Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    sąnario keitimo operacijos žmonės 2 metus pas mumi laukia realiai tiek laukti aisku nereiketu bet kadangi eile yra korumpuota reikia laukti ir ilgiau.

    Comment


      Parašė tadux
      sąnario keitimo operacijos žmonės 2 metus pas mumi laukia realiai tiek laukti aisku nereiketu bet kadangi eile yra korumpuota reikia laukti ir ilgiau.
      Neturiu daug pažįstamų Lieuvoje kam reikėjo keisti sąnarį, bet vienintelis kurį žinau- laukė ~9 mėn.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Parašė vytauc
        Neturiu daug pažįstamų Lieuvoje kam reikėjo keisti sąnarį, bet vienintelis kurį žinau- laukė ~9 mėn.
        Mano muciutei reikejo keisti tai ji nejo ir jai pasake kad klubo sanario vidutiniskai laukia 3 metus, o ji nusipirkus gali operuoti is karto. Negaliu pasakyti ar butu reikeje tike laukti.
        Mano draugui reikejo daryti kelio operacija is pradziu jam sake reikes laukti 2 men. po dvieju men pasake dar 2men taip jis lauke puse metu ir nusprende paskabinti medicininiam auditui (daugelis lietuviu turbut net nezino kad toks yra ir galima skustis) po skambucio operacijos laukti ilgai nereikejo.

        Comment


          Parašė vytauc
          Aš ES pilietis ir tuo metu turėjau komercinį sveikatos draudimą- t.y. buvau "pelningas klientas". Buvau pakliuvęs į normalios valstybinės ligoninės priimamąjį. Patikėk: pas mus žmonės su atviru kojos lūžiu, kaip ir su gręsiančiu infarktu 3h bendroje eilėje nelaukia kol daktaras ateis apžiūrėti Lygiai taip pat ir po tulžies pūslės pašalinimo operacijos tą pačią dieną namo pas mus nieko neišprašo. Ir klubo sąnario keitimo operacijos žmonės 2 metus pas mumi dar nelaukia. Visi pavyzdžiai realūs- iš mano pažįstamų Britanijos piliečių gyvenimo.

          Ir netik Britanijoje. Man ir buvo pasisekę susitrupinti Skandinavijoje savo kairės kojos kaulus. Su veriančiais skausmais sėdėjai priimamajame tris valandas, kol pasiūlė kreiptis į kitą skyrių. Tuo tarpu mano draugui beslidinėjant atvirai lūžo blauzdikaulis. Ant alpimo ribos turėjo ligoninėje kentėti keturias valandas.

          Comment


            Parašė Berliner
            From my point of view, this is a natural process and people will come back one day, and they will come back not only with the money earned, but with the experience and better knowledge of languages as well.
            I would imagine so. Back in the 60's when unemployment in Finland was at record (?) high levels, hundreds of thousands of Finns moved to Sweden. Since 1980, when Finland had become fairly close to Sweden's standard of living, many moved back. Still, fact is that now everybody don't want them back, cause they are mostly 50-somethings, so not exactly in theirs primes.

            Thanks for your post!

            Comment


              Parašė vytauc
              Aš ES pilietis ir tuo metu turėjau komercinį sveikatos draudimą- t.y. buvau "pelningas klientas". Buvau pakliuvęs į normalios valstybinės ligoninės priimamąjį. Patikėk: pas mus žmonės su atviru kojos lūžiu, kaip ir su gręsiančiu infarktu 3h bendroje eilėje nelaukia kol daktaras ateis apžiūrėti Lygiai taip pat ir po tulžies pūslės pašalinimo operacijos tą pačią dieną namo pas mus nieko neišprašo. Ir klubo sąnario keitimo operacijos žmonės 2 metus pas mumi dar nelaukia. Visi pavyzdžiai realūs- iš mano pažįstamų Britanijos piliečių gyvenimo.
              Pas mus ligoninėje man teko pagulėti- maistas ir aplinka aišku nieko gero, bet med. paslaugų operatyvumas ir kokybė buvo aukštumoje. Ir prisiekiu- niekam nieko už tai nemokėjau.

              Tu labai, labai skaudžiai apsirinki. Mano uošvė numirė nesulaukusi sanario keitimo operacijos. Ir laukė tikrai ilgiau nei 2 metus.....
              Parašas :)

              Comment


                Parašė tadux
                Mano muciutei reikejo keisti tai ji nejo ir jai pasake kad klubo sanario vidutiniskai laukia 3 metus, o ji nusipirkus gali operuoti is karto. Negaliu pasakyti ar butu reikeje tike laukti.
                Mano draugui reikejo daryti kelio operacija is pradziu jam sake reikes laukti 2 men. po dvieju men pasake dar 2men taip jis lauke puse metu ir nusprende paskabinti medicininiam auditui (daugelis lietuviu turbut net nezino kad toks yra ir galima skustis) po skambucio operacijos laukti ilgai nereikejo.

                Operacijos gal ilgai nelaukė bet po operacijos narkozes ar pabudo?
                Tu užmiršai parašyti.
                Parašas :)

                Comment


                  Parašė F!R3S7ON3
                  Estija atveria savo darbo rinką Bulgarijai ir Rumunijai

                  http://www.delfi.lt/news/daily/euron...hp?id=10814063

                  Ar nereiketu Lietuvai padaryti to paties? Jau imama postringauti apie darbo jegos importa is Rusijos ar Ukrainos, taciau estu variantas man atrodo priimtinesnis
                  Nereikia, nes privaziuos ciurku ir visokiu juoda"%$%iu, isnyks musu lietuviu tauta! Ne, ne ir dar karta NE!

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Nereikia, nes privaziuos ciurku ir visokiu juoda"%$%iu, isnyks musu lietuviu tauta! Ne, ne ir dar karta NE!
                    teisingai! neleiskim visokiems kacholams tersti musu miestus

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      teisingai! neleiskim visokiems kacholams tersti musu miestus
                      As apskritai siulyciau imtis priemoniu lietuviu tautos isgryninimui, nes per daug cia visokiu privaziavo ir prisimaise
                      Beje, pritariu mano bendraminciui Albinui is Radioshow del jo poziurio i Lietuva (Lietuva - lietuviams). Va tokie zmones nuves musu sali i grazu rytoju.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        As apskritai siulyciau imtis priemoniu lietuviu tautos isgryninimui, nes per daug cia visokiu privaziavo ir prisimaise
                        Beje, pritariu mano bendraminciui Albinui is Radioshow del jo poziurio i Lietuva (Lietuva - lietuviams). Va tokie zmones nuves musu sali i grazu rytoju.
                        As irgi uz Albino nuomone

                        Comment


                          As tikiuos jus supratot kad John tik ant bajerio taip pasake?

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            As apskritai siulyciau imtis priemoniu lietuviu tautos isgryninimui, nes per daug cia visokiu privaziavo ir prisimaise
                            Beje, pritariu mano bendraminciui Albinui is Radioshow del jo poziurio i Lietuva (Lietuva - lietuviams). Va tokie zmones nuves musu sali i grazu rytoju.
                            Cha cha.Jeigu visi taip galvotų Lietuvoje būtų baisus nedarbo lygis.Jeigu ne Anglija ir ne Airija būtų liūdna.
                            Ne viskas auksas kas auksu blizga

                            Comment


                              Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                              As tikiuos jus supratot kad John tik ant bajerio taip pasake?
                              Manau, tai gan prasmingas pastebejimas...
                              tikiuosi kiti tai irgi suprato, nes jei ne, tuomet labai labai atsiprasau, bet as taip tikrai negalvoju (del lietuviu tautos gryninimo ir juoda..[visokiu])

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Manau, tai gan prasmingas pastebejimas...
                                tikiuosi kiti tai irgi suprato, nes jei ne, tuomet labai labai atsiprasau, bet as taip tikrai negalvoju (del lietuviu tautos gryninimo ir juoda..[visokiu])
                                belieka ir man atsiprasyti del kacholu izeidimo... Вибачайте, браття, пожартували ми трохи

                                Comment


                                  Nuvažiuoti 2000 km ir pakeisti vietą, lengviau nei save.
                                  Tai silpnumo požymis.
                                  Paskutinis taisė Tomasl; 2006.09.30, 23:16.

                                  Comment


                                    Mano asmenine nuomonę, vienas iš geriausių žmogaus gyvenimo tarpsnių-
                                    tai miela nerupestinga vaikystė, bei pirmi paaugliški gyvenimo išbandymai.
                                    Ir jie yra betarpiškai surišti su aplinka,
                                    aplinka kuri vadinasi Lietuva.
                                    Ir kurie šika ant savo gimtinės, tai išvada darosi , kad jie kiek ankščiau patys prisšiko į savo "puodynę"

                                    Comment


                                      Parašė Tomasl Rodyti pranešimą
                                      Mano asmenine nuomonę, vienas iš geriausių žmogaus gyvenimo tarpsnių-
                                      tai miela nerupestinga vaikystė, bei pirmi paaugliški gyvenimo išbandymai.
                                      Ir jie yra betarpiškai surišti su aplinka,
                                      aplinka kuri vadinasi Lietuva.
                                      Ir kurie šika ant savo gimtinės, tai išvada darosi , kad jie kiek ankščiau patys prisšiko į savo "puodynę"
                                      O ka reiskia faktas, kad mano nerupestingiausi (geriausi, idomiausi, beprotiskiausi, linksmiausi, stilingiausi, sexualiausi, graziausi etc.) gyvenimo isbandymai yra betarpiskai suristi su aplinka kuri vadinasi Jungtine Karalyste (kur as tebuvau vos pora metu, palyginus su 20 metu Lietuvoje, kurie tikrai nebuvo tokie idomus ir grazus)?

                                      Ar tai laikytina sikimu ant savo tevynes, ar nelabai?

                                      O jeigu man UK ar Singapuras atrodo kur kas patrauklesnes ir mielesnes salys nei Lietuva? Nejau dabar man del to reikia pasikrati?

                                      Na bet cia, zinoma, tik mano asmenine nuomone.

                                      Comment


                                        Parašė F!R3S7ON3
                                        Estija atveria savo darbo rinką Bulgarijai ir Rumunijai

                                        http://www.delfi.lt/news/daily/euron...hp?id=10814063

                                        Ar nereiketu Lietuvai padaryti to paties? Jau imama postringauti apie darbo jegos importa is Rusijos ar Ukrainos, taciau estu variantas man atrodo priimtinesnis
                                        Maskva (tik miestas ir priemesčiai) irgi prisileido visokių tokių, bet dabar negali jų sukontroliuot ir pristabdyt vis didėjančio visokių tokių kazachų, rumūnų ir t.t. antplūdžio
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Beje, Tomasl

                                          vaikyste daug kas yra linkes idealizuoti (manoji nebuvo tokia jau bloga, daugeliu atveju turejau visko daugiau, nei daugelis mano bendraamziu), bet ta vaikiska "laime" paprastai yra labai trumpalaike ir kintanti (viena minute juokas ir laime, kita minute jau asaros del kokio menkniekio). Tikroji laime, mano supratimu, pasiekiama einant link jos kryptingai (nebutinai ilgai, bet tiesiog turint konkretu tiksla). Tai padaryti gali tik tuomet, kai esi finansiskai ir legaliai nuo nieko nepriklausomas, taigi, kai tau yra kazkur tarp 20 ir 30 (kai nepriklausai nuo tevu ir esi nevedes, zodziu laisvas paukstis ). Ir Lietuva (ar kita tevyne, priklausomai nuo to, kur gimei) su tuo nebutinai turi tureti kazka bendro.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X