Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Turizmas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Eidvis
    replied
    Apie kokį piarą kalbam? Gal galima konkrečiau? Aš nežinau nė vienos Vilniaus piaro kampanijos, tikrai būtų įdomu sužinoti bent vieną, o ypač dar ir milijonus kainavusią.

    Komentuoti:


  • udrius
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


    man būtų įdomu sužinoti kokie tie milijonai, investuoti į Vilniaus piarinimą, nes būtent piaro aš labiausiai ir pasigedau.
    Gal būt todėl ir pasigedai kad netinkamai piarinta ? Nebuvo tokia mintis ?

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied


    man būtų įdomu sužinoti kokie tie milijonai, investuoti į Vilniaus piarinimą, nes būtent piaro aš labiausiai ir pasigedau.

    Komentuoti:


  • udrius
    replied
    Taigi pratęsiant turizmo temą -

    Daugiau nei pusė į Lietuvą atvykstančių turistų iš užsienio nakvynę renkasi Vilniuje

    http://www.15min.lt/pasaulis-kisenej...yje-642-523665

    Apgyvendinimo įstaigų paslaugomis naudojosi 229,7 tūkst. turistų iš Europos Sąjun­gos (ES) šalių (5,9 proc. daugiau nei 2014 m. II ketv.) ir 148,6 tūkst. iš ne ES šalių (6,1 proc. mažiau nei 2014 m. II ketv.).

    Ir surprise surprise - Daugiau nei pusė (58,6 proc.) užsieniečių rinkosi nakvynę Vilniuje. Milijonai investuoti į Vilniaus piarinimą nepasiteisino. UPS...

    Latvijos duomenys - Latvijoje apsigyveno 411,7 tūkst užsienio turistų (Lietuvoje - 378 tūkst.) ... Apdėjo eilinį kartą ....

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė balietis Rodyti pranešimą
    Lietuva "tikrais" klubais konkuruoti nepajėgi, Tailande k8rvos vis tiek jaunesnės.
    Reikia suprasti, kad tamsta nesate buvęs klubuose nei Tailande, nei Europoje ir netgi jokiame (na tiksliau viename iš dviejų ar trijų) normaliame klube toje pačioje Lietuvoje, jeigu supratimas apie tokias vietas tesisuka apie k8rvas.

    Komentuoti:


  • udrius
    replied
    Latvijos turizmo 2015 metų II ketvirčio statistika

    http://www.tava.gov.lv/lv/2-ceturksn...inajies-par-37

    Komentuoti:


  • ViR2
    replied

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Jaunesni tokias distancijas skraido.
    Po to randama prikritusių, kurie neapskaičiavo aukščio. Ropoti yra saugiau .

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Niekas neliepia eiti, galima ropoti, paskui šliaužti.
    Čia jūs oldschooleriai tik taip. Jaunesni tokias distancijas skraido.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
    Priezastis pateikiama zemiau



    Vilniuj yra daugiau baru, bet jei nenori visa vakara sedet vienam ar keliuose, tai Kaune daug daugiau veiksmo vien del to, kad viskas yra labai stipriai koncentruota, o Vilniaus gatves isgeriant kiekvienam bare po bokala pereit butu neimanoma. Vilniuj atmosfera ir viskas yra gerai, tik minusas, kad jei nori trankytis po vietas reikia takso, ko Kaune nereikia
    Pasirodo didelis senamiestis yra rimta problema, nors jį visą pereiti pakanka keliolikos min., taksas ilgiau užtrunka vien atvažiuoti, nes Pilies g. juda kartu su pėsčiaisiais.

    Komentuoti:


  • ViR2
    replied
    nepamirskim, kad galima ir ridentis

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Niekas neliepia eiti, galima ropoti, paskui šliaužti.

    Komentuoti:


  • ViR2
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Patikimi ir kompetentingi mano kontaktai sako, kad ViR2 yra neteisus. Bet aš pats būčiau visai ne prieš prasinešti pro Kauno barus, nes situacija paskutiniu metu turėtų būti ženkliai pagerėjusi.
    Priezastis pateikiama zemiau

    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
    Buvau žiemą Kauno baruose, šiaip tikrai dauguma įrengti įdomiau nei Vilniaus plius ta gatvė ten ištisai barai. Vilniuj mažai tokių vietų, kur barai būt ištisai per visą gatvę neįsimaišant kokiai batų parduotuvei ar ministerijai.
    Vilniuj yra daugiau baru, bet jei nenori visa vakara sedet vienam ar keliuose, tai Kaune daug daugiau veiksmo vien del to, kad viskas yra labai stipriai koncentruota, o Vilniaus gatves isgeriant kiekvienam bare po bokala pereit butu neimanoma. Vilniuj atmosfera ir viskas yra gerai, tik minusas, kad jei nori trankytis po vietas reikia takso, ko Kaune nereikia

    Komentuoti:


  • balietis
    replied
    Lietuva "tikrais" klubais konkuruoti nepajėgi, Tailande k8rvos vis tiek jaunesnės.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Taip išeina, kad tiek Kaune, tiek Vilniuje yra po vieną "tikrą" klubą?

    Komentuoti:


  • taspac
    replied
    Macao jau nebera. Ko gero dabartinis tikras klubas, o ne kokteiliu baras su DJ, butu NOX, tose paciose buvusio Exit patalpose berods. Kaune gyvas nakti senamiestis (net labai gyvas) ir erdve aplink fontana Laisves alejoje. Gal dar vasario 16tosios g. yra judesio. Dar minimalus undergroundinis judesys buvo aplink Sobora, taciau dabar ten LA rekonstrukcija tai viskas sustoje.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    O kokie būtų geriausi Kauno klubai? Anksčiau geriausiu laikytas Exit. Bet jo kaip ir neliko?
    Macao ir Mojo.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Mielas John, suprantu kad iš koncervų fabriko UK į Minsk -3 retai grįžti, bet klausinėti, kur vilniečiai tūsinasi - keista. Nepatikėsi, bet vilniečiai tūsintis varo į Kauną, nes Kauno klubai geresni. Vilniuje liko tik skylės.
    O kokie būtų geriausi Kauno klubai? Anksčiau geriausiu laikytas Exit. Bet jo kaip ir neliko?

    Komentuoti:


  • udrius
    replied
    Parašė balietis Rodyti pranešimą
    Šiaip tai nepažįstu nei vieno vilniečio, kuris važinėtų į Kauną tūsintis. Kita vertus, rimtų bachūrų mano aplinkoje nėra, visi dirbantys ir mokantys mokesčius ...
    taip taip, suprantu , Tavo aplinkoje tik baltarankiai banditai šiais laikais nežudoma šiais laikais užtampoma po teismus Ir valstybei mokesčiai sumokami ir gali vaidinti sąžiningą žmogų Pasižiūrėkite kaip pliekiasi maximos šefai - tikra mafija, bet purvasklaidos vadinami verslininkais

    Bet kokiu atveju sorry už off topicą

    Komentuoti:


  • balietis
    replied
    Šiaip tai nepažįstu nei vieno vilniečio, kuris važinėtų į Kauną tūsintis. Kita vertus, rimtų bachūrų mano aplinkoje nėra, visi dirbantys ir mokantys mokesčius ...

    Komentuoti:

Working...
X