Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviguba pilietybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Uz Maximos lipduka galejai gauti 1 bambali alaus uz 1 cnt, ar pakeli skalbimo milteliu uz 1 cnt. Tai dazniau taip reiketu ir visi referendumai praeitu su min 80% aktyvumo.

    Comment


      Beveik arkliui aišku, kad esamomis sąlygomis referendumas nepavyks. Nebent liumpenproletariatui ir pensams bus pasiūlytos geros dovanos. Ir tai dar klausimas, nes prognozuojamas "už ir prieš" yra 50/50.

      Comment


        Parašė Saturn

        Kodėl Konstitucijos negalima keisti, jeigu pakeitimai logiški ir geri?
        Tai kalba ir eina, kad galima keisti ir reikia, bet pagal nustatytą tvarką. Aš gal dabar noriu dvigubos pilietybės, bet noriu, kad svarbiausias šalies dokumentas ir demokratijos pamatas Lietuvoje būtų keičiamas pagal tvarką ir teisingai. Kas bus jeigu kitą kadenciją Seimas sugalvos išstoti iš Europos Sąjungos ir NATO ir pakeis tvarką, kad užtenka tarkim tik 25% visų balsavimo teisę turinčių žmonių pritarimo, būtų absurdas, ane? Kaip apginti tada Konstituciją. Čia lygiai tas pats, tik dabar atrodo keista, nes čia balsavimas už dalyką, kurio norime (dviguba pilietybė), bet sukurtų labai pavojingą precendentą ateičiai neatsakingai keisti Konstituciją.

        Comment


          Gal kas galit glaustai parašyti kokia nauda iš dvigubos pilietybės, man kaip piliečiui kuris mato savo ateitį Lietuvoje?
          Nes pats esu prieš, bet gal kažko nesuprantu.

          Comment


            Parašė Saturn Rodyti pranešimą
            Kodėl Konstitucijos negalima keisti, jeigu pakeitimai logiški ir geri?
            Tavo nuomonė vienokia, kitų kitokia. Yra numatyti būdai kaip visuomenė susitaria dėl bendrų sugyvenimo taisyklių. Tokie subjektyvūs klausimai neturi "logiškų ir gerų" sprendimų, kol dauguma nenusprendžia vienaip ar kitaip.

            Comment


              Lietuvos pilieciui jokios naudos, nebent turi emigravusiu vaiku, kurie gautu dvi pilietybes.

              Comment


                Neveltui Konstitucijos kūrėjai yra sudėję saugiklius. Dabar mužikų partija vedama pagonių žynio nori pažeisti Konstituciją atverdami pragaro vartus visokiems Konstitucijos taisymams. Tai didžiulis pavojus.
                Mano pozicija tokia. Jei liks senoji tvarka, eisiu į referendumą ir balsuosiu už dvigubą pilietybę. Jei mužikų partija visokiomis suktybėmis sumažins kartelę, neisiu. Tikėsiuosi kad tokiu atveju referendumas neįvyks.
                Ne kartelę reikia mažinti, bet Lietuvos žmonėms aiškinti ilgai ir nuobodžiai kokie to referendumo pliusai ir minusai. Žmonės turi mokėti sąmoningai pasirinkti, čia ne kazino ruletė o Konstitucinis referendumas.

                Comment


                  Ta referenduma organizuos kartu su Prezidento (-tes) rinkimais, tai gal ir pasieks norima skaiciu.

                  Comment


                    Nuo 1996 lapkričio, beveik visi Lietuvos referendumai laikomi neįvykusiais dėl per mažo aktyvumo.
                    Tai kartelė tam ir nustatyta aukštai, kad liaudis netrukdytų valdžiai su savo nuomone . Ją nuleisti reikėtų, bet ne pagal suinteresuotos mažumos vienkartinius poreikius. Vieną kartą padarom išimtį, kitą kartą padarom išimtį, vieną kartą nepaisom Konstitucijos, kitą kartą nepaisom. Kam ji išvis tada reikalinga.

                    Dabar mužikų partija vedama pagonių žynio nori pažeisti Konstituciją atverdami pragaro vartus visokiems Konstitucijos taisymams.
                    Kas čia tie mužikai?

                    Konservatorių parengtos pataisos dėl dvigubos pilietybės atvirai prieštarauja konstitucinei doktrinai, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.
                    http://www.bns.lt/topic/1912/news/52443997/
                    Paskutinis taisė senasnamas; 2018.07.11, 11:40.

                    Comment


                      Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                      Gal kas galit glaustai parašyti kokia nauda iš dvigubos pilietybės, man kaip piliečiui kuris mano savo ateitį Lietuvoje?
                      Nes pats esu prieš, bet gal kažko nesuprantu.
                      Be papildomų sąlygų:
                      1. Nes tai naudinga dideliam skaičiui lietuvių.
                      2. Nes dviguba pilietybė nekenkia ir netrukdo Lietuvoje gyvenantiems.
                      3. Nes Lietuvai lengviau palaikyti kontaktą su užsienio lietuviais. Gyventojai be pilietybės kurių demografinė padėtis pasikeitė (pasikeitė pavardė ar pagausėjo šeima) yra nematomi ir nepasiekiami, be didelių pastangų. O su pilietybe yra registras su kas x metų atnaujinamais duomenimis.

                      Su papildomom sąlygom:
                      Priklauso nuo sąlygų ir variantų yra įvairių. Įvedus kriterijus kad užsienio lietuviai turi minimum x dienų praleisti per metus arba turėti NT arba remti LT organizacijas arba dalyvauti užsienio lietuvių veikloje arba... atneštų matomos naudos.

                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                      Tavo nuomonė vienokia, kitų kitokia. Yra numatyti būdai kaip visuomenė susitaria dėl bendrų sugyvenimo taisyklių. Tokie subjektyvūs klausimai neturi "logiškų ir gerų" sprendimų, kol dauguma nenusprendžia vienaip ar kitaip.
                      Tai nori pasakyti kad Konstitucija yra šventas dokumentas, kurio niekada negalima keisti, nepaisant to kad visuomenė keičiasi?
                      Aš jokių konkrečių pakeitimų nesiūlau, tiesiog manau kad galimybė keisti Konstituciją turi egzistuoti. Dabar ji yra (pvz. referendumai), bet praktiškai neveikia. Todėl galima sakyti nėra, kas yra labai negerai.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        Beveik arkliui aišku, kad esamomis sąlygomis referendumas nepavyks. Nebent liumpenproletariatui ir pensams bus pasiūlytos geros dovanos. Ir tai dar klausimas, nes prognozuojamas "už ir prieš" yra 50/50.
                        Kodėl nepavyks? Pvz. dėl narystės ES pavyko.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Kodėl nepavyks? Pvz. dėl narystės ES pavyko.
                          Taigi buvo pasiūlytos dovanos -rašau apie tai.

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą

                            Taigi buvo pasiūlytos dovanos -rašau apie tai.
                            Na tai jei labai reikia, galės pasiūlyti, kokios problemos.

                            Parašė Saturn Rodyti pranešimą
                            3. Nes Lietuvai lengviau palaikyti kontaktą su užsienio lietuviais. Gyventojai be pilietybės kurių demografinė padėtis pasikeitė (pasikeitė pavardė ar pagausėjo šeima) yra nematomi ir nepasiekiami, be didelių pastangų. O su pilietybe yra registras su kas x metų atnaujinamais duomenimis.
                            O kokiu tikslu reiktų "kontaktuoti"? Čia tik toks vienintelis pliusas? Labai menki tada privalumai tos dvigubos pilietybės.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Saturn Rodyti pranešimą
                              Tai nori pasakyti kad Konstitucija yra šventas dokumentas, kurio niekada negalima keisti, nepaisant to kad visuomenė keičiasi?
                              Ar aš sakiau, kad Konstitucija yra šventas dokumentas? Ne. Yra tam tikros sąlygos, kuriomis besikeičianti visuomenė gali keisti Konstituciją. Jei visuomenė nepribrendusi pokyčiams - pokyčiai ir nepraeina. Ar nori pasakyti, kad Konstitucija yra eilinis popiergalis, kurį galima kaitalioti kai tik užsimano?

                              1. Nes tai naudinga dideliam skaičiui lietuvių.
                              Naudinga nebent emociniame lygmenyje arba norintiems turėti krūvą pasų dėl įvairių priežasčių, nežiūrint kokios valstybės tie pasai.

                              2. Nes dviguba pilietybė nekenkia ir netrukdo Lietuvoje gyvenantiems.
                              Kol balsavimo teisė susieta su pilietybe, tol trukdo.

                              3. Nes Lietuvai lengviau palaikyti kontaktą su užsienio lietuviais. Gyventojai be pilietybės kurių demografinė padėtis pasikeitė (pasikeitė pavardė ar pagausėjo šeima) yra nematomi ir nepasiekiami, be didelių pastangų. O su pilietybe yra registras su kas x metų atnaujinamais duomenimis.
                              Kokia prasmė kaupti duomenis apie demografinę padėtį žmonių, kurie taip stipriai sieja su kita valstybe, kad net priėmė jos pilietybę?

                              Atsinaujinant pasą lyg ir neprašo į valstybinį registrą pateikti el. pašto ir telefono numerio. Nuotraukos bei biometriniai duomenys lyg irgi nekaupiami (tikiuosi)? "Palaikyti kontaktą" nebent ta prasme kad kartą per 10 metų užsuks į konsulatą...


                              .. ir čia neliečiant įvairių klausimų subtilesnių klausimų dėl lenkų/tuteišių, ateities imigrantų ir pan ir t.t. Pajudinus visą reikalą vieną kartą, vėliau bus daug paprasčiau legalizuoti dvigubą pilietybę be jokių klaustukų.

                              Comment


                                Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                Gal kas galit glaustai parašyti kokia nauda iš dvigubos pilietybės, man kaip piliečiui kuris mato savo ateitį Lietuvoje?
                                Nes pats esu prieš, bet gal kažko nesuprantu.
                                Objektyvių, skaičiais paremtų argumentų sunku surasti.

                                Pagrindinis argumentas, žinoma, yra taip kad mes išlaikome ryšį su mūsų diaspora. Išlaikant pilietybę daug lengviau apsispręsti grįžti iš emigracijos. Emigrantams, kurie padarė karjeras galbūt padėtų apsispręsti investuoti Lietuvoje - šalims konkurencingai varžantis dėl investicijų kiekvienas net intangible pliusas yra naudingas.
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                  Gal kas galit glaustai parašyti kokia nauda iš dvigubos pilietybės, man kaip piliečiui kuris mato savo ateitį Lietuvoje?
                                  Nes pats esu prieš, bet gal kažko nesuprantu.
                                  Tau ir neturi buti jokios naudos. As tikiu, jog tavo gyvenimas neapsiriboja ieskojimu naudos tik sau ir atmetiimui visu ideju ir pakeitimu kurie taves niekaip neliecia.

                                  Cia panasi situacija kaip su LGBT santuokom. Jos neturi taves dominti ar liesti, kad tu butum uz tai, jog kiti zmones igautu tokias pacias teises kaip likusi visuomene.

                                  Mastyk placiau

                                  Comment


                                    O kaip su tuo, kad pilietybė yra juridinis ryšys ir tokiu būdu:
                                    1) mokesčiai;
                                    2) karinė tarnyba;
                                    3) balsavimo teisė

                                    niekur aiškiai valdžiažmogiai nekalba apie tai. Kokiu principu veiks tai. Ar bus sukurtos dvi kategorijos piliečių, ty. su didesnėm privilegijom, o kiti apskirtai be jų, t.y. tie, kas ir taip čia, Lietuvoje, gyvena. Turiu omeny, kad negyvenatys čia 100 proc iš kokių JAV valstijų tikrai nevykdys karinės tarnybos, o pasą turės... Arba nieko bendro su Lietuva neturintys galės kažką rinkti. Galiu įsivazduoti, kiek vadinamosios politinės partijos investuos į PR užsienio lietuvių rateliuose.
                                    Paskutinis taisė R.D.; 2018.07.11, 13:26.

                                    Comment


                                      Yra niuansų su dvigube pilietybe. Paimkim kad ir patį blogiausią hipotetinį variantą - eilinę okupaciją iš Rusijos pusės. Su dviguba pilietybe turėtume apie 1 000 000 dydžio diasporą. Kai kas dar prisimena pokario diasporos vaidmenį atkuriant Nepriklausomybę 1991 metais. Todėl aš esu už dvigubą pilietybę, bet esu prieš Konstitucijos kaitaliojimus mažinant barjerą.

                                      Comment


                                        Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                        Tau ir neturi buti jokios naudos. As tikiu, jog tavo gyvenimas neapsiriboja ieskojimu naudos tik sau ir atmetiimui visu ideju ir pakeitimu kurie taves niekaip neliecia.
                                        Tai jeigu dviguba pilietybė neduoda naudos nei man kaip Lietuvos gyventojui, nei Lietuvai, reiškia ji yra nereikalinga.

                                        Comment


                                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                          Yra niuansų su dvigube pilietybe. Paimkim kad ir patį blogiausią hipotetinį variantą - eilinę okupaciją iš Rusijos pusės. Su dviguba pilietybe turėtume apie 1 000 000 dydžio diasporą. Kai kas dar prisimena pokario diasporos vaidmenį atkuriant Nepriklausomybę 1991 metais. Todėl aš esu už dvigubą pilietybę, bet esu prieš Konstitucijos kaitaliojimus mažinant barjerą.
                                          Dvigubos pilietybės problema ta, kad ji labiau reikalinga ne užsienio lietuviams, o "programuotojams" iš Rusijos ir pan. kuriuos masiškai importuojamės ir džiaugiamės tariamomis jų sėkmės istorijomis. O su tokiais "piliečiais" lieka vienas žingsnis iki referendumo dėl prisijungimo prie Rusijos.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X