Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    O priešingų argumentų irgi nėra. Išskyrus seksualinės revoliucijos šūkius.
    Tai pakankamai geras ir praktikoje puikiai veikiantis argumentas.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Tai pakankamai geras ir praktikoje puikiai veikiantis argumentas.
      Tai kad tyrimai rodo, jog nepuikiai. Prostata ne pieno liauka, o pimpalas ne tešmuo. Ir dukart per dieną nereikia melžti.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Tai kad tyrimai rodo, jog nepuikiai. Prostata ne pieno liauka, o pimpalas ne tešmuo. Ir dukart per dieną nereikia melžti.
        Tai išvis nusipjaukim, kam jis reikalingas...
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Tai išvis nusipjaukim, kam jis reikalingas...
          Taigi niekas nesako, kad reikia nusispjauti. Reikia saikingai visu "ūkiu" naudotis.

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Taigi niekas nesako, kad reikia nusispjauti. Reikia saikingai visu "ūkiu" naudotis.
            Daugelis saikingai ir naudoja. Nesuprantu, kam tie pamokslavimai šioje temoje...
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Daugelis saikingai ir naudoja. Nesuprantu, kam tie pamokslavimai šioje temoje...
              Deja...
              Bet iš tiesų trūksta temos apie moralę ir padorumą Lietuvoje.

              Comment


                Šaindien vakare eidamas namo pakliuvau į nemalonią situaciją, kažkokie kvailiai pervažiavo man koją, tuomet aš pradėjau aiškintis su jais, kadangi įvykio metu nukentėjo mano koją, bei džinsai, po kiek laiko atėjo žmogus matęs įvykį, ir jis pasakė, jog matė kaip įvyko incidentas ir įvardijo kaltus vairotoją, tačiau kai aš atsisakiau be policijos atsimti padarytą žalą, tas liudininkas pakeitė savo nuomonę, tai mane trumpai tariant šokiravo. Lankiant pareigunų buvau iškeiktas visais įmanomais būdais. Tokia situacija mane sunervino, kadangi sankcijos Lietuvoje yra švelnios. Už kelių eismo pažeidimą tiems kvailiams viso labo reikėjo sumokėti 100lt už suprėšytus džinsus, o daugiau nyč nieko
                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                Comment


                  Tai tave sužaojo ar ne? Jei pervažiavo koją, tai turėjai kreiptis į gydytojus.
                  Šiaip tai policija dirba atmestinai. Pernai mane buvo partrenkę. Nieko rimto - užsiverčiau ant kapoto, išdaužiau stiklą, susipjausčiau delną, išsipurvinau. Vairuotojas pabėgo. Iškviečiau policiją, nurodžiau numerį. Nuvažiavau su policija į Giraitės g. Vilniuje, parašiau pareiškimą. Po poros dienų paskambino, pasiteiravo dar kartą apie aplinkybes. Ir tuo viskas baigėsi... Žinoma, aš nebuvau atkaklus ir nesikreipiau dar kartą į policiją, nes delnas greit užgijo, o daugiau jokios žalos nepatyriau.

                  Comment


                    dėl sužalojimų rytoj kreipsiuos priklausomai nuo kojos būklės, nes dabar tik mėlynė stukso. Bet man labiau nepatiko tas faktas, kad liudininkas padlaižiavo, nes tai išties žema, ir žmonės turi turėti savigarba, taičiau dabar jos nebėra. O dėįl vairotojo , tai jo net netikrino, nes man tikrai jie pasirodė išgėrę
                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                    Comment


                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                      Šaindien vakare eidamas namo pakliuvau į nemalonią situaciją, kažkokie kvailiai pervažiavo man koją, tuomet aš pradėjau aiškintis su jais, kadangi įvykio metu nukentėjo mano koją, bei džinsai, po kiek laiko atėjo žmogus matęs įvykį, ir jis pasakė, jog matė kaip įvyko incidentas ir įvardijo kaltus vairotoją, tačiau kai aš atsisakiau be policijos atsimti padarytą žalą, tas liudininkas pakeitė savo nuomonę, tai mane trumpai tariant šokiravo. Lankiant pareigunų buvau iškeiktas visais įmanomais būdais. Tokia situacija mane sunervino, kadangi sankcijos Lietuvoje yra švelnios. Už kelių eismo pažeidimą tiems kvailiams viso labo reikėjo sumokėti 100lt už suprėšytus džinsus, o daugiau nyč nieko
                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Tai tave sužaojo ar ne? Jei pervažiavo koją, tai turėjai kreiptis į gydytojus.
                      Šiaip tai policija dirba atmestinai. Pernai mane buvo partrenkę. Nieko rimto - užsiverčiau ant kapoto, išdaužiau stiklą, susipjausčiau delną, išsipurvinau. Vairuotojas pabėgo. Iškviečiau policiją, nurodžiau numerį. Nuvažiavau su policija į Giraitės g. Vilniuje, parašiau pareiškimą. Po poros dienų paskambino, pasiteiravo dar kartą apie aplinkybes. Ir tuo viskas baigėsi... Žinoma, aš nebuvau atkaklus ir nesikreipiau dar kartą į policiją, nes delnas greit užgijo, o daugiau jokios žalos nepatyriau.
                      Keista. Pernai pavasarį žmona įvažiavo į stovintį tuščią automobilį, nesmarkaus smūgio metu išdaužtas užkabintojo automobilio galinis stiklas, tada užkliudė praeivio koją. Jis teigė, kad tai jam išnarino koją, medikai tai patvirtino. Visą materialinę žalą padengė draudimas, o nukentėjusiajam teismas priteisė sumokėti 2000Lt moralinę kompensaciją. Advokatas sakė, kad pasisekė, kad nukentėjęs buvo bedarbis (iš tikrųjų dirbo nelegaliai), antraip jis galėjo pasiimti nedarbingumą, už kurį žalą jam, darbdaviui ir valstybei turėtų kompensuoti kaltininkas. Priteista suma būtų dviguba.
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Nenuostabu, jeigu liudininkai keikiasi, kas norėtų po teismus tampytis neaišku kiek laiko? Kita vertus būna, kad į teismą ir kita pusė atsiveda "liudininkus". Tada kaip sakant, situacija gali pasikeisti nebūtinai į nukentėjusiojo pusę.

                        Comment


                          Vilniuje išniekinti paminklai Mindaugui, Gediminui ir angelui

                          Ketvirtadienį ryte pastebėta, kad pačiame sostinės centre išniekinti paminklai Lietuvos valdovams Mindaugui ir Gediminui. Ant paminklo karaliui Mindaugui aerozoliniais dažais nupiešta ranka su atlenktu viduriniu pirštu, o ant Katedros aikštėje esančio paminklo Vilniaus įkūrėjui Gediminui – toks pats rankos piešinys ir užrašas „Mirtis Mituzams, Čepinskiams, Navickams (Augiui)“, kitoje postamento pusėje - „Mirtis Pociunams“. Panašiai subjaurotas ir Užupio „Angelas“ - ant jo irgi nupiešta ranka su atlenktu pirštu.
                          "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                          Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                          Adam Mickiewicz

                          Comment


                            Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                            Šaindien vakare eidamas namo pakliuvau į nemalonią situaciją, kažkokie kvailiai pervažiavo man koją, tuomet aš pradėjau aiškintis su jais, kadangi įvykio metu nukentėjo mano koją, bei džinsai, po kiek laiko atėjo žmogus matęs įvykį, ir jis pasakė, jog matė kaip įvyko incidentas ir įvardijo kaltus vairotoją, tačiau kai aš atsisakiau be policijos atsimti padarytą žalą, tas liudininkas pakeitė savo nuomonę, tai mane trumpai tariant šokiravo. Lankiant pareigunų buvau iškeiktas visais įmanomais būdais. Tokia situacija mane sunervino, kadangi sankcijos Lietuvoje yra švelnios. Už kelių eismo pažeidimą tiems kvailiams viso labo reikėjo sumokėti 100lt už suprėšytus džinsus, o daugiau nyč nieko
                            Jei būtum parašęs pareiškimą (beje, dar ne vėlu, jei žinai mašinos valstyb. nr.), tai turėtum teisę prašyti grąžinti pinigus už padarytą materialinį nuostolį + išsireikalauti moralinės kompensacijos.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                              Vilniuje išniekinti paminklai Mindaugui, Gediminui ir angelui

                              Ketvirtadienį ryte pastebėta, kad pačiame sostinės centre išniekinti paminklai Lietuvos valdovams Mindaugui ir Gediminui. Ant paminklo karaliui Mindaugui aerozoliniais dažais nupiešta ranka su atlenktu viduriniu pirštu, o ant Katedros aikštėje esančio paminklo Vilniaus įkūrėjui Gediminui – toks pats rankos piešinys ir užrašas „Mirtis Mituzams, Čepinskiams, Navickams (Augiui)“, kitoje postamento pusėje - „Mirtis Pociunams“. Panašiai subjaurotas ir Užupio „Angelas“ - ant jo irgi nupiešta ranka su atlenktu pirštu.
                              Hmmm... labai keista, nes šitą žmogelį, išniekinusį skultūras, asmeniškai pažįstu. Atrodė tikrai normalus, protingas ir šaunus žmogelis. Negalėjau patikėti, kai sužinojau, kad jo grasinimų saraše ir mano pavardė atsirado (nors čia galbūt daugiau skirta buvo ne man, o mano giminėms). Keista, kaip tokiam žmogui taip stogas gali nuvažiuoti. Gal neatlaikė verslininko darbo, nes verslo sėkmė savininkus džiugina dešimt kart labiau, nei paprastus darbuotojus, o nesekmės liūdina dešimt kart labiau. Na, tikėkimės, kad liga pagydoma.

                              Daugiau:
                              Nustatyta, kad paminklus Vilniuje išniekino psichikos ligonis

                              Comment


                                Tai kad Lietuvoj tik kas penktas normalus. Daug pačiuožusių, gerai, jei vaistus vartoja.

                                Comment


                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Tai kad Lietuvoj tik kas penktas normalus. Daug pačiuožusių, gerai, jei vaistus vartoja.
                                  Sovietinis mąstymas... Būtent iš to laikmečio įprasta tuos, kurie elgiasi, kalba ir mąsto vos vos kitaip, nei daugelis, yra nenormalus. Vakaruose tokių nesąmonių nėra, todėl ir psichinių ligonių mažiau - tik tikrieji, o ne „išgalvoti".
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Žinau kelis panašius atvejus, vienas ir liūdniau baigėsi, todėl ir sakau taip.

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Sovietinis mąstymas... Būtent iš to laikmečio įprasta tuos, kurie elgiasi, kalba ir mąsto vos vos kitaip, nei daugelis, yra nenormalus. Vakaruose tokių nesąmonių nėra, todėl ir psichinių ligonių mažiau - tik tikrieji, o ne „išgalvoti".
                                      Klysti. JAV pagal oficialią statistiką kas penktas gyventojas turi ar turėjo psichikos problemų. Nemanau, kad ir Europoje kitaip, nes medicina globali.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Klysti. JAV pagal oficialią statistiką kas penktas gyventojas turi ar turėjo psichikos problemų. Nemanau, kad ir Europoje kitaip, nes medicina globali.
                                        Na, aš skaičiau, kad Europoje, palyginus su Artimųjų Rytų šalimis, į psichikos ligonius žiūrima liberaliau. O ir per psichologijos paskaitas dėstytoja kalbėjo, kad skirtingose šalyse skiriasi riba tarp psichiškai sveiko ir jau potencialaus paciento.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Neblogas (tiesa ilgas) straipsnis, ne apie nusikalstamumą, bet bendrą necivilizuotumą:
                                          Politologas R.Bulota: „Lietuvybę ir tradicijas saugantiems patriotams orientyru tampa Rusija“

                                          Sovietų Sąjungos skleistą propagandą apie supuvusius Vakarus ir bešaknius kosmopolitus galime išgirsti ir šiandien – kiek kitais žodžiais ją kartoja žemdirbiška išmintimi apsiginklavę lietuviškojo tradicinio patriotizmo kariai. Paradoksalu, bet lietuvybę ginantys radikalai vertybiškai artėja prie Rusijos ir galiausiai visą Lietuvą gali nuvesti jos glėbyn.
                                          http://www.lrytas.lt/-12910521911289...mpa-rusija.htm
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X