Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Galimybių pasas ir ES žaliasis pasas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kad ir kaip svaigtume apie buvimą šiaurės europoje, visgi neesam vienam regione su Švedija...
    Statistika to nerodo.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Statistika to nerodo
      Labiau istorinė patirtis ir to įtakojama socioekonominė situacija.

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Labiau istorinė patirtis ir to įtakojama socioekonominė situacija.
        Gal Lenkija ir Čekija tada mūsų regione? Ar mes severo-zapadnyj kraj?

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą

          Tu įspūdingai tęsi su vieną nesąmone po kitos.

          Kaip galima neskirti privalomos patikros nuo privalomos injekcijos (Konstituciojoje sakoma - žmogaus kūnas neliečiamas).
          Konstitucijos korta. Antivakserių klasika

          Fun fact - tuo pačiu gali naudotis ir tie, kurie nenori būti užkrėsti. Tai kaip čia gaunasi, kad ir vieni, ir kiti turi tas pačias teises, bet vienas kitam prieštarauja? Ai pala, yra toks principas, kad vieno žmogaus teisės baigiasi ten, kur prasideda kito žmogaus teisės.

          Nu bet ką aš čia aiškinu, jeigu per tris metus aiškinimo niekas nesugebėjo to išaiškint. O va šunį per tris metus galima taip gerai išmokint, kad net žmonės daugumos dalykų nepadarytų

          Comment


            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

            Gal Lenkija ir Čekija tada mūsų regione? Ar mes severo-zapadnyj kraj?
            Lenkija mum kultūriškai pagal svarbą yra po Latvijos ir gal net artimesnė nei Estija. Ir taip, čekai taip pat yra gan artimi žiūrint Europos lygmeniu ir manau šiai dienai yra artimesni kultūriškai ir socekonomiškai nei Švedija

            Comment


              Aš tai per šią pandemiją įsitikinau, kad kai kurių žmonių neveikia jokie argumentai ir gyvenimo faktai (netgi jiems patiems susirgus, netgi numirus kam nors iš pažįstamų!!!), jie vis tiek atkakliai ignoruoja bet kokį pavojų, net kai pats virusas parodo jiems savo sugebėjimus. Vieninteliai dalykai, kurie juos neramina, yra "draudimai, ribojimai, prievarta, konclageris", ir tai matyt eina labai giliu psichologiniu lygmeniu, jeigu tie įsitikinimai tokie nepajudini ir nepaisantys nieko.

              Panašu kad tokiems net per karą didžiausia problema būtų ne krentančios bombos, o kad valdžia liepia sėdėti slėptuvėje.

              Iš politikų labai ryškūs pavyzdžiai - Trumpas ir ypač Bolsonaro. Patys sirgo, situaciją žino labai gerai, be abejo yra labai puikiai informuoti - ir vis tiek, svarbu neriboti.
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.12.08, 22:33.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Ech, kur Astra šviečia, kur Zeneca teka...
                Nu jeigu žmogus nori numirti, kodėl jam kažkas turėtų tai drausti? Tai yra jo teisė. Aš pats sakiau, kad nesiskiepijau ir susirgęs pažadu nesikreipti į ligoninę. Taip pat būtų ir jeigu prasidėtų karas - nafik aš kaip kažkoks pralaimėtojas tupėsiu bunkeryje kartu su merginomis ir kitais padarais? Aš, vykstant antskrydžiams, pareiškiu, drąsiai beišeisiąs į atvirą erdvę - mėtotės bombomis kaip kokie maži vaikai - ir mėtykitės, geriau žūti iš karto, negu, įgriuvus bunkeriui būti laikinai įkalintam nuolaužų po žeme! Beje, prieš 10 metų maniau, jog NATO (ir visų likusių pasaulio šalių armijos) kariauja vis dar taip pat, kaip Žalgirio mūšyje - kalavijais ir ietimis. Manau jei nors viena pasaulio šalelė padarytų tokį gynybos technikos regresą - nuo visokių bombonešių, šarvuočių ir dronų grįžti prie atjojimo su kardu ant žirgo, visos likusios šalys padarytų tą patį, nes būtų negarbinga tankais užpulti šalį, kuri bando apsiginti lazdomis.
                Ką aš blogo tuo darau kitiems - aš nesu jūsų globotojas, jūs nesate finanCiškai nuo manęs priklausomi - tai yra absoliuti mano teisė. Kodėl mūsų valdžios moterys taip maniakališkai rūpinasi piliečių sveikata? Jei rūpėtų nuoširdžiai, tai priiminėtų kitokius, iš pažiūros nereikšmingus sprendimus, pvz. uždrausti Lietuvoje važinėti automobiliams su NElietuviškais registracijos numeriais, nes dabar tokios mašinos mūsų šalyje tarsi neliečiamieji-nesugaunamieji. Nustatyti tokios savininką - be šansų po šiai dienai.
                Aš irgi pažįstu vieną mirusį. Gal kitiems, daug su viskuom kontaktuojantiems tikrai baisiau atrodo. Vėgėlė kai pasisakė "apie situaciją valstybėje", kaip greit buvo sudirbtas. Net jei mane per prievartą vakcinuotų, neimčiau to paso - solidarizuodamasis su kitais nesiskiepijančiais. Bet dauguma jų yra putinistai, nusiteikę prieš LGBTQIALMNR ir t.t.

                Comment


                  ......tiek to, nutylėsiu. Kažkada esi forume pasakojęs apie tam tikrus dalykus, tai dėl jų ir nutylėsiu.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    Ech, kur Astra šviečia, kur Zeneca teka...
                    Nu jeigu žmogus nori numirti, kodėl jam kažkas turėtų tai drausti? Tai yra jo teisė. Aš pats sakiau, kad nesiskiepijau ir susirgęs pažadu nesikreipti į ligoninę. Taip pat būtų ir jeigu prasidėtų karas - nafik aš kaip kažkoks pralaimėtojas tupėsiu bunkeryje kartu su merginomis ir kitais padarais? Aš, vykstant antskrydžiams, pareiškiu, drąsiai beišeisiąs į atvirą erdvę - mėtotės bombomis kaip kokie maži vaikai - ir mėtykitės, geriau žūti iš karto, negu, įgriuvus bunkeriui būti laikinai įkalintam nuolaužų po žeme! Beje, prieš 10 metų maniau, jog NATO (ir visų likusių pasaulio šalių armijos) kariauja vis dar taip pat, kaip Žalgirio mūšyje - kalavijais ir ietimis. Manau jei nors viena pasaulio šalelė padarytų tokį gynybos technikos regresą - nuo visokių bombonešių, šarvuočių ir dronų grįžti prie atjojimo su kardu ant žirgo, visos likusios šalys padarytų tą patį, nes būtų negarbinga tankais užpulti šalį, kuri bando apsiginti lazdomis.
                    Ką aš blogo tuo darau kitiems - aš nesu jūsų globotojas, jūs nesate finanCiškai nuo manęs priklausomi - tai yra absoliuti mano teisė. Kodėl mūsų valdžios moterys taip maniakališkai rūpinasi piliečių sveikata? Jei rūpėtų nuoširdžiai, tai priiminėtų kitokius, iš pažiūros nereikšmingus sprendimus, pvz. uždrausti Lietuvoje važinėti automobiliams su NElietuviškais registracijos numeriais, nes dabar tokios mašinos mūsų šalyje tarsi neliečiamieji-nesugaunamieji. Nustatyti tokios savininką - be šansų po šiai dienai.
                    Aš irgi pažįstu vieną mirusį. Gal kitiems, daug su viskuom kontaktuojantiems tikrai baisiau atrodo. Vėgėlė kai pasisakė "apie situaciją valstybėje", kaip greit buvo sudirbtas. Net jei mane per prievartą vakcinuotų, neimčiau to paso - solidarizuodamasis su kitais nesiskiepijančiais. Bet dauguma jų yra putinistai, nusiteikę prieš LGBTQIALMNR ir t.t.
                    Ką tamstelė žada ir ką darys, kai oro plaučiuose truks yra du skirtingi dalykai. Aš nesupykčiau, jei jūs antivakseriai geriau namie kaip žuvys krante, kriokdami orą gaudytumėt ir leistumėt natūraliai atrankai savo darbą padaryt, bet deja realybė kitokia. Kviečiat greitasias, lekiat į ligonines ir paskui ašarų pilnom akim dievagojatės, kaip blogai jog atsisakėt vakcinos ir maldaujat jog pagydytų. Mažučiai...
                    - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                    - Rusija su Amerika kariauja.
                    - Ir ką, kaip ten reikalai?
                    - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                    - O amerikiečiai?
                    - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                    Comment


                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                      Gal Lenkija ir Čekija tada mūsų regione? Ar mes severo-zapadnyj kraj?
                      Lenkija - 100%. Čekija turbūt panašiai kaip ir Estija. Turim nemažai panašumų, bet ir nemažai skirtumų. O Švedija yra kitas pasaulis praktiškai bet kokia istorine ar socioekonomine prasme. Tik klimatas kažkiek panašus.

                      Comment


                        Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                        Statistika to nerodo. Lietuva neišsiskiria iš kaimynystės. Latvijos duomenų nėra, bet 2017 to pačio šaltinio žemėlapyje, Latvija tos pačios spalvos
                        Gal jūs spalvų neskiriate, jeigu manote, kad šiame žemėlapyje nesiskiriame nuo kaimynių. Vienintelė kuri gali su mumis varžytis dėl titulo būtų Rumunija.
                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                        Aš tai per šią pandemiją įsitikinau, kad kai kurių žmonių neveikia jokie argumentai ir gyvenimo faktai (netgi jiems patiems susirgus, netgi numirus kam nors iš pažįstamų!!!), jie vis tiek atkakliai ignoruoja bet kokį pavojų, net kai pats virusas parodo jiems savo sugebėjimus. Vieninteliai dalykai, kurie juos neramina, yra "draudimai, ribojimai, prievarta, konclageris", ir tai matyt eina labai giliu psichologiniu lygmeniu, jeigu tie įsitikinimai tokie nepajudini ir nepaisantys nieko.
                        Šiuoliakiniai hipiai.
                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        Nu jeigu žmogus nori numirti, kodėl jam kažkas turėtų tai drausti? Tai yra jo teisė.
                        Tada pasirink tokį būda kuris nežudo kitų kurie nenori numirti.

                        nes būtų negarbinga tankais užpulti šalį, kuri bando apsiginti lazdomis.
                        Turbūt pramiegojote istorijos pamokas kur Lenkų raiti husarai buvo apsupti ir išžudyti vokiečių tankų?

                        Comment


                          Bet tai kodėl net kitaip mąstantys, inteligentai yra sumaišomi su žemėmis? Kad ir tas advokatų vadas - jis pats asmeniškai tai pasiskiepijęs pats, bet tiesiog pasakė, nu kad jeigu žmogus nenori, tai negalima jo prievartauti. Tuoj atlėkė Užkalnis ir pasakė "visokie vegėlės", mokytojos astros-radastos...
                          Mane į ligoninę nuvešite, nebent jei pamatę gatvėje mane sunegalavusį patys iškviesite man greitąją. Pats kreiptis neplanuoju. Ir, kad ir kaip juokinga atrodytų, aš nesiskiepijau, bet aš ne antivaxxeris. Skiepai nuo šitos ligos - vieninteliai kuriais abejoju. Iki tol, kol viso šito nebuvo, buvau (ir tebeesu) itin aršus vakcinų šalininkas - tų vakcinų, kuriomis skiepijami maži vaikai dar nuo tarybinių laikų ir pats maišydavau su žemėmis mamas, kurios įsivaizduoja, jog skiepai neva sukelia autizmą...

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            Bet tai kodėl net kitaip mąstantys, inteligentai yra sumaišomi su žemėmis? Kad ir tas advokatų vadas - jis pats asmeniškai tai pasiskiepijęs pats, bet tiesiog pasakė, nu kad jeigu žmogus nenori, tai negalima jo prievartauti. Tuoj atlėkė Užkalnis ir pasakė "visokie vegėlės", mokytojos astros-radastos...
                            Mane į ligoninę nuvešite, nebent jei pamatę gatvėje mane sunegalavusį patys iškviesite man greitąją. Pats kreiptis neplanuoju. Ir, kad ir kaip juokinga atrodytų, aš nesiskiepijau, bet aš ne antivaxxeris. Skiepai nuo šitos ligos - vieninteliai kuriais abejoju. Iki tol, kol viso šito nebuvo, buvau (ir tebeesu) itin aršus vakcinų šalininkas - tų vakcinų, kuriomis skiepijami maži vaikai dar nuo tarybinių laikų ir pats maišydavau su žemėmis mamas, kurios įsivaizduoja, jog skiepai neva sukelia autizmą...
                            Tai ko dabar bijot šitų vakcinų nuo Covid-19 ? Koks argumentas ?
                            - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                            - Rusija su Amerika kariauja.
                            - Ir ką, kaip ten reikalai?
                            - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                            - O amerikiečiai?
                            - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                            Comment


                              Dar labai nedaug laiko praėjo nuo jų sukūrimo, o jei kokie šalutiniai poveikiai (ne autizmas) išlįs tik po kelerių metų?
                              Antra, dabar vyrauja visokios atmainos, arba kaip sako neišsilavinę provincijos runkeliai - štamai. O juk skiepijama vakcina, kuri buvo kurta nuo to viruso, koks buvo 2020 m. kovą, kai viskas prasidėjo. Ar efektyvu skiepyti nuo to paties pradinio viruso varianto, kai jau vyrauja mutacijos, o skiepijama vakcinomis, sukurtomis nuo to, kas buvo prieš 1,5 metų. Taip sakant, virusas sparčiai mutuoja, ir farmagigantai nespės kurti vakcinos nuo vis naujai atradamų (ar išrandamų) atmainų?

                              Comment


                                Kokiu būdu vakcina gali turėti šalutinį poveikį po ilgo laiko? Pačios vakcinos sudedamosios dalys organizme greitai suskaidomos - didžiosios dalies nebebūna likę praėjus įprastiems vietiniams imuninio atsako simptomams (paraudimui, skausmui) per porą dienų, galbūt nykstamai maži kiekiai užsilieka kelias savaites iki galutinio pašalinimo. Covid vakcinas sudaro neegzotiški organiniai junginiai, kuriuos organizmo ląstelės suvirškina ir panaudoja savo reikmėms arba pašalina. Ten nėra nieko, kas galėtų ilgai kauptis organizme (pvz. sunkiųjų metalų, netirpių dalelių). Ilgai (bent jau santykine prasme) išlieka tik imuninė atmintis - specifiniai antikūnai ir juos gaminančios limfocitų linijos. Jei tas įgytas imunitetas kažkuo blogas (pvz. dėl autoimuninės reakcijos sukelia nenormalų kraujo krešėjimą, kaip tas retais atvejais nutinka po Vaxzevria ar Janssen skiepo), tas taipogi pasireiškia gana greitai. Idėja, kad vakcinos gali turėti kažkokius šalutinius poveikius, kurie "išlenda" po kelerių metų - visiškas mitas. Tuo tikintys turėtų susirūpinti, kokį poveikį po kelerių metų turės šiandien suvalgyti pietūs arba vakar į odos įdrėskimą patekusi dulkė - jie turi tokį patį ilgalaikio poveikio potencialą kaip ir vakcinos.

                                Comment


                                  Modernos visą partiją Japonijoje išmetė, nes buvo metalų priemaišų daugiau nei leidžiama. Nors truputis yra normalu dėl gamybos proceso. Pfizer rodos irgi.

                                  Įvairios sveikatos problemos gali vystytis ganėtinai ilgą laiko tarpą. Pavyzdžiui žinom, kad kai kurios vakcinos kai kurioms amžiaus grupėms padidina širdies problemų riziką. Bet jos išlenda ne per 48 ar 72 valandas ar per kiek ten pasišalina pati vakcina.

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                    Modernos visą partiją Japonijoje išmetė, nes buvo metalų priemaišų daugiau nei leidžiama. Nors truputis yra normalu dėl gamybos proceso. Pfizer rodos irgi.

                                    Įvairios sveikatos problemos gali vystytis ganėtinai ilgą laiko tarpą. Pavyzdžiui žinom, kad kai kurios vakcinos kai kurioms amžiaus grupėms padidina širdies problemų riziką. Bet jos išlenda ne per 48 ar 72 valandas ar per kiek ten pasišalina pati vakcina.
                                    Esminis dalykas yra naudos ir rizikos santykis, nes nulinės rizikos, deja, nebūna.

                                    Ko kas nei viena vakcina labiau už virusą pavojingesne netapo.

                                    Taip, adenovirusinės vakcinos gal ir neturėtų būti siūlomos jaunesniems asmenims (RNR jiems saugesnės), tačiau, bendrai paėmus, klausimo, ar apskritai verta skiepytis, ar ne, kol kas niekam neturėtų kilti.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                                      Esminis dalykas yra naudos ir rizikos santykis, nes nulinės rizikos, deja, nebūna.

                                      Ko kas nei viena vakcina labiau už virusą pavojingesne netapo.

                                      Taip, adenovirusinės vakcinos gal ir neturėtų būti siūlomos jaunesniems asmenims (RNR jiems saugesnės), tačiau, bendrai paėmus, klausimo, ar apskritai verta skiepytis, ar ne, kol kas niekam neturėtų kilti.
                                      Iki tam tikro amžiaus su vakcina susijusios rizikos yra didesnės nei pati corona, todėl nelabai suprantu to stumimo vaikus skiepyti. Ministras sako reikia, kad vaikai senų žmonių neapkrėstų, bet kažin, ar čia protingas būdas spręsti problemą, juolab vakcina net neapsaugo nuo rizikos platinti.

                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                      Modernos visą partiją Japonijoje išmetė, nes buvo metalų priemaišų daugiau nei leidžiama. Nors truputis yra normalu dėl gamybos proceso. Pfizer rodos irgi.

                                      Įvairios sveikatos problemos gali vystytis ganėtinai ilgą laiko tarpą. Pavyzdžiui žinom, kad kai kurios vakcinos kai kurioms amžiaus grupėms padidina širdies problemų riziką. Bet jos išlenda ne per 48 ar 72 valandas ar per kiek ten pasišalina pati vakcina.
                                      Šiaip, kad koks nors vaistas ar vakcina būtų patvirtinta užtrunka keliolika ar net keliasdešimt metų su tyrimais. Beto, būna net ir naudojant keliasdešimt metų išlenda koks nors stiprus šalutinis poveikis ir sustabdomas vaisto naudojimas. Tai truputį juokinga girdėti, kad paskubomis sukurtos ir patvirtintos vakcinos 100% saugios, kai per tokį trumpą laiką niekaip neįmanoma įvertinti ilgalaikio poveikio.
                                      Paskutinis taisė Lettered; 2021.12.10, 07:20.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Iki tam tikro amžiaus su vakcina susijusios rizikos yra didesnės nei pati corona, todėl nelabai suprantu to stumimo vaikus skiepyti. Ministras sako reikia, kad vaikai senų žmonių neapkrėstų, bet kažin, ar čia protingas būdas spręsti problemą, juolab vakcina net neapsaugo nuo rizikos platinti.
                                        Vaikus taip pat reikia skiepyti. Neseniai buvo Kėvalo straipsnis, kuriame rašė, kad nors vaikai ir serga lengvai, bet liekamieji reiškiniai pakankamai žiaurūs.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                                          Esminis dalykas yra naudos ir rizikos santykis, nes nulinės rizikos, deja, nebūna.

                                          Ko kas nei viena vakcina labiau už virusą pavojingesne netapo.

                                          Taip, adenovirusinės vakcinos gal ir neturėtų būti siūlomos jaunesniems asmenims (RNR jiems saugesnės), tačiau, bendrai paėmus, klausimo, ar apskritai verta skiepytis, ar ne, kol kas niekam neturėtų kilti.
                                          Taip, esmė yra naudos/rizikos santykis. Apie tai ir reikia kalbėti. Nes sakyti, kad vakcina šalutinių poveikių negali turėti, jokių medžiagų organizme negali likti ir išvis čia šventas vanduo... Tai yra elementari melagiena. Kai bandoma tokiu keliu eiti, tada oponentams labai lengva traukti pavienius tai paneigiančius faktus ir juos aplipdyti sąmokslo teorijom.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X