Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    O tai dėl ko tu čia man paprieštaravai? Tai, kad sutvarkė tavo pareportintą suoliuką, reiškia, kad savivaldybė visame mieste neturi tikrinti ir tvarkyti 1000 suoliukų, kurie dabar yra sulūžę ir supuvę? Kaip ir 1000 kitų dalykų, kurių tu niekada nematei ir neraportavai? Kokia tokio "paprieštaravimo" esmė?
    Prieštaravau "Matyt prie to, kad VMS privengia atlikti jiems priklausančias miesto priežiūros ir projektų kontrolės funkcijas".

    Comment


      Parašė digital Rodyti pranešimą
      Prieštaravau "Matyt prie to, kad VMS privengia atlikti jiems priklausančias miesto priežiūros ir projektų kontrolės funkcijas".
      Tai pagal tave yra ok, kad VMS vengia atlikti savo darbą, nes tu kažkur kažkada raportavai suoliuką ir jį sutvarkė? Šiaip gal ir policijai nereiktų tirti nusikaltimų, nes mano kaimynas Antanas kažkur kažkada sudrausmino kokį girtą marozą, kuris kabinėjosi prie praeivių?

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Tai pagal tave yra ok, kad VMS vengia atlikti savo darbą
        Kur aš tai sakiau? Gali parodyt?

        Comment


          Parašė digital Rodyti pranešimą
          Kur aš tai sakiau? Gali parodyt?
          O kur aš sakiau, kad tu taip sakei? Paklausiau. Atsakysi?

          Comment


            Parašė Perfect Rodyti pranešimą
            Aplink Šimašių būrėsi nemažai talentingų žmonių, kurie davė Vilniui neblogą impulsą.
            Gaila tik, kad Lietuvoje, šalyje, kurioje tikro miestietiško gyvenimo tradicijos prasidėjo ir baigėsi tarpukario Kaune, ‘talentingi žmonės’ dažniausiai būna arba mikrorajoniniai, automobilizuoti post sovietikai, arba kaimiečiai, nei vienas kurių nesupranta kaip turi veikti kietas miestas. To Šimašiaus komandos talentingumo viršūnė turejo būti tas bičas Rimkus, kuris labai didžiuojasi, kad yra dirbęs Bolt’e (kaip ir kas antras studentas ar imigrantas). Kas nutiko su juo? Vos atėjęs į savivaldybę pradėjo giedoti tą analfabetišką VMS dainelę apie ‘nepakankamus srautus’ bet kam kitam nei be pirmumo teises važiuojantiems autobusams. Tai butų išjuokta absoliučiai bet kur Europoje, tad nepanašu, kad jis turi daug kritinio mąstymo ar sugebėjimo domėtis. Spėju toks ‘talentingas žmogus’, gavęs darbą kokiam komunistų partijos skyriuje, tuoj pradėtų deklamuoti Lenino tiesas. Nikitinas? Čia tas, kuris nemato tikslo skirti autobusams pirmumo teisės perkeliant A juostas į vidurį kelio mieste, kuriame autobusai yra pagrindinė ir kamieninė transporto priemonė? Čia kažkoks keistas bajeris?

            Esmė ta, kad Šimašius su savo ‘talentinga komanda’ paveldėjo blogiausią VT sistemą Europoje ir per aštuonis metus nepadarė nieko reikšmingo tam pakeisti, o miestas tik dar labiau atsiliko nuo panašaus dydžio regiono miestų (kaip Krokuva). Kas yra dar blogiau tai kad su ta pačia ‘talentinga komanda’ jis net nesuprato problemos, tiesiog ją piktybiškai ignoravo. Taip, daugybėje kitų sričių jis pasirodė neblogai, įskaitant tą patį ‘kelių siaurinimą’, bet VT yra pati didžiausia miesto problema ir jis yra katastrofiškoje būklėje. Gaila ir nesmagu, bet dabartinėje situacijoje toks veikėjas kaip Zuokas su savo problemos ir jos sprendimo supratimu atrodo kaip gerokai tinkamesnis kandidatas į merus nei Šimašius. O ‘talentingą komandą’ ir jos kliedesius bei terliojimąsi labai sėkmingai galės pakeisti konsultantai iš tos pačios Systros ar COWI.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              O kur aš sakiau, kad tu taip sakei? Paklausiau. Atsakysi?
              Čia:
              Parašė John Rodyti pranešimą
              Tai pagal tave yra ok, kad VMS vengia atlikti savo darbą, nes tu kažkur kažkada raportavai suoliuką ir jį sutvarkė? Šiaip gal ir policijai nereiktų tirti nusikaltimų, nes mano kaimynas Antanas kažkur kažkada sudrausmino kokį girtą marozą, kuris kabinėjosi prie praeivių?

              Comment


                Jeigu kalbėt apie tokias situacijas, tai man atrodo čia yra biški kabinėjimasis. Suoliukų mieste yra tūkstančiai, kaip tūkstančiai yra šiukšlių dėžių, tvorelių, sienų, medžių, krūmų, žolių plotų ir dar ko tik nori. Sakyt, kad savivaldybė turėtų turėt žmones, kurie vaikščios po miestą ir gyvai tikrins suoliukus ar jie yra tvarkingi ir nesulūžę - na, toks, nepagrįsta svajonė atrodo. Taip, yra seniūnijos su savo seniūnais ir 2-3 padėjėjais (ar kiek ten). Ir jeigu po 2 val. per dieną skirtų pavaikščiot po savo seniūniją ieškant problemų, tai tikrai galėtų išspręsti. Ne visose seniūnijose, bet daugelyje taip. Bet tada nenuveiks kitų darbų, kuriuos vykdo seniūnai. Tad neatrodo nenormalu suteikti patiems gyventojams patogų būdą kaip greitai pranešti apie probleminį tašką miestą. Tokios sistemos naudojamos daug kur ir populiarėja. Jų patogumas - atskiras klausimas.

                Comment


                  Jei būtų galima dar paprasčiau pranešinėti apie tokias smulkmenas, nesiregistruojant, keliant nuotraukas tiesiai iš telefono, kuo paprasčiau, manau dar geriau veiktų. Nereikėtų nei parkingo aktyvistų. Galima procesą supaprastinti iki tiek, kad bobulės galėtų pranešinėti.

                  Nes savivaldybei rūpintis kiekvienu pirstelėjimu tikrai nesąmonė. Man rodos čia yra fizinės ribos galimybių.

                  Comment


                    Šiaip jau daug sulūžusių suoliukų nematau. Čia buvo pirmas per ilgą laiko tarpą, pamačiau - pareportinau, sakė sutvarkys, nematau jokios problemos.

                    Comment


                      Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                      Jei būtų galima dar paprasčiau pranešinėti apie tokias smulkmenas, nesiregistruojant, keliant nuotraukas tiesiai iš telefono, kuo paprasčiau, manau dar geriau veiktų. Nereikėtų nei parkingo aktyvistų. Galima procesą supaprastinti iki tiek, kad bobulės galėtų pranešinėti.

                      Nes savivaldybei rūpintis kiekvienu pirstelėjimu tikrai nesąmonė. Man rodos čia yra fizinės ribos galimybių.
                      Man asmeniškai didžiausia problema su tuo Tvarkau Vilnių, kad jie atsako kažką iš serijos "perdavėm informaciją atsakingiems asmenims" ir pažymi ticketą kaip išspręstą. Niekur normaliam customer supporte tokie dalykai negalimi, pažymėti gali kaip išspręstą, tik kai problema būna išspręsta. Iš mano patirties, jei atmetus parkavimo pranešimus, taip nutinka turbūt kokius 90 proc., kai pažymi kaip išspręstą, nors realiai nieko nebūna padaryta.

                      Comment


                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                        Jeigu kalbėt apie tokias situacijas, tai man atrodo čia yra biški kabinėjimasis. Suoliukų mieste yra tūkstančiai, kaip tūkstančiai yra šiukšlių dėžių, tvorelių, sienų, medžių, krūmų, žolių plotų ir dar ko tik nori. Sakyt, kad savivaldybė turėtų turėt žmones, kurie vaikščios po miestą ir gyvai tikrins suoliukus ar jie yra tvarkingi ir nesulūžę - na, toks, nepagrįsta svajonė atrodo. Taip, yra seniūnijos su savo seniūnais ir 2-3 padėjėjais (ar kiek ten). Ir jeigu po 2 val. per dieną skirtų pavaikščiot po savo seniūniją ieškant problemų, tai tikrai galėtų išspręsti. Ne visose seniūnijose, bet daugelyje taip. Bet tada nenuveiks kitų darbų, kuriuos vykdo seniūnai. Tad neatrodo nenormalu suteikti patiems gyventojams patogų būdą kaip greitai pranešti apie probleminį tašką miestą. Tokios sistemos naudojamos daug kur ir populiarėja. Jų patogumas - atskiras klausimas.
                        Deja tai neveikia. Aš galiu pateikti kokį 100 anekdotinių pavyzdžių, kaip pavyko išspręsti visokias random problemas. Taip pat galiu pateikti 100 anekdotinių pavyzdžių apie "suoliukus", kurie po pranešimo nebuvo sutvarkyti. Žodžiu visiškas hit and miss. Gal it fun pramoga, bet galutiniame rezultate darbai, kuriuos savivaldybė turi atlikti ar prižiūrėti, nėra atliekami. Tai čia toks geras wishful thinking ir teorijoje galėtų veikti, bet, deja, neveikia ir nedeliverina rezultato: tvarkingo ir prižiūrėto miesto.

                        Comment


                          Parašė rmss Rodyti pranešimą

                          Man asmeniškai didžiausia problema su tuo Tvarkau Vilnių, kad jie atsako kažką iš serijos "perdavėm informaciją atsakingiems asmenims" ir pažymi ticketą kaip išspręstą. Niekur normaliam customer supporte tokie dalykai negalimi, pažymėti gali kaip išspręstą, tik kai problema būna išspręsta. Iš mano patirties, jei atmetus parkavimo pranešimus, taip nutinka turbūt kokius 90 proc., kai pažymi kaip išspręstą, nors realiai nieko nebūna padaryta.
                          Geriausi yra su apšvietimo gedimais: "Mums nepriklauso" ir uždaro tiketą
                          Geras pavyzdys - dviračių tako atkarpa prie Edukologinio žiedo nuo Upės g. į Konstitucijos pr. Jau apie 3 metus neveikia "naujas" apšvietimas. Pranešus per tvarkaumiestą arba lieka kabėti amžinai arba atrašo, kad "Vilniaus apšvietimui nepriklauso". Paskambinus į VMS pasiūlo pranešti... Vilniaus apšvietimui. Paskambinus į Vilniaus apšvietimą pasimeta ir mandagiai pasiūlo ateiti į jų ofisą ir parodyti žemėlapyje, kur ta atkarpa galėtų būti

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            O aš ir Joneliui galiu paprieštaraut - pamačiau sulūžusį siuoliuką - https://tvarkaumiesta.lt/problem/261963 - pareportinau, po kurio laiko tvarka.
                            Ar reikėjo nereportint tikintis, kad kažkokie savivaldybės atstovai važiuos pro šalį ir pamatys?
                            Sitaucija turėtu būti tokia, kad savivladybė pati patikrintų ir sutaisytų soliuką dar prieš tau pareportinant.

                            Aš suprantu kai yra atvejai kur pvz vėtra nulaužė ženklą ir ryte pareportinai kad atvažiutų pastatyti, bet statinės ir ilgą laiką stovinčios problemos kaip duobės gatvėse yra dalykas kurį savivaldybė turi reguliariai pati tikrinti.

                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            . Sakyt, kad savivaldybė turėtų turėt žmones, kurie vaikščios po miestą ir gyvai tikrins suoliukus ar jie yra tvarkingi ir nesulūžę - na, toks, nepagrįsta svajonė atrodo. Taip, yra seniūnijos su savo seniūnais ir 2-3 padėjėjais (ar kiek ten). Ir jeigu po 2 val. per dieną skirtų pavaikščiot po savo seniūniją ieškant problemų, tai tikrai galėtų išspręsti. Ne visose seniūnijose, bet daugelyje taip. Bet tada nenuveiks kitų darbų, kuriuos vykdo seniūnai. Tad neatrodo nenormalu suteikti patiems gyventojams patogų būdą kaip greitai pranešti apie probleminį tašką miestą. Tokios sistemos naudojamos daug kur ir populiarėja. Jų patogumas - atskiras klausimas.
                            Tai kad atliktu savo bazinę priežiūros funkciją yra svajonė? Ok, galim tą dalyką kaip ir žolės pjovimą ar šaligatvių valymą perduoti seniūnijom, bet savivaldybės darbuotojai tuomet vis tiek turėtų vaikščioti ir tikrinti ar seniūnija atlieka savo darbą. Gyventojams tokio būdo net nereikėtų jei savivladybė atliktų savo darbą.
                            Parašė rmss Rodyti pranešimą

                            Man asmeniškai didžiausia problema su tuo Tvarkau Vilnių, kad jie atsako kažką iš serijos "perdavėm informaciją atsakingiems asmenims" ir pažymi ticketą kaip išspręstą. Niekur normaliam customer supporte tokie dalykai negalimi, pažymėti gali kaip išspręstą, tik kai problema būna išspręsta. Iš mano patirties, jei atmetus parkavimo pranešimus, taip nutinka turbūt kokius 90 proc., kai pažymi kaip išspręstą, nors realiai nieko nebūna padaryta.
                            Aš tai norėčiau kad leistų atsakytį į tą patį ticketą vėl jį atidarant, nes užknisą tą patį dalyką reportuoti 4 skirtinguose postuose kol pagaliau suprantą kad visgi reikės iš tikro reaguoti.

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                              Tai kad atliktu savo bazinę priežiūros funkciją yra svajonė? Ok, galim tą dalyką kaip ir žolės pjovimą ar šaligatvių valymą perduoti seniūnijom, bet savivaldybės darbuotojai tuomet vis tiek turėtų vaikščioti ir tikrinti ar seniūnija atlieka savo darbą. Gyventojams tokio būdo net nereikėtų jei savivladybė atliktų savo darbą.
                              Taip, tai yra svajonė, kad darbuotojai gyvai tikrins kiekvieną iš dešimčių ar net šimtų tūkstančių infrastruktūros elementų, esančių mieste.

                              Comment


                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                Taip, tai yra svajonė, kad darbuotojai gyvai tikrins kiekvieną iš dešimčių ar net šimtų tūkstančių infrastruktūros elementų, esančių mieste.
                                Na tai užtai ir gyvenam kaip gyvenam. Bet jo, kai net naujose projektuose nesugeba patikrinti, ką jau kalbėti apie esamą infrastruktūrą.

                                Comment


                                  Šiaip jei aš laisvu laiku prasilėkdamas dviračiu sugebu pamatyti kone visas miesto infrastruktūros problemas, tai pilnu etatų dirbantis žmogus ar net du galėtų laisvai viską inventorizuoti. Biškiuką darbo būtų, bet per kelis mėnesius iš principo būtų sudarytas neblogas miesto problemų vaizdas. Tiesą sakant, galėčiau net pats tokį darbą dirbti už padorų atlygį.

                                  Comment


                                    Cia ir yra didysis priestaravimas: padorus atlyginimas ir darbas savivaldybėje

                                    Comment


                                      Zuokas į šulinėlius lysdavo, apvažiuodavo miestą ir t.t.
                                      Ir sau ir kitiems padarydavo.

                                      https://youtu.be/-Z7ndQIrBtU

                                      Comment


                                        Kaip sakė viena persona, su tokiom algom viešame sektoriuje tik tokius visuomenės tarnus ir turim...

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Šiaip jei aš laisvu laiku prasilėkdamas dviračiu sugebu pamatyti kone visas miesto infrastruktūros problemas, tai pilnu etatų dirbantis žmogus ar net du galėtų laisvai viską inventorizuoti. Biškiuką darbo būtų, bet per kelis mėnesius iš principo būtų sudarytas neblogas miesto problemų vaizdas. Tiesą sakant, galėčiau net pats tokį darbą dirbti už padorų atlygį.
                                          Problema ne problemas užregisistruoti (vien tvarkau miestą visko kiek priregistruota, keliems metams darbo į priekį), o ištekliai toms problemoms spręsti. Manau teks su tuom susitaikyti, kad mieste bus vis daugiau apleistų vietų ir objektų, nes jei net teisėjai pradeda iš darbo išeiti dėl keliolika metų nedidinamų atlyginimų, tai pats galioja ir VMS ir jos įmonėms kaip Grinda, VVT, kur net vizualiai matosi dirba nemažai asocialių asmenų, nes daugiau nėra kam. Poderskis buvo minėjęs, kad Vilniaus miesto biudžetas yra apie 6 kartus mažesnis nei pan. gyventojų turinčio Helsinkio, o sąnaudos nupirkti autobusą, pakeisti šviestuvą visur praktiškai vienodos, tai patys pagalvokit, kokios galimybės Vilnių normaliai vakarietiškai tvarkyti. Vilnius eina link JAV miestų modelių, kur vieša infrastruktūra, viešasis taransportas gana apleisti, nors namų ūkiai gyvena gerai, statosi gerus namus, skaniai valgo restoranuose ir pan.
                                          Paskutinis taisė Lettered; 2022.08.29, 12:02.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X