Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2008

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Inliacija čia, ne godumas
    kad godumas gerokai lenkia infliaciją

    Comment


      #42
      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      pagal imamų kyšių sumas
      o kas tau leidzia teigti, kad dabar imama daugiau kysiu, nei, sakykim, pries 5 metus ?

      dabar kaip tik kalbama, kad valdininkai privengia imti kysius del STT veiklos pastaruoju metu

      Comment


        #43
        Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
        o kas tau leidzia teigti, kad dabar imama daugiau kysiu, nei, sakykim, pries 5 metus ?
        dabar kaip tik kalbama, kad valdininkai privengia imti kysius del STT veiklos pastaruoju metu
        Informacijos šaltiniai, kurių negaliu skelbti viešai.

        Comment


          #44
          Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
          o kas tau leidzia teigti, kad dabar imama daugiau kysiu, nei, sakykim, pries 5 metus ?

          dabar kaip tik kalbama, kad valdininkai privengia imti kysius del STT veiklos pastaruoju metu
          STT krato tik tuos "ka reikia".

          Comment


            #45
            Liūtee, dėl tavo nėjimo balsuoti tikrai laimi tik populistiniai tapšniukai su darbą parcija. Net ir nuėjęs į rinkimus ir pabalsavęs už partiją, kuri tikrai į parlamentą nepateks (kokius nors socialdemokrarus 2000, jei tokie dar yra ar pan.), tu atimtum papildomą balsą iš tapšniadarbiečių ir panašių, kas yra GUT.
            Mintis kilo - reikėtų prieš rinkimus pasidaryti plakatų, kai jau bus leista agitacija. Na, maždaug tokių: "Ar tu nori, kad tave aptapšnotų, kad neini balsuoti?"
            Birth, school, METALLICA, death

            Comment


              #46
              Parašė Simex Rodyti pranešimą
              Liūtee, dėl tavo nėjimo balsuoti tikrai laimi tik populistiniai tapšniukai su darbą parcija. Net ir nuėjęs į rinkimus ir pabalsavęs už partiją, kuri tikrai į parlamentą nepateks (kokius nors socialdemokrarus 2000, jei tokie dar yra ar pan.), tu atimtum papildomą balsą iš tapšniadarbiečių ir panašių, kas yra GUT.
              Mintis kilo - reikėtų prieš rinkimus pasidaryti plakatų, kai jau bus leista agitacija. Na, maždaug tokių: "Ar tu nori, kad tave aptapšnotų, kad neini balsuoti?"
              Nu kodėl mano balsas kažkur nueina, jei aš iš viso neateinu į balsuoti ir tuo balso NIEKAM neatiduodu?

              Comment


                #47
                Jei galėčiau balsuot, balsuočiau už Valinsko partija Ant prikolo

                Comment


                  #48
                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Nu kodėl mano balsas kažkur nueina, jei aš iš viso neateinu į balsuoti ir tuo balso NIEKAM neatiduodu?
                  Liūtee, aritmetika labai paprasta - jeigu tu neini balsuoti, tai visos partijos gauna 0,000x procentu DAUGIAU balsu del to, kad rinkeju skaičius mažesnis. Pvz., jeigu atėjo 10 balsuotojų ir 5 balsavo už vieną partiją, 3 už kitą, o dar 2 už trečią, tai gaunasi, kad viena gavo 50 proc., kita 30, trečioji - 20 proc. balsų. Jeigu tu neatėjai ir balsavo tik 9, o balsai pasiskirstė taip pat pirmosiom dviem, o trečioji gavo tik 1 balsą, tai spėk, ar pirmosios dvi partijos negavo daugiau, negu pirmuoju atveju.
                  BALSUOTI BŪTINA, jeigu nenori, kad populistinis bardakas tęstųsi. Jis,aišku, ir taip tęsis, bet gal bus nors kiek mažesnis, jeigu tokie sąmoningi žmonės kaip tu ir aš (beje, mūsų politinės pažiūros LABAI skiriasi) nueisim pabalsuoti. Aš eisiu tikrai, nors mano pasirinktoji partija paskutiniu metu padarė daug man sunkiai suvokiamų nesąmonių. Galima sakyti, balsuosiu už juos priešpaskutinį kartą ir dar su dideliu avansu.
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    #49
                    Manau, kad tvarka ir teisyngumas laimės. Galėsim pakeliaut laiko mašina kokia 10 metų atgal.

                    Comment


                      #50
                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      Su Zuoku tau irgi teko bendraut, bet tavo poziuris i ji zinomas. Todel tavo nuomone siuo atveju beverte.
                      Hmm, su Zuoku man bendrauti kaip ir neteko
                      Tai jau tavo issigalvojimai.

                      Comment


                        #51
                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Hmm, su Zuoku man bendrauti kaip ir neteko
                        Tai jau tavo issigalvojimai.
                        Jeigu teisingai atsimenu, kazkada senai cia forume buvai idejes savo foto su Zuoku.

                        Comment


                          #52
                          Kodel laimi populistai?

                          Daugiau maziau visi suprantame, kad populizmas yra neigiamas reiskinys. Taciau kodel jie vis laimi rinkimuose? Atsakymas paprastas ir aiskus- del to, kad Lietuviai niurzgliu tauta. Jiems tiesiog i krauja yra iauge burbeti ir buti viskuom nepatenkintais. Niekaip sovietinio mentaliteto neatsikrate zmones del visu savo problemu kaltina valdzia. Nepaisant to, kad Lietuvos ekonomika auga bene sparciausiai Europoje jau visa desimtmeti, vistiek visi politikai jiems yra kiaules ir vagys. Nors paprastai, kad apkaltintum vagyste, reikia bent jau siokiu tokiu irodytu, taciau Lietuviams ju nereikia, jei esi politikas- esi vagis. O jeigu dar prakalbsi apie tai, kad butina pakelti akcizus ar ivesti koki nors mokesti, kad jis ir trukt plysh reikalingas butu, tu tapsi dar didesnis vagis, juk politikas turi mokescius tik mazinti ir atlyginimus tik kelti. Isvis, jeigu kas ileistu eilini runkeli i seima, tai jis visiems pakeltu atlyginimus iki 5000Lt/men. ir sumazintu mokescius. Klausiate is kur? Taigi reikia nebevogti ir atsiras tu pinigu, bent jau taip dauguma lietuvaiciu galvoja. Kaip ten bebutu, bet runkeliai i seima neina. Taciau jie visgi eina balsuoti ir balsuoja uz kitus runkelius. O kad tapti politiku-runkeliu nereikia megti politikos, nereikia ir mokslu baigti, nereikia ir patirties tureti ar istatymus ismanyti, tereikia pinigu tureti ir kalbeti runkeliu kalba: "visi seimunai vagys, visi jie vienodi, reikia versti valdzia! Mes pakelsim jusu atlyginimus iki 5000 lt/men. Mes sumazinsim visus mokescius!" Vargsas runkelis nesupranta, kad tai deje nera imanoma padaryti. O beto jis toks piktas ant visos valdzios, kad balsuos uz visus, kurie tik pazades ta valdzia sumalti i miltus, kad ir uz pati velnia. Taip ir isrenkami populistai. Rodos galetu viena karta pasimokyti po Sustausko, Pakso, Uspaskicho ir kitu populistu ir nebebalsuoti uz juos, taciau lietuvio pyktis ant visos valdzios vistiek bus didesnis uz blaivu prota. Deje, bet populistu gretose dabar atsiranda dar vienas stiprus zaidejas, tai Valinsko partija. Kodel jei populistai? Todel, kad tai nera politikai. Kad buti politiku, turi tureti tam pasaukima. Gi vieni nori buti daktarais, kiti policininkais, treti muzikantais, taciau kai zmogus nori tapti muzikantu ir tampa politiku, tai nieko gero is to neiseis, nes paprasciausiai ne tam jisai sutvertas. Vakaruose politikais tampa tik po to, kai baigia politikos mokslus ir igauna patirties tame darbe. Visgi seimo nario kadencija tera 4 metai ir nereiketu tenais siusti pienininku, kuriems 2 metu reikia suprasti ka isviso tas seimas tenais daro. Del to vertetu pasikliauti vadinamomis "tradicinemis" partijomis, kuriuose pilna idejiniu ir patyrusiu zmoniu, kuriems patinka politiko darbas, o ne tokiu, kurie ateina vienai kadencijai bizinio pasidaryt.

                          Comment


                            #53
                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            Jeigu teisingai atsimenu, kazkada senai cia forume buvai idejes savo foto su Zuoku.
                            Na taip, taciau ta karta pabendravimas buvo mazdaug toks "Sveiki mere, gal galima su jumis nusifotografuoti?". "O taip zinoma, jokiu problemu".

                            As to nevadinciau bendravimu.

                            Nors, tiesa pasakius, su tokiu zmogumi kiek rimciau pakalbeti tikrai noreciau.

                            Comment


                              #54
                              Liutai, o ar negalvotum svo balso atiduoti Tautos Prisikelimo partijai? Aisku, tai klounai, bet tikrai ne tokie zalingi, kaip kai kurios kitos "partijos". Nemanau, kad Vlinskas butu labai suinteresuotas uzsiimti masiniu grobstymu ar korupcija, kaip kai kurios populistines partijos.

                              Comment


                                #55
                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Aš, kaip manai, prie kokiu interesu grupiu atstovavimo butu galima priskirti Tvarka ir teisinguma arba Darbo Partija (pastarosios vadovas netgi atitinkamu zargonu kalba)?
                                Manau, bet nesakysiu

                                Skirtumas tik tas, kad šie pokštininkai formaliai atstovauja visos Lietuvos interesus.

                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Nebalsuosiu. Nematau prasmės. Ką beišrinktų, ar konservatorių, ar komunistą, rezultatas tas pats: korupcija.
                                Ir tu tikrai manai, kad šitaip protestuodamas, net jei tokių būtų dauguma, beje, taip ir yra (kiek nebalsuoja, žinome) atneši Lietuvai naudos?

                                Aš esu įsitikinęs, kad kiekvienas toks protestuotojas atneša tik žalos.

                                Pergalvok sprendimą.

                                Tarkime, kad aš nusivylęs ne mažiau, kaip tu. Bet aš bandau ieškoti sprendimo, jei nesinori balsuoti už vilčių nepateisinusias partijas, tai bandau perspektyviausią, mano akimis, naujoką - TPP. Bent jau bandau, o nepalieku to likimo valiai. Balsuoti būtina.

                                ***

                                Kodėl ne Tėvynės sąjunga?

                                Manau, kad konservatoriai (su jais ši partija asocijuojama) yra tapusi tradicine partija Lietuvoje. Jie balsus gauna ne dėl arba ne tik dėl konkrečių nuopelnų, bet dalinai tą lemiant žmonių įsitikinimams. Manau, kad tai suteikia jiems galimybę atsipalaiduoti. Vien todėl norėčiau, kad jie pajustų, jog nėra šventieji. Mano nuomone, tai padėtų jiems išspausti iš savęs daugiau, ką, tikiu, jie gali.

                                ***

                                Tos kramtoškės reklama man jau ima įgristi
                                Paskutinis taisė ; 2008.07.11, 12:27.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Liutai, o ar negalvotum svo balso atiduoti Tautos Prisikelimo partijai? Aisku, tai klounai, bet tikrai ne tokie zalingi, kaip kai kurios kitos "partijos". Nemanau, kad Vlinskas butu labai suinteresuotas uzsiimti masiniu grobstymu ar korupcija, kaip kai kurios populistines partijos.
                                  tikrai ne. Geriau jau neiti.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Simex Rodyti pranešimą
                                    Liūtee, aritmetika labai paprasta - jeigu tu neini balsuoti, tai visos partijos gauna 0,000x procentu DAUGIAU balsu del to, kad rinkeju skaičius mažesnis. Pvz., jeigu atėjo 10 balsuotojų ir 5 balsavo už vieną partiją, 3 už kitą, o dar 2 už trečią, tai gaunasi, kad viena gavo 50 proc., kita 30, trečioji - 20 proc. balsų. Jeigu tu neatėjai ir balsavo tik 9, o balsai pasiskirstė taip pat pirmosiom dviem, o trečioji gavo tik 1 balsą, tai spėk, ar pirmosios dvi partijos negavo daugiau, negu pirmuoju atveju.
                                    BALSUOTI BŪTINA, jeigu nenori, kad populistinis bardakas tęstųsi. Jis,aišku, ir taip tęsis, bet gal bus nors kiek mažesnis, jeigu tokie sąmoningi žmonės kaip tu ir aš (beje, mūsų politinės pažiūros LABAI skiriasi) nueisim pabalsuoti. Aš eisiu tikrai, nors mano pasirinktoji partija paskutiniu metu padarė daug man sunkiai suvokiamų nesąmonių. Galima sakyti, balsuosiu už juos priešpaskutinį kartą ir dar su dideliu avansu.
                                    sunku man gilintis į tą aritmetiką, bet ar vietų skaičius nelieka tas pats?

                                    Comment


                                      #58

                                      Pagalvok, kas būtų, jei visi taip mąstytų kaip tu? Neinant balsuoti Lietuvai tikrai nebus geriau, geriau tada rinkis iš dviejų blogybių mažesnę, o ne palik viską likimo valiai.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Pagalvok, kas būtų, jei visi taip mąstytų kaip tu? Neinant balsuoti Lietuvai tikrai nebus geriau, geriau tada rinkis iš dviejų blogybių mažesnę, o ne palik viską likimo valiai.
                                        Kodėl turiu balsuoti, jei neturiu už ką? Paaiškink.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          sunku man gilintis į tą aritmetiką, bet ar vietų skaičius nelieka tas pats?
                                          Neskaičiau jo pranešimo, bet spėju, kad jis norėjo pasakyti, jog tau neinant balsuoti, blogųjų balsų kiekis santykinai įgauna didesnę reikšmę.

                                          Įsivaizduokime, kad yra milijonas balsuotojų. Įsivaizduokime, kad tame milijone yra pusė milijono savo tautos priešų. Tokiu atveju, blogojo balso santykinė galia būtų 0,5 (blogus balsus padalink iš visų balsų).

                                          Dabar įsivaizduokime, kad 100 000 gerųjų balsuotojų neatėjo, nes, mat, jie - aikštingi protestuotojai.

                                          Lieka 400 000 gerų ir pusė milijono blogų balsų. Iš viso turime 900 000 balsų.

                                          Dabar 100% balsų sudarys nebe milijonas, o minėti 900 000.

                                          Todėl 1 blogasis balsas jau turės nebe 0,5 santykinę galią, bet 500 000 / 900 000 = 0,555(5).

                                          Skirtumas didėja priklausomai nuo einančių balsuoti teisingų rinkėjų.

                                          Paprasta išvada: jei esi tas teisingas rinkėjas (o tu tuo neabejoji), vadinasi, tavo atsisakymas balsuoti yra žalingas tavo šaliai.

                                          O ko tu jai sieki, žalos?
                                          Paskutinis taisė ; 2008.07.11, 13:02.
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X