Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • rmss
    replied
    O gal galima sauce? Aš dabar dėl įdomumo greitai pagooglinau, tai mano 5 minučių researchas rodo, kad visur kaip dažniausiai vagiami telefonai įvardinami iPhone. Kur dar reiktų atsižvelgt, kad apple turi mažąją rinkos dalį (pasaulyje).

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    O aš tai mačiau informacijos, kad standartinis parduotuvių ir žmonių plėšikas nėra ant tiek gabus technologijoms, kad žinotų ką imti, o ko ne.
    Kai juodojoje rinkojne pradeda gauti ryškiai mažiau už tą patį grobį - kažkokie krumpliaračiai pradeda suktis.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Kaip čia veikia? Iš už kampo išsoka zekas su peiliu šaukdamas atiduot telefoną ir jei ištrauki Apple, tada neima?
    Krenta supirkimo kainos juodojoje rinkoje. Ilgainiui krenta ir motyvacija užsiimti tokiu amatu bei pereinama prie kitokių veiklų.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    O aš tai mačiau informacijos, kad standartinis parduotuvių ir žmonių plėšikas nėra ant tiek gabus technologijoms, kad žinotų ką imti, o ko ne.

    Su atsirinkimu ką vogti, buvo bajeris man gyvai. Kai buvau pyplys kokių 12-13 metų, prie manęs du prišoko veikėjai ir klausė ar telefoną turiu. Išsigandęs sakau, kad turiu, puoliau traukt. Tie sako - pala pala, koks telefonas? Sakau, Siemens C45. Tai atsikabino. Buvo Siemens CX65 laikai

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Teko skaityti straipsnį lyginantį plėšimų atimant telefonus skirtingose valstybėse statistiką. Koreliacija su tokiais ifonų pakeitimais buvo ir labai ryški.
    Kaip čia veikia? Iš už kampo išsoka zekas su peiliu šaukdamas atiduot telefoną ir jei ištrauki Apple, tada neima?

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    O iš kur atskiri statistikoje, kad mažiau vagia būtent dėl dalių pririšimo? Net pats obuolys tokių nesąmonių savo detalių pririšimo paaiškinimuose nebando pasakoti. Aplamai, kodėl Apple turėtų rūpėti? Kuo daugiau pavogs, tuo daugiau telefonų parduos. Gal tiesiog nori pasipinigauti?
    Teko skaityti straipsnį lyginantį plėšimų atimant telefonus skirtingose valstybėse statistiką. Koreliacija su tokiais ifonų pakeitimais buvo ir labai ryški.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Pagal plėšimų statistiką - taip, turi. iPhone vertė juodojoje rinkoje ir motyvacija eit atmušinėt ragelių labai krito pirma kai padarė efektyvesnį iCloud užraktą, po to kai pradėjo dalis rakint. Laptopai irgi tą pačią tendenciją turi, nors ir ne tiek ryškią.
    O iš kur atskiri statistikoje, kad mažiau vagia būtent dėl dalių pririšimo? Net pats obuolys tokių nesąmonių savo detalių pririšimo paaiškinimuose nebando pasakoti. Aplamai, kodėl Apple turėtų rūpėti? Kuo daugiau pavogs, tuo daugiau telefonų parduos. Gal tiesiog nori pasipinigauti?

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    efektyvi kova su plėšimu? vienintelė dalis, kuri turi realią apsaugą nuo plėšimo yra pati pagrindinė plokštė, kuri turi iCloud užraktą ir macuose, ir telefonuose/planšetėse. ar tu iš tikrųjų galvoji, kad baterijos pririšimas prie telefono apsaugo jį nuo plėšimo??
    Pagal plėšimų statistiką - taip, turi. iPhone vertė juodojoje rinkoje ir motyvacija eit atmušinėt ragelių labai krito pirma kai padarė efektyvesnį iCloud užraktą, po to kai pradėjo dalis rakint. Laptopai irgi tą pačią tendenciją turi, nors ir ne tiek ryškią.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Nėra gaminami specialiai taip. Dalių pririšimas - efektyvi kova su plėšimu. Apsunkinus ifono dalių panaudojimą iškart krito vagysčių kiekiai. System-on-Chip dizainas taii pat pranašesnis. Galima kabinėtis dėl talpyklos nekeičiamumo. Bet laptopui tas sutaupo vietos. Galimybė išformuoti bateriją užpildant visą laisvą vietą irgi suteikia pranašumų.
    efektyvi kova su plėšimu? vienintelė dalis, kuri turi realią apsaugą nuo plėšimo yra pati pagrindinė plokštė, kuri turi iCloud užraktą ir macuose, ir telefonuose/planšetėse. ar tu iš tikrųjų galvoji, kad baterijos pririšimas prie telefono apsaugo jį nuo plėšimo??

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Taipogi reiktų nepamiršti, jog macbookai specialiai gaminami taip, kad jų neitų remontuoti. Jeigu rūpi savo kaip vartotojo teisės, reiktų iš principo tokių firmelių neremti.
    Nėra gaminami specialiai taip. Dalių pririšimas - efektyvi kova su plėšimu. Apsunkinus ifono dalių panaudojimą iškart krito vagysčių kiekiai. System-on-Chip dizainas taii pat pranašesnis. Galima kabinėtis dėl talpyklos nekeičiamumo. Bet laptopui tas sutaupo vietos. Galimybė išformuoti bateriją užpildant visą laisvą vietą irgi suteikia pranašumų.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    O kam ta statistika? Kad eilinį kartą perkleltum diskusijos tikslą? Kad pasirinkai iphone ir jis tau patinka nesi kvailas. Kad palaikai ir laikai geru dalyku uždaros ekosistemos idėja - esi.
    Man uždara ekosistema labai patinka dėl paprasto dalyko. Įtikinau gimines pereit prie Apple ekosistemos ir tuo baigėsi problemos.

    Linux būtų gerai jei užtektų užrakintos sistemos vien kaip naršyklės. Deja poreikiai dažniausiai būna šiek tiek didesni. Bet ne tiek daug didesni, kad uždara ekosistema nepavežtų.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

    Gal konkrečiai gali statistiką parodyti, kiek yra įsilaužimų į Android telefonus ir kiek i iPhone telefonus?

    Tai kad aš pasirinkau iPhoną ir jis man patinka jau esu kvailas? Nes TAVO vertinimu tai yra kvailas sprendimas? Nes TU taip sugalvojai?
    O kam ta statistika? Kad eilinį kartą perkleltum diskusijos tikslą? Kad pasirinkai iphone ir jis tau patinka nesi kvailas. Kad palaikai ir laikai geru dalyku uždaros ekosistemos idėja - esi.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

    Yra ne vienas ir ne du scenarijai kur modernus telefonas fotografuoja ir filmuoja geriau nei 10-15 metų senumo DSLR.
    Prie gero apšvietimo telefonas daro "gražesnes nuotraukas" nes programiškai užkelia spalvas ir ryškumą. DSLR atveju dar reikia pasėdėti lightroom'e.
    Paskutinis taisė gerietis; 2023.08.18, 15:19.

    Komentuoti:


  • Skeptikas
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Tas pats Premiere yra geresnis ir veikia ant abiejų.
    Mjo... Kaip Andrew Neil sakė: "If you only knew how ridiculous that statement is you wouldn’t have said it, so let’s move on."

    Komentuoti:


  • T-K-K
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Profesionalai vis dar naudoja DSLR/sisteminius fotoaparatus, sudėjus jų galimybes su objektyvais ir PS, tai telefonai dar neprilygsta kokybe, bet mėgėjiškam vartojimui pilnai užtenka, kelionėse nebereikia nešiotis ant kaklo sunkių fotoaparatų.
    Tai taip, aš apie mėgėjiškus ir kalbu.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė T-K-K Rodyti pranešimą

    Mano komentaras toje temoje buvo ne tiek atsakymas tau, kiek mano paties "fascination" su šiuolaikiniais telefonais ir jų fotokamerom.
    Šiuolaikinio telefono fotoaparatas, žiūrint 2005 metų akimis, yra stebuklas.
    Profesionalai vis dar naudoja DSLR/sisteminius fotoaparatus, sudėjus jų galimybes su objektyvais ir PS, tai telefonai dar neprilygsta kokybe, bet mėgėjiškam vartojimui pilnai užtenka, kelionėse nebereikia nešiotis ant kaklo sunkių fotoaparatų.

    Komentuoti:


  • iPhone
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    Ir vėl rašinėjimas nesiorientuojant temoje. Windausai irgi uždari, tik kažkaip pats Microsoft buvo priverstas pridėti antivirusinę prie naujų versijų
    o tai apie sistemų saugumą plačiau gali?
    Konkrečiai skaičiais. Galima?

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

    Gal konkrečiai gali statistiką parodyti, kiek yra įsilaužimų į Android telefonus ir kiek i iPhone telefonus?
    Ir vėl rašinėjimas nesiorientuojant temoje. Windausai irgi uždari, tik kažkaip pats Microsoft buvo priverstas pridėti antivirusinę prie naujų versijų

    Komentuoti:


  • iPhone
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Visi Apple flagshipai, tokie kaip FinalCut turi geresnes alternatyvas ant Windowsų. Tas pats Premiere yra geresnis ir veikia ant abiejų. Tas pats ir su telefono programėlėmis, kur androidas turi geresnių alternatyvų nei iOS, išskyrus kelis atvejus kur yra tam tikros srities monopolis.

    Atviro kodo softas yra saugesnis, nes tūkstančiai programerių juo domisi ir daug lengviau pastebi saugumo spragas, tuo tarpu uždaro softo spragos ištaisomos tik tada kai jau kažkas įsilaužia.

    Na tai čia ir bėda, kai žmogus galvoja kad apribojimai ir privestinė ekosistema yra privalumas. Tikiuosi tokios logikos netaikai kitose gyvenimo srityse.

    Tie, kurie daro kvailus sprendimus, yra kvailai. Taip ar ne?


    Heartbeat buvo pastebėtas ir ištaisytas tik dėl atviro kodo.
    MacOS ir veikia bet kuriam kompe, nes jie naudoja ta pačia x86 architektūrą. Aišku pati OS gali truputi nesuprasti kai kurių hardware driverių.
    Gal konkrečiai gali statistiką parodyti, kiek yra įsilaužimų į Android telefonus ir kiek i iPhone telefonus?

    Tai kad aš pasirinkau iPhoną ir jis man patinka jau esu kvailas? Nes TAVO vertinimu tai yra kvailas sprendimas? Nes TU taip sugalvojai?

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

    Gal prie skambių frazių apie nukonkuruotą softą galima ir šiek tiek faktų...? Kas konkrečiai nukonkuruota? Kuo geresni kiti softai nei iOS? Kuris softas yra saugesnis, atviro tipo kurį gali kiekvienas modifikuotis pagal save ar uždaras, kurį naudoja tik vienas gamintojas?

    Na jei tau tai yra trūkumas, tai volia, juk niekas neverčia jos naudoti. Man tai privalumas ir aš tai naudoju.
    Nesuprantu, kodėl kažkokie mediniai strazdai man aiškina kas man kaip vartotojui yra blogai ir kas gerai
    Stebina kai kurių žmonių bandymas įrodyti, kad kiti yra kvailesni nes jie renkasi vieną ar kitą įrenginį.
    Visi Apple flagshipai, tokie kaip FinalCut turi geresnes alternatyvas ant Windowsų. Tas pats Premiere yra geresnis ir veikia ant abiejų. Tas pats ir su telefono programėlėmis, kur androidas turi geresnių alternatyvų nei iOS, išskyrus kelis atvejus kur yra tam tikros srities monopolis.

    Atviro kodo softas yra saugesnis, nes tūkstančiai programerių juo domisi ir daug lengviau pastebi saugumo spragas, tuo tarpu uždaro softo spragos ištaisomos tik tada kai jau kažkas įsilaužia.

    Na tai čia ir bėda, kai žmogus galvoja kad apribojimai ir privestinė ekosistema yra privalumas. Tikiuosi tokios logikos netaikai kitose gyvenimo srityse.

    Tie, kurie daro kvailus sprendimus, yra kvailai. Taip ar ne?
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Su atviru kodu irgi gaunasi OpenSSL heartbeat.

    Kodėl Apple turėtų per prievartą investuot į programinę įrangą kitoms platformoms? Gal dar ES turėtų priverst Apple daryt MacOS taip, kad veiktų belekokiam kompe kaip ir Windows?
    Heartbeat buvo pastebėtas ir ištaisytas tik dėl atviro kodo.
    MacOS ir veikia bet kuriam kompe, nes jie naudoja ta pačia x86 architektūrą. Aišku pati OS gali truputi nesuprasti kai kurių hardware driverių.

    Komentuoti:

Working...
X