Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai - 2020

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sula
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą

    Priklauso nuo to, kur dabar santuoka reglamentuota.
    Tai dėl šio teiginio Konstitucijos 38 str. "Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu."


    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Aukštaitis Rodyti pranešimą

    Homofobija egzistuoja ir tarp jaunesnių kartų todėl, kad visuomenę apskritai yra paveikusios sovietinio kalėjimo paniatkės. Gėjai yra blogai, nes jiems kalėjime būna blogai. Dėl to taip pat kaltas ir neišprusimas – kai kurių žmonių sąmonėje homoseksualumas yra sutapatintas su pedofilija.
    Nėra tiesioginio ryšio. Nors žeminimo ir patyčių kultūra yra susijusi su kalėjimu. Šiaip jau kalėjimų ir kriminalinės kultūros tyrėjai kaip tik pažymi, kad zonoje homoseksualūs santykiai nėra už "paniatkių" ribų. Skirtingai, nei valstybės kontroliuojamoje visuomenėje (kur tai buvo kriminaliniu nusikaltimu). Kaip tik oficiali santuoka pagal klasikinę rusiškų kriminalinę kultūra yra neigiama (dabar tai jau pasikeitę). Ir kai kuriais atvejais zonoje homoseksualai užima ne žemiausią kastą. Neskaitant jau to, kad zonoje "verchai" beveik 100% santykiauja iš stipriosios pozicijos. Tai nelaikoma kažkuo gėdingu - atvirkščiai.

    Komentuoti:


  • Kvailas
    replied
    Bet svarbiausias klausimas ką apie tai mano Danske Banko darbuotojai? Nes jeigu jie prieš gėjus tai ir aš prieš.

    Komentuoti:


  • neamos
    replied
    Įdomu, ar yra žinomi kokie nors pramoniniai/energetiniai projektai, kuriuos daugumos atveju bandys įgyvendinti konservai+liberalai kaip buvo su SGD ir Visagino atomine? Peržiūrėjau programą, bet kažkaip miglotai apie biotechnologijos centrus ten. Gal yra kažkas, ką jie seniai nori padaryti?

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė VNS Rodyti pranešimą
    Manau, kad referendumas būtų žlugęs reikalas. Asmeniškai tingėčiau šikną pakelt ir nueit prabalsuot už ar prieš Manau, kad tokių būtų daug
    Tai taip. Ne per sekančius 10 (ar net 20) metų.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Manau, kad referendumas būtų žlugęs reikalas. Asmeniškai tingėčiau šikną pakelt ir nueit prabalsuot už ar prieš Manau, kad tokių būtų daug

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Bet čia tam jau referendumo reiktų, ar ne? Seimo nariai savavališkai negalėtų nuspręst (aš apie santuoką).
    Priklauso nuo to, kur dabar santuoka reglamentuota.

    Bet, aišku, su dabartine visuomenės pozicija to greitai nebus, nebent atsiras masinis palaikymas. Ar tai balsavimas už referendume ar didžiulė Laisvės Partijos dauguma Seime.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Aukštaitis Rodyti pranešimą

    Homofobija egzistuoja ir tarp jaunesnių kartų todėl, kad visuomenę apskritai yra paveikusios sovietinio kalėjimo paniatkės. Gėjai yra blogai, nes jiems kalėjime būna blogai. Dėl to taip pat kaltas ir neišprusimas – kai kurių žmonių sąmonėje homoseksualumas yra sutapatintas su pedofilija.
    Taip. Kalėjimo projektavimas į viešąjį gyvenimą ir kol kas tą labiausiai pajutau mokyklose
    Tik bijau, kad tas eina per kartas, tai išgyvendinti bus sunku, gal po 100 metų Nenustebčiau, kad (ir) ateityje tai bus laikoma didžiausiu Lietuvos vėžiu.

    ...ir pasijaučia pagal žmonių charakterius kuriems savos tos panetkės, o kuriems svetimos. Manau didžiuma atvejų tas eina iš šeimos. Jei tėvas bx, tai ir sūnus bus Net terminologija galvoje iš to kyla: "Bachūrizmas"
    Paskutinis taisė PoDV; 2020.10.16, 14:13.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą

    Taip, kad dešiniosios koalicijos atveju, manau, ją įteisins. Pilnavertę santuoką dar ne dabar.
    Bet čia tam jau referendumo reiktų, ar ne? Seimo nariai savavališkai negalėtų nuspręst (aš apie santuoką).

    Komentuoti:


  • Aukštaitis
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Dar pastebėjau dalyką, kad tokiems ir į tokius nors kažkiek nešančius (amžius nesvarbu) gėjai labai dirgina:

    https://demotyvacijos.tv3.lt/media/d...6803891845.jpg

    Kažkaip su religija man nesusisieja.

    Kai likusiems gėjai "po barabanu" (nebent uolūs katalikai ar kitokią religiją išpažįstantys).

    Mano jaunimo aplinkoj to katalikiškumo mažai (nors ir nenustebina vis atsirandantis koks vienas kitas katalikas ar dalyvaujantys jaunimo katalikiškose organizacijose) ir kiek buvau susidūręs, nepasirodė, kad yra toks mainstream'as būti kataliku ...bet sutinku, kad tokio lygio ateizmo kaip Estijoje, nėra
    Homofobija egzistuoja ir tarp jaunesnių kartų todėl, kad visuomenę apskritai yra paveikusios sovietinio kalėjimo paniatkės. Gėjai yra blogai, nes jiems kalėjime būna blogai. Dėl to taip pat kaltas ir neišprusimas – kai kurių žmonių sąmonėje homoseksualumas yra sutapatintas su pedofilija.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

    Aišku, vyresni žmonės labiau išpažįstantys, tačiau turime daug pusiau-sekuliarizuotų tradicijų. Be to, esti tikrai daug tikinčio jaunimo organizacijų, sanbūrių, aukštoji kultūra persipynusi su religinėmis savo šaknimis (galbūt tai iš dalies susiję su Sąjūdžio palikimu). Ką jau kalbėti apie vieną pagrindinių Lietuvos partijų, nevengiančių vadintis krikščionimis-demokratais. To religinio gyvenimo Lietuvoje, vistik, yra labai daug, daug daugiau, nei gali pasirodyti.
    Dar pastebėjau dalyką, kad tokiems ir į tokius nors kažkiek nešančius (amžius nesvarbu) gėjai labai dirgina:

    https://demotyvacijos.tv3.lt/media/d...6803891845.jpg

    Kažkaip su religija man nesusisieja.

    Kai likusiems gėjai "po barabanu" (nebent uolūs katalikai ar kitokią religiją išpažįstantys).

    Mano jaunimo aplinkoj to katalikiškumo mažai (nors ir nenustebina vis atsirandantis koks vienas kitas katalikas ar dalyvaujantys jaunimo katalikiškose organizacijose) ir kiek buvau susidūręs, nepasirodė, kad yra toks mainstream'as būti kataliku ...bet sutinku, kad tokio lygio ateizmo kaip Estijoje, nėra
    Paskutinis taisė PoDV; 2020.10.16, 13:47.

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą

    Tauta turi žino savo didvyrius
    Taigi diskutavom kodėl Gabrielius netaria žodžio Huawei

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Dar reikia nepamiršti kad ES jau kelis metus spaudžią lietuvą įteisinti partnerystę, taigi šansai dar didėja. O partnerystės su tsantuoka nereikėtu maišyti. Partnerystė yra teisinis dalykas nusprendžiantis paveldėjimus, ligoninių lankymus, įsivaikinimus ir pan. Santuoka yra religinė ceremonija ir čia turėtu sprėsti religinė bendruomenė, o ne valstybė. Labai negerai, kad lietuvoje šios dvi vietos yra maišomos ir santuoka bažnyčioje prilyginama partnerystei.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Aš net nežinojau, kad Andriulis yra G. Landsbergio švogeris.
    Tauta turi žino savo didvyrius

    Komentuoti:


  • Tikras architektas
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Unikalus atvejis sakyčiau: katalikybė + Rusijos informacinė erdvė Neturiu omeny politiką (vien dėl elementarios karo baimės), bet visokius skiepus, gėjus ir pan.

    Katalikybė stipriau išsišaknijusi tarp vyresnių kaip 60-ies metų žmonių, o jaunesni neatrodo uolūs katalikai, o jauniausi tik nominalūs katalikai su retomis išimtimis.
    Aišku, vyresni žmonės labiau išpažįstantys, tačiau turime daug pusiau-sekuliarizuotų tradicijų. Be to, esti tikrai daug tikinčio jaunimo organizacijų, sanbūrių, aukštoji kultūra persipynusi su religinėmis savo šaknimis (galbūt tai iš dalies susiję su Sąjūdžio palikimu). Ką jau kalbėti apie vieną pagrindinių Lietuvos partijų, nevengiančių vadintis krikščionimis-demokratais. To religinio gyvenimo Lietuvoje, vistik, yra labai daug, daug daugiau, nei gali pasirodyti.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Partnerystė visai nėra tas pats, kas santuoka. Aš pats už tai būčiau. Juolab, kad partnerystės įstatymas jau seniai guli Seimo stalčiuose.
    Tai Armonaitė pirmadienį LRT ir sakė, kad pirma sieks partnerystės. Šimonytė atsakė, kad problemų nebus.

    Taip, kad dešiniosios koalicijos atveju, manau, ją įteisins. Pilnavertę santuoką dar ne dabar.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

    Visų pirma, tai Lietuva yra stipriai katalikiška valstybė. Religija yra stipriai įsišaknyjusi žmonių sąmonėje.
    Unikalus atvejis sakyčiau: katalikybė + Rusijos informacinė erdvė Neturiu omeny politiką (vien dėl elementarios karo baimės), bet visokius skiepus, gėjus ir pan.

    Katalikybė stipriau išsišaknijusi tarp vyresnių kaip 60-ies metų žmonių, o jaunesni neatrodo uolūs katalikai, o jauniausi tik nominalūs katalikai su retomis išimtimis. Tarp jaunesnių, gėjų klausimas ne itin dirgina, nebent tik tarp specifinių bachūrų, kuriuos kažkaip dirgina (pvz. sportininkai, kultūristai?).
    Paskutinis taisė PoDV; 2020.10.16, 13:38.

    Komentuoti:


  • Tikras architektas
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Ačiū menkam ekonomikos augimui provincijoje ir uždaram gyvenimo būdui, kuris lėmė, kad iš inercijos vyresnių žmonių tarpe informacinė erdvė yra labiau susijusi su Rusija (žinom ten situaciją) nei su (Vakarų) Europa.
    Visų pirma, tai Lietuva yra stipriai katalikiška valstybė. Religija yra stipriai įsišaknyjusi žmonių sąmonėje.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Jei Vilnius būtų koks nors laisvasis miestas kaip Danzigas, tai labai didelė tikimybė ...o dėl likusios Lietuvos nežinau (taip man atrodo).
    Ačiū menkam ekonomikos augimui provincijoje ir uždaram gyvenimo būdui, kuris lėmė, kad iš inercijos vyresnių žmonių tarpe informacinė erdvė yra labiau susijusi su Rusija (žinom ten situaciją) nei su (Vakarų) Europa.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

    Manau, kad šitas seimas partnerystę įves.
    Partnerystė visai nėra tas pats, kas santuoka. Aš pats už tai būčiau. Juolab, kad partnerystės įstatymas jau seniai guli Seimo stalčiuose.

    Komentuoti:

Working...
X