Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nusikalstamumas ir necivilizuotas elgesys Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Jau iš komentarų internete spręsti apie šalį - žemas reikalas...
    O kame būna šokas, gal gali pasidalinti?
    1. Vakaruose žmonės dažniau šypsosi ir nusišypso, kai į jį atsitiktinai pažiūri (susitinka žvilgsniai parduotuvėje, autobuse ir pan). Lietuviai nesišypso, jie bijo šypsotis, o į nepažįstamą žiūri įtartinai, o ne su pasitikėjimu.
    2. Lietuviai trenkia durimis palei nosį, kai įeina į kokią nors patalpą ir už jų nugaros einu aš. Vakaruose duris prilaiko ir palaukia kol prieisiu ir renka jas prisilaikysiu atvėręs.
    3. Autobuse sėdėdamas ne prie lango, turiu kęsti nesusipratėlių, sėdinčių prie lango, įprotį nieko nepasakius lipti ant kojų ar savąsias kelti man virš kelių, norint praeiti. Suprask - nori eiti link durų. Neretai tokie veikėjai, mane suerzinę dėl neišmokto bendravimo ir kultūros, susilaukia mandagių ir trumpų mano pamokymų.
    4. Lietuvoje pamačius vaikiną dažytais ilgais plaukais jį iškart apšaukia gėjumi ar pyderastu, o Vakaruose į tokį žmogų žiūri kaip į bet kurį kitą, o reikšti savo idiotiškas mintis ten išvis nepriimtina.
    Parašė PukiS Rodyti pranešimą
    tau skyle, man namai. taigi gal sekmingai mint i "kulturingas" salis, bus visiem nuo to geriau.
    Štai vienas iš nekultūringo ir necivilizuoto elgesio pavyzdžių. Kalba kaip gyvulys: „mink iš mano teritorijos, jei nepatinka". Jokio savikritiškumo, ką jau kalbėt apie mąstymą.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Aišku mielas. Pusė tų, kas rašo yra suš.kti paaugliai, kurie jam pavydi šlovės. Be to spuoguoti ir kitokie. O Bieberis tegu dainuoja - lenkia medį (kopia karjeros laiptais), kol dar beibis (jaunas).

      Comment


        Parašė LC. Rodyti pranešimą
        Aišku mielas. Pusė tų, kas rašo yra suš.kti paaugliai, kurie jam pavydi šlovės. Be to spuoguoti ir kitokie. O Bieberis tegu dainuoja - lenkia medį (kopia karjeros laiptais), kol dar beibis (jaunas).
        Jis protingas, turintis perspektyvų vaikis. Dėl to kai kurie jam ir pavydi. Pavydi ne vien išvaizdos, mąstymo, bet ir kultūros bei polinkio sklandžiai bendrauti. Ypatingai nustebau, kaip drąsiai jis kalba ant scenos per apdovanojimus. Daugelis lietuvių ne tik tokio amžiaus, bet ir suaugusieji, nuvesti ant scenos, net ir pasiruošę lemena nesąmones ir bijo pakelti nosį aukščiau nei mikrofonas.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          1. Vakaruose žmonės dažniau šypsosi ir nusišypso, kai į jį atsitiktinai pažiūri (susitinka žvilgsniai parduotuvėje, autobuse ir pan). Lietuviai nesišypso, jie bijo šypsotis, o į nepažįstamą žiūri įtartinai, o ne su pasitikėjimu.
          2. Lietuviai trenkia durimis palei nosį, kai įeina į kokią nors patalpą ir už jų nugaros einu aš. Vakaruose duris prilaiko ir palaukia kol prieisiu ir renka jas prisilaikysiu atvėręs.
          3. Autobuse sėdėdamas ne prie lango, turiu kęsti nesusipratėlių, sėdinčių prie lango, įprotį nieko nepasakius lipti ant kojų ar savąsias kelti man virš kelių, norint praeiti. Suprask - nori eiti link durų. Neretai tokie veikėjai, mane suerzinę dėl neišmokto bendravimo ir kultūros, susilaukia mandagių ir trumpų mano pamokymų.
          4. Lietuvoje pamačius vaikiną dažytais ilgais plaukais jį iškart apšaukia gėjumi ar pyderastu, o Vakaruose į tokį žmogų žiūri kaip į bet kurį kitą, o reikšti savo idiotiškas mintis ten išvis nepriimtina.Štai vienas iš nekultūringo ir necivilizuoto elgesio pavyzdžių. Kalba kaip gyvulys: „mink iš mano teritorijos, jei nepatinka". Jokio savikritiškumo, ką jau kalbėt apie mąstymą.
          Visiškas melas, nes aš per 15 gyvenimo Lietuvoje metų su tokiais dalykais beveik nesusidūriau. Man neaišku su kuo tu Lietuvoje bendrauji.

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Visiškas melas, nes aš per 15 gyvenimo Lietuvoje metų su tokiais dalykais beveik nesusidūriau.
            O man Kaune tenka susidurti dažnai... Tiesa, Vilniuje žmonės kiek mandagesni ir liberalesni dėl žmonių įvairovės, tai gal dėl to beveik neteko susidurti? Man gėda, kai iš Vilniaus atvykę draugai Kaune būna skystapročių praeivių apšaukti gėjais vien dėl aprangos stiliaus. Vakaruose net ir tokie neva „stileivos" atrodytų kaip pilkos pelės. O tie skystapročiai būtų po padu, mat į tokius žiūrėtų kaip į ateivius.
            Paskutinis taisė Ametistas; 2011.01.06, 15:30.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              O man Kaune tenka susidurti dažnai... Tiesa, Vilniuje žmonės kiek mandagesni, tai gal dėl to beveik neteko susidurti?
              Gal todėl kad aš pats elgiuosi būtent taip, kaip tu aprašei apie "vakariečius"?
              Žinoma, visur yra nemandagių žmonių. Tam tikras procentas kokioje Italijoje ar ten kur tu gyveni - galbūt ir aukštesnis. Bet jau palyginus Vilnių su Prahą ar Varšuvą ar Skandinavijos miestais - manau jokio skirtumo.

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Gal todėl kad aš pats elgiuosi būtent taip, kaip tu aprašei apie "vakariečius"?
                Žinoma, visur yra nemandagių žmonių. Tam tikras procentas kokioje Italijoje ar ten kur tu gyveni - galbūt ir aukštesnis. Bet jau palyginus Vilnių su Prahą ar Varšuvą ar Skandinavijos miestais - manau jokio skirtumo.
                Matyt, tai susiję su kauniečių provincialumu ir konservatyvumu bei perdėtu polinkiu į religiją. Taip istoriškai yra nuo seno. Jei religingumo polinkis mažėja, tai konservatyvumas ir provincialumas - anaiptol. Ir netgi didėja skirtumas. Daugelis kauniečių, pavadinti kaimiečiais įsižeidžia, tačiau nesusimąsto, kodėl juos taip vadina Net ir Klaipėdoje liaudis man pasirodė kultūringesnė.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Matyt, tai susiję su kauniečių provincialumu ir konservatyvumu bei perdėtu polinkiu į religiją. Taip istoriškai yra nuo seno. Jei religingumo polinkis mažėja, tai konservatyvumas ir provincialumas - anaiptol. Ir netgi didėja skirtumas. Daugelis kauniečių, pavadinti kaimiečiais įsižeidžia, tačiau nesusimąsto, kodėl juos taip vadina Net ir Klaipėdoje liaudis man pasirodė kultūringesnė.
                  Nežinau, man ir Kaune niekad nebuvo kažkokių ypatingų problemų bendrauti.
                  Bet kokiu atveju tavo apibendrinimas "skylė" nepriimtinas man.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Nežinau, man ir Kaune niekad nebuvo kažkokių ypatingų problemų bendrauti.
                    Bet kokiu atveju tavo apibendrinimas "skylė" nepriimtinas man.
                    O, mano nuomone, šis žodis puikiai tinka apibūdinti vietą, kurioje gyvena man taip įgrisę žmonės.
                    Dažnai pamąstau, ar tai mano problema? Visgi, pakalbėjęs su bendrakursiais, draugais, pažįstamais ar ne Kaune gyvenančiais įsitikinu, kad kauniečiai nėra malonūs žmonės. Kalbu apie masę - daugumą.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      Visgi, pakalbėjęs su bendrakursiais, draugais, pažįstamais ar ne Kaune gyvenančiais įsitikinu, kad kauniečiai nėra malonūs žmonės.
                      Turiu sutikti. Kauniečiai iš tiesų "žino savo vertę". O kai pervertina save, pradeda save aukštinti, mini Kauną ("aš iš Kauno, supratai") ir kt.

                      Comment


                        Tuoj gausit į "dūdą" abu nuo kauniečių. Ir jie bus teisūs

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Tuoj gausit į "dūdą" abu nuo kauniečių. Ir jie bus teisūs
                          Mes nebijom. Pffff.

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            Tuoj gausit į "dūdą" abu nuo kauniečių. Ir jie bus teisūs
                            Nebus. Tik patvirtins savo bukaprotiškumą.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Baikit vėl tą Vilniaus - Kauno karą. Argumentai seni ir 10 kart skaityti kitose diskusijose, kurios vis išsiverždavo į Kns vs. Vln.
                              Mano nuomone, šių miestų gyventojai mažai kuo skiriasi, nebent liestume tautinių mažumų problemas Vilniuje. Tai vienintelis miestų kultūrinis skirtumas, kad Vilnius "internacionališkesnis". Tačiau tas "internacionalas" labiau traukia link Rytų, o ne Vakarų, taip kad..
                              Štai esminis skirtumas, daugiau nematau jokių istorinių/kultūrinių/antropologinių skirtumų šiuose miestuose. Kad iš šio skirtumo gali kilti problemų tiesa, tačiau turime vienytis, o ne skaldytis. Tas kas nori mus suskaldyti, nori ir valdyti

                              Comment


                                Parašė disident Rodyti pranešimą
                                Baikit vėl tą Vilniaus - Kauno karą. Argumentai seni ir 10 kart skaityti kitose diskusijose, kurios vis išsiverždavo į Kns vs. Vln.
                                Mano nuomone, šių miestų gyventojai mažai kuo skiriasi, nebent liestume tautinių mažumų problemas Vilniuje. Tai vienintelis miestų kultūrinis skirtumas, kad Vilnius "internacionališkesnis". Tačiau tas "internacionalas" labiau traukia link Rytų, o ne Vakarų, taip kad..
                                Štai esminis skirtumas, daugiau nematau jokių istorinių/kultūrinių/antropologinių skirtumų šiuose miestuose. Kad iš šio skirtumo gali kilti problemų tiesa, tačiau turime vienytis, o ne skaldytis. Tas kas nori mus suskaldyti, nori ir valdyti
                                Pievas šneki. Kaip matai, iškėliau problemą ir argumentavau savo nuomonę. Tai ne skaldymas, o bandymas susivienyti. Skaldyti jau nėra ko, dabartiniai kauniečiai ir taip jau susiskaldė ir dar kitus skaldo. O aš kaip tik keliu problemą dėl to, kad kai kurie visuomenės nariai atkreiptų dėmesį ir bent kiek susimąstytų, kaip elgiasi viešoje viešoje ir kaip iš šono atrodo kitiems.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Nieko nieko, Ryanair užveš užsieniečių gal kiek nors su laiku pasikeis būdas Šiaip prieš Kauną neturiu nieko preiš, bet jau bijau į jį su mašina važiuoti. Kiek kartų teko būti, tai tikrai nekokie prisiminimai. Žiauri vairavimo kurltūra. Užkreta, užlenda, įžūliai vairuoja žiauroka...
                                  Paskutinis taisė bebop; 2011.01.06, 16:16.
                                  Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                  Comment


                                    Parašė disident Rodyti pranešimą
                                    Baikit vėl tą Vilniaus - Kauno karą. Argumentai seni ir 10 kart skaityti kitose diskusijose, kurios vis išsiverždavo į Kns vs. Vln.
                                    Mano nuomone, šių miestų gyventojai mažai kuo skiriasi, nebent liestume tautinių mažumų problemas Vilniuje. Tai vienintelis miestų kultūrinis skirtumas, kad Vilnius "internacionališkesnis". Tačiau tas "internacionalas" labiau traukia link Rytų, o ne Vakarų, taip kad..
                                    Štai esminis skirtumas, daugiau nematau jokių istorinių/kultūrinių/antropologinių skirtumų šiuose miestuose. Kad iš šio skirtumo gali kilti problemų tiesa, tačiau turime vienytis, o ne skaldytis. Tas kas nori mus suskaldyti, nori ir valdyti
                                    amiko ne vilnietis.
                                    Todėl čia greičiau buvusio kauniečio iššūkis kauniečiams. Vilnius čia ne prie ko.

                                    Comment


                                      Parašė rat
                                      Apie Kauną nežinau, bet Vilnius tai narkomanynas.
                                      Kaune yra narkomanynų yra: Vilijampolė. Šilainiuose nemažai momentinių vagių, prie „Topolio" šiaip mėgėjai duot į galvą už nieką, prie Kalniečių nesubrendęs jaunimas mėgsta jaunesniems į veidą cigaretes užgesinti, Nemuno saloje geria nepilnamečiai, Petrašiūnai - apleistas vagių ir narkomanų mikrorajonas, Žemieji Šančiai panašiai, tik baisiau, Panemunėje ir Aleksote tik ant kalno visokie neprognozuojami... Vilniuje irgi yra savitų teritorijų.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        O, mano nuomone, šis žodis puikiai tinka apibūdinti vietą, kurioje gyvena man taip įgrisę žmonės.
                                        Dažnai pamąstau, ar tai mano problema? Visgi, pakalbėjęs su bendrakursiais, draugais, pažįstamais ar ne Kaune gyvenančiais įsitikinu, kad kauniečiai nėra malonūs žmonės. Kalbu apie masę - daugumą.
                                        Pavyzdžiui Klaipėdoje daugumos paauglių idealas yra verslininkas-mafijozas Bent jau anksčiau mokyklos buvo beveik internatų lygio Dabar pastebėjau moksleiviai tapo truputi švelnesni. Augdamas Klaipėdoje mačiau kaip mano bendraamžiai būdami geri vaikai iš gerų šeimų, būdami mokykloje pirmūnais, sulaukę paauglystės patekdavo į įkalino įstaigas. Kas galėtų tuo patikėti?! O Vilniuje yra daug valstybinių institucijų, seimas, menininkų, ypač vietinės pop žvaigždės patraukiančios paauglių dėmesį, daug užsieniečių. Apskritai, bent jau senamiestyje tvyro švelnesnė atmosfera, daugiau kultūros.
                                        Paskutinis taisė andyour; 2011.01.06, 17:42.

                                        Comment


                                          žiauruma...kątik atėjo pasvaly pas močiutę kažkokie žmonės ir tipo sako, tavo anūkas Benas (mano brolis) ligoninėj su praskelta kaukole ir jam skubiai reikia 5000lt... nu ir turbūt aptemo protas močiutei kai tai išgirdo ir atidave tuos 5k... po to skambina mums ir klausia "tai Benas ligoninej?"... krc ziauru.. abejoju ar besuras juos policija...
                                          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                          Comment

                                          Working...
                                          X