Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Galimybių pasas ir ES žaliasis pasas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Bet šiuo atveju ne administraciniai pažeidimai, o užpuolimas, smurtas.
    Nepastebėjau jokio smurto ar užpulimo. Mano supratimu riaušės yra kai niokojamas turtas arba žmonės, o čia tebuvo neleistinas prasiveržimas pro vartelius.

    O dėl administracinio, tai žinodamas, kad kažkas prisikabins, specialiai parašiau PLIUS MINUS administracinio lygio pažeidimai.
    Turėjau omenyje, kad ne koks žudymas, vagystės ar panašiai.
    Ir turėdamas omenyje, kad niekas daugiau be Stadiono tokio žmogaus, kuris prasiveržia pro vartelius be bilieto nepasmerks kai antrarūšio žmogaus. Tiesiog sakys, kad blogai elgiasi.

    Dar po to jis ten bandė išversti, kad aš "laikau riaušes normaliu dalyku".

    Tai pateikus analogiją būtų jei aš sakyčiau, kad nėra nieko blogo viršyti greitį 10kmh kur mano nuomone nėra labai teisingai nustatytas greičio limitas, o Stadionas sakytų, kad minėtas viršytojas yra antrarūšis žmgus ir sakytų, kad aš "laikau lakstymą gatvėmis normaliu dalyku".
    Na tiesiog neadekvatumas kvadratu.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą

      Jei tau žmogaus teisių suspendavimas pervadinant jas galimybėmis po valdžios malone yra ne totalitarizmas, tai mes negalime toliau diskutuoti, nes man tai būtų tas pats kas diskutuoti su tavim stovint prieš dramblį tau aiškinant, kad tai žirafa.
      o privaloma sveikatos patikra irgi totalitarizmas?

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

        o privaloma sveikatos patikra irgi totalitarizmas?
        Manau taip. Aš iš dalies dėl to ir vengiu ieškotis darbo, mat mane siųs į sveikatos patikrinimą prieš darbinantis - įkals tau į tą knygutę rizikos faktorius - ir pirmyn tiktai! O ten viena iš visiems privalomų dalių yra kraujo ėmimas - nusiurbs man, padirbsiu darbe savaitę, nepatikus išeisiu, tada darbinantis į kitą darbą - vėl pasaka iš naujo su kraujo nuleidinėjimais, tik su kitais "rizikos faktoriais".

        Comment


          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

          Manau taip. Aš iš dalies dėl to ir vengiu ieškotis darbo, mat mane siųs į sveikatos patikrinimą prieš darbinantis - įkals tau į tą knygutę rizikos faktorius - ir pirmyn tiktai! O ten viena iš visiems privalomų dalių yra kraujo ėmimas - nusiurbs man, padirbsiu darbe savaitę, nepatikus išeisiu, tada darbinantis į kitą darbą - vėl pasaka iš naujo su kraujo nuleidinėjimais, tik su kitais "rizikos faktoriais".
          Įrašas medicininėje knygelėje galioja 2 metus. Nesiurbs kiekvieną kartą.

          Parašė Gator Rodyti pranešimą

          Galimybių pasas nėra teisinga.

          Ir kodėlo kitas džiugas yra teisesnis nei gator? Į dievo rolę įsijautei, kad bendrai būtent tavo nuomonė svarbesnė?
          Ne Dievo rolė. Tiesiog egzistuoja objektyvi teisybė ir medicininis būtinumas, kuris nepriklauso nuo kažkieno emocijų ar nuomonių.

          GP yra teisinga, nes neimunizuotiems užsiimti laisvai visomis veiklomis yra nesaugu - visų pirma jiems patiems. Visų antra, nenorim naujų mutacijų.
          Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.12.07, 20:00.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Tokią nesąmonę ir aš galiu pasakyti - į restoranus leidžiu įeiti tik plikai nusiskutusius galvas.
            Nusikusti plikai visi turi lygias galimybes, niekas nediskriminuojamas.?

            Nepasakei nesąmonės – nusiskusti galvą ar pasiskiepyti gali visi, kitaip, nei pasikeisti savo tautybę, rasę ar seksualinę orientaciją.

            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Ir kodėlo kitas džiugas yra teisesnis nei gator? Į dievo rolę įsijautei, kad bendrai būtent tavo nuomonė svarbesnė?
            Visų pirma, aš esu medikas, tai turbūt atstudijavus universitete mediciną mano nuomonė sveikatos klausimais objektyviai turėtų būti svaresnė, visų antra, kaip ir Tomizmas sako, faktai rodo, kad GP/skiepai sėkmingai veikia, žmonės su 3 skiepais nejaučia apskritai jokių covid bangų.

            Faktiškai nuo birželio turime visapusiškai normalų gyvenimą, kurį Lietuvoje riboja tiktai kaukės ir kelionių registracija.
            Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2021.12.07, 23:52.

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              GP yra teisinga, nes neimunizuotiems užsiimti laisvai visomis veiklomis yra nesaugu - visų pirma jiems patiems. Visų antra, nenorim naujų mutacijų.
              Dėl mutacijų dar matysime, nes vakcinos nesustabdo viruso dauginimosi po kažkurio laiko, o omikron atveju iš vis neaišku ar stabdo.

              Svarbiausia nesusirgti sunkia forma.

              Comment


                Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                Dėl mutacijų dar matysime, nes vakcinos nesustabdo viruso dauginimosi po kažkurio laiko, o omikron atveju iš vis neaišku ar stabdo.

                Svarbiausia nesusirgti sunkia forma.
                Imuninis atsakas kone visada nors kiek sustabdo ar sumažina viruso dauginimąsi.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Kad nėra jokio poreikio privalomiems skiepams (kaip ir karantinui), nebent ten trečiojo pasaulio šalyse, kur nėra normalios sveikatos apsaugos sistemos, vaistų ir pan. Pas mus blogiausiu atveju antivakserius galima išleisti gydyti namuose, jei nenori skiepų, o sveikatos apsaugos sistema būna tuo metu nulūžus.
                  Tai vat kad pagal dabartinius įstatymus negali sunkiai sergančio išleisti gydytis namuose, net jei jis ir antivakseris.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Totalitarizmo apraiškos pasireiškia tuo, kad žmogaus teisės yra blokuojamos, pervadinant jas galimybėmis, jei paklusi valdžios norams.


                    Ar pamiršot, kad dabar yra pandemija? Kol ji nepasibaigs, tam tikri žmogaus teisių ribojimai neišvengiami, nes kitaip situacijos nesuvaldysi. GP kaip tik leidžia riboti mažiau teisių ir laisvių nei reikėtų riboti be GP, o ne priešingai.

                    Ar galvojat, kad nebūtų GP, tai būtų absoliuti laisvė visiems? Anaiptol. Priešingai, būtų karantinas visiems ir daug verslų išvis negalėtų veikti. Ar toks variantas, Jūsų nuomone, yra geresnis žmogaus teisių prasme nei GP? Na, pasakykite savo nuomonę asmeniškai verslininkams, kurie be GP išvis būtų priversti užsidaryti.
                    P.s. netgi Lenkija, paskutinė laisvės sala be GP, nuo kitos savaitės pradės griežčiau riboti neskiepytus.
                    Paskutinis taisė Vilnietizz; 2021.12.08, 06:35.
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Ar pamiršot, kad dabar yra pandemija?
                      O žiūriu, kad tie kalbėtojai apie "laisves" labai dažnai šitą pamiršta

                      Maždaug logikos grandinė tokia: uždėjo valdžia anCnukius*, viską uždarė, tėvų neleido lankyti (koks naglumas!), sugalvojo ten kažkokius marmalus, p#spasius... Žodžiu, įvedė diktatūrą ir totalinį sekimą pilnai. O dėl ko? Ai, ten gi turi lygtai kažkokį pretekstą, tipo gripas, ar tai sloga...

                      ____________________
                      * vienas įdomiausių anCnukių uždėjimo mokslinių paaiškinimų, kokius teko matyti internetuose - globalistų elito atstovai turi seksualinį fetišą suvaržytiems vergams užrišta burna, ir specialiai visiems uždėjo tokią BDSM priemonę, kad pastoviai juos jaudintų - ir dėl savo valdžios pajautimo, ir seksualiai. Išbandė ant azijiečių, o dabar persimetė ant svarbiausių pasaulyje - lietuvių (aut. past.)
                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.12.08, 06:46.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                        Manau taip. Aš iš dalies dėl to ir vengiu ieškotis darbo, mat mane siųs į sveikatos patikrinimą prieš darbinantis - įkals tau į tą knygutę rizikos faktorius - ir pirmyn tiktai! O ten viena iš visiems privalomų dalių yra kraujo ėmimas - nusiurbs man, padirbsiu darbe savaitę, nepatikus išeisiu, tada darbinantis į kitą darbą - vėl pasaka iš naujo su kraujo nuleidinėjimais, tik su kitais "rizikos faktoriais".
                        2 metus galioja, nesiurbs kas kart. Be to reguliarus kraujo nuleidimas yra sveika nes subalansuoja geležies kiekį kraujyje. Geriausia tai padaryti užsiimant kraujo donoryste.
                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                        Ar pamiršot, kad dabar yra pandemija?
                        Viruso nėra ir pandemija yra 400 metų senumo vampyro vardu Soros planas valdyti žmoniją radijo bangomis per čipus vakcinose.

                        Čia ironija jei kas nesuprato.

                        Comment


                          Šiaip kažkam reiktų nusileist ant žemės. Bent šiandien. Kaip bebūtų pandemija dar niekur neatsitraukė. O priemonės, kaip GP, ar kaukė kasdieniniame gyvenime yra juokingai menkos bėdos. Tuo labiau žinant tų priemonių teigiamą efektą. Be to, bent Lietuva akivaizdžiai nepalieka bėdoje ir žmonių be GP. Liko ir parduotuvės be GP, ir degalinės, ir seniūnijos, ligoninės, mokyklos ir bla bla bla. Nu taip yra.
                          Show must go von!

                          Comment


                            Nieko, GP pagrindu jau nuo naujų metų statybu sektoriui kodukas įvedinėjamas, o po to seks ir kiti sektoriai. Pora metu, žiūrėk ne tokį komentarą apie valdžią parašysi, kodukas raudonai dėga, į darbą negali, internetas atjungtas. Galėsit džiaugtis.

                            Comment


                              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                              Imuninis atsakas kone visada nors kiek sustabdo ar sumažina viruso dauginimąsi.
                              Ok,
                              Viruso dauginimosi nors ir nesustabdo, bet sulėtina. Reiškia, kad mutacijoms atsirasti reikės daugiau laiko.

                              Comment


                                Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
                                Nieko, GP pagrindu jau nuo naujų metų statybu sektoriui kodukas įvedinėjamas, o po to seks ir kiti sektoriai. Pora metu, žiūrėk ne tokį komentarą apie valdžią parašysi, kodukas raudonai dėga, į darbą negali, internetas atjungtas. Galėsit džiaugtis.
                                Lietuvoje normaliai E-paslaugu nesugebama sukurti, serverines užlieja, net jei norėtu totalinės kontrole, neišeitų.

                                Comment


                                  Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                  Lietuvoje normaliai E-paslaugu nesugebama sukurti, serverines užlieja, net jei norėtu totalinės kontrole, neišeitų.
                                  Nereik LT, padarys EU mastu koduką. Tada ir autentifikaciją internetu naudotis galima įvest, kad feisbuke "blogos" nuomonės nerašinėtų ir apribot "netinkamiem" žmonėm ką tik nori, vienintelė riba - fantazija.

                                  Comment


                                    Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                                    Nereik LT, padarys EU mastu koduką. Tada ir autentifikaciją internetu naudotis galima įvest, kad feisbuke "blogos" nuomonės nerašinėtų ir apribot "netinkamiem" žmonėm ką tik nori, vienintelė riba - fantazija.
                                    Niekur nebebus galima nuomonių rašyti, nei Rusijoje apie blogą Putiną, nei Europoje apie blogus LGBT ir vakcinas Ech, kaip baisu

                                    /\ dozė eilinio sarkazmo
                                    Paskutinis taisė PoDV; 2021.12.08, 12:35.

                                    Comment


                                      Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                                      Nereik LT, padarys EU mastu koduką. Tada ir autentifikaciją internetu naudotis galima įvest, kad feisbuke "blogos" nuomonės nerašinėtų ir apribot "netinkamiem" žmonėm ką tik nori, vienintelė riba - fantazija.
                                      maksimum kas yra įmanoma yra Kinijos scenarijus, tai net ten nėra tokių funkcijų.

                                      Comment


                                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                                        maksimum kas yra įmanoma yra Kinijos scenarijus, tai net ten nėra tokių funkcijų.
                                        Žinant vokiečių privatumo garbinimą, tai geras klausimas ar net Kinijos scenarijus įmanomas

                                        Kol šaipomasi, kad mūsų kontaktų atsekamumas Lietuvoje yra kažkur 20%, tai telefonų sekimas tikrai padėtų šį procentą stipriai pakelti (nebent savanoriškai siuntiesi Korona stop programėlę, bet savanoriškai yra savanoriškai ), bet dėl privatumo net Izraelis atsisakė taip sekti omikron atmainą, jau ką kalbėti apie Vokietiją

                                        Comment


                                          Tai, kad čia net GP nereikia. Žmonės dabar masiškai pučiasi Maxima ar Lidl programėles ir patys deda ant stalo savo privatumą, kur kokioj krautuvėj lankėsi ir kokius koldūnus pirko Tai čia tik Maxima ir Lidl programėlės. O jei daugiau po ragelius panaršius....
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X