Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Internet: Unlimited? Ar tai jau būtų perdėm gerai?
    Dar bandysiu išsiaiškinti, nes kartais su tais operatoriais sunku sisikalbėti (jie juk Indijoje ir jokioje normalioje anglakalbėjė šalyje tikriausiai net nėra buvę ). Šiaip, norėjau mesti visus kontraktinius įsipareigojimus, dėl ko jie mane ėmė labai smarkiai įtikinėti, kad pasilikčiau, dėl ko pasiūlė Desire su neblogomis sąlygomis. Minėjo ir Unlimited Internet, nors iki galo nesupratau, ar už tą pačią kontrakto kainą, ar už papildomus £5, kuriuos aš ir taip nuolat mokėjau. Kaip suprantu, kontrakto sąlygas jie gali nesunkiai "koreguoti", kad tik išlaikytų klientus.
    Paskutinis taisė John; 2010.05.05, 14:23.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Mano aparatas su Three £15 per month su neribotu skambinimu į kitus 3 numerius ir 500 min (mix/match) į visus kitus tinklus. Sakyčiau, visai neblogai, turint omeny, kad apie 95% visų mano skambučių yra į kitus "trojkės" numerius.
    Hm... Aišku
    Prieš porą metų naudojau three, tačiau darbo dieną būdavau ne ryšio zonoje, nes jų ryšys paprasčiausiai neprasiskverbdavo per pastato stogą ir sienas
    Panašių nusiskundimų tenka girdėti ir iš kolegų, naudojančių Orange. Ko gero, visgi teks likti su O2, nors tai kainuos gerokai daugiau :/



    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Internet: Unlimited? Ar tai jau būtų perdėm gerai?
    Kiek žinau, three internetas visada būna neribojamas (na, žinoma, visada yra "fair use policy").

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Mano aparatas su Three £15 per month su neribotu skambinimu į kitus 3 numerius ir 500 min (mix/match) į visus kitus tinklus. Sakyčiau, visai neblogai, turint omeny, kad apie 95% visų mano skambučių yra į kitus "trojkės" numerius.
    Internet: Unlimited? Ar tai jau būtų perdėm gerai?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
    John, iš kurio operatoriaus ėmei?
    T-Mobile siūlo kontraktus nerealiom kainom, tačiau labai skeptiškai vertinama jų ryšio kokybė...
    Manau, reiks palaukt iki kitos savaitės, kol jį pagaliau pradės pardavinėti O2, ir pasiimti jų kontraktą.
    Mano aparatas su Three £15 per month su neribotu skambinimu į kitus 3 numerius ir 500 min (mix/match) į visus kitus tinklus. Sakyčiau, visai neblogai, turint omeny, kad apie 95% visų mano skambučių yra į kitus "trojkės" numerius.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    John, iš kurio operatoriaus ėmei?
    T-Mobile siūlo kontraktus nerealiom kainom, tačiau labai skeptiškai vertinama jų ryšio kokybė...
    Manau, reiks palaukt iki kitos savaitės, kol jį pagaliau pradės pardavinėti O2, ir pasiimti jų kontraktą.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
    Šiandien irgi šitą paėmiau, tikrai kolkas labai geras įspūdis, ypač po G1.
    Aha, bent pirmas įspūdis tikras wowzer'is. Nesveikas aparatas
    Turbūt maigysiu ir žaisiu bent kelias dienas

    Beje, viduje radau ir 4GB micro SD. Ar taip yra by default, ar priklauso nuo operatoriaus geranoriškumo?

    Beje, tuo pačiu metu bandau HTC sense ir valgau rūkytą lietuvišką kumpį. Nežinau, kas iš to išeis.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ką šiuo metu veikiu

    Atvaizdas
    Šiandien irgi šitą paėmiau, tikrai kolkas labai geras įspūdis, ypač po G1.

    Komentuoti:


  • WILD_WEST
    replied
    Naudoju sita. Visai nieko...

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Ką šiuo metu veikiu

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    O mane ŠITAS veža, nors net neįsivaizduoju, kas čia dar bus.
    Pilna filmukų youtube apie šį aparatą. Pvz.:
    http://www.youtube.com/watch?v=biS1-u25oZM

    Tik Lietuvoje jo niekas nepardavinės. Šiaip dar šiais metais manau mes sulauksim ne vieno analogiško ar įspūdingesnio modelio (iš hardware pusės). Pvz. Samsung Galaxy S, į kurį bus įkištas sparčiausias procesorius.

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    O mane ŠITAS veža, nors net neįsivaizduoju, kas čia dar bus.

    O va, aš, po tragiškai likimą pabaigusio savo nuvargusio U800 nutariau, kad į telefoną daug nedėsiu, o nusipirksiu paprastą (ir pigesnį, negu geras telefonas) iPod Touch'ą. Kad, jeigu man jau reiktų pasiimti telefoną, turėčiau kokią gerą neperšaunamą Nokia, negu kokį nors mielą smartphone'ą, susikalantį nuo smarkesnio vėjelio.

    Komentuoti:


  • Zygis
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Nereikalinga funkcija lygu nemokejimui ja naudotis? Nejuokink. Jei funkcija reikalinga tai aisku, kad moki ja naudotis arba aisku, kad ismoksi ja naudotis.
    Ir kokios ten tos nereikalingos funkcijos, isskyrus per didele atminti telefone? Nors x6 nemanau, kad butu geras pasirinkimas, bet kitu gamintoju asortimente yra tikrai geru, funkcionaliu 'smartfounu', kuriu funkcijas galima sauniai isnaudoti.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Nereikalinga funkcija lygu nemokejimui ja naudotis? Nejuokink. Jei funkcija reikalinga tai aisku, kad moki ja naudotis arba aisku, kad ismoksi ja naudotis.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kad isvis dabartiniuose telefonuose visko tiek nereikalingo. Madu vaikymasis ir tiek. Cia tas pats kaip muiliniu fotoaparatu mada kuo daugiau megapixeliu sukist (kai 99% muiliniu vartotoju ir tu paciu 5 megapixeliu yra per akiu akis )
    Jei nemoki naudotis (Arba nesugalvoji kaip), tai ir perki Nokia 3310, su SMS funkcija ir skambinimu. Daugumai to per akis, bet ne visiem.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Kad isvis dabartiniuose telefonuose visko tiek nereikalingo. Madu vaikymasis ir tiek. Cia tas pats kaip muiliniu fotoaparatu mada kuo daugiau megapixeliu sukist (kai 99% muiliniu vartotoju ir tu paciu 5 megapixeliu yra per akiu akis )

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Kam telefone tiek talpos?

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Prie ~4 metus naudojamo


    Ir pernai vasarą įsigyto tačiau su dužusiu ekranu kelis mėnesius gulinčiu ant lentynos
    http://img.gsmarena.com/vv/pics/sams...-s5230-02.jpeg


    Šįvakar prisidėjau kątik Lietuvoje pasirodžiusį (Vilniaus Akropolio Bitėje tik šiandien ) su 16GB

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Atėjo laikas ir man keisti mobilųjį. Rinktis labai sunku, bet kol kas lyg ir apsistojau ties šituo variantu. Specifikacijos atrodo gan stulbinančiai, o ir Android 2.1 turėtų būti nereali sistema. Kaži, ką mano forumo ekspertai? Ar verta?

    Atvaizdas
    Pats naudoju Android G1, jis buvo pirmasis Androidas. Patenkintas aš juo labai, galbūt galėtų veikti greičiau. Todėl jau mastau pirkti kitą, renkuosi tarp Nexus One ir HTC Desire, jie realiai yra tie patys telefonai. Šiek tiek specifikacijos ir išvaizda skirasi. Jei bus proga kas parvežtų iš USA, tai imsiu Nexus, jei ne tai susiveiksiu Desire. Android FTW, o iPhone irgi neblogas variantas, bet jau daugiau čia mados reikalas eina. Jei turėsi kokių klausimų su Androidų susijusių, galit klausti.

    Palyginimai:
    http://www.slashgear.com/htc-desire-...s-one-2074966/
    http://www.pocket-lint.com/news/3152...for-htc-desire

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė blitz Rodyti pranešimą
    Esu patenkintas saviškiu N97. Dar liko apie metai kontrakto, po to, greičiausiai, jamsiu N900 (arba kokią naujesnę "Noškę") arba HTC.
    O kodėl ne iPhoun?

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Esu patenkintas saviškiu N97. Dar liko apie metai kontrakto, po to, greičiausiai, jamsiu N900 (arba kokią naujesnę "Noškę") arba HTC.

    Komentuoti:

Working...
X