Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • T-K-K
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą
    Neužtenka pasigilinti, reikia matyti realiai. Žmona naudojasi iPhone, ir aš Samsung, tai per daugelį metų matosi tiesiog akivaizdžiai, kaip samsung flagmanas kiekvienos iteracijos atsilieka nuo iphone fotografijose.
    Koks iPhone modelis ir koks Samsung?
    Kažkaip norėtusi tikėti kad iPhone bent jau metais naujesnis.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

    Porą valandų pasigilinti kartą per kelis metus nėra didelė problema. Užtad androidą galima išsirinkti pagal save ir pagal savo kišenę, o ne "imk, šunie, obuolį už 1.5k ir laukiu tavo pinigų kitais metais. Nepamiršk dar ir kitų dalykų pirkt kasmet, kurie veikia tik su obuoliu"
    Turiu OnePlus jau antrą už ~€300 ir nematau problemų. Mokėti 1,5k kad Apple kapitalizacija išliptų iki 10 trilijonų nėra mano prioritetas.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė T-K-K
    Ar kažkas turit ar planuojat turėti "foldable" telefoną?
    Kalbu apie tuos su sulankstomu ekranu.
    Nebent šitą variantą svarstyčiau (flipable), nes foldable būtų labai nepatogus lovoj, kai ant šono guliu ir skrolinu Plius kišenėje nešioju, tai būtų jau pakankamai storas nešiotis, o flipable toks kaip maža piniginė, tai visai nieko variantas jaučiu.
    Click image for larger version  Name:	Screenshot 2023-08-10 085339.png Views:	0 Size:	143,0 kB ID:	2067651

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

    Porą valandų pasigilinti kartą per kelis metus nėra didelė problema. Užtad androidą galima išsirinkti pagal save ir pagal savo kišenę, o ne "imk, šunie, obuolį už 1.5k ir laukiu tavo pinigų kitais metais. Nepamiršk dar ir kitų dalykų pirkt kasmet, kurie veikia tik su obuoliu"
    Neužtenka pasigilinti, reikia matyti realiai. Žmona naudojasi iPhone, ir aš Samsung, tai per daugelį metų matosi tiesiog akivaizdžiai, kaip samsung flagmanas kiekvienos iteracijos atsilieka nuo iphone fotografijose.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Tai aš suprantu, kad variantų galima sugalvoti visokių. Ar su papildomais įrenginiais, ar gal su trečių šalių appsais. Tiesiog, man perėjus iš Android'o buvo nesuvokiama, kaip galima nepadaryti tokios paprastos funkcijos. Šiaip, pats vartojimas nelabai skiriasi nuo androidų, bet tikrai pasigendu android'ų galimybės tiesiog viską pasidaryti taip, kaip norisi.
    Samsung telefonas + samsung watch + samsung standartinis appsas ir os, jokių customize dalykų nereikia. Aišku daug kas perka visokį garmin laikrodį, ar dar kokį xiomi, tai tada jo, funkcionalumas, ekosistema dingsta.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė T-K-K

    Man draugai ir pažįstami yra pasakoję apie merginas kurios kažkodėl labai fokusuojai į koks pas vaikiną telefonas. Čia pasakojimai iš pasimatymų ar naujų pažinčių.
    Kai merginos ne-į-temą paklausia "koks pas tave telefonas?" Pačios turi tik iPhone ir į tuos kurie ne su iPhone žiūri šnairai.
    Nurašydavom tokias merginas, pažvengdavom ir tiek. Bet įdomu kiek paplitęs fenomenas.

    ​​​​​Mano vaikystės laikais buvo tokie bajeriai tarp vaikų, su paauglyste pasibaigė Dabar kažkaip mano aplinkoje visiems vienodai kas ką naudoja

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

    Vienas pagrindinių pliusų yra visa apple eko sistema, kada naudoji iPhone, Apple watch, Macbook, Airpods ir t.t.
    O tai android telefonai nesijungai su android laikrodžiu, laptopu ir kitais?

    Čia kaip tik minusas, kad turėdamas iphone esi dalinai "priverstas" pirkti tik apple produktus, o ne piusas

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

    Porą valandų pasigilinti kartą per kelis metus nėra didelė problema. Užtad androidą galima išsirinkti pagal save ir pagal savo kišenę, o ne "imk, šunie, obuolį už 1.5k ir laukiu tavo pinigų kitais metais. Nepamiršk dar ir kitų dalykų pirkt kasmet, kurie veikia tik su obuoliu"
    Kita vertus, į tave nežiūrės vakarietės zoomerės, jei neturėsi nukasto obuolio.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą


    Nesuprantu kam atsakinėti į išgalvotą teiginį kurio niekas nesakė. Ir pripaišyti tarsi kitas žmogus sakė.
    Niekas nesakė kad profesionalai metė veidrodines kameras ir t.t. Nors veidrodinės ir gerokai mažiau naudojamos dabar nei seniau, dalinai dėl to pačio iPhone, bet ne esmė...

    O fotokamera yra vienas iš pačių svarbiausių dalykų renkantis telefoną.
    Ir standartinis žmogus dažnai renkasi iPhone nes žino kad foto/video tarp telefonų bus aukščiausiame lygyje.
    Renkantis Android'ą jau reikia gilintis, nes nebūtinai brangus telefonas reikš geras nuotraukas/video.
    Porą valandų pasigilinti kartą per kelis metus nėra didelė problema. Užtad androidą galima išsirinkti pagal save ir pagal savo kišenę, o ne "imk, šunie, obuolį už 1.5k ir laukiu tavo pinigų kitais metais. Nepamiršk dar ir kitų dalykų pirkt kasmet, kurie veikia tik su obuoliu"

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą
    Nė vienas premium išmanusis nefotografuoja taip gerai kaip iPhone, deja bet tokia realybė, galit savo zenfonus, huavėjus, ar dar kokius lygint, niekaip nesigaus iphono photo pavyti.
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Nes tikrai absoliučiai visi perka iPhonus dėl profesionalių foto ir visi profesionalai metė savo veidrodines kameras ir pasirinko iPhoną

    Standartinis žmogus net nežino kas yra HDR, o ir tas tradicinis saviguodos argumentas "ipHOnaS gErEuseI foTKina" yra būdinas tik iphonistams. Ne visi perka telefonus vien tik dėl kameros, tai užtad ir turi zenfonus, huawejuis ir visa kita.
    Nesuprantu kam atsakinėti į išgalvotą teiginį kurio niekas nesakė. Ir pripaišyti tarsi kitas žmogus sakė.
    Niekas nesakė kad profesionalai metė veidrodines kameras ir t.t. Nors veidrodinės ir gerokai mažiau naudojamos dabar nei seniau, dalinai dėl to pačio iPhone, bet ne esmė...

    O fotokamera yra vienas iš pačių svarbiausių dalykų renkantis telefoną.
    Ir standartinis žmogus dažnai renkasi iPhone nes žino kad foto/video tarp telefonų bus aukščiausiame lygyje.
    Renkantis Android'ą jau reikia gilintis, nes nebūtinai brangus telefonas reikš geras nuotraukas/video.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Jau keli metai naudoju vibracija + išmanus laikrodis, kuris irgi vibruoja tai garsas visiškai beprasmis reikalas. Puikus būdas išvengti aplinkinių žmonių dėmesio dėl skambėjimo garsų keistumo.
    Tai aš suprantu, kad variantų galima sugalvoti visokių. Ar su papildomais įrenginiais, ar gal su trečių šalių appsais. Tiesiog, man perėjus iš Android'o buvo nesuvokiama, kaip galima nepadaryti tokios paprastos funkcijos. Šiaip, pats vartojimas nelabai skiriasi nuo androidų, bet tikrai pasigendu android'ų galimybės tiesiog viską pasidaryti taip, kaip norisi.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Jau keli metai naudoju vibracija + išmanus laikrodis, kuris irgi vibruoja tai garsas visiškai beprasmis reikalas. Puikus būdas išvengti aplinkinių žmonių dėmesio dėl skambėjimo garsų keistumo.
    Už bet kokių telefono skambučio ar notifikacijų garsų naudojimą telefone, turėtų būti taikomos fizinės bausmės, kaip nuplakimas ar šiaip suspardymas.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Beje ko dar iphone neturi, tai bevielio krovimo funkcijos, kad galėtum kitą telefoną pakrauti nuo iphone.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    Nusiperki iPhone, nori pasidaryti, kad pranešimų garsumas skirtųsi nuo skambučio garsumo. Spėkit, ar galima?
    Jau keli metai naudoju vibracija + išmanus laikrodis, kuris irgi vibruoja tai garsas visiškai beprasmis reikalas. Puikus būdas išvengti aplinkinių žmonių dėmesio dėl skambėjimo garsų keistumo.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Nusiperki iPhone, nori pasidaryti, kad pranešimų garsumas skirtųsi nuo skambučio garsumo. Spėkit, ar galima?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

    Ekosistema ir susideda iš softo.
    Būten Androidas negali pasiūlyti tokios ekosistemos su kitais įrenginiais.
    Tie patys appsai, t.y. Facebook, Mesenger, Vaiberis ir t.t. tikiu, kad veikia lygiai taip pat ir čia skirtumo didelio negali būti.
    Visas didžiausias skirtumas prasideda kuomet IOSas gali siųsti iMesagus, gali komunikuoti su kitais apple įrenginiais ir t.t.
    Visa tai daro softas o ne "geležis".
    Nesakau, kad Androidas yra šūdas ir t.t. daug kas jį naudoja ir juo džiaugiasi. Ir viskas su tuo gerai.
    Man asmeniškai iPhonas yra nr. 1 dėl savo visos ekosistemos, patogaus valdymo (taip, gal būt tai įprotis), saugumo ir patikimumo.
    Na nevisai. Norint galėti komunikuoti su kitais devaisais, reikia turėti ir geležį t.y. laptopą, TV ar dar kokį devaisą, kurį nori pajungti prie telefono per ekosistemą. Aš kalbu apie patį smartohono naudojimą. Aš, pavyzdžiui, nenaudoju jokių siūlomų integracijos metodų su tos pačios ekosistemos kitais devaisais. Nei ant iPhone, nei ant Samsung.

    Komentuoti:


  • iPhone
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Tai ekosistema nėra exactly tas pats, kas telefono softas.

    Būtent devaiso softo požiūriu ir to, kaip jame veikia tie patys appsai, skirtumų tarp atitinkamo range iOS ir Android devaisų iš esmės nėra. Gal kažkada seniai buvo, bet man, kaip šiuo metu naudojančiam abu pakankamai naujų modelių devaisus, gana keista tai girdėti.
    Ekosistema ir susideda iš softo.
    Būten Androidas negali pasiūlyti tokios ekosistemos su kitais įrenginiais.
    Tie patys appsai, t.y. Facebook, Mesenger, Vaiberis ir t.t. tikiu, kad veikia lygiai taip pat ir čia skirtumo didelio negali būti.
    Visas didžiausias skirtumas prasideda kuomet IOSas gali siųsti iMesagus, gali komunikuoti su kitais apple įrenginiais ir t.t.
    Visa tai daro softas o ne "geležis".
    Nesakau, kad Androidas yra šūdas ir t.t. daug kas jį naudoja ir juo džiaugiasi. Ir viskas su tuo gerai.
    Man asmeniškai iPhonas yra nr. 1 dėl savo visos ekosistemos, patogaus valdymo (taip, gal būt tai įprotis), saugumo ir patikimumo.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Įdomus man apple fanboyjų aiškinimas, kad iPhone tiesiog veikia. Čia gal lyginama su Android iš 2010 metų? Kai paskutinį kartą keičiau ragelį (skirtingi gamintojai), tai tiesiog prisijungiau prie savo google accounto ir iškart supūtė viską, kontaktai, appsai, net wallpeiperį uždėjo tą patį. Tada reikėjo tik susitvarkyt visokius autentifikatorius, kas manau yra normalu ant naujo įrenginio ir viskas paruošta naudotis per 10 min tops.

    Aišku, aš kai mėgstu pasižaimoti kartais, tai ir nustatymus pasižiūriu ką custom androidai leidžia pasidaryt, ir developer settings atsirakinu, custominius launcherius, icon packus pasibandau ir t.t. Bet realiai čia tik privalumas, kad gali daugiau customizinti. O jei tingi, galima tokiu pačiu principu kaip su Apple daryt ir naudotis out of the box.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

    Vienas pagrindinių pliusų yra visa apple eko sistema, kada naudoji iPhone, Apple watch, Macbook, Airpods ir t.t.
    iCloudas, family sharingas. Nežinau tikrai kaip tai veikia Androide, bet taip kaip veikia su apple man yra labai patogu.
    Pradėjus naudoti iPhone, buvo ženkliai didesnis telefono stabilumas, nelūžinėjimai ir t.t. visi appsai veikia taip kaip turi veikti (labai senai naudojausi jau Androidu, bet prisiminimai iš to naudojimosi ne kokie).

    Papildysiu, dar vienas geriausių dalykų yra iMesages, Face time calls. Man asmeniškai jokie kiti susirašinėjimo appsai nėra patogūs tiek kiek iMesages.
    Tai ekosistema nėra exactly tas pats, kas telefono softas.

    Būtent devaiso softo požiūriu ir to, kaip jame veikia tie patys appsai, skirtumų tarp atitinkamo range iOS ir Android devaisų iš esmės nėra. Gal kažkada seniai buvo, bet man, kaip šiuo metu naudojančiam abu pakankamai naujų modelių devaisus, gana keista tai girdėti.

    Komentuoti:


  • iPhone
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    O kokie specifiniai iOS softo privalumai prieš Android? Bent aš jų nelabai pastebiu, naudodamas iPhone ir Android. Net settingsų medis ir logika panašiai veikia. Konkrečiai kalbu apie iOS 16.x ir Android 13. Čia aišku nelyginu su hardware susijusių dalykų kaip fizinis dydis, visokie ten ekrano refresh rate, fingerprint scanner ir t.t.
    Vienas pagrindinių pliusų yra visa apple eko sistema, kada naudoji iPhone, Apple watch, Macbook, Airpods ir t.t.
    iCloudas, family sharingas. Nežinau tikrai kaip tai veikia Androide, bet taip kaip veikia su apple man yra labai patogu.
    Pradėjus naudoti iPhone, buvo ženkliai didesnis telefono stabilumas, nelūžinėjimai ir t.t. visi appsai veikia taip kaip turi veikti (labai senai naudojausi jau Androidu, bet prisiminimai iš to naudojimosi ne kokie).

    Papildysiu, dar vienas geriausių dalykų yra iMesages, Face time calls. Man asmeniškai jokie kiti susirašinėjimo appsai nėra patogūs tiek kiek iMesages.

    Komentuoti:

Working...
X