Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš už Laursą irgi balsavau

    Comment


      Parašė blitz Rodyti pranešimą
      Laursas ir Guoga kiečiausi, balsavau už Laursą, bet nesupyksiu, jei laimės Guoga.
      Kaip mūsuose paprasta - tereikia paremti krepšinį ir esi kiečiausias, labiausiai nusipelnęs, labiausiai garsinantis ir t.t.
      Aš balsavau už Meką. Jei iš nūdienos, tai, aišku, Laursas. Be konkurencijos.

      Comment


        Neskaičiau to balsavimo, bet kas tas Laursas?

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Neskaičiau to balsavimo, bet kas tas Laursas?
          http://lmgtfy.com/?q=Ilja+Laursas

          Comment


            Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
            Kaip mūsuose paprasta - tereikia paremti krepšinį ir esi kiečiausias, labiausiai nusipelnęs, labiausiai garsinantis ir t.t.
            Aš balsavau už Meką. Jei iš nūdienos, tai, aišku, Laursas. Be konkurencijos.
            Krepšinis čia nei prie ko manau. Kiekvienas pasaulyje bent kiek besidomintis pokeriu, žino, ir gerbia TonyG už jo puikias kovas. Aišku nemažai ir nekenčia, už išsidirbinėjimus ir šou darymą. Taip ar taip, pasaulyje jis tikrai gerai žinomas ir visuomet stengiasi nepamiršt, kad yra lietuvis, ir reprezentuoja Lietuvą tikrai šauniai.
            No one really knows
            Which way the wind blows

            Comment


              Teko su Tony G sedeti prie vieno pokerio stalo, tikrai ispudinga asmenybe. Tiek pokeryje, tiek bendravime, mastyme, poziuryje i gyvenima.

              Comment


                Aš kaip žmogus iš mokslo srities balsavau už Birutę Galdikas. Fizinėje antropologijoje ir primatologijoje - tai viena iš nedaugelio žinomų lietuvių mokslo sferoje. Tai retas išskirtinis "lietuviškas" atvejis, kuomet B. Galdikas yra net tam tikros mokslo disciplinos klasikas pasauliniu mastu!

                Plius džiaugiuos, jog jai suteiktas VDU garbės daktarės vardas...
                Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                Dordrechtas/Haarlemas
                Nesebaras/Plovdivas
                Kiolnas

                Comment


                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                  Aš kaip žmogus iš mokslo srities balsavau už Birutę Galdikas. Fizinėje antropologijoje ir primatologijoje - tai viena iš nedaugelio žinomų lietuvių mokslo sferoje. Tai retas išskirtinis "lietuviškas" atvejis, kuomet B. Galdikas yra net tam tikros mokslo disciplinos klasikas pasauliniu mastu!

                  Plius džiaugiuos, jog jai suteiktas VDU garbės daktarės vardas...
                  Pralinksminai šiuo komentaru
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Pralinksminai šiuo komentaru
                    Svarbu linksma, o ne pikta O šiaip gal ir per daug naiviai komentare viskas nuskambėjo, bet sąlyginai buvau maloniai nustebintas, jog į sąrašą įtrauktas toks žmogus. Plačiai lietuvių masei dažniausiai užtenka išrinkti Lietuvai labiausiai nusipelniusį žmogų iš sąrašo, kurį atsifiltravus išrinktų tikriausiai Sabonį, Marčiulionį, Alekną, Zadneprovskį ar Skujytę, juolab jog pats delfi.lt labai nuolaidžiauja masėms Tiesiog pasidžiaugiu tam tikra prasme kažkokia (vertybine?) pažanga, kai ne tik sportas, ekonomika, politika ir kultūra yra šiame sąraše, bet ir tam tikra podukra mokslas
                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                    Dordrechtas/Haarlemas
                    Nesebaras/Plovdivas
                    Kiolnas

                    Comment


                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                      Aš kaip žmogus iš mokslo srities balsavau už Birutę Galdikas. Fizinėje antropologijoje ir primatologijoje - tai viena iš nedaugelio žinomų lietuvių mokslo sferoje. Tai retas išskirtinis "lietuviškas" atvejis, kuomet B. Galdikas yra net tam tikros mokslo disciplinos klasikas pasauliniu mastu!

                      Plius džiaugiuos, jog jai suteiktas VDU garbės daktarės vardas...
                      Aš irgi prabalsavau už Birutę. Krepšinis, muzika - taip, labai puiku, gerai kad lietuviai sugeba tuo pagarsėti, žmonių entertaininimas - irgi svarbus dalykas. Bet vis dėlto, aš labiau linkęs prioritetą teikti tiems, kurie užsiima kažkuo konkretesniu ir turinčiu realią naudą, pvz mokslu. Ir kaip matau neprašoviau, nes B. Galdikas pagal balsų skaičių antroje vietoje po Guogos. Jis iš viso nelabai man girdėtas, bet kaip supratau, dosniai dalija labdarą, aukoja "Bėdų Turgui", tuomet pirmos vietos tikrai nusipelno.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Spaudos apžvalga: Lietuva užsieniečiams vis dar asocijuojasi su Afrika
                        Daugeliui užsieniečių, įskaitant net europiečius, Lietuva asocijuojasi su Ryga ar net kuria nors Afrikos provincija. Tai rodo, kad užsienyje apie mūsų šalį žino, švelniai tariant, per mažai. Kad tokių kuriozų išvengtume, turėtume daugiau reklamuotis.
                        Ir keletas bonusų iš ten pat:

                        Kovoje dėl Pagalbinio apvaisinimo įstatymo Bažnyčia griebėsi šiuolaikinių technologijų. Politikams trumpąsias žinutes ėmė siuntinėti pats Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius. „Noriu trumpai pakalbėti. Turiu vieną prašymą. Kažkada esate pažadėjęs išpildyti viską, ko prašysiu. Mano prašymas – pabalsuoti pagal Dievo įsakymus už gyvybę. Turiu mintyje įstatymą dėl embrionų. Arkivysk. Sigitas“, – tokią trumpąją žinutę, kurios tekste dar papildomai nurodytas siuntėjo mobiliojo telefono numeris, šiomis dienomis gavo kai kurie Seimo nariai.
                        „Apie tėvą galėčiau pasakoti valandų valandas“, – ištaria viena Algirdo Brazausko dukterų dvynių Laima Mertinienė.(...)Koks A.Brazauskas buvo šeimos žmogus, koks buvo tėvas savo dukterims, kurios jį turėjo dalytis su valstybe?(...)Didžioji vertybė – padorumas. „Išgyvendavo jis labai skaudžiai. Ypač savo bendražygių intrigas, išdavystes. Bet tėvas tikėjo žmonėmis, gal net per daug. Didžiausia vertybė jam buvo padorumas. Gal mes, šeima, buvome vieninteliai, kuriems jis atsiverdavo. Ir gal jam palengvėdavo?“ – sako L.Mertinienė.

                        Comment


                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                          Ir kaip matau neprašoviau, nes B. Galdikas pagal balsų skaičių antroje vietoje po Guogos. Jis iš viso nelabai man girdėtas, bet kaip supratau, dosniai dalija labdarą, aukoja "Bėdų Turgui", tuomet pirmos vietos tikrai nusipelno.
                          Dauguma lietuvių prijaučia jam ir tapatinasi su juo, nes tai yra jiems pavyzdys, kaip išlošti kortomis krūvą pinigų.

                          Comment


                            Na man taipogi teko bendrauti su A.Guoga, ne apie pokeri.. Ne viskas ten su jo tais verslais taip grazu, bet pritariu, kad toli grazu ne kasdien sutiksi panasia asmenybe.. Prabalsavau uz ji, nors Laursas labai maladiec..

                            Comment


                              Neradau geresnės temos...

                              O taip vat:

                              Lietuvos pilietėms, tekančioms už užsieniečių, ypač musulmonų, neretai stinga ne tik „kultūrinio išprusimo“, bet ir elementaraus smalsumo bei kritinio mastymo prieš darant lemtingą žingsnį, mano Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Azijos ir Afrikos studijų centro vedėjas Egdūnas Račius.

                              Atsiprašau, kad per didelėmis raidėmis, bet čia viskas iš meilės Lietuvos dailiąjai lyčiai...
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Ot naujieną pasakė

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Ot naujieną pasakė
                                  Pacitavau tik vieną sakinį. Visas straipsnis — aktyvavus nuorodą.
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    O taip vat:

                                    Lietuvos pilietėms, tekančioms už užsieniečių, ypač musulmonų, neretai stinga ne tik „kultūrinio išprusimo“, bet ir elementaraus smalsumo bei kritinio mastymo prieš darant lemtingą žingsnį, mano Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Azijos ir Afrikos studijų centro vedėjas Egdūnas Račius.

                                    Atsiprašau, kad per didelėmis raidėmis, bet čia viskas iš meilės Lietuvos dailiąjai lyčiai...
                                    Dar pasakyk, kad straipsnyje buvo klaidos.
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Ot naujieną pasakė
                                      Tas pats ir su vyrais
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Tas pats ir su vyrais
                                        Trendai su vyrais skirtingi ir ne tokie vienakrypčiai. Tokio vienareikšmiško apibendrinimo vyrų atveju daryti jokiu būdu negalima.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Trendai su vyrais skirtingi ir ne tokie vienakrypčiai. Tokio vienareikšmiško apibendrinimo vyrų atveju daryti jokiu būdu negalima.
                                          Būtent. Prisimenant šios temos pavadinimą, juk tikriausiai visiems teko girdėti, kaip mes patys Lietuvą pristatome kaip gražiausių merginų/moterų kraštą, bet ar teko girdėti, kad Lietuva — gražiausių (ar kokių nors -ausių) vyrų kraštas? Man asmeniškai, deja, ne, nors pats asmeniškai bandau taisyti padėtį.
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X