Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • dondc
    replied
    Pačiam galima pasikeist non-removable bateriją? Ar per daug sunku ir visiems modeliams reikia spec. įrankių, tad belieka tik taisyklos? MedinisStrazdas, prašom įkelti kokį foto reportažą, įdomu palyginti foto su kitų narių telefonais.

    Iš papildomų funkcijų, man telefonas realiai tik nuotraukom daryt, kalendorius, skaičiuotuvas, žadintuvas.

    Pvz. net mobilusis parašas veikia ant paprasčiausių mygtukinių Nokia.
    Paskutinis taisė dondc; 2023.08.08, 12:00.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    PDA stiliaus telefonai buvo populiarus (ypač versle) kirį laiką bet po to smarphonai juos pakeitė ir dabar visi kolektyviai apsimetam kad smarthonai buvo pirmi su tokiom galimybėm.

    Pas mane Samsung A52S, midrange tuo metu kai išėjo ir puikia susidoruoja su visom užduotim kurias duodu.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Pas mane flagman'as – Samsung Galaxy S2 (2011 m. leidimo). Nuhack'intas iki 5 Android, bet Revolut jau nepalaiko, o desktope pervedant pinigus reikia patvirtinti per mobile Buvau pakėlęs iki 8.0, bet iškart per pusvalandį išsikrauna tiesiog akyse. Taip ir guli įšaldyti 1,15 €

    Labiausiai nervina HDR nebuvimas kameroj (ekspozicija ryškumos ir tamsumos vienoje foto). Jei kas turit naujesnį nereikalingą / neparsiduodantį, bet būtinai flagman'ą – tai galit įmest per paštomatą, pervesčiau už siuntimą. Gaila pirkti, kai ir šį gavau nepirkęs (nors gulėtjo 3 m. be naudojimo ir seno, o aš su Vadofone mygtukiniu dar buvau iki 2017 m.). Paskutinis Mohikanas. Keičiau į smartphon'ą keičiant darbą, nes anskstesniame kolektyve nukautavo viena vadybininkė pamačius mygtukinį.

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied
    Pas mane Samsung Note.

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied

    Parašė keen Rodyti pranešimą
    Nesenai užsisakiau šitą (LG Viewty)
    Parašė Artas Rodyti pranešimą
    kuri laikai naudoju:

    Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
    Aš saviškiu labai patenkintas, patogesnės klaviatūros ir įsivaizduoti negalima, o dizaino atžvilgiu jis man vienas gražiausių iš kadanors sukurtų, labai minimalistinis...


    Žiūriu kad kažkada žmonės aktyviai diskutavo kokius telefonus kas turi ir ką mano.
    Paskui visi telefonai pasidarė plius minus vienodi ir niekam nebeįdomu kas ką turi

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kas per dalykas, kad į dual sim telefoną neateina kai kurios automatinės/patvirtinimo sms žinutės?
    Reikia sim kortelę perdėt į kitą, vienos sim, telefoną ir tada iš naujo užsakyt sms, tada ateina.
    Ir keista, kad priklauso nuo siuntėjo.
    Pvz paypal ar paysera žinutės neateina, o tarkim ebay - ateina.
    Gal pirmam telefone užblokuotas siuntėjas kur numeris pakeistas į pavadinimą? Gal bando blokuoti numerį, pasimeta radę žodį vietoj numerio ir tada užblokuoja visus su žodžiu (= tuščiu numeriu).

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Nuo telefono

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Kas per dalykas, kad į dual sim telefoną neateina kai kurios automatinės/patvirtinimo sms žinutės?
    Reikia sim kortelę perdėt į kitą, vienos sim, telefoną ir tada iš naujo užsakyt sms, tada ateina.
    Ir keista, kad priklauso nuo siuntėjo.
    Pvz paypal ar paysera žinutės neateina, o tarkim ebay - ateina.

    Komentuoti:


  • Nitro
    replied
    Nežinau ar visi, bet mano turimi tiek PB, tiek PC puikiai atlieka mano teleofno greito krovimo funkciją.



    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Stipriai abejoju, ar visi loptopai ir powerbankai išsipirkę visus įmanomus greitojo krovimo standartus, kad galėtų juos palaikyti.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą
    IKEA geri laidai, nors ir nerašo specifikacijų.
    https://www.ikea.lt/lt/rooms/apsviet...a-art-70527602
    Tai kad rašo. 2A, 480Mb/s. Aš asmeniškai tokio nepirkčiau

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    IKEA geri laidai, nors ir nerašo specifikacijų.
    https://www.ikea.lt/lt/rooms/apsviet...a-art-70527602

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė Nitro Rodyti pranešimą
    Jei energijos šaltinis (laptopas, power bankas ar pan.) pagamintas bent šiame dešimtmetyje, greitam krovimui kliūčių tikrai nebus
    Stipriai abejoju, ar visi loptopai ir powerbankai išsipirkę visus įmanomus greitojo krovimo standartus, kad galėtų juos palaikyti.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Nu kaip tik patestavau savo originalų 5A Huawei pakroveją su dauguma atsitiktinių laidų (USB-A į USB-C), kuriuos turiu. Beveik visi krauna ne mažiau 3A. Kai kurie ir 4A ar net 5A. Tai nėra taip blogai su tais laidais. Iš esmės užtenka nepirkit kokio visiškai pigaus atsitiktinio š iš pigu.lt ir viskas turėtų būti ok.
    Čia jau nukrypo nuo originalios minties. Pradžioj rašėt apie tai, kad visiškai pereiti neįmanoma, nes labai daug įmontuojamų kroviklių jau yra su A jungtimi, o jų pakeisti neina. Tai yra visiškai tiesa. Tačiau tuose įmontuojamuose krovikliuose galia (kokie 15W max) nesiekia šiuolaikinių greitųjų kroviklių, tai ir veikia beveik visi laidai. Apie tokius kroviklius aš net nekalbu, nes ten nėra skirtumo. Tačiau su naminiais įkrovikliais jau visai kita kalba – kartais tenka leistis į laidų paieškas, nes normaliai krauna tik originalus laidas. Va tada ir galima pagalvoti apie perėjimą prie USB-PD standarto, kur pirkti laidus yra paprasčiau. Tik aišku pats telefonas turi palaikyti.

    Šiaip yra neblogas grafikas apie pakrovėjų ir laidų derinimą šiame straipsnyje. Kartais iš tiesų laidai yra visiška nesąmonė, kur neina suprasti, kodėl geras laidas neveikia.

    Komentuoti:


  • bimbam
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Man tiesiog labai įdomu pasidarė, ką ta programėlė rodo. Srovę į akumuliatorių? Bet tada vis tiek per mažai kad būtų 60+W...
    Dabar ir aš pats nesuprantu
    Tą supratau ir į tą postą gale prirašiau papildomai pastraipą

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
    Na nežinau, tu labiau kalbi iš elektros žinių pusės, o aš esu dirbęs su telefonais ir esu visus laidus/adapterius išsitestavęs, žinau kokių galių, įtampų ir srovių viskas paprastai telefonuose būna. Galbūt kai kurie mano pasakymai nevisai logiški iš teorinės pusės, bet praktikoje jie leidžia man suprasti ir manau yra teisingi.

    Apie skirtingų USB standartines įtampas, sroves, galias ir varžas nenusimanau. Žinau tik telefonų.

    Ant mano 67W adapterio/laido parašyta kad palaiko kintamai 5-20V ir 3.25-6.2A (matyt šis laidas, skirtingai nei kiti, gali varijuoti, sudarant maksimaliai 67W. Taip pat palaiko 5V ir 3A sudarant 15W ir, žinoma, 5V ir 1A, 5W. Apie varžą niekad nerašo ir ji nesvarbi norint suprast telefonų laidus
    Kitas laidas 33W: 9V ir 3A, 12V ir 2.25A, 20V ir 1.35A (šitie visi 27W), 11V ir 3A, sudarant 33W. Plius 5V ir 3A, kaip ir anas.

    Tad 9A nekrauna. Kaip ir sakiau, telefonų laidai nesiekia, arba labai retai siekia, tokios srovės. Labiau didėja įtampa.
    Pasigooglinau kokia yra srovė ir įtampa Xiaomi 120W telefono įkroviklyje, tai radau 20V ir 6A. Tad šiuo laidu kraunant, pagal mano teorija, mano telefonas nekrautu 120W, nors ir palaiko tą kintama 5-20V ir 3.25-6.2A. Tai būtų per daug galios, o adapteris negali sumažinti srovės ar įtampos, palaikant didžiausią įtampą ar srovę kad nusileistų iki telefono maksimalaus 67W.
    visiška žodžių marmalynė bet tikiuosi kažką supratai
    Man tiesiog labai įdomu pasidarė, ką ta programėlė rodo. Srovę į akumuliatorių? Bet tada vis tiek per mažai kad būtų 60+W...

    Komentuoti:


  • Nitro
    replied
    Jei energijos šaltinis (laptopas, power bankas ar pan.) pagamintas bent šiame dešimtmetyje, greitam krovimui kliūčių tikrai nebus


    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Nei su loptopu, nei su power banku, nei su traukiniu nebus tų dabartinių greitųjų krovimų, kur po 40-60W eina, nesvarbu, kokia jungtis. Čia grynai greitajam krovimui turėjau omeny.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Nei su loptopu, nei su power banku, nei su traukiniu nebus tų dabartinių greitųjų krovimų, kur po 40-60W eina, nesvarbu, kokia jungtis. Čia grynai greitajam krovimui turėjau omeny.
    Nu kaip tik patestavau savo originalų 5A Huawei pakroveją su dauguma atsitiktinių laidų (USB-A į USB-C), kuriuos turiu. Beveik visi krauna ne mažiau 3A. Kai kurie ir 4A ar net 5A. Tai nėra taip blogai su tais laidais. Iš esmės užtenka nepirkit kokio visiškai pigaus atsitiktinio š iš pigu.lt ir viskas turėtų būti ok.

    Komentuoti:


  • bimbam
    replied
    Na nežinau, tu labiau kalbi iš elektros žinių pusės, o aš esu dirbęs su telefonais ir esu visus laidus/adapterius išsitestavęs, žinau kokių galių, įtampų ir srovių viskas paprastai telefonuose būna. Galbūt kai kurie mano pasakymai nevisai logiški iš teorinės pusės, bet praktikoje jie leidžia man suprasti ir manau yra teisingi.

    Apie skirtingų USB standartines įtampas, sroves, galias ir varžas nenusimanau. Žinau tik telefonų.
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Kaip čia tos jūsų srovės koreliuoja su galia? Iš viso kieno čia srovę rodo? Pirmos trys atrodo prie 5V, o paskutinė su kuo?Kokio storio laidas pas jus, jeigu 9A krauna?
    Ant mano 67W adapterio/laido parašyta kad palaiko kintamai 5-20V ir 3.25-6.2A (matyt šis laidas, skirtingai nei kiti, gali varijuoti, sudarant maksimaliai 67W. Taip pat palaiko 5V ir 3A sudarant 15W ir, žinoma, 5V ir 1A, 5W. Apie varžą niekad nerašo ir ji nesvarbi norint suprast telefonų laidus
    Kitas laidas 33W: 9V ir 3A, 12V ir 2.25A, 20V ir 1.35A (šitie visi 27W), 11V ir 3A, sudarant 33W. Plius 5V ir 3A, kaip ir anas.

    Tad 9A nekrauna. Kaip ir sakiau, telefonų laidai nesiekia, arba labai retai siekia, tokios srovės. Labiau didėja įtampa.
    Pasigooglinau kokia yra srovė ir įtampa Xiaomi 120W telefono įkroviklyje, tai radau 20V ir 6A. Tad šiuo laidu kraunant, pagal mano teorija, mano telefonas nekrautu 120W, nors ir palaiko tą kintama 5-20V ir 3.25-6.2A. Tai būtų per daug galios, o adapteris negali sumažinti srovės ar įtampos, palaikant didžiausią įtampą ar srovę kad nusileistų iki telefono maksimalaus 67W.
    visiška žodžių marmalynė bet tikiuosi kažką supratai

    editas: dabar supratau kad ne taip supratau klausimą apie 9A ir galvoju kaip nelogiška kad per accubattery rašo beveik 9A srovę, nors pagal adapterį jos nepalaiko. Kažkaip ta srovė per accubattery yra visai kitas dalykas nuo laido/adapterio srovės. Galbūt įėjus į telefoną ta galia konvertiojama dar kitaip ir dėl to gaunas daugiau srovės, nei atrodo turėtų. Arba tiesiog neteisingi duomenys. Teks pabandyt vėl
    Paskutinis taisė bimbam; 2023.01.30, 13:38.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Kaip pereiti mašinoje? Kaip pereiti ant laptopo, kurio galingiausias portas yra USB-A? Kaip pereiti ant power banko? Kaip pereiti traukinyje, kur USB-A? Nereikia būti genijumi numesti idėją, kad hey pereinam visi ant USB-C. Problema, kad USB-A yra pernelyg įsigalėjęs ir užtruks dar ilgai, kol bus galima visiškai pereiti ant USB-C.
    Nei su loptopu, nei su power banku, nei su traukiniu nebus tų dabartinių greitųjų krovimų, kur po 40-60W eina, nesvarbu, kokia jungtis. Čia grynai greitajam krovimui turėjau omeny.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    kartais pereiti yra lengviau negu kankintis su laido paieškomis
    Kaip pereiti mašinoje? Kaip pereiti ant laptopo, kurio galingiausias portas yra USB-A? Kaip pereiti ant power banko? Kaip pereiti traukinyje, kur USB-A? Nereikia būti genijumi numesti idėją, kad hey pereinam visi ant USB-C. Problema, kad USB-A yra pernelyg įsigalėjęs ir užtruks dar ilgai, kol bus galima visiškai pereiti ant USB-C.

    Komentuoti:

Working...
X