Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2008

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Kokios daktaru buveines? Tik esu skaites, kad jis yra gaves i snuki nuo daktaro.
    Vilijos
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      Parašė Himleris Rodyti pranešimą
      Vilijos
      Tai ka, pas juos ten studija buvo irengta?

      Comment


        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
        Tai ka, pas juos ten studija buvo irengta?
        Tiesioginė transliacija buvo iš kaboko, tik nepamenu ar vieną kartą ar du, mažas dar buvau.
        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

        Comment


          http://www.lrytas.lt/-12197362081219...-papildyta.htm

          Viskas, už LiCS nebalsuosiu. Nu dar Savicką galėčiau pakęst, bet jau šitos...
          Got sun in my face, sleeping rough on the road

          Comment


            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
            http://www.lrytas.lt/-12197362081219...-papildyta.htm

            Viskas, už LiCS nebalsuosiu. Nu dar Savicką galėčiau pakęst, bet jau šitos...
            O dar stumia Zuokas ant Pakso Susigadinau nuomonę visiems laikams.
            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

            Comment


              O nebus kaip nors susiję su seimo nario imunitetu ir jos dukra?

              Comment


                Parašė rat Rodyti pranešimą
                O nebus kaip nors susiję su seimo nario imunitetu ir jos dukra?
                Tiesiogiai tai ne. Nors žinant, kad Lietuva švogerių kraštas tai kaip bus praktikoj negali žinot.

                Bet šiaip tai šlykštu. Nu kaip galima net svarstyt apie kandidatūrą žmogaus, kuris neturi jokios pagarbos šeimai, teisei, įstatymams - niekam. Vat teisingai Didysis kombinatorius sakė - "daugiau cinizmo - žmonėms tai patinka."
                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                Comment


                  MANO BALSAS LT – tai racionalaus balsavimo sistema internete. Šiame puslapyje žmonės yra kviečiami atlikti trumpą testą ir sužinoti, kurie politikai ar partijos yra arčiausiai jų pažiūrų.
                  Testą galite atlikti šiuo adresu.

                  Mano rezultatai:
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Lietuvos liaudies sąjunga „Už teisingą Lietu... 58 %
                    Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga 56 %
                    Lietuvos lenkų rinkimų akcija 54 %
                    Partija “Tvarka ir teisingumas” (liberalai de... 53 %
                    Partija „Jaunoji Lietuva“ 50 %
                    Darbo partija 50 %
                    Naujoji sąjunga (socialliberalai) 49 %
                    Lietuvos socialdemokratų partija 48 %
                    Liberalų ir centro sąjunga 48 %
                    Lietuvos socialdemokratų sąjunga 47 %

                    Comment


                      Partija „Jaunoji Lietuva“ 76 %
                      Lietuvos socialdemokratų sąjunga 68 %
                      Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga 67 %
                      - Nepriklauso jokiai partijai 62 %
                      Lietuvos lenkų rinkimų akcija 62 %
                      Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demok... 61 %
                      Darbo partija 58 %
                      Pilietinės demokratijos partija 54 %
                      Partija “Tvarka ir teisingumas” (liberalai de... 54 %
                      Lietuvos liaudies sąjunga „Už teisingą Lietu... 53 %

                      Durnas testas, socdemų idėjoms aš mažiausiai pritariu
                      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                      Comment


                        Vienintelis (peržiūrėjau visus, sudalyvavusius apklausoje iki šio laiko) kardinaliai nuo manęs pažiūromis besiskiriantis asmuo buvo J. Veselka (Lietuvos liaudies sąjunga „Už teisingą Lietuvą“). Atitikmuo - 39%, kai visi pateko į >50% - >80% rėžį.

                        Mūsų nuomonės visiškai sutapo tik 4 klausimais iš 41. Absoliuti dauguma šio asmens atsakymų yra taip arba ne, kas rodo jo radikalumą.

                        Verta pastebėti, kad į šiuos klausimus veikėjas atsakė ne:
                        24. Ar pritariate tam, kad Lietuva ryžtingai reikalautų iš Rusijos atlyginti okupacijos padarytą žalą, netgi jei toks reikalavimas ir turėtų neigiamų pasekmių dvišaliams santykiams?
                        /\ kartu pateikiamas komentaras:
                        Dėl komunizmo Rusija nukentėjo labiausiai.
                        25. Ar pritariate tam, kad Lietuva turi dėti visas pastangas stiprinti savo energetinę nepriklausomybę nuo Rusijos, net jei dėl to didėtų energijos kainos?
                        27. Ar pritariate tam, kad Lietuva visomis išgalėmis remtų Ukrainos ir Gruzijos siekį įstoti į NATO?
                        Tikrai geras projektas. Bus lengviau identifikuoti politinius lavonus, mano akimis.

                        ***

                        Beje, sakau tiems 10,60% (2008.08.27 2:25h), gėda. Virs dar neišbridom iš >10% ribos, bet ne daug liko. Tikiu, kad pavyks.
                        Paskutinis taisė ; 2008.08.27, 01:26.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          kazko panasaus ir tikejausi

                          Paskutinis taisė John; 2008.08.27, 01:31.

                          Comment


                            Parašė Rodyti pranešimą
                            Vienintelis (peržiūrėjau visus, sudalyvavusius apklausoje iki šio laiko) kardinaliai nuo manęs pažiūromis besiskiriantis asmuo buvo J. Veselka (Lietuvos liaudies sąjunga „Už teisingą Lietuvą“). Atitikmuo - 39%, kai visi pateko į >50% - >80% rėžį.

                            Mūsų nuomonės visiškai sutapo tik 4 klausimais iš 41. Absoliuti dauguma šio asmens atsakymų yra taip arba ne, kas rodo jo radikalumą.

                            Verta pastebėti, kad į šiuos klausimus veikėjas atsakė ne:
                            /\ kartu pateikiamas komentaras:
                            Tikrai geras projektas. Bus lengviau identifikuoti politinius lavonus, mano akimis.

                            ***

                            Beje, sakau tiems 10,60% (2008.08.27 2:25h), gėda. Virs dar neišbridom iš >10% ribos, bet ne daug liko. Tikiu, kad pavyks.
                            Idomu, ka atsake del tos pacios lyties santuoku? Ko gero, pyktelejo, kad nebuvo mygtuko "nusukineti galvas".

                            Comment


                              Mano nuomones su Veselka sutapo atrodo 61 ar 63%
                              Edit: paziurejau, 58%
                              ps. su Zuoku tik 39%
                              Paskutinis taisė kaunaz; 2008.08.27, 01:42.

                              Comment


                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                Mano nuomones su Veselka sutapo atrodo 61 ar 63%
                                Nesistebiu

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Idomu, ka atsake del tos pacios lyties santuoku? Ko gero, pyktelejo, kad nebuvo mygtuko "nusukineti galvas".
                                  Į šį klausimą atsakė ne:
                                  15. Ar pritariate tam, kad būtų įteisintos tos pačios lyties santuokos?
                                  Šiuo klausimu politikas neturi nuomonės:
                                  17. Ar pritariate tam, kad valstybė finansinėmis ir kitomis priemonėmis skatintų tradicinę šeimą?
                                  Galvočius pateikia tik keturis komentarus (vertėtų pasimokyti iš A. Zuoko (ne į visų politikų komentarų [ne]buvimą atkreipiau dėmesį) komentavimo gausos ir argumentacijos). Du iš jų parašyti tingia ranka:
                                  Protingai. <...> Tik jei labai protingai.
                                  Dar vienas yra mažvaikiškas (komentaras klausime dėl euro įvedimo):
                                  Nepritarčiau, bet Lietuvos valdžia jau sužlugdė litą, todėl kitos išeities nėra.
                                  Likusį dėl komunistų žalos atlyginimo jau citavau.

                                  Apibendrinant, papildomos analizės šio politiko pasaulėžiūros atžvilgiu man nebereikia

                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  Mano nuomones su Veselka sutapo atrodo 61 ar 63%
                                  Edit: paziurejau, 58%
                                  Būdamas optimistu turiu pastebėt, kad tu neketini balsuoti. Ir savo žodžio tvirtai laikysies. Juk laikysies?
                                  Paskutinis taisė ; 2008.08.27, 01:44.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Galvočius pateikia tik keturis komentarus (vertėtų pasimokyti iš A. Zuoko (ne į visų politikų komentarų [ne]buvimą atkreipiau dėmesį) komentavimo gausos ir argumentacijos).
                                    Kad Zuokas moka kabint makaronus ir grazbyliaut, senai nenaujiena...

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      Kad Zuokas moka kabint makaronus ir grazbyliaut, senai nenaujiena...
                                      A. Zuokas, net esant 67% atitikimui, toli gražu nėra arčiausių mano pozicijai politikų gretose, kadangi tokie surinko >80%. Pagal pasiskirstymą jis būdų maždaug ties viduriuku (Veselka šiame skirstinyje būtų anomalija), kas pakankamai gerai nusakytų ir mano požiūrį į jį, kaip į politiką.

                                      Tačiau viena yra politiko pozicija, o kita - gebėjimas ją argumentuoti bent kažkiek paremiant logika. Tuo man šioje apklausoje ir išsiskyrė Veselka bei A. Zuokas. Pastarąjį pateikiau tik kaip pavyzdį. Galbūt, jei pasidomėčiau viso sąrašo komentarais, pateikčiau kitą pavyzdį. Tiesiog taip greitai to padaryti negalėjau.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Palyginau savo skoni su individualiais politikais. Isrinkau tuos, kurie atitinka >70% ir <39%

                                        Pastebejau tendencija, kad dazniausiai neatitinkanti sritis - kultura ir etika (nors, ko gero, aisku del ko ).

                                        Kas yra mano draugai




























                                        ... ir nelabai draugai















                                        Paskutinis taisė John; 2008.08.27, 02:22.

                                        Comment


                                          Ačiū už testą. Patinka man tokie

                                          Su pasirinktos partijos lyderiu Zuoku sutapo 68% atsakymų, nepasakyčiau, kad daug.

                                          Ryškaus favorito pas mane kaip ir nėra:

                                          Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demok... - 75 %
                                          Nepriklauso jokiai partijai - 73 %
                                          Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis - 73 %
                                          Naujoji sąjunga (socialliberalai) - 72 %
                                          Liberalų ir centro sąjunga - 72 %
                                          Lietuvos socialdemokratų sąjunga - 70 %
                                          Partija "Tvarka ir teisingumas" (liberalai de... - 69 %
                                          Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga - 68 %
                                          Lietuvos lenkų rinkimų akcija - 68 %
                                          Lietuvos socialdemokratų partija - 67 %
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X