Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011. Pasiruošimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    jau tie talismanai tai neduok dieve...
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      tiesą sakant silpnokai silpnokai, net nežinau ką pasirinkt čia... kai kurios idėjos gal ir nieko, bet su išpildymu, tai visiska duobė :/

      Comment


        Aš tai už geležinį žmogų, nes įsivaizduoju jį darantį akrobatinius triukus, o ne senuką su barzda
        You've got one life! Live it!

        Comment


          uodegon tą sėklos antrininką, išsidergimas iš senojo perkūno, ne kitaip. po perkūnais jį, o ne perkūnas jis, va mano nuomonė. balsavau už vilką, tai nors kažkiek normalesnis personažas, matosi, kad šiek tiek padirbėta paišant, ir mintis apie iron strength man patiko.

          Comment


            Šiek tiek nusivyliau. Na, bet jei reiktų rinktis iš šitų, tai imčiau va šitą

            Comment


              Kiekvienas balsuokit už mėgstamiausią, o kai sužinosim laimėtoją tai manau prie jo dar daug bus padirbeta. Juk pritaikymas bus labai platus nuo suvenyru iki talismanu kostiumu. Laimės geriausias.
              MANO TOP5
              1"AMBERIS" užkabino, unikalus nekeliantis kažkokių kitų asociacijų.
              2"PERKUNAS" Galėtų būt į sėklą panašesnis tada būtų topinis
              3"GELEŽIMIS VILKAS" mintis gera nepatiko pats nupiešimas perdaug grėsmingas toks ir tas nike ženklas tarp letenų nepatiko
              4"UŽ LIETUVĄ IKI KAULŲ SMEGENŲ" patiko tik tuo, kad sukėlė asociacijas kai lietuviai atsiimdami bronzos medalius vilkejo ne sportines aprangas o maikutes su kaukolėmis
              5"MES GALIM" (gandras) manau tinkamas marketingo prasme SU kokiu nors šūkiu Skrendam į Lietuvą

              padirbėjus dar prie 2,3,4 manau pasirinkimas būtų kurkas sunkesnis
              RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

              Comment


                Kaikurie talismanai atrodo kai pne į tą konkursą patekę. Arba per klaidą

                Mano variantas būtų tas "Greatefull dead"

                Siūlau adminams pridėt apklausą su tais talismanais kad pamatyt, kuris tarp mūsų populiariausias.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Man tas Perkūnas/Sėkla labai panašus į vienos lietuviškos knygos piešinukus. Tik va nepamenu kokios.

                  Comment


                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                    Siūlau adminams pridėt apklausą su tais talismanais kad pamatyt, kuris tarp mūsų populiariausias.
                    Jeigu taip bus padaryta, siūlyčiau leisti pasirinkti iš kelių (ne vieno) variantų

                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                    Man tas Perkūnas/Sėkla labai panašus į vienos lietuviškos knygos piešinukus. Tik va nepamenu kokios.
                    Klausimas, ar paties Sėklos kas nors klausė prieš jį paišydami Nors kiek pažįstu jį, jis neprieštaraus Nors pagal idėją už tai jam reikėtų suteikti nemokamą abonementą į visas Lietuvos rinktinės rungtynes
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                      Man tas Perkūnas/Sėkla labai panašus į vienos lietuviškos knygos piešinukus. Tik va nepamenu kokios.
                      Man tai jis primena tokį vieną veikėja, berods, iš Simpsonų. Tokį senuką balta barzda. Tik niekur nerandu jo foto kad įsitikinčiau.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Tarp jų tik žmogaus-cepelino trūksta)

                        Comment


                          Nors pagal idėją už tai jam reikėtų suteikti nemokamą abonementą į visas Lietuvos rinktinės rungtynes
                          kad toliau kaip psichopatas būgnų orkestro pasirodymą rengtų? prasidėjo su 1, toliau 7, dabar jau kokį 20 tų būgnų barabanina. koks tikslas?

                          Comment


                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Man tai jis primena tokį vieną veikėja, berods, iš Simpsonų. Tokį senuką balta barzda. Tik niekur nerandu jo foto kad įsitikinčiau.
                            Ale tikrai kažkokio panašumo turi.



                            p.s. Atleiskit, kad taip negrabiai nuterliojau.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              /\

                              ir su kažkuo panašiu į "bytą" ..
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                kad toliau kaip psichopatas būgnų orkestro pasirodymą rengtų? prasidėjo su 1, toliau 7, dabar jau kokį 20 tų būgnų barabanina. koks tikslas?
                                Palaikyti komandą. Koks gi dar gali būt.
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Ale tikrai kažkokio panašumo turi.

                                  Su byta, tada jamam

                                  Comment


                                    absurdas yra palaikyti komandą su 20 būgnų, balsai, o ne būgnai yra palaikymas, būgno užtenka vieno, max dviejų tokiam kiekiui, kiek tamposi kartu su sėkla.

                                    Comment


                                      Šiaip tai būgnai daug labiau užveda ir įkvepia komandą nei šūksniai. Psichologija. Beje, man tie būgnai tikrai netrukdo, priešingai.

                                      Comment


                                        vienareikšmiškai nesutinku. vadinasi su tokia psichologijos technika po metų Lietuvoje vykstančio čempionato metu kokie 5000 jau bus būgnu ginkluoti?..

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          absurdas yra palaikyti komandą su 20 būgnų, balsai, o ne būgnai yra palaikymas, būgno užtenka vieno, max dviejų tokiam kiekiui, kiek tamposi kartu su sėkla.
                                          O ar yra esminis skirtumas kas sukelia triukšmą: balsai, būgnai, švilpynės, birbynės ar giedamas himnas? Klausimas, ar jei ne būgnas ir ilga barzda, ar išvis toks platus ratas krepšinio gerbėjų išvis žinotų tokį Sėklą? Asmeniškai dėl manęs jis galėtų kad ir elektrinę gitarą atsinešti ir ja Lietuvos himną ar Mikutavičiaus "3 milijonus" sugroti...
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X