Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • taspac
    replied
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

    Ar SwiftKey yra kažkuo geresnė už Google klaviatūrą? Ir joje galima swipinant rašyti lietuviškai arba spaudyti siūlomus žodžius. Beje, Android telefonuose kokie 5 metai galima visai padoriai tiesiog diktuoti lietuvišką tekstą balsu, kuris būna transkribuojamas – tiesa, nežinau, ar iOS tokį dalyką turi.
    Geras, nežinojau, kad Google lietuvišką tekstą iš balso atpažįsta. Reikės pabandyti. Ačiū už tip'są.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Parašė taspac Rodyti pranešimą

    P.S. realiai jei darbas neduotų laptop'o, man jo namie neprireiktų (tik namų reikalams, darbui be abejo reikia), pilnai pakaktų telefono. Net tekstas greičiau rašosi per telefoną su SwiftKey auto correct'u ir žodžių pasiūlymais.
    Ar SwiftKey yra kažkuo geresnė už Google klaviatūrą? Ir joje galima swipinant rašyti lietuviškai arba spaudyti siūlomus žodžius. Beje, Android telefonuose kokie 5 metai galima visai padoriai tiesiog diktuoti lietuvišką tekstą balsu, kuris būna transkribuojamas – tiesa, nežinau, ar iOS tokį dalyką turi.

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Dėkui už SwiftKey paminėjimą. Nežinojau tokio įrankio, dabar įsirašiau ir tikrai kur kas patogiau.

    Komentuoti:


  • taspac
    replied
    Manau, pas daugumą dar yra mąstymas, kad mobilus telefonas yra... telefonas. Iš tikro tai yra kompiuteris tavo rankoje, skambinimo funkcija jau senai nuėjusi į tolimą planą. Aš telefone naudoju viską ir net noriu, kad kuo daugiau gyvenimo funkcijų persikeltų ten, man jis veikia kaip bendravimo priemonė, muzikos klausymo priemonė, navigacija, fizinio aktyvumo/miego sekimo priemonė, piniginė, nuolaidų kortelė, bilietas į renginį/lėktuvą/autobusą, žaidimų konsolė, fotoaparatas, foto/video peržiūros priemonė, žadintuvas, fotoaparatas/video kamera, audio knygų klausymas, laikraštis, el. paštas, bankas, mokesčiu mokėjimas, taksi, parkavimas, prekių/paslaugų pirkimas, orų prognozė, signalizacijos valdymas ir t.t. ir pan..... ir net Corona kontaktų sekimas. Ir dar dar daugiau visko.

    Paprastas pavyzdys - nuolaidų kortelės, kai Maxima ir Rimi įsivedė apps'us, kurie veikia kaip nuolaidų kortelės, pradėjau juos naudoti. Iki tol piniginėje nešiotis jokių kortelių noro nebuvo ir nėra. Iki to neturi tai jų parduotuvių ir vengiu.

    Kiti geri pvz, važiuoju Kaune autobusu ir man Google automatiškai praneša, už 2 km tavo maršrute tikėtis kamštis ir vėlavimas. Sėdžiu Frankfurto oro uoste, į telefoną ateina pranešimas, kad mano įlaipinimo vartai pasikeitė, net anksčiau nei pasirodė oro uosto monitoriuose.

    Taip, Google, FB ir kiti servisai viską apie mane žino, bet man dėl to nei šilta, nei šalta, nes dėl to galiu gauti pilnavertiškas jų paslaugas (tikslinė reklama included).

    Aš esu žmogus, kuris vengia grynųjų pinigų, nenešioja jokių kuprinių ar vyriškų rankinukų, tad man norisi prie savęs turėti tik kelis daiktus - banko kortelė (tikiuosi greitai telefono pilnai pakaks ir jos irgi nereikės šalia turėti), ID/vairuotojo pažymėjimas, telefonas, raktai. Viskas. Jei gyvenimas susidėliotu taip kad liktų tik telefonas, būtų tobula.

    P.S. realiai jei darbas neduotų laptop'o, man jo namie neprireiktų (tik namų reikalams, darbui be abejo reikia), pilnai pakaktų telefono. Net tekstas greičiau rašosi per telefoną su SwiftKey auto correct'u ir žodžių pasiūlymais.
    Paskutinis taisė taspac; 2020.11.20, 10:59.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Na taip, aš esu atsilikęs ir už degalus ir kitką vis dar moku kortele, o nededu visų kiaušinių į vieną krepšį-telefoną, kaip kai kurie naujosios kartos atstovai. Unipark ar kt parkavimo paslaugos reikia mobilių duomenų patvirtinti tapatybei bet GPS'o neprašė.

    Tai taip išeina kad kasdieni važiuoji kitu maršrutu bandydamas sutaupyti minutę kamščiuose?
    O kuo blogai viską turėti telefone? Patogiau kiekvieną kartą traukti piniginę ir joje ieškoti nuolaidų kortelės, tada banko kortelės ar šiaip kapeikų?

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Nesitikėjau čia tokio didelio atsako sukelti.

    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Kuo toliau, tuo daugiau apps'ų naudoja lokacijos duomenis. Naujausias pvz. Neste degalinės. Dabar atvažiuoji į degalinę, atsidarai apps'ą, jis iš karto pamato, kurioje degalinėje esi, pasirenki kolonėlės numerį ir eini piltis. Tas pats su pvz. Unipark aikštelėmis ir t.t. Be to aš gana dažnai naudoju navigaciją tiesiog, kad išvengčiau kamščių ir pan., tai jau neatsimenu, kada esu junginėjęs bent vieną iš šių parametrų, visada viskas įjungta ir ramu.
    Na taip, aš esu atsilikęs ir už degalus ir kitką vis dar moku kortele, o nededu visų kiaušinių į vieną krepšį-telefoną, kaip kai kurie naujosios kartos atstovai. Unipark ar kt parkavimo paslaugos reikia mobilių duomenų patvirtinti tapatybei bet GPS'o neprašė.

    Tai taip išeina kad kasdieni važiuoji kitu maršrutu bandydamas sutaupyti minutę kamščiuose?

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Nu laba diena. Žmonės naudoja Google maps, Strava, Google Fit ir daugybę kitų appsų, kurie neveikia be GPS.
    Laba diena, Visos veikia be GPS išskyrus naviguojant.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Eidamas pasivaikščioti visada įsijungiu Endomondo, kai noriu užvažiuoti į Hesburger pavalgyti - programėlė rodo kur artimiausias restoranas, esant kitame mieste ir konors ieškant mapsas iš karto parodo kurioje vietoje esu, kai į FB keliu nuotrauką išmeta vietą iš karto ir t. t. - patogumų šimtai. Kiekvieną kartą įjungti ir išjungti nematau tikslo. Kad reptiloidai žinios kur aš esu, kažkaip nebijau.

    O kas naudojasi pažinčių programėlėmis manau irgi žino kaip gerai, kai matai kiek km iki tam tikros merginos
    O kam snukiaknygei reikia žinoti tavo vietą? Kaip tik reikia jiems kuo mažiau informacijos duoti. Na bet dėkui už pavyzdį, man niekada nekiltų net mintis instaliuoti visokias hesburgerio programėles, galima tiesiog į sveitainę nueiti ar per tą patį google maps surasti.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Tarkim, kad kur nors einant ausinėse muzika iš Spotify grotų, arba kur nors važiuojant prijungus telefoną prie mašinos grotuvo. Tikrai nesiruošiu kaip 2010 metais rašyti muzikos iš kompo per laidą į telefono atmintį Ir kaip man Last.fm programėlė scrobblins ką eidamas ar važiuodamas klausau?

    Taip kad šiais laikais be lokacijos, be interneto telefone, dauguma neišsiverčia, Kinijoje irgi. Na, 2010 metais buvo įmanoma.
    Praleidote kontekstą. Kalbėjau būtent apie mobilų internetą per Wifi namuose nereikalingumą. Nors čia aš irgi senamadiškas, vis dar naudoju realų MP3 grotuvą, o poto su softu pullinu klausymosi statistiką ir scroblinu į last.fm askirai (softas vadinasi Zenses). Nors čia sutinku kad scroblinti real time mobiliake būtų patogiau, ką ir darysiu kai/jei pereisių prie muzikos klausymo mobiliame telefone. Bet tai nebus spotify, ten kokybė prasta.

    Prie mašinos mano telefonas jungiasi žydruoju dančiu, ne interneto pagrindu.

    Parašė Austras Rodyti pranešimą

    Va tokius vaikščiotojus/važinėtojus, kurie užsikimšę ausinėmis ausis (smegenis), reikėtų privalomai registruoti organų donorais.
    Donorais turėtu būti visi automatiškai, išskyrus specialiai atsisakius. Kaip vakarų europoje.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Endomondo yra kur kas daugiau, nei žingsnių skaičiuoklė. Ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, netgi plaukimas ir kas tik nori. Kilometražas, greitis, kalorijos, vidutinis greitis atkarpose (rodo žemėlapyje), aukštis virš jūros lygio, jeigu premium - širdies darbas ir t. t.
    Aš naudoju Samsung Health kuri šias funkcijas atlieka be GPS'o. Na ne aukštį virš jūros lygio bet nelabai man to reikia.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Ir kam tiek vargo, kai galima iš karto iš telefono?
    Iš kompo patogiau ir gali atrinkti nepavykusias lauk

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą

    Va tokius vaikščiotojus/važinėtojus, kurie užsikimšę ausinėmis ausis (smegenis), reikėtų privalomai registruoti organų donorais.
    Tai kam tada egzistuoja grotuvai mašinose, ausinės, ir nuo kada tai yra nelegalu?

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Yra programos, kurios moka skaičiuoti žingsnius be intiko.
    Endomondo yra kur kas daugiau, nei žingsnių skaičiuoklė. Ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, netgi plaukimas ir kas tik nori. Kilometražas, greitis, kalorijos, vidutinis greitis atkarpose (rodo žemėlapyje), aukštis virš jūros lygio, jeigu premium - širdies darbas ir t. t.

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    O aš ten įmetu nuotraukas iš paprasto kompo, grįžus iš kelionės.
    Ir kam tiek vargo, kai galima iš karto iš telefono?

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Jau porą metų kaip nebuvau imtuvo mašinoje įjungęs.
    Ta prasme, važinėti tyloje, be savo mėgstamų gabalų? NEEEEEEEE!!!!!!!!!

    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Perkelti pranešimai iš COVID temos.

    Kol kas neradau kur patalpinti diskusiją.
    Jei ji verta atskiros temos, siūlykite pavadinimą.
    Di... de... dici... did... diz... DIGITALIZATION!!!
    (Lietuviškiau - "Skaitmenizavimas", arba "Technologijų įtaka gyvenimui", arba "Civilizacijos formuojami nauji įpročiai")...

    Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.11.19, 21:48.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Perkelti pranešimai iš COVID temos.

    Kol kas neradau kur patalpinti diskusiją.
    Jei ji verta atskiros temos, siūlykite pavadinimą.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Eidamas pasivaikščioti visada įsijungiu Endomondo
    Yra programos, kurios moka skaičiuoti žingsnius be intiko.
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    kai į FB keliu nuotrauką išmeta vietą iš karto
    O aš ten įmetu nuotraukas iš paprasto kompo, grįžus iš kelionės.
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Tarkim, kad kur nors einant ausinėse muzika iš Spotify grotų, arba kur nors važiuojant prijungus telefoną prie mašinos grotuvo.
    Jau porą metų kaip nebuvau imtuvo mašinoje įjungęs.

    Komentuoti:


  • Austras
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Ir kaip man Last.fm programėlė scrobblins ką eidamas ar važiuodamas klausau?
    Va tokius vaikščiotojus/važinėtojus, kurie užsikimšę ausinėmis ausis (smegenis), reikėtų privalomai registruoti organų donorais.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Kokiu tikslu?
    Eidamas pasivaikščioti visada įsijungiu Endomondo, kai noriu užvažiuoti į Hesburger pavalgyti - programėlė rodo kur artimiausias restoranas, esant kitame mieste ir konors ieškant mapsas iš karto parodo kurioje vietoje esu, kai į FB keliu nuotrauką išmeta vietą iš karto ir t. t. - patogumų šimtai. Kiekvieną kartą įjungti ir išjungti nematau tikslo. Kad reptiloidai žinios kur aš esu, kažkaip nebijau.

    O kas naudojasi pažinčių programėlėmis manau irgi žino kaip gerai, kai matai kiek km iki tam tikros merginos

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    kam man tas telefono internetas
    Tarkim, kad kur nors einant ausinėse muzika iš Spotify grotų, arba kur nors važiuojant prijungus telefoną prie mašinos grotuvo. Tikrai nesiruošiu kaip 2010 metais rašyti muzikos iš kompo per laidą į telefono atmintį Ir kaip man Last.fm programėlė scrobblins ką eidamas ar važiuodamas klausau?

    Taip kad šiais laikais be lokacijos, be interneto telefone, dauguma neišsiverčia, Kinijoje irgi. Na, 2010 metais buvo įmanoma.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.11.19, 14:26.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    jau neatsimenu, kada esu junginėjęs bent vieną iš šių parametrų, visada viskas įjungta ir ramu.
    O pas mane viskas įsijungia tik tada kai reikia. Užtat baterijos įkrovos užtenka keliom dienom, o ne taip kaip su įjungtu duomenų perdavimu - tik pusdieniui.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Bet, kur tu jį naudoji kad reikėtu junginėti? Aš gal kartą per mėnesį navigaciją įsijungiu tai nieko apgailėtino tuo metu ir įjungti. Su wifi pas mane šiek tiek išskirtinis atvejis, nes man jo reikia tik keliaujant. Kitu atveju namuose yra kompiuteris todėl kam man tas telefono internetas arba esi ne namuose ir naudojį mobilų internetą. Nors suprantu yra dabar daug žmonių kurie ir namuose telefonu browsina.
    Nu laba diena. Žmonės naudoja Google maps, Strava, Google Fit ir daugybę kitų appsų, kurie neveikia be GPS.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Bet, kur tu jį naudoji kad reikėtu junginėti? Aš gal kartą per mėnesį navigaciją įsijungiu tai nieko apgailėtino tuo metu ir įjungti. Su wifi pas mane šiek tiek išskirtinis atvejis, nes man jo reikia tik keliaujant. Kitu atveju namuose yra kompiuteris todėl kam man tas telefono internetas arba esi ne namuose ir naudojį mobilų internetą. Nors suprantu yra dabar daug žmonių kurie ir namuose telefonu browsina.
    Kuo toliau, tuo daugiau apps'ų naudoja lokacijos duomenis. Naujausias pvz. Neste degalinės. Dabar atvažiuoji į degalinę, atsidarai apps'ą, jis iš karto pamato, kurioje degalinėje esi, pasirenki kolonėlės numerį ir eini piltis. Tas pats su pvz. Unipark aikštelėmis ir t.t. Be to aš gana dažnai naudoju navigaciją tiesiog, kad išvengčiau kamščių ir pan., tai jau neatsimenu, kada esu junginėjęs bent vieną iš šių parametrų, visada viskas įjungta ir ramu.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Aš laikau visada įjungtą, nes būtų apgailėtina kiekvieną kartą įjunginėti kai reikia, tas pats su mobiliais duomenimis, roamingu, wifi ir t.t.
    Bet, kur tu jį naudoji kad reikėtu junginėti? Aš gal kartą per mėnesį navigaciją įsijungiu tai nieko apgailėtino tuo metu ir įjungti. Su wifi pas mane šiek tiek išskirtinis atvejis, nes man jo reikia tik keliaujant. Kitu atveju namuose yra kompiuteris todėl kam man tas telefono internetas arba esi ne namuose ir naudojį mobilų internetą. Nors suprantu yra dabar daug žmonių kurie ir namuose telefonu browsina.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Kokiu tikslu?
    Aš laikau visada įjungtą, nes būtų apgailėtina kiekvieną kartą įjunginėti kai reikia, tas pats su mobiliais duomenimis, roamingu, wifi ir t.t.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Absoliuti duaguma manau laiko GPS įjungtą visą laiką.
    Kokiu tikslu?

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    O kam? GPS realiai reikalingas tik tada, kai yra įjungta navigacijos programa.
    Dar reikalingas atsiskaitinėjant banko kortele, programėlė (pvz Revolut) tikrina ar atsiskaitymo vieta sutampa maždaug su žmogaus buvimo vieta.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    O kam? GPS realiai reikalingas tik tada, kai yra įjungta navigacijos programa.
    Nežinau, kam. Tiesiog konstatuoju patį faktą.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Absoliuti duaguma manau laiko GPS įjungtą visą laiką.
    O kam? GPS realiai reikalingas tik tada, kai yra įjungta navigacijos programa.

    Komentuoti:

Working...
X