Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pralošiau pinigus, o toks ramus po vakar jau buvau, net nedrįsau pagalvot, kad vokiečiai praloš

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Na tai ką, Analitike, Vokietija - Portugalija bus anksčiau nei pusfinaliukas
      Tai yra yra čia visokio plauko orakulų, matančių pusfinalių poras, visas prizines vietas ir nugalėtojus jau po pirmųjų grupės rungtynių
      Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

      Comment


        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
        Pralošiau pinigus, o toks ramus po vakar jau buvau, net nedrįsau pagalvot, kad vokiečiai praloš
        Same sh*t..

        Comment


          Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
          Pralošiau pinigus, o toks ramus po vakar jau buvau, net nedrįsau pagalvot, kad vokiečiai praloš
          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Same sh*t..
          Jo slidūs tokie mačai vat už Olandija - Rumunija statyt galima, Ispanija - Graikija dar Nors pats niekad nesilažinu.

          Comment


            Parašė rat Rodyti pranešimą
            Jo slidūs tokie mačai vat už Olandija - Rumunija statyt galima, Ispanija - Graikija dar Nors pats niekad nesilažinu.
            O aš už lygiasiais norėjau pastatyti... Tuo futbolas ir gražus... Dėl olandų abejoju, greičiau bus lygiosios
            You've got one life! Live it!

            Comment


              /\ Hm gal iššaus kaip kroatai. Bet su prancūzais nieko gero neparodė. Jei reiktų spėt, sakyčiau, olandai 3-1 laimės

              Comment


                Parašė rat Rodyti pranešimą
                /\ Hm gal iššaus kaip kroatai. Bet su prancūzais nieko gero neparodė. Jei reiktų spėt, sakyčiau, olandai 3-1 laimės
                Sakyciau olandai 5:0 arba 4:0. Cia tik siaip idomumo delei, tokia prognoze. Po to galesim palygint.

                Comment


                  Olandija 4:1 tik idomumo delei...
                  Olandija-Rumunija
                  Paskutinis taisė Reptilias; 2008.06.12, 22:33.
                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                  Comment


                    Hm 1-1 įdomumo dėlei ryt didysis penktadienis!!!!
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      olandija laimės!

                      austrai taip smaugė lenkus, o įkalė lenkai...

                      Comment


                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        Hm 1-1 įdomumo dėlei ryt didysis penktadienis!!!!
                        Rytoj olandai su prancuzais los, o su rumunais tik antradieni.

                        Comment


                          lenkai cia gerai
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Austrai kažkokie nevykėliai... Gaila jų, nemanau, kad atsities jau.

                            Comment


                              Siaubas, blogiausios rungtynes siame cempionate...O dar lygiosios...
                              Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                              Comment


                                Parašė jasha Rodyti pranešimą
                                Tai yra yra čia visokio plauko orakulų, matančių pusfinalių poras, visas prizines vietas ir nugalėtojus jau po pirmųjų grupės rungtynių
                                Jesus, what a f*** is wrong with you people? aš tik išreiškiau savo ASMENINĘ NUOMONĘ, kas man atrodo favoritais. Na, susitiks, tai susitiks, valio, nuo to tik įdomiau čempionatą žiūrėti. tai viena. antra, jei matyčiau visus nugalėtojus, tai jau nepergyvenkit, bet čia apie tai nešnekėčiau. trečia, dabar jau įsitikinau, kad tamsusis arkliukas šį kartą bus kroatai. rekspekts jiems už šiandien. Vokiečiai šoke.
                                Jūsų,
                                Analitikas PlėtRa™

                                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                Comment


                                  Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                  Jesus, what a f*** is wrong with you people? aš tik išreiškiau savo ASMENINĘ NUOMONĘ, kas man atrodo favoritais. Na, susitiks, tai susitiks, valio, nuo to tik įdomiau čempionatą žiūrėti. tai viena. antra, jei matyčiau visus nugalėtojus, tai jau nepergyvenkit, bet čia apie tai nešnekėčiau. trečia, dabar jau įsitikinau, kad tamsusis arkliukas šį kartą bus kroatai. rekspekts jiems už šiandien. Vokiečiai šoke.

                                  Idomu, ka apie tai galvoja anglai?

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Idomu, ka apie tai galvoja anglai?
                                    Manau, dabar gali guostis: va, pralošėm, bet tai KAM pralošėm, jie ir vokiečius aplošė, we're still god damn good..
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                                      Siaubas, blogiausios rungtynes siame cempionate...O dar lygiosios...
                                      Kaip kas bloguma supranta, man Prancūzija - Rumunija buvo blogiau
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                        Manau, dabar gali guostis: va, pralošėm, bet tai KAM pralošėm, jie ir vokiečius aplošė, we're still god damn good..
                                        Nezinau, ar galima tai pritaikyti angliskam mentalui... t.y. "kam" jie praose... juk anglai kroatams pralose netycia ir tik per kaida , nes anglu komanda kur kas geresne ir zaidzia zymiai geriau!... o dabar, ko gero, kroatai kazkaip netycia ir per klaida nugalejo vokiecius (nors anglai juos butu nugaleje dar labiau). Ar kazkas panasaus
                                        Galima palyginti su "dideles salies" kompleksu, kai galvojama, kad esi geriausias ir stipriausias, o visi kiti tik "siaip". Problema tik ta, kad Anglija nebera nei didele salis, kuri buvo savo imperijos klestejimo laikais (uzgozta JAV, Kinijos, Rusijos), nei stipri futbolo komanda. Teks arba susitaikyti su realybe arba bandyti ieskoti nauju budu pakelti savo rinktines lygi.

                                        Comment


                                          Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                                          Siaubas, blogiausios rungtynes siame cempionate...O dar lygiosios...
                                          Vienos geriausių iš jau įvykusių rungtynių. Komandų kalibras ne pats didižiausias, tačiau rungtynės buvo reto atkaklumo, su daug progų įvarčiams ir neeiline pabaiga...

                                          Jesus, what a f*** is wrong with you people? aš tik išreiškiau savo ASMENINĘ NUOMONĘ, kas man atrodo favoritais. Na, susitiks, tai susitiks, valio, nuo to tik įdomiau čempionatą žiūrėti. tai viena. antra, jei matyčiau visus nugalėtojus, tai jau nepergyvenkit, bet čia apie tai nešnekėčiau. trečia, dabar jau įsitikinau, kad tamsusis arkliukas šį kartą bus kroatai. rekspekts jiems už šiandien. Vokiečiai šoke.
                                          Na, ką aš ir noriu pasakyti, kad ta tavo nuomonė mažų mažiausiai juokinga ir paremta.. niekuo ji neparemta
                                          Va, ir toliau šou tęsiasi - po vienų rungtynių kroatai nevykėliai, o po kitų - jau arkliukai.. gaus nuo lenkų, ką tada sakysi? turbūt asiliukais tada pataps.. nu žodžiu, laukiam kitų rungtynių, po kurių toliau analitiškai analizuosim
                                          Paskutinis taisė jasha; 2008.06.13, 09:04.
                                          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X