Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos - Kinijos santykiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Turbūt Teltonika yra vienas iš elementų tame pasirinkime? Kol kas negirdėjau jokio rimto argumento kodėl reikia būtent Taivano pavadinimo atstovybės tam.



    Mane stebina įsitikinimas, kad bus tik gerai ir net neapsvarstymas galimų problemų.
    Būtent tai labiausiai ir neramina, kad mūsų valstybės politika šituo klausimu kuriama ne realiai apsvarsčius, kokie yra realiausi ir labiausiai tikėtini scenarijai, o paprastas jaunatviškas "labai noriu, reiškia viskas taip ir bus". Nors aš vis dar labai noriu tikėti, kad taip nėra.

    Forume tokia entuziastiška ir jaunatviška pozicija yra legitimi, nes ji nors ir kvaila bei infantiliška, visgi nekelia realių problemų ar grėsmių. Bet jeigu tai yra valstybės politika aukščiausiu (URM) lygiu, tai įgauna labai didelį potencialą pakenkti valstybės interesams ir atnešti nemenkų nuostolių.

    Comment


      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

      Tesla taikosi ne į elektromobilių nišą, o į visos automobilių rinkos konvertavimąsi į elektromobilius.
      Pataisysiu. Tesla pradėjo nuo nišos: prabangių elektromobilių nišos. Tokios nišų nišos, į kurią pats niekada nedrįstum žengti.

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Turbūt Teltonika yra vienas iš elementų tame pasirinkime? Kol kas negirdėjau jokio rimto argumento kodėl reikia būtent Taivano pavadinimo atstovybės tam.



        Mane stebina įsitikinimas, kad bus tik gerai ir net neapsvarstymas galimų problemų.
        Bent jau forume negirdėjau tokių įsitikinimų, kad bus tik gerai. Jeigu kažkur ir yra tokių įsitikinimų tai jie labai reti.

        O įsitikinimų, kad nepaisant visko bus tik blogai tai nors vežimu vežk

        Comment


          Parašė Evier Rodyti pranešimą

          Pataisysiu. Tesla pradėjo nuo nišos: prabangių elektromobilių nišos. Tokios nišų nišos, į kurią pats niekada nedrįstum žengti.
          Tesla pradėjo nuo nišos su deklaruotu tikslu nišoje išvystyti technologiją ir tada imtis pagrindinės rinkos. Ir investuota į ją būtent dėl tų pažadų. O ne dėl nišos.

          Aš tai drįsčiau ir į dar mažesnę nišą lįsti. Va ir su dirbau tavo rimtą argumentą

          Comment


            Parašė tajus2 Rodyti pranešimą

            Bent jau forume negirdėjau tokių įsitikinimų, kad bus tik gerai. Jeigu kažkur ir yra tokių įsitikinimų tai jie labai reti.

            O įsitikinimų, kad nepaisant visko bus tik blogai tai nors vežimu vežk
            Skeptikai tik klausiam „o ką jeigu“. Ir kol kas atsakymas būna tik „ramiakas, senelyzai, viskas bus gerai”.

            Comment


              Parašė Evier Rodyti pranešimą

              Pataisysiu. Tesla pradėjo nuo nišos: prabangių elektromobilių nišos. Tokios nišų nišos, į kurią pats niekada nedrįstum žengti.
              Tesla į jokią nišą realiai nelindo, o ją sukūrė su savo produktu. Panašiai kaip ir koks nors Apple su savo produktais.
              Flickr

              Comment


                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                Tesla pradėjo nuo nišos su deklaruotu tikslu nišoje išvystyti technologiją ir tada imtis pagrindinės rinkos. Ir investuota į ją būtent dėl tų pažadų. O ne dėl nišos.

                Aš tai drįsčiau ir į dar mažesnę nišą lįsti. Va ir su dirbau tavo rimtą argumentą
                Džiaugiuosi, kad sudirbai, big man Aš džiaugiuosi sužinojęs daugiau detalių, ačiū.

                Comment


                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  Skeptikai tik klausiam „o ką jeigu“. Ir kol kas atsakymas būna tik „ramiakas, senelyzai, viskas bus gerai”.
                  Politikai dabar apskritai mėtosi ir nežino, ką sakyti, ar nori jie kokius nors santykius ir prekybą su Kiniją palaikyti, ar ne. Matosi, kad toliau vieno ėjimo šachmatuose nesugebėtų apskaičiuoti. Žodžiu gyvena savo iliuzijų pasaulyje ir tiek, problema, kad jie sėdi valdžioje dabar.
                  Paskutinis taisė Lettered; 2021.08.23, 11:55.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Evier Rodyti pranešimą

                    Džiaugiuosi, kad sudirbai, big man Aš džiaugiuosi sužinojęs daugiau detalių, ačiū.
                    Būčiau didelis, netilpčiau į mažas nišas...

                    Comment


                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                      Skeptikai tik klausiam „o ką jeigu“. Ir kol kas atsakymas būna tik „ramiakas, senelyzai, viskas bus gerai”.
                      Nu tai davai, dedam ant svarstyklių.

                      Vienoje pusėje puslaidininkių gamyba su 2,5 mlrd investicijomis, kurioms be atstovybės nėra jokio ekonominio pagrindo būti Lietuvoje, o ne pvz Vokietijoje.

                      Kitoje pusėje rąstų, grūdų ir vario eksportas, traukinių perkrovimas. Dar pridėčiau mūsų valdžios institucijų nekompetenciją nesuvaldyti situacijos ir galimas nesugebėjimas pasinaudoti privalumais ir tik minusų susirinkimas.

                      Ką rinktumeisi?

                      Comment


                        Parašė tajus2 Rodyti pranešimą

                        Nu tai davai, dedam ant svarstyklių.

                        Vienoje pusėje puslaidininkių gamyba su 2,5 mlrd investicijomis, kurioms be atstovybės nėra jokio ekonominio pagrindo būti Lietuvoje, o ne pvz Vokietijoje.

                        Kitoje pusėje rąstų, grūdų ir vario eksportas, traukinių perkrovimas. Dar pridėčiau mūsų valdžios institucijų nekompetenciją nesuvaldyti situacijos ir galimas nesugebėjimas pasinaudoti privalumais ir tik minusų susirinkimas.

                        Ką rinktumeisi?
                        Kokie argumentai, kad tos gamyklos nėra ekonominio pagrindo statyti Lietuvoje? Teltonika atsitiktinis partneris ir tiesiog dėl atstovybės pasirinko bileką? Kodėl tik atstovybė su Taivano pavadinimu tinka? O Taipėjaus jau ne?

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Kokie argumentai, kad tos gamyklos nėra ekonominio pagrindo statyti Lietuvoje? Teltonika atsitiktinis partneris ir tiesiog dėl atstovybės pasirinko bileką? Kodėl tik atstovybė su Taivano pavadinimu tinka? O Taipėjaus jau ne?
                          Jau anksčiau atsakiau į šiuos klausimus, pasiskaityk temą.

                          Tai ką rinktumeisi iš svarstyklių?

                          Comment


                            Parašė tajus2 Rodyti pranešimą

                            Jau anksčiau atsakiau į šiuos klausimus, pasiskaityk temą.

                            Tai ką rinktumeisi iš svarstyklių?
                            Nebuvo atsakymų, buvo tik pasvarstymai be jokių argumentų.

                            Nėra tokių svarstyklių, nedarysiu ir pasirinkimo. Imu abu variantus kartu, nes mano nuomone fabrikas nesusijęs su atstovybe būtent Taivano pavadinimu.

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                              Nebuvo atsakymų, buvo tik pasvarstymai be jokių argumentų.

                              Nėra tokių svarstyklių, nedarysiu ir pasirinkimo. Imu abu variantus kartu, nes mano nuomone fabrikas nesusijęs su atstovybe būtent Taivano pavadinimu.
                              Kitaip sakant nenori suprasti. Reikia tikėtis mažiau tokių nenorinčių suprasti bus valdžioje ir daugiau sugebančių pasverti šias svarstykles. Nesugebantys suprasti irgi sveria svarstykles link to, kad tiesiog nebus tos puslaidininkių gamybos.

                              Comment


                                Parašė tajus2 Rodyti pranešimą

                                Kitaip sakant nenori suprasti. Reikia tikėtis mažiau tokių nenorinčių suprasti bus valdžioje ir daugiau sugebančių pasverti šias svarstykles. Nesugebantys suprasti irgi sveria svarstykles link to, kad tiesiog nebus tos puslaidininkių gamybos.
                                Nu taip, šita vyriausybė klaidų nedaro. Jei atrodo kitaip - žiūrėti pirmą punktą.

                                Comment


                                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                  Nu taip, šita vyriausybė klaidų nedaro. Jei atrodo kitaip - žiūrėti pirmą punktą.
                                  Čia su savimi kalbatės? Tokiu atveju necituokite mano nesusijusių pranešimų.

                                  Comment


                                    Parašė tajus2 Rodyti pranešimą

                                    Čia su savimi kalbatės? Tokiu atveju necituokite mano nesusijusių pranešimų.
                                    Kitaip sakant nenori suprast.

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Kitaip sakant nenori suprast.
                                      Nu jei sakote, kad mano pozicija, kad ši vyriausybė nedaro klaidų, tai reikėtų tą pagrindžiančių citatų. Nes aš nieko panašaus negalvoju, tuo pačiu ir jums nepriklausančių citatų neprimetinėju.

                                      Comment


                                        Parašė tajus2 Rodyti pranešimą

                                        Nu jei sakote, kad mano pozicija, kad ši vyriausybė nedaro klaidų, tai reikėtų tą pagrindžiančių citatų. Nes aš nieko panašaus negalvoju, tuo pačiu ir jums nepriklausančių citatų neprimetinėju.
                                        Tiesiog „argumentai“, kad atrodo bandoma bileką pritempti prie norimos pozicijos. Kad ir apie Teslą ir jos nišas.

                                        Comment


                                          Parašė tajus2 Rodyti pranešimą

                                          Manau koncentruotis reikėtų ant to pliuso, kad Taivanas Lietuvoje vystytų puslaidininkių pramonę. Tai labai didelė galimybė tokiai mažai šaliai kaip Lietuva itin sparčiai augančiame sektoriuje. Tai kvepėtų itin dideliais pelno mokesčiais ir be specialių santykių manau absoliučiai neįmanoma, kad puslaidininkių gamybai būtų renkamasi tokia maža šalis kaip Lietuva.
                                          Bendrai taip galima sakyti, jei ne teltonika, kuri kai kuriose produktų grupėse yra beveik nr 1 visame pasaulyje.
                                          Toks svoris leistų jai suderinti vieną ar kitą rimtą pasaulinio lygio investiciją. Ir investuojamq butu ne "į Lietuvą", o "su Teltonika".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X