Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

    Mantaz: Tema išskirta iš "Senamiesčio nuotraukos"

    edit: pakalbekim apie Lietuvos miestu kultura ir kriminogenine situacija, pasidalinkim savo asmenine patirtimi.

    jozikai, kodel galvoji, kad Kaunas ir zemesne kultura turetu buti sietini dalykai?

    #2
    nu gal mano zvilksnis ir trumparegiskas bet toki sietinuma daugeli kartu teko ant savo kailio patirti

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      jozikai, kaip matau pats esi is Siauliu, todel turetum zinoti, kad Siauliams tai galioja kur kas labiau nei Kaunui, nors man asmeniskai mieli yra visi miestai, net ir Siauliai (nepaisant to, kad ten dienos vidury pavojinga vaikscioti net bulvaru laikant rankose camera).

      Comment


        #4
        hm kiekvienam savo kiek kartu esu i galva gaves tai visi atvejai beveik kaune bet kaip sakant girta ir baznycioje musa
        o siauliai man kaskaip ramus miestelis, ir diena tikrai nera jokio pavojaus o naktimis tai savo rizika aisq eit is namu nevien siauliuose
        trumpai sakant kaunas yra kaunas

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          siaip is smalsumo gal zinote kuriame is lietuvos miestu didziausias nusikalstamumo lygis ir aplamai kokia padetis lietuvoje lyginant su kitomis salimis ?

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            @jozikai

            nors cia gal ne ta tema, bet del nusikalstamumo butu idomu padiskutuoti. Pagal statistika tai turetu buti Klaipeda arba Vilnius, toliau gal Kaunas. Bet statistika ir lieka tik statistika. Neseniai is straipsnio "suzinojau", kad nesaugiausias Vilniaus rajonas yra Senamiestis, o saugiausias - Justiniskes... Kilo klausimas, kur daugiau sansu gauti i galva velu vakara isejus pafotografuoti apylinkiu?

            Comment


              #7
              del diskusijos rytoj nes jau velus metas , bet jei nori paeksperementuoti tai pabandyk nakti po snipiskes pavaikscioti arba po stoties rajona vilniuje , siauliuose pasisklaidyti pinigais nakti kavinese paskiau svirduliuojant pavaiksciot bulvaru, arba pradet pietini rajona siauliu photkint, kaune nezinau tikriausiai visur gali gauti klausima: "e bachurelis pridegt neturi .. " del klaipedos nezinau labai seniai buvau ten , siaip dar panevezis gi buvo kaskada senais laikas baisiausias lietuvos miestas bet dabar kaskaip tokios kalbos nurimo tat saldziu sapnu

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Parašė jozikas
                siaip is smalsumo gal zinote kuriame is lietuvos miestu didziausias nusikalstamumo lygis ir aplamai kokia padetis lietuvoje lyginant su kitomis salimis ?
                Žinau, kad Vilniuje yra palyginti mažas. Panevėžys kiek apsitvarkė, tai tikriausiai lieka tik Kaunas ir Šiauliai iš didesnių miestų
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  @Mantaz
                  pasirodo nelabai teisus cia esi, pagal nusikalstamuma Vilnius isskirtinai pirmauja, nors man ir paciam tai keista

                  is www.std.lt

                  uzregistruoti nusikaltimai miestuose 2002m

                  Vilnius: 16513
                  Kaunas: 8670
                  Klaipeda: 5800
                  Siauliai: 3075
                  Panevezys: 2606

                  Comment


                    #10
                    nu wa siauliai visai nekaltas miestelis tik cia riskia savo veida pasisiko su tais belgu kareiviai bet tikriausiai daugiau tokie incidentai nebepasikartos nes jau pilnas miestas knibnzda karo policininkais

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Parašė John
                      @Mantaz
                      pasirodo nelabai teisus cia esi, pagal nusikalstamuma Vilnius isskirtinai pirmauja, nors man ir paciam tai keista

                      is www.std.lt

                      uzregistruoti nusikaltimai miestuose 2002m

                      Vilnius: 16513
                      Kaunas: 8670
                      Klaipeda: 5800
                      Siauliai: 3075
                      Panevezys: 2606
                      Bet pagal santykinį, pirmauja Klaipėda su Šiauliais
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        mano nuomone wiskas prikauso ne wien del miesto, o taip pat ir del zmoniu skaiciau

                        Comment


                          #13
                          Parašė Nedas
                          mano nuomone wiskas prikauso ne wien del miesto, o taip pat ir del zmoniu skaiciau
                          Gal daugiau nuo to, kokie žmonės gyvena
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Kaune paskutiniu metu nebuvau, todel negaliu kalboti apie tai, ko nezinau. Taciau daznai bunu Siauliuose ir ta miesta gerai pazistu. Dalykas tas, kad jaunimas ten nekoks, ypac daug marozu (nekulturingu, besikeikianciu, daznai skustu ir siaip bukaprociu pacuku), jie paprastai sedi ne tik uzkampiuose kaip pvz Vilniuje (cia ju teritorijos yra miegamieji rajonai a la Fabijoniskes, Seskine ir t.t.), bet ir visur kur iskaitant reprezentacines miesto vietas (pesciuju bulvaras). Todel kur beeitum, susidaro ispudis, kad miestas pilnas tokiu marozu ir nezinai, kada kokia grupele paprasys cigaretes ar dar ko nors.
                            Karta buvo nutikimas, sedejom su draugeliu vienoje skyleje, zaidem bilijarda, priejo vienas marozu kulturos atstovas ir paprase paskolinti cigarete, kadangi mano draugelis tuo metu ruke savo gamybos cigaretes t.y. ima tabaka ir specialiu daikciuku ji susuka i cigarete, jis parase paskolinti ta daikciuka ir duoti jam susisukti cigarete. Zinoma viskas baigesi tuo, kad jis pasisavino ir tabaka ir ta sukimo irengini bei dar pasiule pasiaiskinti santykius lauke. Tokiu nutikimu buvo ir daugiau Siauliuose

                            Comment


                              #15
                              Vat būtent, tokie dalykai ypač gadina gyvenimą
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                nu tokiais nutikimais ne vien siauliai garsus , tiek kaunas tiek panavezis ir klaipeda tikriausiai galima i sita sarasa iskaityti nors klaipedoje tikriausiai marozai, forsai ar kaip ten juos pavadinti biski geriau apsirede ir gal net kulturingesni , bet teko ir man klaipedoje isgirst pasiulimu " sok is striukes .. " tik gerai kas viskas gerai baigesi ! Visdelto lietuva nesaugiausia valstybe ir tikriausiai uzsienieciu baime vaziuoti i lietuva yra pagrista neveltui daug apie tai spaudoje yra teke skaityti

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #17
                                  gyvenu klp 19 metu ir nesu gyvenima gaves i galva, nera niekas gyvenime siules i galva. tikrai nesedziu namie, vakarais, naktimis klp centre tikrai jauciuos l.saugiai. vat per juros svente tai visai kas kitka. diskanai jaunimui, tai labai daznai baigiasi mustynem. 10 zmoniu pamatyt besimusanciu, tai yra su visokiom bonkem ir t.t. tai normalus reiskinis, o vat jei koks 20 - 50, tai jau kazkas neiprasto siaip pats stengiuos niekada nepradet konfliktu, bet jei kas, tai tikrai nebegu. siaip, klp mazas miestas ir praktiskai vieni kitus pazysta, tai jei kas nors butu, tai nepersunkiausiai po dienos kitos butu galima susirast ta kas ka nors padare ir sudeliot visus taskus ant i beje, VYRAI, niekam dar trenigai nera prideje jegos, sustra pachotke taip pat, o agresija galima nugalet tik agresija. aisku, jei jegos jau tikrai nelygios, tai reik ieskot kitos iseities, bet betka galima surast kita diena ir pilnai issiaiskint. man siek tiek juokinga skamba tokios kalbos tarp 20-meciu, jog vat ten nesaugu issitraukt mobiliako ar fotiko. jau nebe mazi vaikai esat. jau senai laikas uz save pastovet

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Rokas
                                    juokinga skamba tokios kalbos tarp 20-meciu, jog vat ten nesaugu issitraukt mobiliako ar fotiko. jau nebe mazi vaikai esat. jau senai laikas uz save pastovet
                                    dazniausiai tas pastovejimas ne prie gero priveda nors aisq dar ziurint su kuom susiduri

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė jozikas
                                      Parašė Rokas
                                      juokinga skamba tokios kalbos tarp 20-meciu, jog vat ten nesaugu issitraukt mobiliako ar fotiko. jau nebe mazi vaikai esat. jau senai laikas uz save pastovet
                                      dazniausiai tas pastovejimas ne prie gero priveda nors aisq dar ziurint su kuom susiduri
                                      nu ka as zianau...jei kiekvienas pacukas, su firminiais gariunu trenigiukais prie taves prieis ir paprasys mobilniko ar $, tai ka...tu jam atiduotum? nu aisq, viskas priklauso nuo situacijos, bet kaip sakoma nera padeties prie iseities

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė jozikas
                                        Parašė Rokas
                                        juokinga skamba tokios kalbos tarp 20-meciu, jog vat ten nesaugu issitraukt mobiliako ar fotiko. jau nebe mazi vaikai esat. jau senai laikas uz save pastovet
                                        dazniausiai tas pastovejimas ne prie gero priveda nors aisq dar ziurint su kuom susiduri
                                        paprastai yra dvi iseitys - buti ypac atletiskam ir moketi kovos menu, arba buti geram begikui
                                        o "pastovejimas" uz save, kai tau i nugara iremtas peilis ar dar kas nors, prie gero tikrai neprives. Man taip nera nutike (aciu dievui) bet mano vienam geram pazistamui is Siauliu karta taip buvo Siauliu Pietiniam rajone - iskilo reikalavimas atiduoti mobiliaka ir sumele pinigu panaudojant saunamaji ginkla. Pranesus apie tai policijai, po keliu dienu buvo pasiulyta pasiaiskinti, viskas baigesi ant zemes su gerai apdauzyta makaule ir pasiulymu maziau bendrauti su policija
                                        tiesa tai buvo pries 5 metus.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X