Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
    o es sajungoj yra toleruojama nelegali imigracija? nemaniau.... as tau sakau kad uzteks ir es saliu +turistai mes pas juos vaziuosim taip pat laisvai kaip ir jie pas mus ,o ne kazkokie pabegaliai gauna po 600Lt per menesi pabegineja is pabegeliu centru ir po to apkaltina valdzia rasizmu kai juos ismeta ten is kur jie atvyko uz ju daromus nusikaltimus cia..
    Nelegali ne itin toleruojama, bet netgi ir jų negali iškart išspirti. Jų prieglobščio prašymą dar turi išnagrinėti teismas. O prieš legaliems, dirbantiems imigrantams labai dideles kliūtis sudarančias valstybes ir ES ir kitos tarptautinės institucijos nusiteikusios prieš. Vien koks skandalas buvo prieš kelis metus kai Austrija norėjo sugriežtinti imigracijos taisykles. Taigi daugiausia ką galime padaryti - atrinkti imigrantus pagal kvalifikaciją ir kilmę. Jei visai užversime jiems sienas gresia tarptautinė izoliacija ir ekonomikos smukimas (dėl tarptautinės prekybos mažėjimo ir galimų ekonominių sankcijų).
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Na sitas dalykas kaip sugirstinimas imigracijos salygu jau pradedamas darytu italijoj ir manau isiples visoj es ,nes paprasciausiai jau es nebegali kontruliuoti imigracijos ir tai baisu yra tai kultura mixinimas naikinimas tai baisu...ai man geriau kad uzsienio politikoj mes butume ne is pirmuju negu pagal imigracija vieni is pirmuju..

      Comment


        Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
        Na sitas dalykas kaip sugirstinimas imigracijos salygu jau pradedamas darytu italijoj ir manau isiples visoj es ,nes paprasciausiai jau es nebegali kontruliuoti imigracijos ir tai baisu yra tai kultura mixinimas naikinimas tai baisu...ai man geriau kad uzsienio politikoj mes butume ne is pirmuju negu pagal imigracija vieni is pirmuju..
        Buvai kokioj nors užsienio šaly, kur yra nors šiek tiek imigrantų ne iš Europos? Aš galiu papasakot įspūdžius iš Budapešto ir bendravimo su vietiniais vengrais (taip pat ir apie imigraciją). Ten jau nuo kokių 1995 imigruoja nemažai kinų (daugiausia jie, nors yra ir iš kitų, daugiausia Azijos šalių, bet jie ten visi asocijuojami su kinais). Dabar dauguma antros kartos kinų užima nemažą dalį prestižinėse šalies mokyklose ir universitetuose (kaltas įgimtas jų darbštumas) ir turi gerus darbus (ne visi aišku, kiti užsiima tradiciniais kinų verslais kaip prekyba mažose parduotuvėlėse ir kinų restoranai). Užsieniečiai nusikaltėliai, kaip bebūtų keista, daugiausia ne azijiečiai, o imigrantai iš NVS šalių ir Rumunijos (prieš juos nieko neturiu, tik šiaip pastebėjimas).
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Azijiečių tėvai labai prikabūs ir savo vaikus labai verčia mokytis, ypač svetimoje šalį.
          Paskutinis taisė Orto Panti; 2008.06.13, 11:29.

          Comment




            [Pagal: http://www.census.gov/hhes/www/income/dinctabs.html]

            Manau nėra abejonės, kad geriausi imigrantai - azijiečiai. Nors pirmos kartos imigrantai ir [daugiausia] dirbtų prastus darbus, jų vaikai jau būtų pilnaverčiai, išsilavinę Lietuvos piliečiai. Pastarieji tikrai vidutiniškai sukurtų gerokai daugiau BVP ne tik nei eiliniai, prasigėrę lietuviai, kurie dominuoja Lietuvos kaimus, bet greičiausiai net nei vidutinis, statistinis lietuvis (kaip JAV atveju).
            Paskutinis taisė blitz; 2008.06.13, 11:30.
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              Mačiau aš čia Vilniuj azijatus. Ėjo tunte su vietiniais ir ruskai kalbėjo. Nuostabu tiesiog. Matyt kinai rusiškai moka kažkiek, tai ir jų pupuliai rusiškai kalba. Tai turėsim lietuvos piliečius kinus su rusų "paniatkėm".

              Comment


                Parašė Tomizmas
                Esu vilnietis jau 4 metus. Bet lyginti vidinė migraciją su išorine yra nesąmonė - tos pačios šalies gyventojai, ta pati kalba ir kultūra
                Mano supratimu vilnietis busi tada, kai ten busi priregistruotas.

                Comment


                  Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
                  As imigrantu lietuvoj isvis nenoriu .uzteks ir tu kurie cia atvaziuos is europos sajungos +turistai o jai jum reikia lietuvoj tokiu ,tai patys ir vaziuokit ten..john ne tau sprest apie mano salies valstybes tarnautojus pats emigrantas esi ir tavo nuomone atrodo juokingai.jei tau reikia taip tave megstamu siauraakiu tai ir lik ten ir cia nesiulyk ,nes cia ju nereikia
                  Kai busi Lukashenka, galesi visai saliai isakinet savo norus, ko nori ir ko nenori. O dabar cia tik tavo problemos, kad kazko nenori. Anglams ir Airiams irgi gal "nereikia" ir jie "nenori" pas save lietuviu, tai gal is pradziu, kad saziningiau butu organizuok kokia nors akcija, kad visi jie is ten griztu i Lietuva, o tik po to uzdrausk imigrantus i Lietuva. Nes kodel Lietuva imigrantu pagal tave turi nepriimt, o kitos salis priema lietuvius pas save? Kur cia teisybe?

                  Comment


                    man mazai rupi kur mus priema ar nepriema ,man mazai rupi kas geriausi azijieciai jei taip sakot kad prasimusa moksluose ir t.t nu ir kas?tai kai jie praismus ir darys dalykus palankius ju bendruomenej o ne mum ir musu kultura prades nykti .taip as buvau kitose salyse pvz kaip anglija ir is paciu anglu girdejau kad jie yra labai nusivyle valdzia ir neina balsuoti to pasekoje valdzia jau kelinti metai isirenka imigrantai netgi as esu susitvarkes dokumentus per vasara kad ten glaeciau balsuoti.kaunaz prie ko cia uzdrausti imigracija?tu gal isikaityk ka rasau nesamoniu nerases nes atrodai kaip (gyvuno pavadinimas) as preis nelegalia imigracija jausk skirtuma ..

                    Comment


                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                      Mačiau aš čia Vilniuj azijatus. Ėjo tunte su vietiniais ir ruskai kalbėjo. Nuostabu tiesiog. Matyt kinai rusiškai moka kažkiek, tai ir jų pupuliai rusiškai kalba. Tai turėsim lietuvos piliečius kinus su rusų "paniatkėm".
                      Gariūnuose teko apsilankyt, tai kaip prišikta tų azijiečių. Lietuviškai nešneka, rusiškai dar biški... bet aš to ir bijau, kad emigrantai šneka ne lietuviškai, o rusiškai... Aš pazįstu vieną turką. Lietuviškai jis susišneka be problemų, bet vistiek lanko rusų mokyklą, nes ten lengviau...

                      Comment


                        Parašė Tomizmas

                        - Kelia per daug reikalavimų - pvz kai kuriose šalyse uždrausta krikščioniškų švenčių simbolika. Kvailiau nesugalvosi, kodėl dėl atvykėlių Europos šalys turi prarasti savo kultūrą?
                        Paryžiuje mačiau musulmonus prekiaujančius ir apsiperkančius kalėdiniuose turgeliuose
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
                          As imigrantu lietuvoj isvis nenoriu .uzteks ir tu kurie cia atvaziuos is europos sajungos +turistai o jai jum reikia lietuvoj tokiu ,tai patys ir vaziuokit ten..john ne tau sprest apie mano salies valstybes tarnautojus pats emigrantas esi ir tavo nuomone atrodo juokingai.jei tau reikia taip tave megstamu siauraakiu tai ir lik ten ir cia nesiulyk ,nes cia ju nereikia
                          Kuo mano nuomones svarba susijusi su manes buvimu emigracijoje?
                          Ta prasme, kaip tai pakerta mano intelektualini, isprusimo ir ziniu kapitala? O kur man likti ir kur kam vaziuoti, aciu dievui, sprendzia ne tokie kaip tu.
                          Paskutinis taisė John; 2008.06.13, 14:25.

                          Comment


                            tuo kad pamates kitu kulturu kaip savo megiamos siauraakiu kulturos atstovu ,o tau jie patinka trbut todel kad vos nesulenda i ..... nordami susidraugaut..Ir po to siulai cia i lietuva tokius ir kritikuoji zmogu kuris visiska tiesa kalba kuria as galiu pagrysti pavizdziais .tai butent per tokius kaip tu europa taptu euroazia .tau kaip emigrantui galbut nera lietuvos kultura tokia brangi kaip man nes emigracija zlugdo ta tevynes pojuti ,nes tu paprasciausiai ne tevynej ,ir tavyje aiskiai matoma kitu kulturu atspindys kuri tu kisi kitiem.

                            Comment


                              /\ Tikras lietuvis, o Lietuvos vardą rašo iš mažosios raidės. Gerbi kultūrą, gerbk ir lietuvių kalbą, nes kitaip pats neturi teisės kalbėti už Lietuvą. O kalba dar už visą Europą. Absurdas.
                              Beje, buvai bent vienoje užsienio šalyje? Tikiuosi ne, nes pagal tavo logiką, tavęs net kaip tranzitinio keleivio ar turisto net Latvija ar Lenkija neturėtų įsileisti.
                              Jei nenori imigrantų prisidėk prie to - kai suagsi augink (ne tik "pridaryk") kuo daugiau vaikų lietuvių, tada nebus ir problemos.
                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
                                tuo kad pamates kitu kulturu kaip savo megiamos siauraakiu kulturos atstovu ,o tau jie patinka trbut todel kad vos nesulenda i ..... nordami susidraugaut..Ir po to siulai cia i lietuva tokius ir kritikuoji zmogu kuris visiska tiesa kalba kuria as galiu pagrysti pavizdziais .tai butent per tokius kaip tu europa taptu euroazia .tau kaip emigrantui galbut nera lietuvos kultura tokia brangi kaip man nes emigracija zlugdo ta tevynes pojuti ,nes tu paprasciausiai ne tevynej ,ir tavyje aiskiai matoma kitu kulturu atspindys kuri tu kisi kitiem.
                                Na kad azijieciai (bent jau kinai ir korejieciai, su kuriais gyvenu) kaip tik pasizymi saltumu aplinkiniams ir nera linke draugauti su pasaliniais. Jie tikrai niekur "nesulenda". Man jie patinka del santurumo, darbstumo bei savo "vietos" zinojimo kitose kulturose.

                                O del lietuvos kulturos, nors i asmeniskumus nenoreciau listi, bet kazkas, budamas 19 metu, ir nemokedamas taisyklingai rasyti savo gimtaja kalba bei nesilaikydamas net elementariu bendravimo kulturos normu, man kelia dideliu abejoniu del savo kulturos (jau nekalbant apie kokias nors kitas kulturas) zinojimo apskritai.

                                Beje, ka pats esi padares Lietuvos kulturos labui ir salies ivaizdziui gerinti? Mano darbu sarasas nors ir labai kuklus, bet labai konkretus ir nors mazyte dalimi prisideda prie Lietuvos vardo stiprinimo ir kelimo. Tokie kaip tu tik sugeba burnoti, keiktis ir bambeti apie dalykus, kuriu nesupranta, tokiu budu tik KENKDAMI savo saliai.

                                Comment


                                  tivoli forumuose niekad nerasiau taisiklingai ir niekada nerasysiu ,nes nematau jokio reikalo ir butent kai nebeturi argumentu butent ir bandai prikisti tokius dalykus ,klausi ar buvu kitoje salyje?jei jau skaitai tai skaytyk atdiziau arba isviso neskaityk ir nerasyk ir nereiks i tavo kvailus klausimus atsakinet,nes praitam pranesime kaip tik minejau kur buvau ir ka maciau .

                                  John savo salies ivaizdio gerinimui padariau kolkas nedaug taciau visada diskusijose su ziseinio pilieciais pabreziu musu salies kulturos ir kitoki grozi.
                                  Jeigu tie neteisingi dalykai kurie yra didziosiose es salyse jum jau atrodo kaip suprantamas dalykas tada cia jau jus turit apmastyti kas yra kas.

                                  Comment


                                    D Mason uzsiciaupk ir gryzk i nacionalistu susirinkima nes cia tavo rasistiniai burnojimai niekam neidomus.

                                    Comment


                                      Siūlau baigt apsišaudymą ir grįžt prie temos
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Vilniaus statybose šiuo metu dirba apie 1000 turkų - taip teigiama "Lietuvos ryto" straipsnyje. Ar tik ateity nebus jų daugiau nei kinų? Man kažko kinai atrodo darbštesni ir mažiau keliantys problemų.
                                        Paskutinis taisė Edd; 2008.06.13, 17:03.

                                        Comment


                                          Matot.jus ignoruojat problema arba renkates mazesni blogybe.tas prie gero tikrai neprives.

                                          mantai nesuprantu kas cia tau blogai vyksta diskusija ir tiek.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X