Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Galimybių pasas ir ES žaliasis pasas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė VNS Rodyti pranešimą
    Tai, kad čia net GP nereikia. Žmonės dabar masiškai pučiasi Maxima ar Lidl programėles ir patys deda ant stalo savo privatumą, kur kokioj krautuvėj lankėsi ir kokius koldūnus pirko Tai čia tik Maxima ir Lidl programėlės. O jei daugiau po ragelius panaršius....
    Maximos programėlės nėra nė vienas žmogus valstybės nutarimais priverstas siųstis ir naudot.

    Comment


      Parašė PoDV Rodyti pranešimą

      Niekur nebebus galima nuomonių rašyti, nei Rusijoje apie blogą Putiną, nei Europoje apie blogus LGBT ir vakcinas Ech, kaip baisu

      /\ dozė eilinio sarkazmo
      Kai pasidarys tavo nuomonė kažkada "neteisinga" ir bus apribota, gal suvoksi nejuokingumą ir savo siaurą suvokimą.

      Comment


        Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

        Maximos programėlės nėra nė vienas žmogus valstybės nutarimais priverstas siųstis ir naudot.
        oi dar sužinosit apie esveikata, išvis išprotėsit.

        Comment


          Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

          Kai pasidarys tavo nuomonė kažkada "neteisinga" ir bus apribota, gal suvoksi nejuokingumą ir savo siaurą suvokimą.
          Internetinę erdvę tikrai reikėtu pravalyti. Dabar internete tvyro visiška anarchija ir nebaudžiamumas ir tai galioja ne tik teisingom/neteisingom nuomonėm.

          Comment


            Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

            o privaloma sveikatos patikra irgi totalitarizmas?
            Tu įspūdingai tęsi su vieną nesąmone po kitos.

            Kaip galima neskirti privalomos patikros nuo privalomos injekcijos (Konstituciojoje sakoma - žmogaus kūnas neliečiamas).

            Comment


              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
              Nepasakei nesąmonės – nusiskusti galvą ar pasiskiepyti gali visi, kitaip, nei pasikeisti savo tautybę, rasę ar seksualinę orientaciją.
              Nesamonė ta prasme, kad pagal tavo logiką išeina, kad valstybė gali reikalauti bet ko, kad turėtum "galimybes", jei tik tą bet ką gali padaryti visi.

              Tai dar didesnę nesąmonę pasakysiu:
              Jei valkstybė reikalautų, kad visi prisipūstų lūpas botoksu (ar kuo ten) tam, kad atgautų savo teises. Tu sakysi viskas gerai, nes kiekvienas gali tą padaryti, niekas nediskriminuojamas.
              Ar rimtai reikia aiškinti ant kiek absurdiška tokia argumentų inija?

              Jei kas nesupras tai aš nelyginu lūpų pūtimo kaip vienodo dalyko injekcijai. Čia tik mintis paneigianti jo teiginį, kad "jei visi gali kažką padaryti, tai automatiškai nėra problemos, kad to reikalaujama, kad atgautum suspenduotas piliečio teises"

              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
              Visų pirma, aš esu medikas, tai turbūt atstudijavus universitete mediciną mano nuomonė sveikatos klausimais objektyviai turėtų būti svaresnė, visų antra, kaip ir Tomizmas sako, faktai rodo, kad GP/skiepai sėkmingai veikia, žmonės su 3 skiepais nejaučia apskritai jokių covid bangų.
              Ok, sutinku, kad tavo nuomonė stiporesnė nei mano. Bet tavo nuomonė nestipresnė nei tūkstančių kitų pasaulio gydytojų, kurie nepitraia segregacijos pasams.
              Tai klausimas išlieka - kas tu per dievas, kad būtent tavo, o ne jų nuomonė yra galutinė ir teisiungiausia?
              Paskutinis taisė Gator; 2021.12.08, 14:40.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                Ok, sutinku, kad tavo nuomonė stiporesnė nei mano. Bet tavo nuomonė nestipresnė nei tūkstančių kitų pasaulio gydytojų, kurie nepitraia segregacijos pasams.
                Tai klausimas išlieka - kas tu per dievas, kad būtent tavo, o ne jų nuomonė yra galutinė ir teisiungiausia?
                tai gal leidžiam laisvai dirbti ofise ir žmonėms su atvira plaučių tuberkulioze? Turbūt irgi surastum tūkstančius gydytojų pasaulyje kurie tame nematytų nieko blogo

                Comment


                  Parašė andriz Rodyti pranešimą

                  tai gal leidžiam laisvai dirbti ofise ir žmonėms su atvira plaučių tuberkulioze? Turbūt irgi surastum tūkstančius gydytojų pasaulyje kurie tame nematytų nieko blogo
                  Manai kad šiomis dienomis ofisuose nesėdi žmonės su tuberkulioze dėl to kad valdžia neleidžia? Ar tikrai manai kad be valdžios prievartos tų džiovininkų kolegos tokiu atveju vis tiek eitų į darbą, o jų vadovai įsileistų į ofisą? nejuokink.

                  Comment


                    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                    Manai kad šiomis dienomis ofisuose nesėdi žmonės su tuberkulioze dėl to kad valdžia neleidžia? Ar tikrai manai kad be valdžios prievartos tų džiovininkų kolegos tokiu atveju vis tiek eitų į darbą, o jų vadovai įsileistų į ofisą? nejuokink.
                    Šiaip tam ir yra sveikatos patikrinimai kas porą metų ir manęs tarkim klausė kada paskutinį kartą buvo daryta plaučių nuotrauka. Tikiu, kad tai dažnai praleidžiama pro pirštus, bet turbūt pats neprieštarautum jei uždraustų kolegai džiovininkui pasirodyti darbe?

                    Comment


                      Parašė andriz Rodyti pranešimą

                      tai gal leidžiam laisvai dirbti ofise ir žmonėms su atvira plaučių tuberkulioze? Turbūt irgi surastum tūkstančius gydytojų pasaulyje kurie tame nematytų nieko blogo
                      O kur aš sakiau, kad leidžiam Covid 19 sergantiems eiti į darbą?

                      Kažkaip jau pabodo tie kažkokie nesąmoningi išgalvojimai, lyg aš taip būčiau teigęs...

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        Nesamonė ta prasme, kad pagal tavo logiką išeina, kad valstybė gali reikalauti bet ko, kad turėtum "galimybes", jei tik tą bet ką gali padaryti visi.

                        Tai dar didesnę nesąmonę pasakysiu:
                        Jei valkstybė reikalautų, kad visi prisipūstų lūpas botoksu (ar kuo ten) tam, kad atgautų savo teises. Tu sakysi viskas gerai, nes kiekvienas gali tą padaryti, niekas nediskriminuojamas.
                        Ar rimtai reikia aiškinti ant kiek absurdiška tokia argumentų inija?

                        Jei kas nesupras tai aš nelyginu lūpų pūtimo kaip vienodo dalyko injekcijai. Čia tik mintis paneigianti jo teiginį, kad "jei visi gali kažką padaryti, tai automatiškai nėra problemos, kad to reikalaujama, kad atgautum suspenduotas piliečio teises"



                        Ok, sutinku, kad tavo nuomonė stiporesnė nei mano. Bet tavo nuomonė nestipresnė nei tūkstančių kitų pasaulio gydytojų, kurie nepitraia segregacijos pasams.
                        Tai klausimas išlieka - kas tu per dievas, kad būtent tavo, o ne jų nuomonė yra galutinė ir teisiungiausia?
                        Šiaip jau dabar yra pati kritiškiausia pandemija per šimtmetį ir žmonių sveikatai apsaugoti taikomi išimtiniai ribojimai, kas irgi paminėta Konstitucijoje. Negi būtų geriau, kad visi sėdėtume karantine vietoj to, kad pasiskiepijus galime gyventi bemaž normalų gyvenimą su 2 likusiomis išimtimis?

                        Toks totalinis karantinas stipriai pakirstų ir pasiskiepijusių žmonių moralę, todėl labai džiaugiuosi, kad nenuėjome Latvijos/Austrijos/Slovakijos keliu.

                        Kas aš per dievas? Aš tiesiog pritariu konsensusui, o ne visokiems fringe veikėjams kaip Jankūnas, Strom ar dar kažkas. Kiekviename moksle galima tokių personažų, „ekspertų“ atrasti, ir jų per pasaulį bus tūkstančiai.

                        Comment


                          Parašė andriz Rodyti pranešimą

                          Šiaip tam ir yra sveikatos patikrinimai kas porą metų ir manęs tarkim klausė kada paskutinį kartą buvo daryta plaučių nuotrauka. Tikiu, kad tai dažnai praleidžiama pro pirštus, bet turbūt pats neprieštarautum jei uždraustų kolegai džiovininkui pasirodyti darbe?
                          Taip, nenorėčiau ten dirbti. Bet tai ne valdžios reikalas.

                          Jeigu visom kolegom ir vadovam fainai ir cool, kad dirba su džiovininku, nereikia siųsti kažkokį galios aparatą visus išskirstyti per jėgą. Tai tiesiog savanoriški santykiai ir niekas neturėtų per prievartą į juos kištis.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą

                            O kur aš sakiau, kad leidžiam Covid 19 sergantiems eiti į darbą?

                            Kažkaip jau pabodo tie kažkokie nesąmoningi išgalvojimai, lyg aš taip būčiau teigęs...
                            aš labiau norėjau pabrėžti, kad pasaulyje rastum ir gydytojų, kurie būtų prieš sergančių atviru TBC atskyrimą nuo visuomenės

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą

                              Tu įspūdingai tęsi su vieną nesąmone po kitos.

                              Kaip galima neskirti privalomos patikros nuo privalomos injekcijos (Konstituciojoje sakoma - žmogaus kūnas neliečiamas).
                              tai jei kūnas neliečiamas kodėl mano kraują įma per patikrą?

                              Comment


                                Parašė acetonas Rodyti pranešimą

                                Internetinę erdvę tikrai reikėtu pravalyti. Dabar internete tvyro visiška anarchija ir nebaudžiamumas ir tai galioja ne tik teisingom/neteisingom nuomonėm.
                                Nebaudžiamumas uš tau nepatinkančia nuomonę yra pliusas, o ne minusas.

                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Tu įspūdingai tęsi su vieną nesąmone po kitos.

                                Kaip galima neskirti privalomos patikros nuo privalomos injekcijos (Konstituciojoje sakoma - žmogaus kūnas neliečiamas).
                                Tai ir neliesk mano kūno savo virusais.

                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Nesamonė ta prasme, kad pagal tavo logiką išeina, kad valstybė gali reikalauti bet ko, kad turėtum "galimybes", jei tik tą bet ką gali padaryti visi.
                                Tai kad čia yra praktiškai bet kuriam įstatymui pritaikoma "nesąmonė". Nori turėti galimybes laisvai gyventi - nevok, nežudyk ir t.t. Visiška diktatūra.
                                Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                                Manai kad šiomis dienomis ofisuose nesėdi žmonės su tuberkulioze dėl to kad valdžia neleidžia? Ar tikrai manai kad be valdžios prievartos tų džiovininkų kolegos tokiu atveju vis tiek eitų į darbą, o jų vadovai įsileistų į ofisą? nejuokink.
                                Šiaip tai civilizuotose šalyse tuberkuliozininkai yra gydomi privestinai, įzoliuojant. Mes viena iš nedaugelio šalių kuri nusprendė to nedaryti ir esame europos tuberkuliozės sostinė.

                                Comment


                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                  Mes viena iš nedaugelio šalių kuri nusprendė to nedaryti ir esame europos tuberkuliozės sostinė.
                                  Statistika to nerodo. Lietuva neišsiskiria iš kaimynystės. Latvijos duomenų nėra, bet 2017 to pačio šaltinio žemėlapyje, Latvija tos pačios spalvos
                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                                    Statistika to nerodo. Lietuva neišsiskiria iš kaimynystės. Latvijos duomenų nėra, bet 2017 to pačio šaltinio žemėlapyje, Latvija tos pačios spalvos
                                    Ane, neišsiskiriam? Pažiūrėk į Švediją.

                                    Comment


                                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                                      Ane, neišsiskiriam? Pažiūrėk į Švediją.
                                      mes esam antri Europoje.
                                      Attached Files

                                      Comment


                                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                                        Ane, neišsiskiriam? Pažiūrėk į Švediją.
                                        Kad ir kaip svaigtume apie buvimą šiaurės europoje, visgi neesam vienam regione su Švedija...

                                        Comment


                                          Kilo tokia mintis, jeigu tarkim Covid-19 virusas turėtų tokį liekamąjį poveikį - juo persirgęs suaugęs žmogus nuplinka, nukrenta visi galvos plaukai, antakiai, o vakcinos - apsaugotų nuo tokio poveikio Kažin kiek iš tų, kurie dabar yra prieš tą "marmalą", stumdytusi, kas pirmiau gautų vakciną, kaip stumtų ant pensininkų, kad jie ir taip dauguma nuplikę, nedaug likę jiems gyventi ir jiems nereikia pirmenybės. Daugumai būtų nesvarbu kiek laiko ta vakcina buvo testuota, neprikaišiotų konstitucijos apie neliečiamą kūną, tikriausiai ir basakojės mamos nesirinktų protestuoti prieš vaikų testavimą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X