Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • iPhone
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Yra keletas, pvz Meraki temoje, pašilaičių infrastrutūroje. Daugiausia fotoreportažai eina į tvarkaumiestą

    P.S. fotografas iš manęs nekoks tai turbūt neatspindės visų telefono galimybių.



    Softu apple produkcija nukonkuruota dešimtmetį atgal



    Čia yra trūkumas, o ne privalumas. Walled garden systemos yra blogos jų vartotojams. O jeigu labai norisi, tai google irgi turi savo ekosistemą.
    Gal prie skambių frazių apie nukonkuruotą softą galima ir šiek tiek faktų...? Kas konkrečiai nukonkuruota? Kuo geresni kiti softai nei iOS? Kuris softas yra saugesnis, atviro tipo kurį gali kiekvienas modifikuotis pagal save ar uždaras, kurį naudoja tik vienas gamintojas?

    Na jei tau tai yra trūkumas, tai volia, juk niekas neverčia jos naudoti. Man tai privalumas ir aš tai naudoju.
    Nesuprantu, kodėl kažkokie mediniai strazdai man aiškina kas man kaip vartotojui yra blogai ir kas gerai
    Stebina kai kurių žmonių bandymas įrodyti, kad kiti yra kvailesni nes jie renkasi vieną ar kitą įrenginį.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą

    kur tie androoid laptopai? mano darbinis Oppo prie vieno Windows PC jungiasi, prie kito ne.
    jei "priverstiniai" produktai gerai funkcionuoja, kodėl gi ne?
    Jie vadinasi Chromebook.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą

    kur tie androoid laptopai?
    Tai visa komentaro esmė ir buvo kad nereikia turėti android loptopo, o gali naudoti kokį nori.

    Parašė gerietis Rodyti pranešimą

    mano darbinis Oppo prie vieno Windows PC jungiasi, prie kito ne.
    jei "priverstiniai" produktai gerai funkcionuoja, kodėl gi ne?
    Mano senas iphonas iš viso prie kompiuterių nebesijungė, bet abudu suprantame jog tai nėra status quo.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    O tai android telefonai nesijungai su android laikrodžiu, laptopu ir kitais?

    Čia kaip tik minusas, kad turėdamas iphone esi dalinai "priverstas" pirkti tik apple produktus, o ne piusas
    kur tie androoid laptopai? mano darbinis Oppo prie vieno Windows PC jungiasi, prie kito ne.
    jei "priverstiniai" produktai gerai funkcionuoja, kodėl gi ne?

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

    Bet pasižiūri į kameros specifikaciją ir iškart atkrenta...
    Neužtenka žiūrėti specifikacijas, kartais programinai "optimizatoriai" taip grybą pjauna, kad rezultate nenustatytos krypties menas gaunasi.

    Click image for larger version  Name:	varlės_IMG20220723111329.jpg Views:	0 Size:	386,9 kB ID:	2068192



    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

    Geras, kaip įdomu.
    Kokius app'sus kūrei?
    Su plačiai žinomais neteko susidurt. Daugiau dirbau su nišinėm programėlėm. Turistinis gidas Japonijoje, informacinių tablo sistema viešbučiams su iPadais paslėptais stenduose, spaudos procesų valdymo įrangos vartotojo sąsaja per iOS… Dirbau ankstyvais iOS laikais, pvz su pačiu pirmu ipadu, tai teko daug pasismaginti su efektyviu resursų naudojimu.

    Vėliau įsidarbinau kaip iOS programeris, turėjau kontorai daryt iOS sąsają. Bet turiu ir ruby on Rails patirties su kuo yra padaryta mūsų web programėlė. Paprašė pirma pagelbėt su ja, o iOS užsiimsim kai užgesinsim kelis gaisrus! Tai jau gerus 5 metus iOS praktiškai nebepakrapštau. Tik kelis kartus prie seniau darytų programėlių konsultavau taisant bugus.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą
    Kokių?
    Apart reverse wireless charging, DeX Mode ar UWB?
    Pagrinde tiesiog labai didelė telefono galia, su kuria galima nuveikti daug daugiau negu tiesiog naršyti facebooką

    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą
    Žiūrint mano akimis:
    1. Aš dažnai iš anksto nežinau kad reikės fotokameros
    2. O jeigu ir žinau, nenoriu papildomo prietaiso
    3. Šiuolaikinis flagship telefonas daro gerokai geresnes nuotraukas nei 10 metų senumo muilinė. Pamėgink ir pažiūrėk rezultatus. Buckle up.
    Dėl 1. tai telefono kaip ir užtenka iš bėdos.

    3. Ar geresnės nuotraukos už 10 metų muilinę? Net neabejoju. Ar jos tiek geresnės kad išleisčiau 500-1000€? Tikrai ne. Šiaip iš patirties matau, jog didelės dalies nuotraukų iš viso niekas nežiūri, o kas žiūri tai daro per telefoną ar planšetę. Tai prasmės nelabai ir yra.

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Bėda kad flagshipai turi daug daugiau funkcijų negu kameros, nors tik apie jas eina kalbos ir tik jas daug kas naudoja iš visų turimų privalumų.
    Kokių?
    Apart reverse wireless charging, DeX Mode ar UWB?

    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Jeigu žinau kad reikės nuotraukų, tai pasiimu 10 metų senumo muilinę, kurios optinis zoomas visus flagshipus nukonkuruoja. O šiaip įsirašius Google Cam appsą tai ir su telefonu neblogos gaunasi, Googlas padaręs neblogą post-processing.
    Žiūrint mano akimis:
    1. Aš dažnai iš anksto nežinau kad reikės fotokameros
    2. O jeigu ir žinau, nenoriu papildomo prietaiso
    3. Šiuolaikinis flagship telefonas daro gerokai geresnes nuotraukas nei 10 metų senumo muilinė. Pamėgink ir pažiūrėk rezultatus. Buckle up.
    Paskutinis taisė T-K-K; 2023.08.12, 12:19.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

    O aš noriu pasakyti kad flagship telefonai nėra brangu ar pinigų švaistymas.
    Juos naudojam xx kartų per dieną ir vos ne viskam. Ir flagship'ai daug ką daro geriau.
    Ypač nuotraukas.

    Biudžetnis “pusė bėdos” telefonas yra apie 300 EUR.
    Pvz Samsung Galaxy A54.
    Norint prasisukt pigiau, flagship lygio telefonus (ar metų senumo flagship) nuo 500 EUR
    Tie 200 EUR yra money well spent.
    Bėda kad flagshipai turi daug daugiau funkcijų negu kameros, nors tik apie jas eina kalbos ir tik jas daug kas naudoja iš visų turimų privalumų.

    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

    Kokį telefoną šiuo metu naudoji?

    Edit:
    Pažiūrėjau kas su Snapdragon 845 ir greičiausiai OnePlus 6T.
    Viskas su 6T kaip ir labai gerai, bet norint gerų nuotraukų...
    Šiandieninių flagship telefonų fotokokybė jau daug geresnė ir labai labai labai atitolusi.
    Poco F1. Kamera kaip ant Pixel 3, tik be optinio stabilizavimo. Kainavo 300€, kamera tik viena (antra tik stereo informacijai darant portretus). Jeigu žinau kad reikės nuotraukų, tai pasiimu 10 metų senumo muilinę, kurios optinis zoomas visus flagshipus nukonkuruoja. O šiaip įsirašius Google Cam appsą tai ir su telefonu neblogos gaunasi, Googlas padaręs neblogą post-processing.

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied

    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Kur noriu lenkti, tai jog dažniausiai nėra jokio tikslo pirkti tokio brangaus telefono. Jeigu kažkokį skirtumą tarp kamerų gali pamatyti tik lyginant vieną nuotrauką šalia kitos, tai kam to reikia? Skambinimui galingų procesorių nereikia, nebent mėgaujatės emuliatoriais ir žaidžiate PSP ar kitų konsolių žaidimus. Nors net ir mano 5 metų telefonas (snapdragon 845) puikiai paveža Doom 3.
    O aš noriu pasakyti kad flagship telefonai nėra brangu ar pinigų švaistymas.
    Juos naudojam xx kartų per dieną ir vos ne viskam. Ir flagship'ai daug ką daro geriau.
    Ypač nuotraukas.

    Biudžetnis “pusė bėdos” telefonas yra apie 300 EUR.
    Pvz Samsung Galaxy A54.
    Norint prasisukt pigiau, flagship lygio telefonus (ar metų senumo flagship) nuo 500 EUR
    Tie 200 EUR yra money well spent.

    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Kur noriu lenkti, tai jog dažniausiai nėra jokio tikslo pirkti tokio brangaus telefono. Jeigu kažkokį skirtumą tarp kamerų gali pamatyti tik lyginant vieną nuotrauką šalia kitos, tai kam to reikia? Skambinimui galingų procesorių nereikia, nebent mėgaujatės emuliatoriais ir žaidžiate PSP ar kitų konsolių žaidimus. Nors net ir mano 5 metų telefonas (snapdragon 845) puikiai paveža Doom 3.
    Kokį telefoną šiuo metu naudoji?

    Edit:
    Pažiūrėjau kas su Snapdragon 845 ir greičiausiai OnePlus 6T.
    Viskas su 6T kaip ir labai gerai, bet norint gerų nuotraukų...
    Šiandieninių flagship telefonų fotokokybė jau daug geresnė ir labai labai labai atitolusi.
    Paskutinis taisė T-K-K; 2023.08.12, 12:00.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Dar galima teigti, jog galingesnis telefonas „veš“ viską ilgiau negu lėtesnis. Tačiau bėda tame jog atnaujinimai telefonui pasibaigs daug anksčiau negu šita mistinė „vežimo“ riba.

    Aišku šitą bėdą išspręsti galima pačiam persirašant Androidą, bet vėlgi ne kiekvienas žino ir nori tuo užsiimti.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

    Telefoną šiais laikais naudojam viskam.
    Ir flagship'ai viską daro gerai.
    Bet taip, pagrinde dėl kameros.

    Naudoju Samsung Note, jis jau senukas ir vis dar jaučiasi kaip flagship telefonas.
    Kur noriu lenkti, tai jog dažniausiai nėra jokio tikslo pirkti tokio brangaus telefono. Jeigu kažkokį skirtumą tarp kamerų gali pamatyti tik lyginant vieną nuotrauką šalia kitos, tai kam to reikia? Skambinimui galingų procesorių nereikia, nebent mėgaujatės emuliatoriais ir žaidžiate PSP ar kitų konsolių žaidimus. Nors net ir mano 5 metų telefonas (snapdragon 845) puikiai paveža Doom 3.

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    O jūs tokius brangius (kartais keturženklius) telefonus perkate tik dėl kameros, ar ir dėl realios šių prietaisų galios?
    Telefoną šiais laikais naudojam viskam.
    Ir flagship'ai viską daro gerai.
    Bet taip, pagrinde dėl kameros.

    Naudoju Samsung Note, jis jau senukas ir vis dar jaučiasi kaip flagship telefonas.



    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    O jūs tokius brangius (kartais keturženklius) telefonus perkate tik dėl kameros, ar ir dėl realios šių prietaisų galios?
    Ir flagship telefonus perkant ne pirmą minutę po pasirodymo rinkoje, o metų bėgyje galima gauti už labai geras kainas.
    Dabar naujausias Google Pixel apie 500 EUR. This is the one to buy.
    S22 Ultra (2022 metų modelis) apie 700 EUR.





    Paskutinis taisė T-K-K; 2023.08.12, 11:33.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    O jūs tokius brangius (kartais keturženklius) telefonus perkate tik dėl kameros, ar ir dėl realios šių prietaisų galios?

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied
    John, tavo S23 Ultra turi kažką panašaus į Google Pixel "magic eraser" ar "photo unblur"?


    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    MedinisStrazdas, prašom įkelti kokį foto reportažą, įdomu palyginti foto su kitų narių telefonais.
    Yra keletas, pvz Meraki temoje, pašilaičių infrastrutūroje. Daugiausia fotoreportažai eina į tvarkaumiestą

    P.S. fotografas iš manęs nekoks tai turbūt neatspindės visų telefono galimybių.

    Parašė iPhone Rodyti pranešimą
    Apple produkcija turi kitų privalumų, kuriuos konkurentai gali "nukonkuruoti" su geresne kamera, "geležimi" ar dar kažkuo. Bet ne softu.
    Softu apple produkcija nukonkuruota dešimtmetį atgal

    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

    Vienas pagrindinių pliusų yra visa apple eko sistema, kada naudoji iPhone, Apple watch, Macbook, Airpods ir t.t.
    iCloudas, family sharingas. Nežinau tikrai kaip tai veikia Androide, bet taip kaip veikia su apple man yra labai patogu.
    Čia yra trūkumas, o ne privalumas. Walled garden systemos yra blogos jų vartotojams. O jeigu labai norisi, tai google irgi turi savo ekosistemą.

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Man rodos apie tą patį atvejį kalbam. Pirmiausia išėjo atnaujinimas, kuris sprendė stabilumo problemą. Kai liaudis pradėjo skųstis dėl to, vėlesniam atnaujinime pridėjo galimybę išjungti šitą dalyką. Tuo metu dariau iOS programėles, tai teko intymiai susidurt su šita istorija.
    Geras, kaip įdomu.
    Kokius app'sus kūrei?

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą
    Gal ne apie tą patį atvejį kalbam, bet buvo didelis skandalas kai Apple (ir ne tik Apple) software atnaujinimo pagalba stipriai sulėtino senus telefonų modelius. Taip skatino pirkti naujus. Tipo "dėl baterijos" bet vartotojams apie tai nepranešė. Nors pvz Mac kompuose apie tokius dalykus praneša.
    Man rodos apie tą patį atvejį kalbam. Pirmiausia išėjo atnaujinimas, kuris sprendė stabilumo problemą. Kai liaudis pradėjo skųstis dėl to, vėlesniam atnaujinime pridėjo galimybę išjungti šitą dalyką. Tuo metu dariau iOS programėles, tai teko intymiai susidurt su šita istorija.

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Tiksliau senos baterijos su mažai pakrovimo nebegalėdavo stabiliai paduot daug įtampos. Tada su pustušte baterija telefonas galėdavo atsitiktinai išsijungti kai prireikia daugiau pajėgumų, pvz žaidimuose ar aukštos raiškos video. Apple išleido pataisymą, kuris apsaugojo nuo išsijungimo, bet sulėtino veikimą.
    Gal ne apie tą patį atvejį kalbam, bet buvo didelis skandalas kai Apple (ir ne tik Apple) software atnaujinimo pagalba stipriai sulėtino senus telefonų modelius. Taip skatino pirkti naujus. Tipo "dėl baterijos" bet vartotojams apie tai nepranešė. Nors pvz Mac kompuose apie tokius dalykus praneša.



    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Taip.
    Ir reikia nepamiršti linksmiausio pokšto, kai Apple paleido update seniems modeliams, kuris specialiai sutrumpino baterijų laiką, kad pirktų naujesnius modelius taip pastumiant kapitalizaciją dar 0,5 trilijono.
    Tiksliau senos baterijos su mažai pakrovimo nebegalėdavo stabiliai paduot daug įtampos. Tada su pustušte baterija telefonas galėdavo atsitiktinai išsijungti kai prireikia daugiau pajėgumų, pvz žaidimuose ar aukštos raiškos video. Apple išleido pataisymą, kuris apsaugojo nuo išsijungimo, bet sulėtino veikimą.

    Komentuoti:

Working...
X