Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus miesto savivaldybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
    Aš manau kad tokią kartais netinkamą infrastruktūrą jie stato ne iš blogos valios, bet kad atitinkamose įstaigose trūksta kvalifikacijos.
    Valdininkai visų pirmą daro tik tiek, kiek liaudis nori-reikalauja.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      ....iš pirmo žvilgsnio lyg ir sveiki ir išsilavinę žmonės, kurie dėl kažkokių priežasčių nori elgtis panašiai kaip Šiaurės Korėjiečiai...
      Jie bijo, kad bus blogiau, dėl ko ir lygina su kitais buvusiais merais.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Andriulis aiškiai parašė, kad jam problemą išsprendė, bet tikriausiai ne likusiems. Kaip bebūtų, jis yra matomas ir populiarus, dėl ko Šimašius, sutelkęs visas jėgas, pasistengė. Tai yra geriau, nei bukas ignoravimas ir nieko nedarymas, bet tai nėra pakankamai gerai likusių vilniečių atžvilgiu.

        John Šimašių yra pagyręs ne kartą where it was due. Tiesiog nepastebėjai, nes matyt tingėjai ar nenorėjai pastebėti. Bet realybė tokia, kad kritika ir reikalavimai yra tai, what matters, o ne pagyros, nes tai padeda šalinti trūkumus, kurie dar liko ir kuriuos reikia kuo greičiau be skrupulų naikinti. Net jeigu nuo to truputį skauda fanatizmo apimtiems Šimašiaus gerbėjams, kurie pirmą kartą gyvenime pamatė keičiamas šaligatvio plyteles ir dėl to pasijuto esantys devintme danguje.

        Pagyros (vs kritika) turi prioritetą tokiose vietose, kaip Šiaurės Korėja, kur lyderis yra nuolat giriamas ir liaubsinamas už daugybę pasiekimų. Man didesnį nerimą šiuo atveju kelia ne pats Šimašius, kuris šiaip jau yra px bičas, nors ir su esminiais trūkumais, bet iš pirmo žvilgsnio lyg ir sveiki ir išsilavinę žmonės, kurie dėl kažkokių priežasčių nori elgtis panašiai kaip Šiaurės Korėjiečiai, kuriems už vado negyrimą šiaip jau gresia gulagas arba sušaudymas. Vilniuje tai kol kas lyg ir netaikoma? Čia kalbant apie psichologines problemas ir kas jų turi.
        Na ne, aš kalbu ne visai apie tai, tu visada mėgsti nuhiperbolizuoti į kitą pusę. Liaupsinti nereikia, su klaidų pastebėjimais ir kritika irgi viskas OK. Tavo problema ta, kad tu ties kiekviena net ir maža problema užsipuoli vien tik Šimašių (nesvarbu, vertas jis buvo ar ne). Pvz., taip buvo su dviračių tako atkarpa, nutiesta Šimašiui būnant meru tik pusę metų, autobusais (kai pats žinojai, kad nauji užsakyti) ir darželiais. Taip pat tavo pasakymai tipo "skauda fanatizmo apimtiems Šimašiaus gerbėjams" kaip jau sakiau yra nuhiperbolizuoti - pvz., Arūnasx ne vienoje temoje yra neigiamai parašęs apie VMS, bet tu tokius kaip jis vis tiek vadini Šimašiaus gerbėjais. Tiesiog užknisa, ir atrodo, kad vis tik pas tamstą kažkokia psichinė trauma - gal Šimašius tavo kokį kačiuką netyčia nudaužė?
        Paskutinis taisė digital; 2018.07.21, 13:22.

        Comment


          Johno nuomonė juk niekada nesiskiria nuo jo dievaičių Užkalnio ir Andriulio nuomonės, tai jis kitaip ir negali rašyti. Jei Užkalnis būtų asmeniškai pažįstamas ne su Zuoku, o su Šimašium, ir girtų pastarąjį, tai ir Johnas girtų iš paskos. Dviračių takai ar požeminių perėjų liftai tėra smulkmenos - juk reikia kažkokio preteksto norint prikibti .
          Panašu, kad Šimašiui antra kadencija gali ir negrėsti, nes supuola daug neigiamų aplinkybių: lyginamas su Kauno meru, kuris nėra Kupčinskas, Liberalų sąjūdis giliame nokdaune. Be to, nelabai einasi komunikacijos srityje. Galimi Šimašiaus pakaitalai: Zuokas, Tomaševskis, Uspaskichas . Gal vis tik geriau Šimašius? Kas tuo kitu meru betaptų, bus įdomu palyginti realius darbus. O šiaip problema, kad partijos į merus siūlo žinomus žmones (kad surinktų balsų), o nebūtinai tam postui labiausiai tinkamus. Kaip rodo praktika, geriausiai tinkami yra verslininkai-ūkininkai, turintys vadovavimo patirties ir lyderio savybių. Šimašius yra daugiau akademinis žmogus ir jam tapus meru turbūt reikėjo išmokti daug naujų dalykų. Be to, nėra tokio amžiaus, kad turėtų didelį autoritetą, ir neturi tokių asmeninių savybių, kad tartų žodį ir visi pultų vykdyti. Manau, kad tokiam kaip Matijošaitis daug lengviau sekasi vadovauti ir išreikalauti, kad būtų padaryta tai, kas turi būti padaryta. Be to, sostinės gyventojų lūkesčiai patys didžiausi ir vadovauti Vilniui daug sunkiau nei kokiai nors Akmenei. Apibendrinus, Šimašius nėra idealas, bet nėra ir tragedija, palyginus su ankstesniais Vilniaus merais. Tiesiog reikėtų adekvačiai vertinti situaciją, kokia partija jį iškėlė ir ko galima tikėtis. Koks nors veiklus seniūnaitis mero poste galbūt ir geriau tvarkytųsi, bet nėra paprasta tuo meru tapti (reikia įkurti nuosavą judėjimą arba priklausyti partijai ir t. t.). O geriausias visų laikų Vilniaus meras buvo Algirdas Vileikis .

          Vilniečiai nepatenkinti: pasitikėjimas Šimašiumi – žemiausias per visą kadenciją

          Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=78631753
          Paskutinis taisė senasnamas; 2018.07.21, 13:06.

          Comment


            Čia kaip suprantu visos Lietuvos rezultatai. Būtų įdomu pamatyti tik vilniečių.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Na ne, aš kalbu ne visai apie tai, tu visada mėgsti nuhiperbolizuoti į kitą pusę. Liaupsinti nereikia, su klaidų pastebėjimais ir kritika irgi viskas OK. Tavo problema ta, kad tu ties kiekviena net ir maža problema užsipuoli vien tik Šimašių (nesvarbu, vertas jis buvo ar ne). Pvz., taip buvo su dviračių tako atkarpa, nutiesta Šimašiui būnant meru tik pusę metų, autobusais (kai pats žinojai, kad nauji užsakyti) ir darželiais. Taip pat tavo pasakymai tipo "skauda fanatizmo apimtiems Šimašiaus gerbėjams" kaip jau sakiau yra nuhiperbolizuoti - pvz., Arūnasx ne vienoje temoje yra neigiamai parašęs apie VMS, bet tu tokius kaip jis vis tiek vadini Šimašiaus gerbėjais. Tiesiog užknisa, ir atrodo, kad vis tik pas tamstą kažkokia psichinė trauma - gal Šimašius tavo kokį kačiuką netyčia nudaužė?
              Šimašius yra ultimately atsakingas už VMS darbus. Jo reikalas reaguoti ir nustatyti atsakomybę. Vietoj to jis atsikalbibėja, vadina vilniečius verksniais ir nukreipinėja klausimus jam palankia linkme.

              Aš suprantu, kad užknisa, kai kritikuojamas tavo mylimas politikas. Tiesiog nesi pripratęs prie Vakarietiškos tvarkos, kur politikai yra kritikuojami 24/7. Negaliu kaltinti, nes tokie dalykai dažnai neateina savaime arba ne per trumpą laiką. Bet tokia yra laisva Lietuva, kad ir kaip tai kai kam nepatinka.
              Paskutinis taisė John; 2018.07.21, 14:19.

              Comment


                Ar kas bandėt šį savaitgalį naudotis Tvarkau Vilnių programėle (Android)? Man meta klaidą apie malformed JSON ir neleidžia nieko daryti.
                Paskutinis taisė abruo; 2018.07.22, 10:54.
                Lietuva visiems.

                Comment


                  Parašė abruo Rodyti pranešimą
                  Ar kas bandėt šį savaitgalį naudotis Tvarkau Vilnių programėle (Android)? Man meta klaidą apie malformed JSON ir neleidžia nieko daryti.
                  Neveikia. Bet taip gana dažnai būna savaitgaliais. Matyt kažkas nulūžta, o pirmadienį sutvarko. Pas mane jau kaupiasi problemų backlogas.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Šimašius yra ultimately atsakingas už VMS darbus. Jo reikalas reaguoti ir nustatyti atsakomybę. Vietoj to jis atsikalbibėja, vadina vilniečius verksniais ir nukreipinėja klausimus jam palankia linkme.

                    Aš suprantu, kad užknisa, kai kritikuojamas tavo mylimas politikas. Tiesiog nesi pripratęs prie Vakarietiškos tvarkos, kur politikai yra kritikuojami 24/7. Negaliu kaltinti, nes tokie dalykai dažnai neateina savaime arba ne per trumpą laiką. Bet tokia yra laisva Lietuva, kad ir kaip tai kai kam nepatinka.
                    Jis visai nėra mano mylimas ir teisinga kritika man patinka. Kas man nepatinka, tai durna, pritempinėjama kritika. Tada gaunasi visiškai atvirkščias efektas - vietoj to, kad palaikyčiau kritiką, nenoromis imu ginti.

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Jis visai nėra mano mylimas ir teisinga kritika man patinka. Kas man nepatinka, tai durna, pritempinėjama kritika. Tada gaunasi visiškai atvirkščias efektas - vietoj to, kad palaikyčiau kritiką, nenoromis imu ginti.
                      Tau būtų sunku gyventi UK ar kitur Vakarų Europoje. Tektų nenoromis ginti visus politikus

                      Comment


                        Netektų, į durnių kritiką nelabai kreipčiau dėmesį.

                        Comment


                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Netektų, į durnių kritiką nelabai kreipčiau dėmesį.
                          Bėda ta, kad "durniai" tuo atveju būtų žiniasklaida. Ir ne tik tabloidai.

                          Šiaip negaliu tavęs kaltinti, nes akivaizdu, kad nesi praleidęs daugiau laiko Vakarietiškoje aplinkoje su atitinkamomis politikos vertybėmis, kur politikų scrutiny yra kasdieninė visos žiniasklaidos duona. Apolitiškoje Lietuvos visuomenėje tai iš tiesų tebelaikoma blogo tono ženklu. Aš galbūt turėjau susidaręs klaidingą išankstinę nuomonę, kad kai kurių jaunų žmonių forume politinis išprusimas yra šiek tiek didesnis, nei jis yra iš tikrųjų.

                          Comment


                            Tai normali žiniasklaida paprastai normaliai ir kritikuoja, jokių problemų dėl to. Rašiau, kur problema, bet kaip suprantu, ne visiems daeina.

                            Comment


                              Atkėliau iš HK temos.
                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Fair enough. Tik kam terešti kitas temas dėl savo nuoskaudų? Gal einam diskutuoti į Vilniaus Savivaldybės temą? Arba galima sukurti atskirą temą, kur galėsi visąlaik diskutuoti John ar kokiu kitu tau patinkančiu stiuliumi. Nes dabar atėjai, privėmei vien dėl to, kad supykai dėl to, kaip kažkas pakritikavo kažkokį tavo mėgstamą politiką nesusijusioje srityje. Tai gana primityvus ir infantiliškas chamizmas
                              Aš tik atkartojau tavo stiliumi. Kodėl tu manai kad galima per įvairias temas š malti ant VMS? Jei sugebi, kritikuok pagrįstais argumentais, o jei nesugebi suprasti ką ir kiti žmonės tau aiškina (ne aš apie kačiuką pasakiau pirmas), tai belieka gal pas atitinkamos srities gydytoją nueiti? Tiesiog atsibodai savo inkštimu prieš VMS kiekviena proga.
                              Bet tavo "vertybės" turbūt visos liko Hong Kong'e?
                              Paskutinis taisė Arunasx; 2018.07.22, 17:09.
                              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                              Comment


                                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                Aš tik atkartojau tavo stiliumi. Kodėl tu manai kad galima per įvairias temas š malti ant VMS? Jei sugebi, kritikuok pagrįstais argumentais, o jei nesugebi suprasti ką ir kiti žmonės tau aiškina (ne aš apie kačiuką pasakiau pirmas), tai belieka gal pas atitinkamos srities gydytoją nueiti? Tiesiog atsibodai.
                                Apie VMS kalbame VMS ir susijusiose temose, o ne temose apie Ulan Batorą ar Kišiniovą

                                Aš šiaip puikiai suprantu, ką nori pasakyti ir netgi dėl to pernelyg nekaltinu. Tiesiog nesi pratęs prie aštrios politikų kritikos, kokią yra įprasta demokratinės tradicijos šalyse. Gal aš tikrai per smarkiai įsinešiau į apkerpėjusią postsovietinę aplinką, kur kritika ir garsus lojimas dar nėra įprasta ir laikoma nemandagiu?

                                iesą sakant, man Šimašius netgi visai patinka (skirtingai, neigu, pavyzdžiui, Matijošaitis, dėl kurio mane apime svetimos gėdos jausmas) ir jis yra turbūt pirmas Vilniaus meras, kuris kažkiek stengiasi reaguoti į feedbacką ir kritiką. Tiesiog mūsų požiūriai išsiskiria nuo čia. Tu galvoji, kad reikia būti objektyviam ir teisingam, bei pagirti merą, nes jis, tavo manymu, dirba geriau, nei anksčiau buvę merai. John on the other hand nori eliminuoti problemas ir daro tai garsiai apie jas lodamas ir rodydamas pirštu į atsakingą asmenį. Čia tiesiog truputį skirtingų požiūrių susikirtimas. Vienas yra truputį labiau Rytietiškas, o kitas truputį labiau Vakarietiškas. Tik kadangi lyg ir bandome būti Vakarais, tai turbūt ir į politikus reiktų žiūrėti Vakarietiškai, o ne tai, kaip tai daroma 1000km į rytus.

                                Comment


                                  Ar tu trenktas ar apsimetimi kad nesupranti kas tau sakoma? Galima kritikuoti, jei gali nurodyti nepagrįstą pinigų taškymą ant avialinijų, taksi, gugenhaimų ir dar b žino ko. Ar turi tokių faktų? O biudžetas yra labai ribotas, gal iki 3 kart mažesnis nei kokio Talino ar Rygos ar tuo labiau Varšuvos.
                                  Bet jei nedaro išskirtinai taip, kaip tu nori ir dėl to tau niežti nagai teršiant ne tik šitą temą (ant Šimašiaus varei ne tik šioje temoje), tai tada čia tavo psichologinės problemos.
                                  Aš irgi nepatenkintas, kad iš esmės tik šnekomis kol kas yra ir Šiaurinė, ir M.Lietuvio, ir Žirnių sąnkryža. Bet gal yra pagrįstų priežasčių dėl ko šie projektai nepajudėjo dar. Bet negaliu nurodyti pinigų taškymo. Ir ne man spręsti kas yra VMS prioritetai. Jei nusprendė iš esmės rekonstruoti Justiniškių, GV gabalus tai OK. Aš gal būčiau kitaip daręs, bet tai tik mano nuomonė. Nesuabsoliutinu.
                                  Ir ne tau etiketes klijuoti, atsirado mat vakarų pasaulio atstovas. Logikos pirma įgyk nors kiek.
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                  Comment


                                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                    Ar tu trenktas ar apsimetimi kad nesupranti kas tau sakoma? Galima kritikuoti, jei gali nurodyti nepagrįstą pinigų taškymą ant avialinijų, taksi, gugenhaimų ir dar b žino ko. Ar turi tokių faktų? O biudžetas yra labai ribotas, gal iki 3 kart mažesnis nei kokio Talino ar Rygos ar tuo labiau Varšuvos.
                                    Bet jei nedaro išskirtinai taip, kaip tu nori ir dėl to tau niežti nagai teršiant ne tik šitą temą (ant Šimašiaus varei ne tik šioje temoje), tai tada čia tavo psichologinės problemos.
                                    Aš irgi nepatenkintas, kad iš esmės tik šnekomis kol kas yra ir Šiaurinė, ir M.Lietuvio, ir Žirnių sąnkryža. Bet gal yra pagrįstų priežasčių dėl ko šie projektai nepajudėjo dar. Bet negaliu nurodyti pinigų taškymo. Ir ne man spręsti kas yra VMS prioritetai. Jei nusprendė iš esmės rekonstruoti Justiniškių, GV gabalus tai OK. Aš gal būčiau kitaip daręs, bet tai tik mano nuomonė. Nesuabsoliutinu.
                                    Ir ne tau etiketes klijuoti, atsirado mat vakarų pasaulio atstovas. Logikos pirma įgyk nors kiek.

                                    Peichologinės problemos, panašu, ne tik man, bet matomai ir daugumai likusių vilniečių. Na jei jau bent kiek tikėtume apklausomis.

                                    Nepaisant „Naisių vasaros“ tyrimo, Karbauskio reitingai gerėja
                                    https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=78631815

                                    Jeigu apie dinamiką kalbėtume, tai į neigiamą pusę svyra Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus reitingas. Tai turbūt blogiausias rezultatas per jo kadenciją – 23 proc. vertina teigiamai, 37 proc. – neigiamai.

                                    Su vienu John kovoti bepigu: gali apsivemti ar apsividuriuoti kokioje forumo temoje ir job done for the day. Bet ką daryti su tais 37% apklausos dalyvių ir, tikėtina, visų vilniečių. Čia jau truputį sunkiau

                                    Comment


                                      Gal ismesk ta zodziu jungini "tiketina visu vilnieciu", nes atrodai labai neapsisvietes ir lengvai maustomas Tiketina ir Grybauskaites tyrimus atliko Salcininkuose. Vienas delpio headline'as ir visos tavo vakarietiskos vertybes byra i sipulius.

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                        Gal ismesk ta zodziu jungini "tiketina visu vilnieciu", nes atrodai labai neapsisvietes ir lengvai maustomas Tiketina ir Grybauskaites tyrimus atliko Salcininkuose. Vienas delpio headline'as ir visos tavo vakarietiskos vertybes byra i sipulius.
                                        Ahhh, melagingi tyrimai ir apklausos. Klasika
                                        Per rinkimus matyt bus "suklastoti rinkimai".

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Ahhh, melagingi tyrimai ir apklausos. Klasika
                                          Per rinkimus matyt bus "suklastoti rinkimai".
                                          Tyrimai geri. Tik tavo isvedziojimai "pigus".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X