Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sveikata, medicina, mityba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • sankauskas
    replied
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
    Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

    Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.
    Jokie farmakologijos pasiekimai nepadės tiek, kiek malda, arba mankšta.

    Net neabejoju kad Lettered, susirgęs kokia leukemija, ligą nesunkiai išsigydytų pritūpimais, nauju hobiu ir ilgesniu miegu.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
    Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

    Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.
    Šiuolaikinės farmokologijos pasiekimų neteisingas naudojimas yra kaip šaudyt žvirblius su balistine raketa. Ozempic vienas iš šviežiausių pavyzdžių.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą


    Dirbu ir su pschoterapeutu, prieš tai buvo 4/10, ką pavyko įveikti, psichoterapeuto pagalba tai socialinį nerimą. Tabletės ne taip veikia, čia ne raminamieji. Yra kursas, man prognozavo apie metus, praėjo 9 mėnesiai. Tarp 8/10 ir 10/10 yra nemažas skirtumas, esu gerokai laimingesnis ir produktyvesnis.
    Jei ne šios priemonės, kurios ne taip seniai dar visuomenėj buvo tabu ir kurios padėjo iš 4/10 pasiekti 10/10, nebūtų nei naujų draugų, nei verslo, nei gyvenimo kokybės. Tai čia mano pavyzdys apie tai, kaip veikia šitie dalykai, kad nereiktų skleist vėjų apie "antidepresantų rijimą dėl dirbtinės laimės".
    Na tai iš esmės ir darai apie ką kalbėjau. Jei prie 4/10 būtum tik ėmęs tabletes, matyt rezultatas būtų kitoks? Tikėtina net nebūtų +2 iki 6/10, nekalbant apei tolesnį progresą.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė neamos Rodyti pranešimą
    OCD gydyti disciplina? Siūlau kiek pasidomėti tema prieš siūlant savo nuomonę. Arba ir pirmos kategorijos diabetą siūlyti gydyti pozityviu mąstymu
    Kas turėjo ir išsigydė, tai disciplina šiaip vienas pagrindinių dalykų, tik po to eina ką minėjau, tą ir psichoterapiautai rekomenduoja pirmiausia keisti gyvenime.
    Pirmo ir antro tipo diabetai visiškai skirtingi dalykai, nerimo sutrikimai juk ne įgimti dalykai, o atsiradę dėl gyvenimo būdo, kurį reikia keisti, norint pasveikti, vaistai to gyvenimo būdo nepakeičia.

    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
    Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

    Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.
    Ar kas nors siūlo vietoje skiepų nuo erkinio encifalito mankštintis? Kiekviena liga individuali ir gydymas ne visada efektyviausias vaistais.
    Paskutinis taisė Lettered; 2024.03.29, 09:05.

    Komentuoti:


  • cozzamarra
    replied
    Įkišiu trigrašį primindamas puikias mūsų himno eilutes – „Iš praeities Tavo sūnūs / Te stiprybę semia“. Skaitykite tremtinių, disidentų, kankinių, partizanų pasakojimus ir istorijas. Ne tik geriau pažinsite savo šaknis, bet ir nūdienos problemos nepastebimai sumažės, gyventi bus lengviau (kalbu iš patirties).

    Visiems sėkmės ir laimės

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Užsiimt rimtu darbu su nerimu ir bendrai psichologiniu atsparumu? Kiek teko girdėt istorijų, psichoterapijos ir meditacijos padeda išsikapstyti kertines problemas ir su jomis tvarkytis.

    Nors jei su nerimu buvo 8/10, tai matyt tas nerimas buvo nedidelė problema? Mano skalėj 8/10 skamba kaip viskas gerai.

    Nežinau ar tikrai „kažko bijau, bet pririju tablečių ir neberūpi ko bijau“ gali būti 10/10 ilgalaikėje perspektyvoje.

    Dirbu ir su pschoterapeutu, prieš tai buvo 4/10, ką pavyko įveikti, psichoterapeuto pagalba tai socialinį nerimą. Tabletės ne taip veikia, čia ne raminamieji. Yra kursas, man prognozavo apie metus, praėjo 9 mėnesiai. Tarp 8/10 ir 10/10 yra nemažas skirtumas, esu gerokai laimingesnis ir produktyvesnis.
    Jei ne šios priemonės, kurios ne taip seniai dar visuomenėj buvo tabu ir kurios padėjo iš 4/10 pasiekti 10/10, nebūtų nei naujų draugų, nei verslo, nei gyvenimo kokybės. Tai čia mano pavyzdys apie tai, kaip veikia šitie dalykai, kad nereiktų skleist vėjų apie "antidepresantų rijimą dėl dirbtinės laimės".

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

    Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė neamos Rodyti pranešimą
    OCD gydyti disciplina? Siūlau kiek pasidomėti tema prieš siūlant savo nuomonę. Arba ir pirmos kategorijos diabetą siūlyti gydyti pozityviu mąstymu
    Aš tai manau kad reikia atvertį savo širdį Viešpačiui dievui, ir vienatiniam jo sūnui Jėzui Kristui. Jeigu priimsi Viešpatį, jis išgydys ir nuo I kategorijos diabeto, ir nuo depresijos, ir nuo reumatoidinio artrito.

    Komentuoti:


  • neamos
    replied
    OCD gydyti disciplina? Siūlau kiek pasidomėti tema prieš siūlant savo nuomonę. Arba ir pirmos kategorijos diabetą siūlyti gydyti pozityviu mąstymu

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Na, gyvenimo būdo eksperte, pasidalink patarimais, kaip turėčiau keist savo gyvenimo būdą? Man 24 metai, geriu antidepresantus nuo nerimo sutrikimų (generalizuotas nerimas, OCD), prieš pradedant juos vartoti, gyvenimo kokybę vertinau 8/10, dabar 10/10. Dar esu gėjus. Laukiu įžvalgų.
    Disciplina, miegas, fizinė veikla, pomėgiai, D vitaminas, psichologas. Šiaip nerimo sutrikimai ne tas pats, kas ilgalaikė depresija, būna ir laimingiems žmonėms, kurie tiesiog persidirba ir perdega.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
    Antidepresantų vartojimas yra turbūt geriausias būdas spręsti kylančius emocinius iššūkius, lyginant su kitais būdais, kaip su tuo tvarkydavosi ankstesnės kartos.
    Antidepresantai priežasčių neišprendžia, tik dar labiau jas pagilina ir turi n šalutinių pasekmių, kaip tos savižudybės. Panašiai kaip ir tas pats alkoholis.
    ​​​​​

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė neamos Rodyti pranešimą

    Banalizuojant taip, psichologinė ir fiziologinė dedamoji yra susijusios ir priklausomai nuo root cause antidepresantai gali padėti visiškai išgydyti depresiją (sukeltą kažkokio cheminio disbalanso), esant maišytam atvejui pagerinti bazinę savijautą, kad žmogus galėtų pasijausti geriau ir turėtų psichologinių jėgų tvarkytis su savo gyvenimu, arba visai nepadėti jei depresija dėl chroniško streso, spaudimo ar blogo gyvenimo. Tuomet atvejų aibė didelė ir skandinavai ir čia geras pavyzdys, nes atsakymas būna išsiskyrimas iš blogų santykių, savo homoseksualumo pripažinimas, biologinės ir vidinės lyties suderinimas ir kiti liberalūs socialiniai dalykai, už kuriuos pas mus žmonės iki depresijos ir engiami
    Mano asmenine nuomone didelė dalis „liberalių socialinių dalykų“ tėra bėgimas nuo vidinių problemų. Išeit iš toksiškų santykių yra gerai. Bet kai žmonėms trūksta sugebėjimų santykių kūrimui ir vis kartojasi ta pati situacija, tai su tokiais liberalusis socialiniais dalykais tik normalizuojamas socialinių įgūdžių trūkumas.

    Kiek žinau liūdnų atvejų - priežastys buvo gerokai banalesnės nei lgbtqaž.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Evier Rodyti pranešimą

    Na, gyvenimo būdo eksperte, pasidalink patarimais, kaip turėčiau keist savo gyvenimo būdą? Man 24 metai, geriu antidepresantus nuo nerimo sutrikimų (generalizuotas nerimas, OCD), prieš pradedant juos vartoti, gyvenimo kokybę vertinau 8/10, dabar 10/10. Dar esu gėjus. Laukiu įžvalgų.
    Užsiimt rimtu darbu su nerimu ir bendrai psichologiniu atsparumu? Kiek teko girdėt istorijų, psichoterapijos ir meditacijos padeda išsikapstyti kertines problemas ir su jomis tvarkytis.

    Nors jei su nerimu buvo 8/10, tai matyt tas nerimas buvo nedidelė problema? Mano skalėj 8/10 skamba kaip viskas gerai.

    Nežinau ar tikrai „kažko bijau, bet pririju tablečių ir neberūpi ko bijau“ gali būti 10/10 ilgalaikėje perspektyvoje.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Dideliai daliai diabetikų pradžiai nereikėjo piknaudžiaut cukriuku. Ir jau prasileidus šalia insulino reiktų susitvarkyt mitybą.

    Tas pats su antidepresantais. Yra dalis žmonių kur iš niekur atsiranda cheminis disbalansas ir tada antidepresantai yra vienintelis ir tiesiausias kelias. O bet tačiau neretai tai yra gyvenimo būdo pasekmė ir be gyvenimo būdo pakeitimo antidepresantai nepadės išlipti iš duobės.
    Na, gyvenimo būdo eksperte, pasidalink patarimais, kaip turėčiau keist savo gyvenimo būdą? Man 24 metai, geriu antidepresantus nuo nerimo sutrikimų (generalizuotas nerimas, OCD), prieš pradedant juos vartoti, gyvenimo kokybę vertinau 8/10, dabar 10/10. Dar esu gėjus. Laukiu įžvalgų.

    Komentuoti:


  • neamos
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Dideliai daliai diabetikų pradžiai nereikėjo piknaudžiaut cukriuku. Ir jau prasileidus šalia insulino reiktų susitvarkyt mitybą.

    Tas pats su antidepresantais. Yra dalis žmonių kur iš niekur atsiranda cheminis disbalansas ir tada antidepresantai yra vienintelis ir tiesiausias kelias. O bet tačiau neretai tai yra gyvenimo būdo pasekmė ir be gyvenimo būdo pakeitimo antidepresantai nepadės išlipti iš duobės.
    Banalizuojant taip, psichologinė ir fiziologinė dedamoji yra susijusios ir priklausomai nuo root cause antidepresantai gali padėti visiškai išgydyti depresiją (sukeltą kažkokio cheminio disbalanso), esant maišytam atvejui pagerinti bazinę savijautą, kad žmogus galėtų pasijausti geriau ir turėtų psichologinių jėgų tvarkytis su savo gyvenimu, arba visai nepadėti jei depresija dėl chroniško streso, spaudimo ar blogo gyvenimo. Tuomet atvejų aibė didelė ir skandinavai ir čia geras pavyzdys, nes atsakymas būna išsiskyrimas iš blogų santykių, savo homoseksualumo pripažinimas, biologinės ir vidinės lyties suderinimas ir kiti liberalūs socialiniai dalykai, už kuriuos pas mus žmonės iki depresijos ir engiami

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė neamos Rodyti pranešimą
    Antidepresantai gali būti reikalingi esant cheminiam disbalansui smegenyse ir juo sukeltai depresijai gydyti.

    Ar diabetikams irgi reikia tiesiog pasistengti ir surimtėti, o ne pasiduoti ir naudoti insuliną?
    Dideliai daliai diabetikų pradžiai nereikėjo piknaudžiaut cukriuku. Ir jau prasileidus šalia insulino reiktų susitvarkyt mitybą.

    Tas pats su antidepresantais. Yra dalis žmonių kur iš niekur atsiranda cheminis disbalansas ir tada antidepresantai yra vienintelis ir tiesiausias kelias. O bet tačiau neretai tai yra gyvenimo būdo pasekmė ir be gyvenimo būdo pakeitimo antidepresantai nepadės išlipti iš duobės.

    Komentuoti:


  • neamos
    replied
    Antidepresantai gali būti reikalingi esant cheminiam disbalansui smegenyse ir juo sukeltai depresijai gydyti.

    Ar diabetikams irgi reikia tiesiog pasistengti ir surimtėti, o ne pasiduoti ir naudoti insuliną?

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

    Skandinavija pirmauja pagal antidepresantus, nes žmonės ten nebijo sau padėti (t.y. neignoruoja savo problemų). Skandinavai renkasi kalbėti apie savo (psichines) problemas, vietoj to, kad skandintų jas alkoholio taurelėje prie kurių lietuviai buvo pripratę SSRS laikais ar dar kur kitur.

    Antidepresantų vartojimas yra turbūt geriausias būdas spręsti kylančius emocinius iššūkius, lyginant su kitais būdais, kaip su tuo tvarkydavosi ankstesnės kartos.

    O Butanas čia išvis ne prie ko, nei mes tokioj klimato juostoj kaip Butanas, nei mes kultūriškai į juos panašūs.
    Butanas yra prie to, kad žmogui fiziologiškai nėra reikalingi antidepresantai.

    Antidepresantai geriau nei savižudybė. Bet nėra ir kažkas gero ir siektino. Rūpinimasis psichine sveikata reikštų, kad nereikia antidepresantų. Didelė dalis šiandienos „emocinių iššūkių“ kyla iš modernaus gyvenimo tempo ir būdo. Jei vienintelis būdas su juo susitvarkyti yra antidepresantai, tai gsl tokiame gyvenimo būde yra truputi problemų ir reikia jį keisti.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) Lietuvai neseniai suteikė transriebalų eliminavimo iš maisto tiekimo sistemos patvirtinimo sertifikatą. Lietuva tapo viena iš penkių pirmųjų šalių pasaulyje, gavusių tokį sertifikatą, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
    Transriebalai – pramoniniu būdu gaminamas maistinis aliejus, o jo turintys produktai ilgainiui užkemša žmogaus arterijas, yra susiję su milijonais ankstyvų mirčių. „Transriebalai yra „pikčiausi“ mūsų organizmui, nes jie patys nenatūraliausi. Tai yra perdirbti, hidrinti, dažniausiai augalinės kilmės ir kietos konsistencijos riebalai“, – lrytas.lt paaiškino gydytoja dietologė Dalia Petrauskienė. Ji pridūrė, kad maisto pramonėje transriebalai paplitę, nes prailgina produktų galiojimo laiką. „Tačiau neatrasta, kad transriebalai duotų kokią nors naudą žmogaus kūnui, o veiksnių, kurie gali pabloginti sveikatą – ilgas sąrašas.
    https://www.lrytas.lt/sveikata/gyven...ysles-30704083
    p.s. galėtų išleisti įsakymą, kad produktas turi būti ženklinamas kokia nors bjauria etikete, jei jame yra transriebalai. Jie galėtų būti naudojami tik transformerių šarnyrų tepimui.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Mokslininkai sukūrė naują maistą – mėsingus ryžius: ar norėtumėte paragauti? https://www.delfi.lt/login/progresas...gauti-95892541

    Komentuoti:

Working...
X