Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2008

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    sunku man gilintis į tą aritmetiką, bet ar vietų skaičius nelieka tas pats?
    Jeigu pagal atskiras politines jėgas - tai vietų skaičius pasikirsto kitaip (vieniem padaugėja, kitiem sumažėja)

    Comment


      #62
      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Kodėl turiu balsuoti, jei neturiu už ką? Paaiškink.
      Balsuoti yra piliečio pareiga, o jei visi vagys, tai tada, kaip sakiau balsuok, kas mažiau vagia.
      Flickr

      Comment


        #63
        Parašė Rodyti pranešimą
        Neskaičiau jo pranešimo, bet spėju, kad jis norėjo pasakyti, jog tau neinat balsuoti, blogųjų balsų kiekis santykinai įgauna didesnę reikšmę.

        Įsivaizduokime, kad yra milijonas balsuotojų. Įsivaizduokime, kad tame milijone yra pusė milijono savo tautos priešų. Tokiu atveju, blogojo balso santykinė galia būtų 0,5 (blogus balsus padalink iš visų).

        Dabar įsivaizduokime, kad 100 000 gerųjų balsuotojų neatėjo, nes, mat, jie aikštingi protestuotojai.

        Lieka 400 000 gerų ir pusė milijono blogų balsų. Iš viso turime 900 000 balsų.

        Dabar 100% balsų sudarys nebe milijonas, o minėti 900 000.

        Todėl 1 blogasis balsas jau turės nebe 0,5 santykinę galią, bet 500 000/900 000 = 0,555(5).

        Skirtumas didėja priklausomai nuo einančių balsuoti teisingų rinkėjų.

        Paprasta išvada: jei esi tas teisingas rinkėjas (o tu tuo neabejoji), vadinasi, tavo atsisakymas balsuoti yra žalingas tavo šaliai.

        O ko tu jai sieki, žalos?
        Kodėl blogieji? Jei jie mato už ką balsuoti, tai ateina ir prabalsuoja. jei nemato, tai neina. Aš gi, norėdamas juodo 4.4 BMW X5 ir radęs tik raudoną 1.6 Seat Cordoba nebulsiu jos pirkti vien dėl to, kad man reikia automobilio.
        Paskutinis taisė liutass; 2008.07.11, 13:29.

        Comment


          #64
          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Balsuoti yra piliečio pareiga, o jei visi vagys, tai tada, kaip sakiau balsuok, kas mažiau vagia.
          Ne, aš balsuosiu tik už tuos, kurie VISAI nevaggia.

          Comment


            #65
            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Balsuoti yra piliečio pareiga, o jei visi vagys, tai tada, kaip sakiau balsuok, kas mažiau vagia.
            Bet kad jūs jau darote prievartą. Turėtų balsavimo biuletenyje būti apskritimukas "Už nieką".
            gera gyventi gerai

            Comment


              #66
              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Kodėl blogieji? Jei jie mato už ką balsuoti, tai ateina ir prabalsuoja. jei nemato, tai neina. Aš gi, norėdamas juodo 4.4 BMW X5 ir radęs tik raudoną 1.6 Fiat Cordoba nebulsiu jos pirkti vien dėl to, kad man reikia automobilio.
              Įsivaizduokime, kad automobilis tau - toks pats būtinas gyvybiškai, kaip ir valstybės gerovė.

              Tuomet tu pirksi geriausią variantą iš visų siūlomų. Galbūt jis bus prastesnis nė kad tu geidei, bet tu jį pirksi.

              Atsikėlei ryte ir varai balsuot. Kaip senovėj proproseneliai į bažnyčią sekmadienį. Ir būtų patartina atsikelti ta koja (iš lovos).

              Man skauda tą ar aną - nepasiteisinimas. Kaip ir aš tingiu, visi jie vagys, balsuoti nėra prasmės, nes vis tiek visi mirsim ir pan..

              Susitiksim prie urnos, Liūte.

              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Ne, aš balsuosiu tik už tuos, kurie VISAI nevaggia.
              Jis labai teisingai pasakė, reikia rinktis mažesnę blogybę iš dviejų. Kitaip gali būti išrinkta didesnė. Dar kartą savęs paklausk, nori, kad Lietuvai būtų blogai ar blogiau (blogiau būti gali; įsivaizduokim, kad varianto gerai, nėra)?

              Be to, tavo pasakymas, kad visi jie vagys (išvada iš to, kad tu neisi balsuoti, o eisi tik tada, kai galėsi balsuoti už tuos, kurie visai nevagia), nėra visiškai pagrįsta. Yra naujų partijų, tai ir sakau, jei senosios nuvylė, pasiremk mano logika, suteik šansą tiems, kurie dar neturėjo galimybės apsijuodinti.

              Kas žino, o gal jie ir neapsijuodins.

              Tavo dabartinis pasirinktas spyriojimosi sprendimas nėra geriausias niekam. Bet, priversti niekas tavęs negali, todėl ir bandom pastuksent į logiką
              Paskutinis taisė ; 2008.07.11, 13:09.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                #67
                Aš šiaip dar perjaunas balsuot, bet jei galėčiau už KRIKŠČIONIS DEMOKRATUS. Jiems atiduočiau savo balsą, nes jie Radviliškyje (aš čia gyvenu) turi dauguma ir puikiai tvarkosi, tj gal ir seime kanors nuveiktų.
                RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

                Comment


                  #68
                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  As pats dar nesu visiskai apsisprendes, taciau, ko gero, rinksiuosi Konservatorius jau vien del to, kad tai nuosekliausiai savo vertybes ir ideologija puoselejanti ir deklaracijas atitinkanti partija. Nors man ir visiskai nepriimtina ju seimos politika (t.y. del homofobijos, kuria pasizymi ne viena figura sioje partijoje). Aisku, kitos partijos irgi vargiai kuo nors geresnes siuo poziuriu. Dar gavoju apie Liberalu ir Centro sajunga.
                  Johnai, tikrai nustebinai Aišku, pritariu tavo argumentacijai dėl nuosekliausio požiūrio į savo ideologiją, ko, matyt, labiausiai ir trūksta Lietuvos politikoje.

                  Dabartiniu momentu taip pat mąstau apie konservatorius. Aišku, mielai pabandyčiau "įspirti jiems į šikną" už nuodėmingą flirtavimą su vadinamaisiais "socialdemokratais", tačiau turiu tokį įtarimą, kad dabar netinkamas metas užsiimti auklėjimu, reikia gelbėti bent jau tai, kas yra.

                  Comment


                    #69
                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    Ne, aš balsuosiu tik už tuos, kurie VISAI nevaggia.
                    Su tokiu požiūriu Tau turėtų būti sunku gyventi, visose gyvenimo srityse reikalingi kompromisai, rinkimai ne išimtis, kiekvienai partijai priklauso tūkstančiai žmonių ir tikėtis, kad visi būtų labai sažiningi naivu.
                    Flickr

                    Comment


                      #70
                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Su tokiu požiūriu Tau turėtų būti sunku gyventi, visose gyvenimo srityse reikalingi kompromisai, rinkimai ne išimtis, kiekvienai partijai priklauso tūkstančiai žmonių ir tikėtis, kad visi būtų labai sažiningi naivu.
                      visai nesunku

                      Comment


                        #71
                        Ruošiuos sugadinti biuletenį, jau antrą kartą. Esu socialdemokratinių pažiūrų, tačiau kas Lietuvoje atstovauja socialdemokratus graudu žiūrėti - ex prokomunistų klika su skambiu "pavogtu" pavadinimu.
                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                        Dordrechtas/Haarlemas
                        Nesebaras/Plovdivas
                        Kiolnas

                        Comment


                          #72
                          Parašė Rodyti pranešimą

                          O dėl V. Ladsbergio, jei priekaištaujama tik dėl jo retorikos ir, gal truputį, demagogijos, tai, vis dėl to, verta šį žmogų gerbti ir tai daryti švelniau. Kaip bebūtų, jis daug davė Lietuvai, o dabartinė retorika, jei kažkam ir įgrisusi, tai bent jau išlaikanti teisingą poziciją. Nebent omenyje turimos opesnės nuoskaudos, kurių aš nežinau.
                          Ir ką jis davė Lietuvai? . Aš nematau reikalo jo gerbt, jam jau senai (po Sąjūdžio) buvo laikas pasitraukt.

                          Comment


                            #73
                            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                            Ir ką jis davė Lietuvai? .
                            Aš nematau reikalo jo gerbt, jam jau senai (po Sąjūdžio) buvo laikas pasitraukt.
                            O reikalą jį gerbti matyti turėtum. Tavo pozicija labai lengvabūdiška. Atsakingumo šiek tiek į ją pridėk.

                            Gerbti verta vien dėl to, kad tai yra taktiška, o ne atvirkščiai.

                            Dėl pasitraukimo, manau, visi tada bijojo įsileisti į valdžią nepatikimą jėgą ir leisti įsigalėti Rusijos interesų struktūroms. Galbūt todėl buvo laikomasi kad ir tokio, tačiau visiškai lojalaus žmogaus.
                            Paskutinis taisė ; 2008.07.11, 14:44.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #74
                              Parašė Rodyti pranešimą
                              O reikalą jį gerbti matyti turėtum. Tavo pozicija labai lengvabūdiška. Atsakingumo šiek tiek į ją pridėk.

                              Gerbti verta vien dėl to, kad tai yra taktiška, o ne atvirkščiai.
                              O jis į Sąjūdį pateko visiškai netyčia. Kai nerado žmogaus iš konservatorijos kuris galėtų atstovaut Sąjūdžiui.
                              Jei ką jis gero ir padarė per Sąjūdį tai tiek jį ir tegerbiu. O daugiau - buvo pianistas, galėjo ir pasilikt.

                              Comment


                                #75
                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                O jis į Sąjūdį pateko visiškai netyčia. Kai nerado žmogaus iš konservatorijos kuris galėtų atstovaut Sąjūdžiui.
                                Patikslink. Nerado kodėl? Ar nerado geresnio?

                                Jei ką jis gero ir padarė per Sąjūdį tai tiek jį ir tegerbiu.
                                Jam vadovaujant buvo padaryta pakankamai daug. Kai kuriuos dalykus sunku ir vertinti vien pagal darbo našumą, kai žinomas to meto politinis kontekstas.

                                O daugiau - buvo pianistas, galėjo ir pasilikt.
                                Bet ar tai reiškia, kad reikia žmogaus negerbti? Keisti tavo kriterijai.

                                Paprastai, net ir kritikuojamą asmenį aš gerbiu, nebent būtų išimtinis ekstra atvejis. O čia juk dar ir nusipelnęs asmuo.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  #76
                                  Beje, gal galima balsavime įtraukti "Sugadinsiu biuletenį" kategoriją?
                                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                  Dordrechtas/Haarlemas
                                  Nesebaras/Plovdivas
                                  Kiolnas

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Patikslink. Nerado kodėl? Ar nerado geresnio?
                                    Galbūt nelabai ir ieškojo. Žinau tik tiek, kad buvo tokia situacija "- Konservatorijoje yra toks Vytautas Landsbergis, tai jį ir rašom"


                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Jam vadovaujant buvo padaryta pakankamai daug. Kai kuriuos dalykus sunku ir vertinti vien pagal darbo našumą, kai žinomas to meto politinis kontekstas.
                                    Kas buvo padaryta? Pirmais laisvės metais Lietuvoje buvo tokia betvarkė, ir niekas ten nieko ypatingo nedarė. Senelis ir tėtis tuo metu uoste dirbo, tai abu pasakojo, kad nebūdavo nė žuvies kur supakuoti, o senelis kai kreipėsi į valdžią negavo jokio atsakymo. Privatizavo viską ką galėjo, uždarė kai kurias gamyklas, kurios tikrai galėjo dirbt. O mechanizmus išpardavinėjo. Kur pinigai nubyrėjo nežino niekas. "Padarė tvarką".


                                    Parašė Rodyti pranešimą
                                    Bet ar tai reiškia, kad reikia žmogaus negerbti? Keisti tavo kriterijai.

                                    Paprastai, net ir kritikuojamą asmenį aš gerbiu, nebent būtų išimtinis ekstra atvejis. O čia juk dar ir nusipelnęs asmuo.
                                    Kiekvienam savo. Beje, daugelis nežino, kad jis ne tik fortepioną dėstė, bet ir labai Sąjūdišką profesiją - marksizmą-leninizmą, o ir su KGB jis buvo susijęs.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                      Beje, gal galima balsavime įtraukti "Sugadinsiu biuletenį" kategoriją?
                                      Negi trūksta vaizduotės, kad tai padarytum (mes abudu tik juokaujam)

                                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                      Galbūt nelabai ir ieškojo. Žinau tik tiek, kad buvo tokia situacija "- Konservatorijoje yra toks Vytautas Landsbergis, tai jį ir rašom"
                                      Sakyčiau, šaunu, jei spėjimo būdu buvo išrinktas žmogus, sugebėjęs atlikti reikalingą darbą

                                      Kas buvo padaryta?
                                      1990 m. kovo 11 d. Vytautas Landsbergis buvo išrinktas Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos pirmininku, vadovavo parlamento sesijai, kurioje tą dieną paskelbta atkuriama Lietuvos Respublikos nepriklausomybė. 1990-1992 m. V. Landsbergis buvo vienas iš Baltijos valstybių Tarybos vadovų, o 1990-1991 m. – Lietuvos Respublikos Konstitucijos metmenų rengimo komisijos pirmininkas. Jam vadovaujant Konstitucijos projektas galutinai parengtas balsavimams 1992 m. rudenį ir, priėmus referendume, Lietuvos Konstitucija jo promulguota bei paskelbta tų metų lapkričio 6 d. Be to, 1990-1991 m. V. Landsbergis buvo Valstybinės derybų su SSRS delegacijos pirmininkas. Jo vadovaujama Lietuva atsispyrė SSRS ekonominei blokadai bei ginkluotam smurtui ir pasiekė savo atkurtos nepriklausomybės tarptautinį pripažinimą, o taip pat 1992 m. susitarimą su Rusija, kad būtų išvesta Rusijos kariuomenė.
                                      Vikipedija.
                                      Pirmais laisvės metais Lietuvoje buvo tokia betvarkė, ir niekas ten nieko ypatingo nedarė. Senelis ir tėtis tuo metu uoste dirbo, tai abu pasakojo, kad nebūdavo nė žuvies kur supakuoti, o senelis kai kreipėsi į valdžią negavo jokio atsakymo. Privatizavo viską ką galėjo, uždarė kai kurias gamyklas, kurios tikrai galėjo dirbt. O mechanizmus išpardavinėjo. Kur pinigai nubyrėjo nežino niekas. "Padarė tvarką".
                                      Ar, tai sakydama, įvertinai, kokia kritinė buvo Lietuvos situacija?

                                      Dar sunku pasakyti, ar iš šalies nebuvo stengiamasi mus paleisti su maksimaliais nuostoliais.

                                      Kad geriau tuometinę darbo situaciją suvoktum:



                                      Šaltinis.

                                      Kiekvienam savo. Beje, daugelis nežino, kad jis ne tik fortepioną dėstė, bet ir labai Sąjūdišką profesiją - marksizmą-leninizmą, o ir su KGB jis buvo susijęs.
                                      Ir tai nesutrukdė jam būti vienu šviesiausių Lietuvos žmonių. Būtų įdomu detaliau išgirsti apie tas jo sąsajas ir kuo konkrečiai jos pasireiškė.
                                      Paskutinis taisė ; 2008.07.11, 15:31.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Rodyti pranešimą
                                        Negi trūksta vaizduotės, kad tai padarytum (mes abudu tik juokaujam)
                                        Man gal per gili tavo ši mintis, bet nesupratau jos turbūt
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          #80
                                          Apie Lietuvos kritišką situaciją žinau. Bet kam gamyklas su pilnai veikiančiais mechanizmais uždarė nesuprato niekas - turbūt tik valdžia.
                                          Vienu žodžiu, nežadu aš čia aiškinti, situaciją žinau, mano senelis taipogi glaudžiai susijęs su Sąjūdžiu, bet apie Landsbergį jis taipogi negali pasakyti nieko gero . Ne viskas kas patiekiama vikipedijose ir kitur yra tiesa.
                                          O dėl KGB, tai buvo toks jų agentas slapyvardžiu "Vytautas", vėliau pasikeitęs jį į "Dėdulė" (man rodos). Kažkodėl tie kurie domisi tuo randa faktų, kad tas agentas ir buvo tas šviesusis Landsbergis. O viską sužinosim tik po dėdulės mirties, dabar garsiai niekas kalbėti nenori.

                                          tivoli, aš irgi galvojau ant biuletenio mickey mouse nupaišyt .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X