Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Čia gal ne į temą, bet šį sekmadienį Amazing Race [čia per amerikietišką kanalą] rodys Lietuvą. Pirmadienį galima bus atsisiųsti Kas nežino, kas tas Amazing Race
    http://en.wikipedia.org/wiki/The_Amazing_Race_12

    Comment


      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
      cia man atrodo apie "mokyma", svietima jis kalbejo
      Na, kaip čia pasakius... Tai, kad Lietuvos universitetai ir tos įstaigos, kurios dėl neaiškių taip yra vadinamos, yra pavirtusios diplomų štampavimo aparatais, turbūt jau niekam ne paslaptis. Ir studentų požiūris atitinkamas - studijuojama anaiptol ne tam, kad kažką išmokti ar kažką sukurti... Ir dėstytojai, norėdami prasimaitinti, yra priversti dirbti kur nors kitur, paskaitas paverte savo hobiu, o moksla...hmmm. JAV universitetai (gerai, ne visi, bet ko vertas VU, lyginant su JAV vidutinioku?) veikia pagal kitus principus, ir studentų motyvacija yra kitokia (pripažįstu, remiuosi kitų žmonių pasakojimais, taigi šis teiginys nėra pakankamai gerai pagrįstas).

      JAV aukštojo mokslo sistema nėra masinė, ir dėl šios priežasties negali užtikrinti visuotinio išprusimo. Jos užduotis, mano manymu, yra kita - kurti mokslą, prisidėti prie inovacijų diegimo. Kita vertus, Lietuvos masinė sistema, orientuota į neakivaizdininkų "numelžimą", išleidžia į pasaulį marias jaunimėlio, kuris vis tiek, tikėtina, iš esmės nesiskirs nuo kokio nors Arkansaso valstijos miestelio "bachūrėlio". Apie kokį masinį išprusimą mes šnekame?

      Apskritai, siūlau nepamiršti, kas mes esame, žvelgiant JAV, didžiausios pasaulio galybės, akimis. Ar mūsų mokykloje daug mokoma apie Beniną ar Belizą, ar, tarkime, Saliamono salas? Ar kam nors rūpėtų, jeigu žemėlapyje Eritrėja ir Etiopija būtų sukeistos vietomis? "Mums", be abejo, skauda, kai amerikiečiai kažką supainioja, bet labai dėl to džiaugtis nederėtų. Įdomu, kiek lietuvių žemėlapyje sugebėtų nurodyti bent 10-15 JAV valstiju?

      Comment


        Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
        Čia gal ne į temą, bet šį sekmadienį Amazing Race [čia per amerikietišką kanalą] rodys Lietuvą. Pirmadienį galima bus atsisiųsti Kas nežino, kas tas Amazing Race
        http://en.wikipedia.org/wiki/The_Amazing_Race_12
        Kai jau bus iš kur atsisiųsti pasidalink nuoroda, būsiu dėkingas .

        Comment


          Manau, turėtų būti ThePirateBay.com

          Comment


            Kas nori pažiūrėti Amazing Race Lietuvos seriją:
            http://thepiratebay.org/tor/3918888/...V.XviD-LOL.avi
            [čia torrentas]

            Comment


              Kadangi teko matyti 5-6 paskutinius "Amazing Race" sezonus, mano nuomone Lietuva buvo parodyta visai pakenčiamai.
              Žinoma, norėtusi daugiau vaizdų iš turistams aktualesnių vietų, mažiau akcentuojant "kaimiškas" tradicijas, kurios turbūt nedaug kam įdomios (beveik pusė laidos buvo filmuota Rumšiškėse), tačiau tai šioje laidoje įprasta.
              Šiek tiek nervino Joninės, kurios kažkodėl atrodė visiškai kaip Užgavėnės arba teiginys, kad Lietuva yra "The Land of Gnomes", bet faktiniai neatitikimai šioje laidoje vėlgi gana įprasti.

              Kita vertus, bent jau kiek teko matyti senesnių laidų, Lietuva parodyta kaip turbūt geriausiai Angliškai šnekanti šalis Rytų Europoje
              Paskutinis taisė Vaidas; 2007.12.03, 15:15.

              Comment


                „Techaso“ legionierius K.Gibsonas: „Aš nekenčiu Lietuvos“
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Xrenovai išversta
                  http://www.advancetitan.com/story.aspx?s=6698\

                  Pvz. They’d rather watch a game on TV than go to church or work or to a social event. Šiaip matosi, kad durnelis toks, toli jam iki Andriuškevičiaus net.
                  Paskutinis taisė rat; 2007.12.04, 14:04.

                  Comment


                    Dėl anglų kalbos tai tiesa, o visa kita - skiedalai "Kai aš einu miegoti jūs einate gerti" na tai tavo problemos kada eini miegoti, derintis čia turi prie jo visi? Nesuprantu.
                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2007.12.04, 15:52.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Siaip tai Viskonsinas tai valstija, o ne miestas... O siaip tai juokingas jisai. Vienintelis esminis skirtumas, kuo jis galetu skustis tai pragyvenimo ir issivystymo, paslaugu lygis Lietuvoj, siuo atveju Panevezy. Na gal dar ir del to, kad cia nera juodaodziu. O siaip tai kaip jis ten nepatenkintas zmonem, alum, maistu ir dar kazkuo, tai cia tik jo bukumo problema, pasiilgo savo idiotu visuomenes.

                      Comment


                        Teisingai pasake.

                        Comment


                          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                          Užgavėnės arba teiginys, kad Lietuva yra "The Land of Gnomes", bet faktiniai neatitikimai šioje laidoje vėlgi gana įprasti.
                          Tie gnomai buvo Travelocity product placement'as, labai jau primityviai padarytas...
                          Web data collection services: Web Robots

                          Comment


                            Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                            Teisingai pasake.
                            Kvepia kompleksais
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              del anglu kalbos sutinku, o del kitu klausimu nesu kompetetingas
                              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                              - George W. Bush President of the USA

                              Comment


                                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                Kvepia kompleksais
                                Nemažai tokių išeivių, kurie patys iš Lietuvos kilę, o išvykę svetur to "lietuviškumo" kaip į Š įlipę bando atsikratyti Nepavyks
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Na jau, nereikia taip "pykti" ant Lietuvos. Viena yra konstruktyvi kritika del probleminiu sriciu (ta pati tolerancija homoseksualams ir ktiems mums "neiprastiems" dalykams), bet visai kita yra salies nekentimas.

                                  Yra Lietuvoje (na bent jau Vilniuje ) dalyku, kuriu neturi ir Londonas ar Berlynas arba kur jie yra ne tokie geri. Tik reiktu viska daugmaz pagristi, o ne "nekenciu" ar panasiai.
                                  Paskutinis taisė John; 2007.12.04, 23:33.

                                  Comment


                                    K.Gibsonas: „Aš to nesakiau“
                                    Pasak krepšininko, jis tenorėjo išsakyti savo nuomonę apie Lietuvos maistą bei prastą orą, o reporteris per daug „pagrąžino“.
                                    „Daugeliui amerikiečių, atvykusių į Europą yra maistas neįprastas, taip pat ir man. Taip pat nepatinka man ir oras, tačiau nieko blogo apie jūsų šalį ar žmones neturiu“, – sukrėstas buvo K.Gibsonas.
                                    http://www.krepsinis.net/news.php?news_id=74791

                                    Comment


                                      Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                                      Čia gal ne į temą, bet šį sekmadienį Amazing Race [čia per amerikietišką kanalą] rodys Lietuvą. Pirmadienį galima bus atsisiųsti Kas nežino, kas tas Amazing Race
                                      http://en.wikipedia.org/wiki/The_Amazing_Race_12
                                      Visai neblogai, tik galėjo į tas Rumšiškes jų nevežt Sirgau už Ronaldą ir Christiną, nes Ronaldas sužinojęs kad teks keliaut nudžiugo pasakęs "oh, back tu Europe!"
                                      Beje šią seriją JAV matė 11.26 milijonų amerikiečių.
                                      Kadangi šiam šio šou nežiūriu, tai kaip supratau ir kitos serijos pradžioje šiek tiek rodys Lietuvą, kaip dabar apie 15 min. pradžioj rodė tą patį Burkiną Fasą, kad sužinotų kaip patekt i tą Lietuvą, ane?
                                      Beje, amerikoniuko, kilusio iš Lietuvos įspūdžiai apie laidą: http://community.realitytvworld.com/...D20/3589.shtml .jėga!
                                      Paskutinis taisė Uspaspsichas; 2007.12.05, 14:53.

                                      Comment


                                        Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                        K.Gibsonas: „Aš to nesakiau“

                                        Pasak krepšininko, jis tenorėjo išsakyti savo nuomonę apie Lietuvos maistą bei prastą orą, o reporteris per daug „pagrąžino“.
                                        „Daugeliui amerikiečių, atvykusių į Europą yra maistas neįprastas, taip pat ir man. Taip pat nepatinka man ir oras, tačiau nieko blogo apie jūsų šalį ar žmones neturiu“, – sukrėstas buvo K.Gibsonas.
                                        Nu jau apie amerikoniško maisto kokybę geriau jau patylėti.
                                        Beje, Kareemas Rushas irgi išdergė Lietuvą vienam interviu.

                                        Comment


                                          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                          Kvepia kompleksais
                                          Kokiais jei ne paslaptis?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X