Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Neturiu.
    Šaldytuvas nežino, ko man užsinorės valgyti šiandien/rytoj.
    Kol aš ryte valgau sumuštinius (o joks aparatos to pats padaryti negali) - užverda vanduo.
    Daviklis sugedo ir prie -15 atidarė langą.
    Aš drabužius vistiek lyginu neskubant.
    Tamsta, drįsčiau teigti, jog esate ganėtinai nuobodi asmenybė.

    Comment


      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
      Neturiu.
      Šaldytuvas nežino, ko man užsinorės valgyti šiandien/rytoj.
      Kol aš ryte valgau sumuštinius (o joks aparatos to pats padaryti negali) - užverda vanduo.
      Daviklis sugedo ir prie -15 atidarė langą.
      Aš drabužius vistiek lyginu neskubant.
      Aleksio yra tiesiog vadovėlinis technologijų progresui besipriešinantis žmogus. Tokių žmonių atsikalbinėjimai iš praeities:
      1. O kam man tas išmanus telefonas? Viską kompiuteryje pasižiūri internete ir turi. Telefonas tegu būna tik skambinimui.
      2. O kam man tas bevielis internetas? Negi sunku laidą įsikišti į kompiuterį?
      3. O kam man tas nešiojamas kompiuteris? Pasistatai namie paprastą ir turi.
      4. O kam man tas internetas? Telefonų knygoj gi yra visa informacija
      5. O kam man tas elektroninis paštas? Taigi paskambint galima. Jei labai rašyti norisi, tai galima ir paprastu paštu ar faksu nusiųsti.

      Ir taip toliau. Vienok, tokie kaip jis - dauguma ir tik jau kai technologiją ateina į saturation lygį tada žmogus tyliai ir įsidiegia Ačiū dievui yra ir early adopterių ir reikia tikėtis, kad jų vis daugės!

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Neturiu.
        Šaldytuvas nežino, ko man užsinorės valgyti šiandien/rytoj.
        Kol aš ryte valgau sumuštinius (o joks aparatos to pats padaryti negali) - užverda vanduo.
        Daviklis sugedo ir prie -15 atidarė langą.
        Aš drabužius vistiek lyginu neskubant.
        Vat tame ir esme kad saldytuvas zino, kaip kad zino google, ka tau rodyti Jis seka tavo valgymo statistika, seka ka dazniau valgai, ka reciau, seka kokiu ingredientus tu turi, seka kokiom dienom ka valgai, kokiais metu laikais, kokiu paros metu ka valgai ir pagal tai jis gali tau pasiulyti tokiu receptu ar produktu patiekalu pasiulymu, kokiu pats nesugalvosi. Pvz as dazniausiai savaitgalio rytais verduos kiausinius, tad siuo atveju koki ketvirtadieni/pektadieni jau saldytuvas mane ispeja, kad nera kiausiniu, ir pasiulo man juos uz mane nupirkti.

        O kiti argumentai juokingai skamba ir labaiu yra trolinimas, nei logiska diskusija.

        Esme ka noriu pasakyti, kad jei tu specialiai tom technologijom priesinsiesi ar jas ignoruosi, ju naudos nepajusi. Bet pasitelkes ju suteikiamas galimybes labai greit pajusi nauda, kaip tau nemalonius ar laika gaisiniancius veiksmus jos atliks uz tave, o tu savo veikla, smegenis ir pan. galesi nukrepti tik i tas veiklas, kurios tau malonios ir prasmingos.

        Comment


          Kol saldytuvas uz tave prekinasi, uzsakineja prekes - tu gali leisti laika gamtoje ar kur kitur.
          Tai yra mitas. Čia panašiai kaip sakyti, kad atsiradus spartesniems kompiuteriams sutrumpės darbo laikas ir bus galima daugiau laiko skirti knygoms ar poilsiui. Realiai žmonės prie tų kompiuterių sėdi dar daugiau, nors jų sparta su pirmaisiais kompiuteriais nepalyginama. Sunku nustatyti tikslią ribą, kur technologijos tarnauja žmogui, o kur jau žmogus tampa priedėliu prie technologijos. Tie pieną užsakantys šaldytuvai greičiausiai reikš, kad užuot spoksojęs į šaldytuvą žmogus spoksos į mob. įrenginio ekraną ir konfigūruodamas nuostatas, aiškindamasis funkcijas bei šalindamas triktis galbūt sugaiš dar daugiau laiko. Visokie su energijos taupymu susiję sprendimai pasiteisins, bet komforto sprendimai gali sukelti daugiau rūpesčių nei komforto. Technologijos pažengusios ir galima jas diegti kur tik fantazija išneša, bet daug sunkiau įvertinti, kokią realią naudą jos duoda. Be to, verslo ir vartotojų interesai yra skirtingi.
          Vienok, tokie kaip jis - dauguma ir tik jau kai technologiją ateina į saturation lygį tada žmogus tyliai ir įsidiegia
          Tai ir protingai daro , nes pirmame etape technologijos būna netobulos ir brangios.

          Comment


            Parašė taspac Rodyti pranešimą
            Vat tame ir esme kad saldytuvas zino, kaip kad zino google, ka tau rodyti Jis seka tavo valgymo statistika, seka ka dazniau valgai, ka reciau, seka kokiu ingredientus tu turi, seka kokiom dienom ka valgai, kokiais metu laikais, kokiu paros metu ka valgai ir pagal tai jis gali tau pasiulyti tokiu receptu ar produktu patiekalu pasiulymu, kokiu pats nesugalvosi. Pvz as dazniausiai savaitgalio rytais verduos kiausinius, tad siuo atveju koki ketvirtadieni/pektadieni jau saldytuvas mane ispeja, kad nera kiausiniu, ir pasiulo man juos uz mane nupirkti.

            O kiti argumentai juokingai skamba ir labaiu yra trolinimas, nei logiska diskusija.

            Esme ka noriu pasakyti, kad jei tu specialiai tom technologijom priesinsiesi ar jas ignoruosi, ju naudos nepajusi. Bet pasitelkes ju suteikiamas galimybes labai greit pajusi nauda, kaip tau nemalonius ar laika gaisiniancius veiksmus jos atliks uz tave, o tu savo veikla, smegenis ir pan. galesi nukrepti tik i tas veiklas, kurios tau malonios ir prasmingos.
            Žmonės yra iš principo irocionalūs, aš pvz. nežinau, ką šiandien vakare pirksiu Maximoje, kaip tą gali žinoti šaldytuvas? Beje, apsipirkimas irgi yra pramoga, o ne mechninis veiksmas, man pvz. net automobilį kartais plauti pačiam yra įdomu. Su filmais irgi panašiai, jeigu visada žiūriu tik tuos, kurie turi geresnį nei 7 IMDB reitingą, nereiškia, kad nenoriu daryti išimčių. Viena yra palengvinti būtinus darbus, pvz. lyginimas, siurbimas ir pan., o visai kas kita bandyti viską optimizuoti iki absoliučios "tvarkos" ar kiekvieno sutaupyto vato.
            Paskutinis taisė Lettered; 2016.03.07, 12:04.
            Flickr

            Comment


              O gal reikia sukurti atskirą temą ir sukelti paskutines min 50 žinutes? Visiškas offtopicas
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                Tai ir protingai daro , nes pirmame etape technologijos būna netobulos ir brangios.
                Versle tokie laukimai sudaro visą skirtumą tarp skirtingų ir atsilikusių įmonių. Tie, kurie pirmi įsidiegia tai kas reikalinga - išlošia visą laikotarpį kada maržos didžiausios ir dominuojamą poziciją rinkoje ilgajam laikotarpiui.

                O žmonės, kurie bijo technologijų pirmajame laikotarpyje irgi atsilieka bei mažiau naudoja jas tolimesniuose etapuose - taigi iš jų gauna mažiau ir naudos. Bet čia jau labiau žmogaus charakterio savybės. Man kaip žmogui bus visada įdomiau mėgintis naujas technologijas ir į jas gilintis, negu neskubant lyginti drabužius...

                Comment


                  Jis seka tavo valgymo statistika, seka ka dazniau valgai, ka reciau, seka kokiu ingredientus tu turi, seka kokiom dienom ka valgai, kokiais metu laikais, kokiu paros metu ka valgai ir pagal tai jis gali tau pasiulyti tokiu receptu ar produktu patiekalu pasiulymu, kokiu pats nesugalvosi.
                  Ar manai, kad tapsi protingesnis, jei šaldytuvas ims mąstyti už tave? Šiaip jau vieno asmens/šeimos suvartojamų produktų stebėjimas yra toks elementarus dalykas, kad nėra jokio reikalo investuoti į jo technologizavimą. O jei žmogus nesusiorientuoja ką ir kada valgyti, kokių produktų turi, tai gal jis per daug valgo? Kavinėje ar restorane tokio pobūdžio sprendimai ko gero duotų konkretesnės naudos.

                  Tie, kurie pirmi įsidiegia tai kas reikalinga - išlošia visą laikotarpį kada maržos didžiausios ir dominuojamą poziciją rinkoje ilgajam laikotarpiui.
                  Kartu prisiima ir riziką, kad tai gali nepasiteisinti.
                  O šiaip visas technologines naujoves mėgstantys asmenys, teigiantys, kad jos sutaupo kažkokio laiko, apgaudinėja patys save. Nes tiek laisvalaikiu, tiek per atostogas, tiek darbe jie būna sukišę nosis į tas technologijas. Jei žmogui patinka, kodėl gi ne. Tačiau tai nereiškia, kad visi turėtų tai daryti. Kažkas rašė, kad prie ežero žiūri serialus , o kiti būdami prie ežero nori matyti tik ežerą.
                  Paskutinis taisė senasnamas; 2016.03.07, 12:10.

                  Comment


                    Na, čia tik taip atrodo, kad langas tau siųs pranešimus kas valandą ir klausinės ar jau atidaryt ar ne. Tai toks dalykas mažai kuo pagelbėtų. Kuo realiai yra naudingas viso ko pajungimas į sistemą - tai autonominis namo veikimas. Išmanius termostatus jau turime - tai irgi yra daiktų internetas. Išmanius gaisro jutiklius turime - irgi daiktų internetas. Apple ir kitos kompanijos kuria protokolus, pvz. HomeKit, kurie leidžia visus šiuos prietaisus sujungti į bendrą sistemą. Ką tai reiškia? Pavyzdžiui termostatas žino (arba gali pamatyti) kada tu atsikeli ryte, taigi gali pranešti tam pačiam kavos aparatui, kad pradėtų gaminti kavą, gali įjungti televizorių, atverti langus, užuolaidas, padidinti temperatūrą kambariuose.

                    Gaisro daviklis, pastebėjęs ugnį, gali automatiškai iškviesti spec. pagalbas, atrakinti duris ir uždaryti langus, išjungti elektrinius prietaisus namie, pranešti apie tai savininkui (jeigu jo nėra namuose). Saugi kaimynystė? Pajunk savo kaimynus, kad ir jiems būtų pranešta apie galimą gaisrą.

                    Durų užraktas gali užfiksuoti mėginimą neteisėtai atrakinti duris, apie tai pranešti savininkui, policijai, tam pačiam termostatui, kuris uždarytų langus, gaisro davikliui, kuris įjungtų įspėjamąjį signalą.

                    Išmani viryklė gali tau televizoriaus ekrane parodyti trumpą pranešimą, kad orkaitėje baigė kepti patiekalas. Išmanus garų surinktuvas gali užfiksuoti per didelį garų kiekį ir perspėti gaisro daviklį, kad šis neįsijungtų/sumažintų daviklių jautrumą.

                    Turi išmanią apyrankę? Atsitikus sveikatos sutrikimui ji gali pranešti durims, kad jos atsirakintų ir iškviestų greitąją pagalbą arba praneštų tam pačiam kaimynui.

                    Kažką kepei, bet nutiko kažkas ir turėjai labai greitai išeiti? Durų spyna gali tai užfiksuoti ir išjungti viryklę bei perspėti tave, kad tu to nepadarei.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Žmonės yra iš principo irocionalūs, aš pvz. nežinau, ką šiandien vakare pirksiu Maximoje, kaip tą gali žinoti šaldytuvas? Beje, apsipirkimas irgi yra pramoga, o ne mechninis veiksmas, man pvz. net automobilį kartais plauti pačiam yra įdomu. Su filmais irgi panašiai, jeigu visada žiūriu tik tuos, kurie turi geresnį nei 7 IMDB reitingą, nereiškia, kad nenoriu daryti išimčių. Viena yra palengvinti būtinus darbus, pvz. lyginimas, siurbimas ir pan., o visai kas kita bandyti viską optimizuoti iki absoliučios "tvarkos" ar kiekvieno sutaupyto vato.
                      Va tu nezinai, o saldytuvas tau gali pasiulyti: pastebes, kad namie yra kausiniu ir pieno, bet nera miltu, sakys - "va ziurek, pries 3 savaites valgei blynus, tau patiko, dabar kaip tik turim kiausiniu ir pieno, tai as tau uzsakau uogienes ir miltu ir kepkis blynus." Tu gali su tuo nesutikti, bet jau turesi kazkokia ideja, pasirinkima, pasiulyma, ar net kelis.
                      Esme kad technologijos nieko nevercia taves daryti, jos tik stebi tave. Pagal stebesena kaupia duomenis ir pagal tuos duomenis veikia atitinkamai. Jos nieko jega taves nevercia, tik asistuoja tau. Taupo tavo laika ir smegenu veikla, kuria gali skirti kitiem dalykam.
                      Aiskiu siuo atveju, jei zmogus yra prisiekes kulinaras, sis saldytuvo sprendimas jam tikrai neatnes naudos. Bet kalbam apie pacia technologiju panaudojimo ideja, o ne kiekviena konkretu atveji atskirai.

                      Parašė senasnamas
                      Ar manai, kad tapsi protingesnis, jei šaldytuvas ims mąstyti už tave? Šiaip jau vieno asmens/šeimos suvartojamų produktų stebėjimas yra toks elementarus dalykas, kad nėra jokio reikalo investuoti į jo technologizavimą. O jei žmogus nesusiorientuoja ką ir kada valgyti, kokių produktų turi, tai gal jis per daug valgo? Kavinėje ar restorane tokio pobūdžio sprendimai ko gero duotų konkretesnės naudos.
                      Cia ne protingumo/kvailumo klausimas. Cia klausimas kaip optimizuoti, palengvinti savo gyvenima. Net patys elementariausi dalykai reikalauja pastangu, laiko, kurios gali buti skirtos kazkam kitam. Ir jei kazkam tie elementarus dalykai yra tik dar viena nepatinkanti veikla, technologijos leidzia jos isvengti.

                      P.S. O apsipirkimas man yra kancia, taip pat kaip ir masinos plovimas. Laukiu nesulaukiu kai Kaune vel atsiras maisto prekiu i namus pristatymo paslauga. Todel ir sakau, kad technologijos kiekvienam asmeniskai gali pakeisti, sumazinti veiklu, kurios tam individui yra nepriimtinos. Padel isvengti "zmogisku klaidu" ir pan. Juk jei kazkam yra malonumas rasyti laiska ant popieriau, niekas jo nevercia naudotis el.pastu.

                      Comment


                        Parašė taspac Rodyti pranešimą
                        P.S. O apsipirkimas man yra kancia, taip pat kaip ir masinos plovimas. Laukiu nesulaukiu kai Kaune vel atsiras maisto prekiu i namus pristatymo paslauga. Todel ir sakau, kad technologijos kiekvienam asmeniskai gali pakeisti, sumazinti veiklu, kurios tam individui yra nepriimtinos. Padel isvengti "zmogisku klaidu" ir pan. Juk jei kazkam yra malonumas rasyti laiska ant popieriau, niekas jo nevercia naudotis el.pastu.
                        Vaisių ir daržovių gal geriau pirkti gyvai. Bet sutinku, kad daugelį buties reikmenų galima pirkti internetu, o dar jei tie pirkimai būtų atliekami, kada yra akcijos, tai būtų super Nereikia nei sekti akcijų, nei tampyti didelius kiekius produktų, jei nemėgsti kas dieną eiti į parduotuvę ir stovėti eilėje. Neteko bandyti maximos barboros, gal ten yra kokių galimybių konfiguruoti nuolatinius pirkimus?

                        Comment


                          Pateikdamas paprastus pavyzdžius su blynais tik diskredituoji technologiją , nes tikrai dauguma nesuvoks, kam reikia technologizuoti tokius elementarius dalykus.
                          Taupo tavo laika ir smegenu veikla
                          O gal atpratina smegenis nuo veiklos? . Patiekalo iš keleto produktų sumąstymas nėra kažkokia varginanti daug laiko atimanti protinė veikla. Va, paties patiekalo gaminimas, tai jau yra laiko gaišimas ir, nepaisant visų technologijų, tai reikės daryti pačiam , nors visokie virtuvės kombainai kai ką taip pat supaprastina.
                          Jei žmogus maisto ruošimo funkcijas patikės virtuvės prietaisams, tai šiems sugedus mirs iš bado, nes be patarimų ir komandų nemokės net kiaušinio išvirti . Čia, aišku, pagražinta, tačiau yra tendencija, kai per daug technologijomis pasikliaujantys žmonės tampa nuo jį priklausomi ir praranda elementarius įgūdžius.
                          Esme kad technologijos nieko nevercia taves daryti, jos tik stebi tave.
                          Aha, stebi ir tie, kas tas technologijas valdo . Apie privatumo problemas, kurių sukelia tokios technologijos, prirašyta yra daug.
                          Paskutinis taisė senasnamas; 2016.03.07, 13:44.

                          Comment


                            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                            O gal atpratina smegenis nuo veiklos? . Patiekalo iš keleto produktų sumąstymas nėra kažkokia varginanti daug laiko atimanti protinė veikla. Va, paties patiekalo gaminimas, tai jau yra laiko gaišimas ir, nepaisant visų technologijų, tai reikės daryti pačiam , nors visokie virtuvės kombainai kai ką taip pat supaprastina.
                            Realybėje yra kiek kitaip, pabuvojus turtingose šalyse. Ten tiesiog perka pusfrabrikačius. Jų gana didelė įvairovė bei kokybiškesni nei pas mus, skanesni. Greičiausiai bus ir šviežesni dėl didesnio apyvartumo(neužsistovi ilgai).

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Aha, stebi ir tie, kas tas technologijas valdo . Apie privatumo problemas, kurių sukelia tokios technologijos, prirašyta yra daug.
                              Manau, kad atsiskaitant kreditine kortele, gauna tą pačią informaciją. Nesunku susieti mokėtoją su jo pirktomis prekėmis.

                              Comment


                                Realybėje yra kiek kitaip, pabuvojus turtingose šalyse. Ten tiesiog perka pusfrabrikačius.
                                Taip, kam tos technologijos, jei tešlą blynams vis tiek reikia maišyti pačiam .
                                Amerikiečiai ir anglai labiau yra linkę valgyti mikrobangų krosnelėje pašildytus pusfabrikačius. Tuo tarpu ispanai, italai, prancūzai turi gilesnes maisto gamybos tradicijas, labiau vertina šviežius produktus. Manau, kad dėl to ir sveikesni yra.

                                Comment


                                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                  Taip, kam tos technologijos, jei tešlą blynams vis tiek reikia maišyti pačiam .
                                  Amerikiečiai ir anglai labiau yra linkę valgyti mikrobangų krosnelėje pašildytus pusfabrikačius. Tuo tarpu ispanai, italai, prancūzai turi gilesnes maisto gamybos tradicijas, labiau vertina šviežius produktus. Manau, kad dėl to ir sveikesni yra.
                                  Tad ką tu bandai įrodyt? Kad tau nereikia tų technologijų? Kad man jų nereikia? Kad jų nereikia gaminti? Dar kažką?

                                  Aš, pavyzdžiui, matau pliusus, jeigu mano svarstyklės užfiksuos staigų kūno riebalinės masės padidėjimą, o šaldytuvas ta proga parekomenduos vakarinei suvalgyti salotų vietoje kepsnio. Čia pat prišoks ir tu, sakydamas, ad viską galėčiau ir pats pasidaryt: nusipirkti prietaisą riebalinei masei matuoti, užsirašyti kas dieną rodmenis, susivesti į Excelio lentelę ir išsivesti reikalingus parametrus. Tada perskaityti visų turimų produktų sudėtis, susirasti internete geriausią receptą pagal mažiausias kalorijas, prieš tai dar peržiūrėjęs daktaro rekomenduojamų vitaminų sąrašą ir pasidaryti pačią geriausią vakarienę. Bet jeigu tamstai pastarasis variantas yra patogesnis, tai pirmyn. Niekas nevers naudotis visomis funkcijomis, kurias siūlys jūsų pritaisai. Galėsit nusihackint, nusirootint ir džiaugtis privatumu

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Tad ką tu bandai įrodyt? Kad tau nereikia tų technologijų? Kad man jų nereikia? Kad jų nereikia gaminti? Dar kažką?

                                    Aš, pavyzdžiui, matau pliusus, jeigu mano svarstyklės užfiksuos staigų kūno riebalinės masės padidėjimą, o šaldytuvas ta proga parekomenduos vakarinei suvalgyti salotų vietoje kepsnio. Čia pat prišoks ir tu, sakydamas, ad viską galėčiau ir pats pasidaryt: nusipirkti prietaisą riebalinei masei matuoti, užsirašyti kas dieną rodmenis, susivesti į Excelio lentelę ir išsivesti reikalingus parametrus. Tada perskaityti visų turimų produktų sudėtis, susirasti internete geriausią receptą pagal mažiausias kalorijas, prieš tai dar peržiūrėjęs daktaro rekomenduojamų vitaminų sąrašą ir pasidaryti pačią geriausią vakarienę. Bet jeigu tamstai pastarasis variantas yra patogesnis, tai pirmyn. Niekas nevers naudotis visomis funkcijomis, kurias siūlys jūsų pritaisai. Galėsit nusihackint, nusirootint ir džiaugtis privatumu
                                    Kam taip sudėtingai? Realiai kiekvienas žmogus gana akivaizdžiai mato ir supranta, ar yra pas jį pilvas, ar ne. Ir beveik visi suprasdami, kad negalima ėsti, toliau ėda, nepadės čia jokios išmanios svarstyklės ar šaldytuvai.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                      Vat tame ir esme kad saldytuvas zino, kaip kad zino google, ka tau rodyti Jis seka tavo valgymo statistika, seka ka dazniau valgai, ka reciau, seka kokiu ingredientus tu turi, seka kokiom dienom ka valgai, kokiais metu laikais, kokiu paros metu ka valgai ir pagal tai jis gali tau pasiulyti tokiu receptu ar produktu patiekalu pasiulymu, kokiu pats nesugalvosi. Pvz as dazniausiai savaitgalio rytais verduos kiausinius, tad siuo atveju koki ketvirtadieni/pektadieni jau saldytuvas mane ispeja, kad nera kiausiniu, ir pasiulo man juos uz mane nupirkti.
                                      Įdomi diskusija. Aš tik pridėsiu, kad Google žino, ką veikei, o ne ką veiksi. Jis žino, tiksliau spėlioja pagal algoritmą - ką veiksi, jeigu atranda paternus iš to "ką veikei" duomenų. Taigi, taip ir su valgymu ir šaldytuvu, jis seka paternus ir spėlioja ko reikia žmogaus rutiniškai dietai... tai toks įrankis tampa naudingas rutinos žmogui, bet ne nerutinos. Čia kaip su Google atvejis, kai prisigyrė, kad iš savo "big data" 50mln. "search query" apie gripą ir slogą gana dideliu tikslumu identifikavo lokalius paukščių gripo židinius JAV, bet jau kitais metais tas pats algoritmas pervertino paukščių gripo mastą ir nurodė netikslius židinius, nes tiesiog dauguma sirgo sloga, o vietinės ligoninės prisisandėliavo vakcinų ir vaistų nuo gripo. Manau tam tikri tinklo įrenginiai bus naudingi, tik selekciškai atsisijos kurie bus naudojami masiškai, jeigu kalba eina apie masišką naudojimą namų ūkiuose. Čia jau žmogaus antropologinis lygmuo, o ne technologinis lygmuo diktuos, nes tikėtina tokių technologijų taikymas versle ar kasdieniniame darbe tikrai gali būti didelis, bet į savo kasdieninę buitį žmonės rečiau įsileis jas. Nes kaip Letterd pastebėjo, žmogus nėra iki-galo racionalus ir jis ne visuomet mėgsta būti stebimas-kontroliuojamas privačioj erdvėj.
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                        Technologija tau suteikia galimybes, o kaip tas galimybes tu pats isnaudosi - cia jau tavo reikalas.
                                        Lengva šnekėti pasakant tik dalį tiesos... Jei technologijos suteiktų tik galimybes, jau seniai rojuje gyventume, nebūtų pasauly nei vargo, nei skurdo, nei neteisybės, nei karų
                                        Lietuva visiems.

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Kam taip sudėtingai? Realiai kiekvienas žmogus gana akivaizdžiai mato ir supranta, ar yra pas jį pilvas, ar ne. Ir beveik visi suprasdami, kad negalima ėsti, toliau ėda, nepadės čia jokios išmanios svarstyklės ar šaldytuvai.
                                          Nokia kazkada svarste, kam cia ismanumo ir pribambasu, telefonas skambinimui, kur ta nokia dabar? Dar anksciau rusai svarste kam cia kompui grafinis interfeisas, nuo uzduoties atitrauks visokie paveiksliukai...etc
                                          Tema manau issemem

                                          Comment

                                          Working...
                                          X