Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Ji neturi CEO savybių.
    Gal Andrikėnė? nes nematau pavyzdžiui ne vienos pliuso tokio Saudargo prieš ją?

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Kad jie politiniai 0, prieš tai yra kandidatavę ir nieko nesurinkę balsų.
      Tai kas be ko. Tikrai niekas neteigia, kad Konservatoriai turi gerų kandidatų

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

        Gal Andrikėnė? nes nematau pavyzdžiui ne vienos pliuso tokio Saudargo prieš ją?
        Andrikienė galėtų būti kandidate į Skuodo ar Ignalinos rajono merus, ne Vilniaus.

        O šiaip kokia situacija šiandienai mano akimis:

        1. Zuokas
        2. Meiželytė

        kas dar?

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Andrikienė galėtų būti kandidate į Skuodo ar Ignalinos rajono merus, ne Vilniaus.

          O šiaip kokia situacija šiandienai mano akimis:

          1. Zuokas
          2. Meiželytė

          kas dar?
          tas tai taip, kaip ir Saudargas geriausiu atveju.

          Klausimas ar bus Meiželytė
          Paskutinis taisė Stadionas; 2022.09.05, 12:44.

          Comment


            Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

            Gal Andrikėnė? nes nematau pavyzdžiui ne vienos pliuso tokio Saudargo prieš ją?
            O ką ji apskritai apie Vilniaus miesto reikalus išmano?
            Flickr

            Comment


              Kupčinskas?

              Comment


                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                tas tai taip, kaip ir Saudargas geriausiu atveju.

                Klausimas ar bus Meiželytė
                Meiželytė vienintelė iš LP turi šansų Vilniuje. Nebent eitų kokia nors Morgana Danielė, bet, kaip suprantu, tokių planų ji neturi. Mitalas, deja, yra nulis ir noname. 99.99% vilniečių tokio nėra giedėję, o ir išgirdę matyt nebus baisiai sužavėti.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  O ką ji apskritai apie Vilniaus miesto reikalus išmano?
                  Na Andrikienė pagal idėja nemažai laiko turėjo praleisti tikrose Europos miestuose, tai sakyčiau už Saudargo 90x JAV "bojivikų" miesto pasaulėžiūra gal ir geriau būtų.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Meiželytė vienintelė iš LP turi šansų Vilniuje. Nebent eitų kokia nors Morgana Danielė, bet, kaip suprantu, tokių planų ji neturi. Mitalas, deja, yra nulis ir noname. 99.99% vilniečių tokio nėra giedėję, o ir išgirdę matyt nebus baisiai sužavėti.
                    niekad aš nesupratau to fetišo dėl Morganos Danielės, bet dėl Meiželytes pritariu, nes iš to viso dugno, ji daugmaž tiek labiausiai įsigilinus į miesto problemas, tiek pakankamai charizmatiška (leftistam gal dar pliusas, kad moteris).

                    Comment


                      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                      niekad aš nesupratau to fetišo dėl Morganos Danielės
                      Morgana yra labai sexy moteris, nemažai vyrų vien dėl to už ją balsuotų
                      Lietuva visiems.

                      Comment


                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                        niekad aš nesupratau to fetišo dėl Morganos Danielės, bet dėl Meiželytes pritariu, nes iš to viso dugno, ji daugmaž tiek labiausiai įsigilinus į miesto problemas, tiek pakankamai charizmatiška (leftistam gal dar pliusas, kad moteris).
                        Dėl Morganos nu tiesiog viena iš labiau žinomų ir pasižymėjusių asmenybių. Jokia paslaptis, kad LP yra žiauriai prastai su žmonėmis, kurie galėtų užimti bent kiek svarbesnį postą. Užtenka pažiūrėti, kaip net pati partijos pirmininkė grybauja ministrės poste ir sunkiai surezga rišlų sakinį. Tai tiesiog Morgana yra viena iš labai nedaugelio (nu kokių 3) žmonių LP, kuri bent iš bėdos galėtų bandyti kandidatuoti į Vilniaus mero postą ar panašaus lygio poziciją.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Dėl Morganos nu tiesiog viena iš labiau žinomų ir pasižymėjusių asmenybių. Jokia paslaptis, kad LP yra žiauriai prastai su žmonėmis, kurie galėtų užimti bent kiek svarbesnį postą. Užtenka pažiūrėti, kaip net pati partijos pirmininkė grybauja ministrės poste ir sunkiai surezga rišlų sakinį. Tai tiesiog Morgana yra viena iš labai nedaugelio (nu kokių 3) žmonių LP, kuri bent iš bėdos galėtų bandyti kandidatuoti į Vilniaus mero postą ar panašaus lygio poziciją.
                          Jai labiau tiktų vadovauti kokiai nors VŠĮ priklausomybės ligų centrui, nes dabar yra tokia vienos siauros temos politikė, nelabai įsivaizduoju jos mere.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            Kupčinskas?
                            Ačiū, nereikia. Rezervuotas Kaunui.
                            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Ačiū, nereikia. Rezervuotas Kaunui.
                              kaip tik amziams is Kauno atsilaisvino.

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                kaip tik amziams is Kauno atsilaisvino.
                                Gal Garliavai tiks?
                                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                Comment


                                  Prisiminiau kažkieno aiškinimus (sorry, tingiu ieškoti dabar, kieno), kad neva už Zuoką nebalsuos jokie mąstantys ir jaunesnės kartos rinkėjai. Pradėjau klausinėti savo darbinės aplinkos žmones, ką jie galvoja apie mero rinkimus ir už ką galvoja balsuoti. Sušnekau su turbūt šviesiausiu ir jauniausiu savo aplinkos žmogumi, kuris gal kol kas ir šiek tiek naiviai į viską žiūri (žmogus early 20s), bet aktyviai domisi tiek politika, tiek ejkonomika, tiek miesto reikalais ir yra Lietuvos ir Vilniaus patriotas. Žinau, kad čia anecdotal evidence ir viską, bet šito mano pažįstamo šaunaus ir savo miestą mylinčio jaunuolio atsakymas buvo labai konkretus ir be jokių dvejojimų - balsuos už Zuoką. Aš truputį bijau, kad tai nėra kažkoks atsitiktinumas ar nuokrypis nuo normos.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Prisiminiau kažkieno aiškinimus (sorry, tingiu ieškoti dabar, kieno), kad neva už Zuoką nebalsuos jokie mąstantys ir jaunesnės kartos rinkėjai. Pradėjau klausinėti savo darbinės aplinkos žmones, ką jie galvoja apie mero rinkimus ir už ką galvoja balsuoti. Sušnekau su turbūt šviesiausiu ir jauniausiu savo aplinkos žmogumi, kuris gal kol kas ir šiek tiek naiviai į viską žiūri (žmogus early 20s), bet aktyviai domisi tiek politika, tiek ejkonomika, tiek miesto reikalais ir yra Lietuvos ir Vilniaus patriotas. Žinau, kad čia anecdotal evidence ir viską, bet šito mano pažįstamo šaunaus ir savo miestą mylinčio jaunuolio atsakymas buvo labai konkretus ir be jokių dvejojimų - balsuos už Zuoką. Aš truputį bijau, kad tai nėra kažkoks atsitiktinumas ar nuokrypis nuo normos.
                                    Na matant kokie nevykę kandidatai renkasi, tai dar klausimas, ar Zuokas tikrai taip blogai palyginus.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Prisiminiau kažkieno aiškinimus (sorry, tingiu ieškoti dabar, kieno), kad neva už Zuoką nebalsuos jokie mąstantys ir jaunesnės kartos rinkėjai. Pradėjau klausinėti savo darbinės aplinkos žmones, ką jie galvoja apie mero rinkimus ir už ką galvoja balsuoti. Sušnekau su turbūt šviesiausiu ir jauniausiu savo aplinkos žmogumi, kuris gal kol kas ir šiek tiek naiviai į viską žiūri (žmogus early 20s), bet aktyviai domisi tiek politika, tiek ejkonomika, tiek miesto reikalais ir yra Lietuvos ir Vilniaus patriotas. Žinau, kad čia anecdotal evidence ir viską, bet šito mano pažįstamo šaunaus ir savo miestą mylinčio jaunuolio atsakymas buvo labai konkretus ir be jokių dvejojimų - balsuos už Zuoką. Aš truputį bijau, kad tai nėra kažkoks atsitiktinumas ar nuokrypis nuo normos.
                                      Bus siaubingiausias dalykas mano pilietiniame gyvenime, jei reikės eiti ir balsuoti už Zuoką, nes visi kiti variantai daug blogesni. Labai tikiuosi, kad dar kažkas atsiras, už ką bent jau būtų galima balsuoti vietoj Zuoko.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą

                                        Andrikienė galėtų būti kandidate į Skuodo ar Ignalinos rajono merus, ne Vilniaus.

                                        O šiaip kokia situacija šiandienai mano akimis:

                                        1. Zuokas
                                        2. Meiželytė

                                        kas dar?
                                        Grybauskaitė

                                        Comment


                                          Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą

                                          Grybauskaitė
                                          Yra kokios info ar pletkų, kad ji planuoja eiti? Šiaip būtų įdomus ėjimas, kuris "išgelbėtų" Vilnių nuo Zuokulos. Vilniuj merė Grybauskaitė, Kaune Veryga. Visai kietai būtų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X