Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Galimybių pasas ir ES žaliasis pasas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

    Bet kuriuo atveju, smurtas prieš teisėtus valdžios nurodymus vykdančius pareigūnus nėra pateisinamas jokiais atvejais.
    Ir prieš teisėtus valdžios nurodymus suiminėt holokausto aukas?

    Comment


      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

      taip, man nusikaltėliai antrarūšiai žmones, o jums ne?
      Nusikaltėliai, kurie daro pastovius rimtesnius nusikaltimus, man irgi.
      Žmonės, kurie padarė kokį vieną ar kitą +- administracinio lygio pažeidimą - man ne antrarūšiai.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        Nusikaltėliai, kurie daro pastovius rimtesnius nusikaltimus, man irgi.
        Žmonės, kurie padarė kokį vieną ar kitą +- administracinio lygio pažeidimą - man ne antrarūšiai.
        kalbat kaip koks leftistas apie BLM

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Liuksemburge parodė ką galvoja apie totalitarinio paso reikalavimą patekimui į mugę:
          https://gab.com/disclosetv/posts/107390939812059715
          "Taikos religijos" atstovai...

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Ir prieš teisėtus valdžios nurodymus suiminėt holokausto aukas?
            Kur čia matot holokaustą? Liuksemburge kažkas ten kažką žudo?
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

              Kur čia matot holokaustą? Liuksemburge kažkas ten kažką žudo?
              Aš kitą pavyzdį daviau, nes galvojau, kad tu kalbi apskritai apie valdžios nurodymų vykdymą, kad visada blogai nepaklusti.
              Pasirodo kalbi tik selektyviai, kur tu asmeniškai nusprendi kada blogai, o kada nelabai blogai nepaklusti
              Paskutinis taisė Gator; 2021.12.05, 21:05.

              Comment


                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                kalbat kaip koks leftistas apie BLM
                Ne leftistai žmones padariusius menkus įstatymų pažeidimus laiko antrarūšiais žmonėmis? Neteko girdėti.
                Atvirai - tu apskritai pirmas toks mano girdėtas.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                  Aš kitą pavyzdį daviau, nes galvojau, kad tu kalbi apskritai apie valdžios nurodymų vykdymą, kad visada blogai nepaklusti.
                  Pasirodo kalbi tik pasirinktinai, kur tu asmeniškai nusprendi kada blogai, o kada nelabai blogai nepaklusti?
                  Na bent jau Lietuvoje tam yra Baudžiamasis kodeksas kuris sprendžia kas yra blogai.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Ne leftistai žmones padariusius menkus įstatymų pažeidimus laiko antrarūšiais žmonėmis? Neteko girdėti.
                    Atvirai - tu apskritai pirmas toks mano girdėtas.
                    Leftistai kaip ir jus riaušias laiko normaliu dalykus, skirtumas, kad Europoje neišsilavinusi visuomenes dalis irgi yra balta (beje JAV juodaodžių irgi mažiau paskiepijusių nei baltųjų). Jus esat tipinis pro BLM sveikinu.

                    Comment


                      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                      Leftistai kaip ir jus riaušias laiko normaliu dalykus, skirtumas, kad Europoje neišsilavinusi visuomenes dalis irgi yra balta (beje JAV juodaodžių irgi mažiau paskiepijusių nei baltųjų). Jus esat tipinis pro BLM sveikinu.

                      Kalba buvo, kad tu laikai žmones padariusius smulkų įstatymo pažeidimą antrarūšiais, o aš nelaikau.

                      Kalbos nebuvo, kad aš laikau riaušes normaliu dalyku.
                      Nelaikau.
                      Neiškraipyk dalykų.

                      Comment


                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                        Na bent jau Lietuvoje tam yra Baudžiamasis kodeksas kuris sprendžia kas yra blogai.
                        Mes kalbame apie aną metą ir, kad anuomet tai buvo legalus valdžios nurodymas.
                        Kaip ir totalitarinis pasas yra legalus valdžios nurodymas dabar.

                        Mano mintis, kad legalus valdžios nurodymas nereiškia automatiškai teisingo dalyko.
                        Paskutinis taisė Gator; 2021.12.05, 21:56.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Taip, antros rūšies piliečiai, žmonės tik kabutėse.
                          Pasiskiepyti visi turi lygias galimybes, nėra niekas diskriminuojamas.

                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Mano mintis, kad legalus valdžios nurodymas nereiškia automatiškai teisingo dalyko.
                          Tiktai kad galimybių pasas/COVID pažymėjimas yra teisinga.
                          Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2021.12.05, 22:30.

                          Comment


                            Trukt už vadžių, vėl iš pradžių. Totalitarinis paCas

                            Nū taigi baisu - neimunizuotiems neleidžia eiti kur nori. Be totalitarinių teisių neleidžia su mašina pasivažinėti, be totalitatinio diplomo nepriima į darbą, totalitariniai šviesoforai varžo laisvų žmonių judėjimo laisvę, o į parduotuvę nuėjus, totalitaristai neduoda žmogui dykai to, kas jam reikalinga, bet verčia susimokėti. Baisu!!! Visur kontrolė!!! Visur totalitarizmas!!! Maža buvo šitų dalykų - tai dar pLandemiją kažkokią išgalvojo, skiepus nuo slogos, galvijų pasus!!!

                            Kaip Varlamovas mėgsta sakyti - oni tam čio, savsem o***jeli?
                            Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.12.05, 22:52.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą

                              Aš kitą pavyzdį daviau, nes galvojau, kad tu kalbi apskritai apie valdžios nurodymų vykdymą, kad visada blogai nepaklusti.
                              Pasirodo kalbi tik selektyviai, kur tu asmeniškai nusprendi kada blogai, o kada nelabai blogai nepaklusti
                              Kaip jau minėta, yra įstatymai ir Baudžiamasis kodeksas, kurie ir apibrėžia, kas yra teisinga, o kas ne. Su holokaustu ar kokiais sovietų nusikaltimais išvis nėra adekvatus palyginimas, nes dabartinė Lietuvos valdžia nieko nežudo, netremia ir už nieką į kalėjimus nesodina.

                              O jei pikta dėl to, kad Galimybių pasas riboja tam tikras laisves, tai priminsiu, kad dabar nėra įprastas laikotarpis. Dabar yra PANDEMIJA. PANDEMIJA. Kol pandemija nepasibaigs, normalu, kad, visos visuomenės labui, teks riboti kažkokią dalį asmens teisių ir laisvių. Šiuo metu tiesiog nėra galimybės užtikrinti vienodų laisvių visiems. Kai pandemija pasibaigs, tada tokia galimybės vėl atsiras.

                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Kaip ir totalitarinis pasas yra legalus valdžios nurodymas dabar.
                              Kur matote totalitarizmo apraiškų?
                              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                              Marsrutai.lt tinklaraštis!
                              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                              Comment


                                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                Su holokaustu ar kokiais sovietų nusikaltimais išvis nėra adekvatus palyginimas, nes dabartinė Lietuvos valdžia nieko nežudo, netremia ir už nieką į kalėjimus nesodina.
                                Respublikos skaitytojų nemaža dalis kategoriškai nesutiktų. Ten gi nueini, paskaitai - pilna kompetEtingų nuomonių, kad čia genocidas Pradžioje pensininkų, paskui "sveikų nesusimarmalavusių žmonių su natūraliu imunitetu", o dabar jau ir vaikučių. Moteriausybė naikina tautą!!!!!!!1111
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                  Mes kalbame apie aną metą ir, kad anuomet tai buvo legalus valdžios nurodymas.
                                  Kaip ir totalitarinis pasas yra legalus valdžios nurodymas dabar.

                                  Mano mintis, kad legalus valdžios nurodymas nereiškia automatiškai teisingo dalyko.
                                  reik jau labai prastą išsilavinsimą turėt, kad gpasą (kuri problema yra nes runkeliai prisižiūrėje RT galvoja, kad geriau supranta imunologiją nei mokslininkai), bet per kur nors prilyginti bent kažkam kas yra totalitarinio.

                                  Comment


                                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                                    runkeliai prisižiūrėje RT
                                    O Rusijoje, beje, QR kodai pasiskiepijusių veikloms irgi yra, ir už jų padirbinėjimą 5 metai valdiškų atostogų, blatnais šansonais apdainuotose romantiškose įstaigose.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                      O Rusijoje, beje, QR kodai pasiskiepijusių veikloms irgi yra, ir už jų padirbinėjimą 5 metai valdiškų atostogų, blatnais šansonais apdainuotose romantiškose įstaigose.
                                      RT skirtingom rinkom skrtingą informaciją pateikia.
                                      Paskutinis taisė Stadionas; 2021.12.06, 08:44.

                                      Comment


                                        Įdomiai. iš pat pradžių, chu**nia čia tas GP, nieks gi nieko nebaudžia, prievartos nėra. Paskui diskusija baigiasi gulagais Rusijoje...
                                        Show must go von!

                                        Comment


                                          Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                          Įdomiai. iš pat pradžių, chu**nia čia tas GP, nieks gi nieko nebaudžia, prievartos nėra. Paskui diskusija baigiasi gulagais Rusijoje...
                                          Rusija vienas didelis gulagas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X