtumėte įvardinti mažiau nuodėmių turinčią partiją?

              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
              Bingo!!! Ir aš taip manau. Kažkada buvau liberalas, dar iki paxiaus ruošiausi už juos balsuoti, bet po to sekė populizmo lavinos. Paskutinė tikrojo liberalizmo citadelė dar buvo LRLS, bet po jų ir paxininkų sandėrio žlugo paskutinės viltys. Kągi, yra ir kitų dešiniųjų mažiau populistinių partijų.
              Na ir per kurią gi vietą Liberalų sąjūdis populistai?
              Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

              Comment


                Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                Na ir per kurią gi vietą Liberalų sąjūdis populistai?
                Šiaip rašiau apie LLS ir LLCS iki atskylant LRLS. Prašom atidžiau skaityti...
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                  Gal tuomet, tamsta, galėtumėte įvardinti mažiau nuodėmių turinčią partiją?
                  Pats balsuosiu už Tėvynės sąjungą. Nežinau, ar jie turi nuodėmių mažiau, bet truputį rimtesni už "garbėsžodininkus" atrodo.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                    Pats balsuosiu už Tėvynės sąjungą. Nežinau, ar jie turi nuodėmių mažiau, bet truputį rimtesni už "garbėsžodininkus" atrodo.
                    Įsivaizduoji Kubilių kaip rimtą premjerą?
                    Flickr

                    Comment


                      kad ir uz ka balsuosi, vistiek apie 75 procentai veidu,bus jau iki skausmo igryse. daugiausia balsu gaus socdemai ir koncervatotiai. ju virsunese gerai opazistami veidai. Liberalai ir kitos smulkesnes partijos savo sarasu virsunese turi tuos pacius lyderius. Realiai isrinksime tuos pacius zmones ir tik maza dalis bus nauju veidu. Labai maza dalis.man priimtinesnis butu balsavimas uz asmenybe, o ne uz partija. nematau uz kuria partija noreciau balsot, todel manau mano sprendimas eit ar neit priklausys nuo oro, nuo to ar netycia eisiu pro rinkimine apylinke ir panasiai
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Taip, su liberalu judejimu Lietuvoje nekas... apskritai skilimas nuo Liberalcentristu buvo zudantis zingsnis. Ko gero dar kuri laika nematysim stipriu liberaliu partiju Lietuvoje. Aisku, labai gaila, nes jie turi tikrai gabiu ir talentingu zmoniu, kurie galetu valdyti sali.
                        ar lietuvoj partijas galima skirstyt i liberalus , koncervatorius ar socdemus? teoriskai taip, programos gal orientuotos, bet darbais tai kol kas skirtumu nematau. Isvis keisciausiai kaip tokios priesingos ideologijos kaip socdemokratija ir koncervatoriai turi koalicija seime.cia tas pats kas zydai su iranieciais koalicija sudarytu
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                          ar lietuvoj partijas galima skirstyt i liberalus , koncervatorius ar socdemus? teoriskai taip, programos gal orientuotos, bet darbais tai kol kas skirtumu nematau. Isvis keisciausiai kaip tokios priesingos ideologijos kaip socdemokratija ir koncervatoriai turi koalicija seime.cia tas pats kas zydai su iranieciais koalicija sudarytu
                          Bet tas pats Vokietijoje dabar...
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Va Kandidatai, rinkitės:







                            Comment


                              va čia tai prieš miegą gėris

                              Comment


                                Sitas i siaip linksma skyreli tiktu, bet paksominatorius !!! va cia tai jega

                                Comment


                                  Svarbiausiai, kad tie, kurie nebalsuoja, suprastų, kad jų balsas paskirstomas visiems, pagal kitų nuomonę.

                                  Jei žmogus neranda už ką balsuoti, jau visai visai neranda, tuomet yra svarbu, kad jis bent sugadintų bilietą (taip parodydamas, kad į rinkimus jis atėjo, ir jam ne nusispjauti). Efektas būtų tada, jei tarkime 50proc rinkėjų sugadintų bilietus, vietoj to, kad iš viso neina į rinkimus.

                                  Comment


                                    Va kokį šaunų rinkinuką šįryt paštininkas atnešė iš ambasados
                                    Jei kam bus idomu paskaityt, spauskit ant fotkės, paskui dar kartą kai atsidarys, turėtų būt didelio įskaitomo formato


                                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                    Comment


                                      Panašu, kad šiandien tai visuotinis reiškinys UK

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Įsivaizduoji Kubilių kaip rimtą premjerą?
                                        Žiūrint į kontekstą - taip.
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment


                                          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                          Žiūrint į kontekstą - taip.
                                          Ne taip paklausiau, tiksliau, ar Kubilius būtų geras premjeras ir sugebėtų kažką nuveikti?
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X