Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2008

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė C5 Rodyti pranešimą
    Visiems emigracijoje, kurie teigia, kad jiems labai nepatogu balsuot ambasadoje tikrai negali teisintis.
    Tikrai tam pritariu. Jeigu nebūtų buvę to nesusipratimo su adresais, balsavimas užsienyje paštu būtų nedaug sudėtingesnis ir nepatogesnis procesas, nei balsavimas internetu

    Comment


      Parašė blitz Rodyti pranešimą
      Aš balsuosiu sekmadienį. Už liberalų sąjūdį... pabėgau iš konservatorių stovyklos pirmą kart nuo gimimo
      Teisingas požiūris. Jau seniai stebiu tokius politikus kaip Masiulis, Steponavičius ir tai kogero vieninteliai žmonės kurie visuomet išreiškia šiuolaikišką požiūrį ir tikiu, kad gavę šansą galėtų pastūmėti šalį į priekį.
      Paskutinis taisė deep'as; 2008.10.10, 19:12.

      Comment


        Parašė blitz Rodyti pranešimą
        Aš balsuosiu sekmadienį. Už liberalų sąjūdį... pabėgau iš konservatorių stovyklos pirmą kart nuo gimimo
        Ir padarysi klaidą. Greičiausiai tai bus "išmestas į balą" balsas, nes liberalų sąjūdis nepateks į seimą (pagal visas iki šiol vykdytas apklausas jiems labai toli iki 5 proc.), o konservatoriams nuo tokių balsų tik blogiau, o geriau visokiems paksiams. Plius deep'o minėtą "šiuolaikišką jų požiūrį" matėm Vilniaus savivaldybėje.

        Comment


          Taivat, geriau tuos 4% ar 5% atiduot konservatoriam.

          Comment


            O kiek šansų, kad eilinikart vėl kokia koalicija bus? Balsuoji už vienus, bet susijungia belekas.

            Comment


              Parašė Quack Rodyti pranešimą
              O kiek šansų, kad eilinikart vėl kokia koalicija bus? Balsuoji už vienus, bet susijungia belekas.
              Tai kad kažkas su kažkuo susijungs, tai čia faktas. Klausimas, tik kas su kuo.
              Iš praeities galima spręsti, kurios partijos yra linkusios jungtis, ir už kokią kainą.
              Aišku, kad seime greičiausiai atsiras kelios mažos partijos, galbūt keli nepartiniai. Mažos partijos paprastai linkusios prisijungti prie didelių partijų į koaliciją, ir tam, kad sutartų dėl jiems butiniausių sprendimų - nusileidžia didesnių partijų sprendimams, kurie yra ne prioritetu svarbiausi mažesnėm partijom. Kitaip sakant - manau svarbiausiai žiūrėti ne į abstraktų partijos šūkį, bet į prioritetines programos dalis.
              Arba, jei nori, kad partija laikytųsi kuo daugiau savo programos, kuri galbūt tik dalinai sutampa su tavo nuomone, bet prioritetiniai dalykai daugmaž atitinka, tuomet turėtum balsuoti už vieną iš didesnių partijų.

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                Ir padarysi klaidą. Greičiausiai tai bus "išmestas į balą" balsas, nes liberalų sąjūdis nepateks į seimą (pagal visas iki šiol vykdytas apklausas jiems labai toli iki 5 proc.), o konservatoriams nuo tokių balsų tik blogiau, o geriau visokiems paksiams. Plius deep'o minėtą "šiuolaikišką jų požiūrį" matėm Vilniaus savivaldybėje.

                Butent. Man ideologiskai liberalai taip pat kur kas arciau, nei Konservatoriai.

                Visgi vel viska permastes, nusprendziau, kad uzuot atidaves balsa partijai, kuri tikrai nepateks i Seima (Liberalu sajudis), paremsiu partija, kuri man is esmes priimtina bei artima, ir kuri tikrai pateks i Seima ir tures jame dideli svori (Konservatoriai).

                Beje, nepamenu, koks politikas is Liberau sajudzio kalbejo ju reklaminiame klipuke, bet buvau sokiruotas, kai jis pradejo mazdaug taip "as ir mano partija priestaraujame giliavandenio uosto Melnrageje statybai"... keista, turint omeny, kad tai bene svarbiausias projektas Lietuvoje po atomines elektrines.

                Aisku, "nuomones pareiskimas" yra svarbus psichologine prasme. Taciau vien is pragmatiniu paskatu esu linkes tai savyje uzgniauzti ir uzuot daryti taip, kad butu geriau saliai ir visuomenei.

                Balsavimas uz tokias partijas, kurios nepateks i Seima is esmes tolygus nejimui i rinkimus, nes tie balsai visiskai nieko nespres.
                Paskutinis taisė John; 2008.10.10, 22:56.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Balsavimas uz tokias partijas, kurios nepateks i Seima is esmes tolygus nejimui i rinkimus, nes tie balsai visiskai nieko nespres.
                  Tatai vadinama "stateginiu balsavimu". bet tokio aš nepalaikau niekada taip mąstant nepateks smulkios partijos, kurios gal turi pakankamai intelektualinių išteklių, kad normaliai dirbtų parlamente.
                  kažkaip dar ties svarstymo riba esu: sugadinti biuletenį arba balsuoti už smulkią partiją, kaip kad LSDS ar, dar baisiau, jaunalietuvius beje, juk žinot puslapį www.manoseimas.lt. Ten buvo galima pažiūrėti, kaip seimo nariai elgėsi per šią kadenciją. Yra ir dar geresnis daiktas, ne kartą čia reklamuotas, bet dar kartą verta priminti: www.manobalsas.lt? atlikit testą ir labai juokingų rezultatų pamatysit. Pvz lsds ir lsdp man skyrėsi 10-15%, kai kam net 20-30%. ir iškart klausimas, kurie socialdemokratai socialdemokratiškesni
                  ir apskritai galima kalbėti apie stiprų ribų išnykimą tarp partijų, kaip kad aukštojo mokslo klausimu visų dabar sėdinčių parlamente partijų pozicijas galima labai lengvai sutraukti į neoliberalią "reformą". Tad, kaip sakėsi A. Mamontovas, ar sukirmijęs obuolys, ar supuvusi kriaušė?
                  ir šiaip aštrus klausimas: ką turite galvoje sakydami "Esu liberalių pažiūrų"? na programas reikia pasivartyti arba kad ir pamatytumėt, kaip liberalai turėtų pasielgti tam tikru klausimu. man užteko pastudijuoti metus, ir suvokiau, kad niekad už juos nebebalsuosiu
                  beje ir socdemus virškinu tik iš dalies, tad puvėsiai aplink. sprendimas ateis paskutinę minutę

                  Comment


                    na tai socdemai prisiglaus šalia valstiečius, ir eis formuot vėl valdžios, ką priderins, tas ir bus. nes populistų oj kaip negalima leist į pirmas gretas

                    Comment


                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      Ir padarysi klaidą. Greičiausiai tai bus "išmestas į balą" balsas, nes liberalų sąjūdis nepateks į seimą (pagal visas iki šiol vykdytas apklausas jiems labai toli iki 5 proc.), o konservatoriams nuo tokių balsų tik blogiau, o geriau visokiems paksiams. Plius deep'o minėtą "šiuolaikišką jų požiūrį" matėm Vilniaus savivaldybėje.
                      Nepainiok savivaldos ir seimo

                      Comment


                        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                        Nepainiok savivaldos ir seimo
                        Kalbam apie partijas, gali sakyti, kad vienur jų atstovai tokie, o kitur kitokie, tačiau tokie sprendimai kaip TT rėmimas savivaldybėje (ne bet kokioje, o Vilniaus) tikrai be partijos viršūnėlių pritarimo nevyksta. Po rinkimų galėjom stebėti kaip derybas dėl padėties Vilniaus savivaldybėje vedė ne bet kas, o partijų lyderiai ir žiniasklaidoje teisinosi/gynėsi dėl sąjungos su TT, taip pat liberalų sąjūdžio "šiuolaikiško požiūrio" lyderiai.

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Kalbam apie partijas, gali sakyti, kad vienur jų atstovai tokie, o kitur kitokie, tačiau tokie sprendimai kaip TT rėmimas savivaldybėje (ne bet kokioje, o Vilniaus) tikrai be partijos viršūnėlių pritarimo nevyksta. Po rinkimų galėjom stebėti kaip derybas dėl padėties Vilniaus savivaldybėje vedė ne bet kas, o partijų lyderiai ir žiniasklaidoje teisinosi/gynėsi dėl sąjungos su TT, taip pat liberalų sąjūdžio "šiuolaikiško požiūrio" lyderiai.
                          Kiek pamenu tai LS lyderis Vilniuje A.Štaras, kuris niekam nepaslaptis yra Eikos reikalų tvarkytojas, palikęs vicemero postą kuomet susikirto Eikos ir Rubikono interesai, bet kaip ir minėjau nereikia painioti savivaldos ir seimo.

                          Comment


                            Tu prieš atsakydamas, bent perskaitei pranešimą į kurį atsakinėji? Nes aiškiai rašiau apie "partijų viršūnėles", "partijų lyderius" (t.y. visos partijos), o ne LS lyderį Vilniaus savivaldybėje. Parašysiu ir pavardes, gal bus aiškiau: Auštrevičius, Steponavičius...

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              Tu prieš atsakydamas, bent perskaitei pranešimą į kurį atsakinėji? Nes aiškiai rašiau apie "partijų viršūnėles", "partijų lyderius" (t.y. visos partijos), o ne LS lyderį Vilniaus savivaldybėje. Parašysiu ir pavardes, gal bus aiškiau: Auštrevičius, Steponavičius...
                              Aš tau aiškiai pakartosiu, kad savivaldos ir seimo nereikia painioti, viena yra įstatymų leidžiamoji, o kita vykdomoji, taip pat aš nematau skirtumo ar būtų paremti socdemai ar TT ar DP, iš esmės tai tokios pačios partijos. Tai ką tu čia mini yra visiškai nereikšmingas įvykis nedarantis jokios įtakos mano pasirinkimui.
                              Paskutinis taisė deep'as; 2008.10.11, 19:15.

                              Comment


                                Kas čia per nusigrybavimas, nelabai į temą?:
                                "Aš tau aiškiai pakartosiu, kad savivaldos ir seimo nereikia painioti, viena yra įstatymų leidžiamoji, o kita vykdomoji"

                                O dėl to, kad liberalų sąjūdžio parama TT Vilniaus savivaldybėje tau buvo nereikšmingas įvykis ir jis nedaro jokios įtakos tavo pasirinkimui - puiku.

                                Comment


                                  Jūs berniukai diskutuokit diskutuokit

                                  Va aš dar išvakarėse sąrašiuką išsitraukiau, galvoju gal kokį naują "talentą" atrasiu. Pirmiau face control turi praeiti. Na paskui išsilavinimas ir amžius labai svarbu... =)

                                  Tiesa, kas turi galimybę, bobučių pasus slepiam. Joke
                                  Paskutinis taisė Irma; 2008.10.12, 10:05.
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Kas čia per nusigrybavimas, nelabai į temą?:
                                    "Aš tau aiškiai pakartosiu, kad savivaldos ir seimo nereikia painioti, viena yra įstatymų leidžiamoji, o kita vykdomoji"

                                    O dėl to, kad liberalų sąjūdžio parama TT Vilniaus savivaldybėje tau buvo nereikšmingas įvykis ir jis nedaro jokios įtakos tavo pasirinkimui - puiku.
                                    Kas čia per grybas nežinantis kad seimas ir savivalda skiriasi ne tik žmonėmis bet ir savo įstatymų leidžiamosios bei vykdomosios valdžios funkcijomis? Kad Štaro tvarkymasis savivaldybėje nepasako apie LS partijos lyderių gebėjimą savo daugelį kartų išsakytą požiūrį ekonomikos, socialinės politikos klausimais išreikšti įstatymais.

                                    Comment


                                      /\ čia pavarot vyrai

                                      Comment


                                        Jei jau kalbant apie Vilniaus miesto valdžią ir ją lyginant su Lietuvos valdžia, tai prisiminkime, kuri partija buvo valdžioje, kai šaliai vadovaujantys socialdemokratai nurašė Vilniui kelių šimtų mln Litų skolą, kad savivaldybė galėtų toliau tvarkytis?

                                        Man atrodo visiems aišku, kad ne partijos tvarkosi, bet interesų grupės.

                                        Comment


                                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                          Kas čia per grybas nežinantis kad seimas ir savivalda skiriasi ne tik žmonėmis bet ir savo įstatymų leidžiamosios bei vykdomosios valdžios funkcijomis?
                                          Prie ko čia visa tai? Iš kur ištraukei, kad aš nežinau kuo skiriasi seimas nuo savivaldos ir prie ko čia tavo kartojimai, kad seimas atlieka įstatymų leidžiamosios, o savivalda vykdomosios valdžios funkcijas? Apie tai nieko nebuvau užsiminęs. Ne savivaldybę su seimu mes čia lyginam, o kalbam apie partiją, jos lyderius, jų sprendimus. Kalbėjau apie partiją ir jos veiklą Vilniaus savivaldybėje. Ir apie tai, kad iš tos veiklos galima šį tą spręsti apie LS, nes kaip minėjau Vilniaus savivaldybėje TT tikrai buvo remiama ne be partijos lyderių "palaiminimo" ir netgi sakyčiau sprendimo.
                                          Tuo tarpu tu bandei aiškinti, kad LS savivaldybėje veikia maždaug savarankiškai, atskirai nuo visos partijos ir išvis kažką apie tai kuo skiriasi seimas nuo savivaldybės ir tai, kad aš to nežinau (matyt todėl, kad pritrūko argumentų, tai ir nuklydom į lankas). Beje, kažkodėl paskui pats sau prieštarauji, tavo žodžiai:
                                          "aš nematau skirtumo ar būtų paremti socdemai ar TT ar DP, iš esmės tai tokios pačios partijos. Tai ką tu čia mini yra visiškai nereikšmingas įvykis nedarantis jokios įtakos mano pasirinkimui." Aš tavo stiliumi galiu paklausti: "o kodėl tu iš viso rašai apie įtaką tavo pasirinkimui, jei savivaldybė ir seimas yra visiškai skirtingi dalykai, gal tu nežinai, kad seimas ir savivalda skiriasi ne tik žmonėmis bet ir savo įstatymų leidžiamosios bei vykdomosios valdžios funkcijomis, grybas, bla bla bla"
                                          Paskutinis taisė Edd; 2008.10.11, 22:44.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X