Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Kam taip sudėtingai? Realiai kiekvienas žmogus gana akivaizdžiai mato ir supranta, ar yra pas jį pilvas, ar ne. Ir beveik visi suprasdami, kad negalima ėsti, toliau ėda, nepadės čia jokios išmanios svarstyklės ar šaldytuvai.
    Galima ir dar paprasčiau: visi durniai. Kam tada išvis kas nors reikalinga?

    Parašė abruo Rodyti pranešimą
    Lengva šnekėti pasakant tik dalį tiesos... Jei technologijos suteiktų tik galimybes, jau seniai rojuje gyventume, nebūtų pasauly nei vargo, nei skurdo, nei neteisybės, nei karų
    Peršasi mintis, kad technologijos dėl visko kaltos?

    Comment


      Tad ką tu bandai įrodyt? Kad tau nereikia tų technologijų? Kad man jų nereikia? Kad jų nereikia gaminti? Dar kažką?
      Aš neplaku visų technologijų į krūvą ir nesakau, kad visos yra nereikalingos arba visos yra reikalingos. Aš tik sakau, kad sumąstysiu ką išsivirti ir be šaldytuvo patarimų .
      O norint, kad su sveikata susiję mitybos patarimai duotų realų poveikį, pirmiau reikėtų atsikratyti kai kurių populiarių mitų. Jei šaldytuvas/programėlė, kaip ir kai kurie pasenę dietologai, toliau patarinės, kad norint numesti svorio ir būti sveikam reikia vengti riebalų, tai iš tokio šaldytuvo bus tiek pat naudos kaip iš tokių dietologų.
      Pvz., įvairių sveikatos rodiklių prietaisai turi ateitį ir suteiktų konkrečią naudą (o ne vien komfortą). Aišku, gavus rodiklius dar reikia ir žinoti, ką su jais daryti. Tarkim, buitiniai kraujospūdžio aparatai seniai nėra naujiena. Ar visi forumo technologijų gerbėjai jį naudoja? Tačiau vis tiek bus didelė grupė žmonių, kurie nepaisant visų galimybių, savo sveikata susirūpins tik atsidūrę ligoninėje.
      Peršasi mintis, kad technologijos dėl visko kaltos?
      Nereikia jų pervertinti. Jų vaidmuo turi būti kaip sarginio šuns, nes kitaip pats žmogus atsidurs sarginio šuns vietoje .
      Paskutinis taisė senasnamas; 2016.03.07, 15:41.

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Galima ir dar paprasčiau: visi durniai. Kam tada išvis kas nors reikalinga?
        Technologijos žmogaus gyvenimą turėtų palengvinti ar padaryti įdomesniu, bet ne apkrauti pertekline informacija.
        Flickr

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Peršasi mintis, kad technologijos dėl visko kaltos?
          Kur aš taip teigiau? Mano pozicija ta, kad technologijos realiai nesprendžia problemų. Priešingai – jos sukuria priklausomybę, sukuria naujus būdus jas naudoti piktavališkai ir kad visa atsvertume, turime skirti vis daugiau dėmesio technologijų trūkumams šalinti/apeiti. Greitėjant progresui greitėja ir pavojus nespėjant perprasti technologijų nuo jų nukentėti. Todėl realiai laisvo laiko vis mažėja, darbo vis daugėja (fizinį keičia vis intensyvesnis protinis), o rizika nukentėti net ir nuo paprasto daviklio nesuveikimo atsiranda ten, kur jos niekad nebuvo.

          Be abejonės, negalima perdėm generalizuoti ir suplakti visų technologijų. Kai kuriose srityse (pvz. medicinoje) padaryta puikių dalykų. Bet reikia suprasti, kad technologijos be šalutinio poveikio negali būti iš principo . O kuris poveikis svarbesnis, tiesioginis ar šalutinis, nėra vienareikšmiškas klausimas. Liūdnai atrodo bandymai šaipytis iš žmonių, kuriems šalutinis poveikis nėra tai, prieš ką jie linkę užmerkti akis.
          Lietuva visiems.

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Technologijos žmogaus gyvenimą turėtų palengvinti ar padaryti įdomesniu, bet ne apkrauti pertekline informacija.
            Butent ismaniosios technologijos ir nuima ta informacija, kad ir visokie interneto svetainiu kurimo irankiai, anksciau reikejo bile kiek ismanyt, dabar namu seimininkes puikiai susitvarko

            Comment


              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Aš neplaku visų technologijų į krūvą ir nesakau, kad visos yra nereikalingos arba visos yra reikalingos. Aš tik sakau, kad sumąstysiu ką išsivirti ir be šaldytuvo patarimų .
              O norint, kad su sveikata susiję mitybos patarimai duotų realų poveikį, pirmiau reikėtų atsikratyti kai kurių populiarių mitų. Jei šaldytuvas/programėlė, kaip ir kai kurie pasenę dietologai, toliau patarinės, kad norint numesti svorio ir būti sveikam reikia vengti riebalų, tai iš tokio šaldytuvo bus tiek pat naudos kaip iš tokių dietologų.
              Pvz., įvairių sveikatos rodiklių prietaisai turi ateitį ir suteiktų konkrečią naudą (o ne vien komfortą). Aišku, gavus rodiklius dar reikia ir žinoti, ką su jais daryti. Tarkim, buitiniai kraujospūdžio aparatai seniai nėra naujiena. Ar visi forumo technologijų gerbėjai jį naudoja? Tačiau vis tiek bus didelė grupė žmonių, kurie nepaisant visų galimybių, savo sveikata susirūpins tik atsidūrę ligoninėje.
              Paneigei mano mintį, o po to pats iškėlei tokią pačią. Būtent davikliai, pastovus organizmo stebėjimas ir galimybė tuos rodmenis sujungti su kitais duomenimis - tai yra vienas pagrindinių technologijų privalumų. Teoriškai tu galėtum perskaityti visą informaciją, ką parašė daktaras. Teoriškai galėtum susivesti į dienoraštį visus sveikatos parametrus (tyrimų rezultatus, matavimus, gydymo istoriją, rekomendacijas, spaudimą, riebalų masę), o po to tuos parametrus lyginti, derinti su maistu, kalorijomis, fiziniu aktyvumu ir t.t. Bet kiek tu laiko užtruksi tą padaryti? Technologijos galėtų tą daryti fone, automatiškai gaudamos duomenis iš sveikatos apsaugos sistemos, maisto kurį vartoji (ir kurį galima nusipirkti), vaistus kuriuos naudoji, fizinį aktyvumą, svorio kitimo istoriją ir pagal tai teikti tau rekomendacijas kaip maitintis, kaip kitaip pagerinti sveikatą ir gyvenimo kokybę.

              Pavyzdžiui, aš telefone naudoju appsą Moves. Labai paprastas ir elementarus: skaičiuoja nueitus žingsnius. Teoriškai pats galėčiau tą daryt: yra pirkti krūva žingsniamačių, galėčiau tiesiog pagal laiką skaičiuoti, galėčiau pats ir apytiksles kalorijas suskaičiuot. Bet. Visų pirma appsas viską padaro už mane kur kas tiksliau ir greičiau. Antra, jis mane motyvuoja kur kas geriau, nes veikia tarsi asmeninis treneris: jeigu nenuėjai kiek reikėjo - pranešimą gauni, čia pat gali palyginti savaitės duomenis ir t.t. Nematau nei vieno trūkumo. O tu juos įžvelgi? Tikrus trūkumus, o ne atsikalbinėjimus "o man tai nereikia"?

              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Nereikia jų pervertinti. Jų vaidmuo turi būti kaip sarginio šuns, nes kitaip pats žmogus atsidurs sarginio šuns vietoje .
              Na, tai kol kas visi čia tik ir reiškė šitą mintį: technologijos kaip PAGALBINĖ priemonė. Niekas nesakė, kad technologijos turi diktuoti gyvenimą. Fantaziją įjungei?

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Technologijos žmogaus gyvenimą turėtų palengvinti ar padaryti įdomesniu, bet ne apkrauti pertekline informacija.
                Kaip tu matai gyvenimo palengvinimą:
                1. sekti sveikatos tyrimų duomenis;
                2. sekti suvalgomo maisto kaloringumą;
                3. sekti aktyvumo duomenis;
                4. sekti daktaro rekomendacijas;
                5. sekti sveikatos duomenis namuose (svoris, kraujospūdis ir t.t.);
                6. visus duomenis susieti vienus su kitais ir pagal tai keisti savo gyvenseną.

                Kaip aš matau gyvenimo palengvinimą per technologijas:
                1. mano išmanusis telefonas gauna informaciją iš visų: gydymo įstaigos, daviklių namuose, šaldytuvo, išmanios apyrankės ir t.t.
                2. man pateikia personalizuotas rekomendacijas ką valgyti vakarienei ar pvz. 10 min. ilgiau pasportuoti šiandien.

                Tai kuris gi kelias yra geresnis, tikslesnis, greitesnis ir net patikimesnis?

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Paneigei mano mintį, o po to pats iškėlei tokią pačią. Būtent davikliai, pastovus organizmo stebėjimas ir galimybė tuos rodmenis sujungti su kitais duomenimis - tai yra vienas pagrindinių technologijų privalumų. Teoriškai tu galėtum perskaityti visą informaciją, ką parašė daktaras. Teoriškai galėtum susivesti į dienoraštį visus sveikatos parametrus (tyrimų rezultatus, matavimus, gydymo istoriją, rekomendacijas, spaudimą, riebalų masę), o po to tuos parametrus lyginti, derinti su maistu, kalorijomis, fiziniu aktyvumu ir t.t. Bet kiek tu laiko užtruksi tą padaryti? Technologijos galėtų tą daryti fone, automatiškai gaudamos duomenis iš sveikatos apsaugos sistemos, maisto kurį vartoji (ir kurį galima nusipirkti), vaistus kuriuos naudoji, fizinį aktyvumą, svorio kitimo istoriją ir pagal tai teikti tau rekomendacijas kaip maitintis, kaip kitaip pagerinti sveikatą ir gyvenimo kokybę.

                  Pavyzdžiui, aš telefone naudoju appsą Moves. Labai paprastas ir elementarus: skaičiuoja nueitus žingsnius. Teoriškai pats galėčiau tą daryt: yra pirkti krūva žingsniamačių, galėčiau tiesiog pagal laiką skaičiuoti, galėčiau pats ir apytiksles kalorijas suskaičiuot. Bet. Visų pirma appsas viską padaro už mane kur kas tiksliau ir greičiau. Antra, jis mane motyvuoja kur kas geriau, nes veikia tarsi asmeninis treneris: jeigu nenuėjai kiek reikėjo - pranešimą gauni, čia pat gali palyginti savaitės duomenis ir t.t. Nematau nei vieno trūkumo. O tu juos įžvelgi? Tikrus trūkumus, o ne atsikalbinėjimus "o man tai nereikia"?
                  Aiškinti, ką gali technologijos, man nereikia, pats dirbu technologijų srityje, puikiai žinau kiek pliusų galima išvardinti, riboja tik fantazija. O dėl trūkumų: ar tu rimtai? Nematai nei vieno būdo panaudoti visus šiuos dalykus piktam? Arba tapti nuo jų priklausomam, jų kontroliuojamam? Prarasti laiką, įgūdžius? Trūkumų galima išvardinti tiek pat, net dar daugiau, riboja vėl gi - tik fantazija. Sakyti, kad trūkumų nėra, tolygu šnekėti apie „taikų atomą“ ir kad jokių bombų iš jo nepadarysi, tik daug elektros, arba kad peilis tai tik duonai raikyti gali būti panaudotas. Man čia kvepia naiviu optimizmu, kas gal nėra blogai, bet kritiškai pažvelgti irgi reikia.
                  Lietuva visiems.

                  Comment


                    Parašė abruo Rodyti pranešimą
                    Aiškinti, ką gali technologijos, man nereikia, pats dirbu technologijų srityje, puikiai žinau kiek pliusų galima išvardinti, riboja tik fantazija. O dėl trūkumų: ar tu rimtai? Nematai nei vieno būdo panaudoti visus šiuos dalykus piktam? Arba tapti nuo jų priklausomam, jų kontroliuojamam? Prarasti laiką, įgūdžius? Trūkumų galima išvardinti tiek pat, net dar daugiau, riboja vėl gi - tik fantazija. Sakyti, kad trūkumų nėra, tolygu šnekėti apie „taikų atomą“ ir kad jokių bombų iš jo nepadarysi, tik daug elektros, arba kad peilis tai tik duonai raikyti gali būti panaudotas. Man čia kvepia naiviu optimizmu, kas gal nėra blogai, bet kritiškai pažvelgti irgi reikia.
                    Tai jeigu bijai, kad tavo šaldytuvas pradės tau vadovauti, o tu tapsi jo vargšu įkaitu - nu nepirk išvis šaldytuvo.

                    IMHO mes klimpstame į kažkokį katastrofinį fantastinį pasaulį, kur technologijos kažkokiu stebuklingu būdu valdo žmones, jie yra vergai ir dar kažkas Valdžios konspiracija bus užprogramuoti šaldytuvus taip, kad jie duotų tik blogas rekomendacijas ir ša! specialiai nuodytų žmones!

                    Comment


                      Parašė abruo Rodyti pranešimą
                      Aiškinti, ką gali technologijos, man nereikia, pats dirbu technologijų srityje, puikiai žinau kiek pliusų galima išvardinti, riboja tik fantazija. O dėl trūkumų: ar tu rimtai? Nematai nei vieno būdo panaudoti visus šiuos dalykus piktam?
                      Tai čia jau visiškai kita diskusija - kaip padaryti, kad trūkumų būtų kuo mažiau. O technologijos vis tiek bus ir vystysis.

                      Comment


                        Jei jau kalbam apie primityvius pavyzdžius, tai... neteko niekad pasigauti kompiuterinio viruso? Prarasti svarbių, privačių duomenų? Pamatyti ištuštintą banko sąskaitą? Na, yra daug žmonių, kurie to ar kito niekada nepatyrė, tik abejoju, ar tai yra jų galioje, veikiau - atsitiktinumo. Tie, kuriems barzdaskutės baterijos išsikrovė 5 min. prieš svarbų susitikimą, paskui nusiperka vienkartinių peiliukų. Va čia tai tobulesnė technologija.

                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Tai čia jau visiškai kita diskusija - kaip padaryti, kad trūkumų būtų kuo mažiau. O technologijos vis tiek bus ir vystysis.
                        Kol visuomenė technologinį vystymąsi laikys vertybe, tol ir vystysis. O dėl trūkumų, tai jie dažnai sprendžiami paprasčiausiu būdu - tobulinant technologiją ar kuriant naujas, o tai sukuria poreikį taisyti jau tos naujos technologijos trūkumus ir taip ad infinitum. Bet klausimas, kaip padaryti, kad jų būtų mažiau, manau, susijęs su pačia technologijos esme, nes yra turbūt pagrindinis vystymąsi skatinantis dalykas.
                        Paskutinis taisė abruo; 2016.03.07, 16:31.
                        Lietuva visiems.

                        Comment


                          Parašė abruo Rodyti pranešimą
                          Jei jau kalbam apie primityvius pavyzdžius, tai... neteko niekad pasigauti kompiuterinio viruso? Prarasti svarbių, privačių duomenų? Pamatyti ištuštintą banko sąskaitą? Na, yra daug žmonių, kurie to ar kito niekada nepatyrė, tik abejoju, ar tai yra jų galioje, veikiau - atsitiktinumo. Tie, kuriems barzdaskutės baterijos išsikrovė 5 min. prieš svarbų susitikimą, paskui nusiperka vienkartinių peiliukų. Va čia tai tobulesnė technologija.
                          O ar dėl to, kad yra kompiuterinių virusų, tu atsisakei kompiuterio? Panašu, kad ne.

                          EDIT: leiskite man patikslinti savo mintis. Ne trūkumų bendrai nematau, bet nematau trūkumų, kurie būtų pagrindas nesinaudoti kažkokia technologija ar ją uždrausti. Paprasčiau tariant, visus tuos neva minusus lengvai nubraukia akivaizdūs privalumai.
                          Paskutinis taisė Creatium; 2016.03.07, 16:30.

                          Comment


                            Kalbant apie technologijas, tai mano nuomone, jos turi palengvinti gyvenimą, o ne apsunkinti su visokiais klausimais: ką nupirkti, ką išskalbti, kada praverti langą, o kada užverti. kaip aš suprantų gyvenimo palengvėjimą? nėra jokių skalbyklių, nes drabužiai nesipurvina, nėra jokių šaldytuvų, nes visokie pusfabrikačiai ir kitas maistas išsilaiko ir kambario temperatūroje bent savaitę, langą atsidarau, kai man dėl kažkokių priežasčių to reikia, o kambary gera oro kokybė palaikoma vėdinimo sistemomis. kas čia dar? lygintuvas? Jei drabužiai neišsipurvina, tai kogero jų nereikia ir lyginti.

                            Comment


                              Parašė abruo Rodyti pranešimą
                              Tie, kuriems barzdaskutės baterijos išsikrovė 5 min. prieš svarbų susitikimą, paskui nusiperka vienkartinių peiliukų. Va čia tai tobulesnė technologija.

                              .
                              Vėl labai įdomus požiūris pas žmogų, kuris taip mąsto. Aš tiesiog iš karto barzdaskutę nusipirkau, kuri gali ir iš elektros tinklo veikti, nebent aišku gyveni name be rozečių.

                              Taip pat ir kai vykstant automobiliu į svarbų susitikimą prakiūra padanga, tai nepradedu naudoti arklio nuo to laiko.

                              Comment


                                įtariu, čia diskutuojantys nei vienas neturi išmanaus šaldytuvo ar kažko panašaus Nes nesijaučia konkrečių pavyzdžių, viskas stiliuje "kaip galėtų būti"...

                                Comment


                                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                  įtariu, čia diskutuojantys nei vienas neturi išmanaus šaldytuvo ar kažko panašaus Nes nesijaučia konkrečių pavyzdžių, viskas stiliuje "kaip galėtų būti"...
                                  Tai taip ir yra. Nes daugumoje atvejų kas dabar yra baigiasi šaldytuvo prijungimu prie facebook'o. Kitaip tariant, nėra išnaudojamas tas tikrasis išmanumo potencialas. O ir galimybes viską sekti riboja to paties išmanumo trūkumas. Pavyzdžiui, maisto produktus sekantys šaldytuvai yra tik neseniai pristatyti.

                                  Comment


                                    Didžioji dauguma tų išmaniųjų technologijų buityje niekam nereikalinga. Atrodo dar Stivas Džobsas yra pasakęs kad žmonės perka ne tai ko jiems iš tikro reikia, bet tei ką mes jiems įsiūlome.

                                    Comment


                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                      Didžioji dauguma tų išmaniųjų technologijų buityje niekam nereikalinga. Atrodo dar Stivas Džobsas yra pasakęs kad žmonės perka ne tai ko jiems iš tikro reikia, bet tei ką mes jiems įsiūlome.
                                      Nope. Jis yra pasakęs kitaip: žmonės nežino ko nori kol jiems neparodai.

                                      Ir tai nėra susiję su "įsiūlymu", o veikiau tuo, ką mes matome forume: bijojimu technologijos ir neįsivaizdavimu kas gali nutikti. Henry Fordas yra pasakęs, kad jeigu būtų klausęs ko žmonėms reikia, atsakymas būtų buvęs "greitesnio arklio". T.y. apie technologijas sunku apskritai kalbėti į ateitį, nes kol mes įsivaizduosime "greitesnius arklius", kažkas pagamins automobilį.

                                      Beje, S. Jobs'as yra sakęs panašiai ir dėl Focus grupių (kai surenkama reprezentatyvi žmonių grupė ir jai rodomi produktai arba jų klausiama ko jiems reikia). Kad žmonėms visada reikia: greitesnių procesorių, didesnių ekranų, daugiau atminties. Todėl jų rezultatais besivadovaujanti kompanija niekada nesukurs iPhono ar MacBook'o. Nes savo laiku tai buvo revoliucingos technologijos, kokių žmonės neįsivaizdavo. Panašiai, kaip Ballmeris yra šaipęsis iš iPhonu, kad jie turi didelį ekraną ir jokių mygtukų. "Kas pirks tokią nesąmonę"...

                                      Comment


                                        Sunku kažkaip diskutuoti su technologiniu optimistu, nes viskas baigiasi teiginiu „nu vat pabandyk šitą naują dalyką, pamatysi, kaip bus cool! Kaip tu gali kažką spręsti apie tai, jei dar nepabandei!“ Kitaip tariant, suprasi turįs poreikių, apie kuriuos niekada nesusimąstei (o gal - niekada ir neturėjai ), bet kurių tenkinimas tiesiog veža. Tokia nuostata remiasi pozicija, kad skirtingos technologijos neturi kažkokio bendro apibrėžimo, ir kad kalbėjimas apie kokią nors sritį (mokslą, technologijas, religiją) yra neįmanomas dėl to, kad paskiri tų sričių atvejai pernelyg skirtingi.

                                        Paminėjus Steve Jobs, negaliu nepaminėti ir esminės šiuo atveju figūros - Edward Bernays. Labai geras yra video ciklas „The Century of Self“ apie Edward Bernays ideologiją ir jos įtvirtinimą. Puikiai siejasi ir su technologijų tema - atrodo, kad kalbam apie jas būtent iš vartotojiško konteksto.
                                        Lietuva visiems.

                                        Comment


                                          Ne nu matai... tokio teiginio aš neesu padaręs, tai nežinau ką cituoji )

                                          Aš išskirčiau kelis dalykus:
                                          1. Kai tu žinai problemą, kurią būtų galima išspręsti su technologija. Tokiu atveju tu prognozuoji kaip technologija galėtų tau padėt ateityje, bet tą darai remdamasis savo turimomis žiniomis apie technologijų progresą bei pagal savo patirtį.
                                          2. Kai naudojimasis kažkokia technologija yra tapęs tokiu dideliu įpročiu, jog tu net nepastebi galimų problemų, kylančių iš to. Na, pavyzdžiui per maži mygtukai telefone arba per mažas ekranas. Arba automobilio užvedimas užvedimo raktu (tokiu metaliniu strypu, kurį reikėdavo sukti įkišus į skylę po kapotu). Tačiau išėjusi nauja technologija (vieną mygtuką teturintis telefonas su didžiuliu lietimui jautriu ekranu) verčia pasakyti - "pagaliau". "Aha" momentas, kai atsipeikėji ir pamatai, kaip vis dėl to buvo nepatogu tas mažas ekraniukas.
                                          3. Psichologinis "reikia" poreikis. Čia tavo minėtas poreikis, kurio niekada neturėjai - kai pamatai tada ir "reikia". Na, kaip vaikui kokio naujo daikto reikia. Tačiau tai dažniausiai yra technologijos, kurios nesprendžia jokių problemų. Pavyzdžiui: 900 PPI ekranas telefone, kai skirtumo tarp 500 ir 900 nesimato akimi.

                                          Taigi, pirmajame atvejyje mes esame dabar. Prognozuojame apie išmanius daiktus/aplinką pagal tai, kokias esame matę prognozes arba kokius daiktus jau pagamintus esame matę - patirtį. Tačiau pavojus su šituo dalyku yra tas, kad mes kalbame apie "greitesnius arklius", tuo tarpu neįsivaizduodami, kad po 10 metų bus "automobiliai". Na, pavyzdys buvo paminėtas: tai ne išmanūs šaldytuvai, o specialus išaugintas itin sveikas maistas, kuris negenda kambario temperatūroje; ne automatiškai prasiveriantys langai, o energijos laukai vietoje stiklų. Kitaip tariant, tai būtų technologijos, kurios išspręstų daugybę problemų, bet apie kurias mes neįsivaizduojame (arba įsivaizduojame, bet neimame kaip už galimybę įvykti - visai kaip tie "greitesnių arklių" norėtojai).

                                          Čia ir atsiranda skirtumai tarp inovatorių ir direktorių, taip iškyla vienos įmonės, taip dingsta kitos. Ir čia išryškėja skirtumai tarp žmonių charakterio bruožų: vieni yra konservatyvesni, kiti labiau linkę į inovacijas. Ir ne paslaptis, kad konservatyvesni yra linkę gerokai dažniau nuneiginėti jiems nepatinkančius faktus, prognozes arba kritikuoti naujas technologijas dėl įvairiausių priežasčių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X