Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Elvus Rodyti pranešimą
    Olandija - Rusija? Sakyčiau, kad tai būtų 4:2...
    O netgi manau, kad šiandien Rusija gali padaryti siurprizą ir baigti lygiosiomis.
    Prie progos, sveiki visiems, tai mano pirmas postas
    Ir atsiprašau už galimas kalbines klaidas.
    Sveikas atvykęs
    nemanau, kad rusai turėtų daug šansų prieš olandų gynybą, ir jau visai liūdna jiems būtų ginantis...
    tikiu švedų sėkme!

    Comment


      Parašė Elvus Rodyti pranešimą
      Olandija - Rusija? Sakyčiau, kad tai būtų 4:2...
      O netgi manau, kad šiandien Rusija gali padaryti siurprizą ir baigti lygiosiomis.
      Prie progos, sveiki visiems, tai mano pirmas postas
      Ir atsiprašau už galimas kalbines klaidas.
      Sveikas prisijungęs , lenkas galbūt tu ?

      Comment


        Tikrai rusų nepalaikau, bet jie nusipelne įmušt.. švedai net nepanašu, kad žaistų.

        Comment


          Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
          Aš irgi visai norėčiau pamatyti Olandija - Rusija, jeigu rusai gintųsi taip kaip tai darė iki šiol tai manau visai realu būtų tikėtis rezultatyviausio mačo turnyrų istorijoje . Kaip bebūtų, visai nenoriu, kad Rusija patektų į kitą etapą, todėl palinkėsiu švedam nepasikuklint ir įmušt kokius 4-5 įvarčius šiandien .
          Visiskai apsikvailinai. Ir kaip jau sakei, kad statei, tai sveikinu dar karta pralaimejus. O man rusai ir ispanai, kaip tik atnese pergale TopSporte.

          Comment


            Š*das , jau koks penktas statymas iš eilės nesėkmingas , visai sėkmė apleido .

            Comment


              Štai ką gali 7 mln. - pažadinti komandoje žvėrį. Lyginant rusų žaidimą pirmose rungtynėse ir dabar - kaip diena nuo nakties. Aišku, ir švedai apsimiegoję žaidė.

              Lieku prie nuomonės, kad į pusfinalį išeis olandai, portugalai, ispanai ir, vienintelis neplanuotas vokiečių pralaimėjimas kroatams dabar lemia, kad manau, jie bus ketvirtoji pusfinalių dalyvė. Tai maždaug atitinka pastarųjų kelių čempionatų tendencijas: 3 favoritai ir vienas išsišokėlis.
              Jūsų,
              Analitikas PlėtRa™

              Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

              Comment


                manau bus taip
                1. Olandija
                2. Portugalija
                3. Ispanija
                4. Kroatija
                visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                Comment


                  Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                  manau bus taip
                  1. Olandija
                  2. Portugalija
                  3. Ispanija
                  4. Kroatija
                  3.4. nera, nes Europos cempionatuose del man nezinomu priezasciu rungtynes del 3 vietos nevyksta.

                  Comment


                    Liūdnai atrodė švedai, kone beviltiškai. Puolime be kibirkštėlės, gynyboje - be jėgų ir greičio. Tiesą sakant, palaikyti juos buvo kaip niekad sunku.
                    Dabar nekantrauju pamatyti olandų ir rusų rungtynes - turėtų būti tikra įvarčių fiesta...

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      3.4. nera, nes Europos cempionatuose del man nezinomu priezasciu rungtynes del 3 vietos nevyksta.
                      teisingai gi... nu 3 ir 4 tada kaip nori taip dalinasi
                      P.S. bet tai kaip musu zmones to irgi nezino, pvz mano panai uznese i parduotuve loterijos brosiuru, kur reik surasyt tris pirmas komandas kurios laimes EC, laimejes gauna 500lt ceki, organizatorius - Baltman kostiumu parduotuve
                      visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                      Comment


                        Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                        Liūdnai atrodė švedai, kone beviltiškai. Puolime be kibirkštėlės, gynyboje - be jėgų ir greičio. Tiesą sakant, palaikyti juos buvo kaip niekad sunku.
                        Dabar nekantrauju pamatyti olandų ir rusų rungtynes - turėtų būti tikra įvarčių fiesta...
                        Paskutines 15 minučių atrodė, kad ne švedams reikia mušti 2 įvarčius, o rusams būtinas dar vienas įvartis

                        Comment


                          Ha! Taigi teisingai numačiau siurprizą! Tik nemanojau, kad rusai bus kol taip geri...
                          Na, bet dabar pabaiga. Su olandais rusams jokių šansų.
                          Asmeniškai remiu Kroatiją - bet jei Portugalija laimės irgi nebusiu liūdnas. Visų pirma - tiktai ne Vokietija!

                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          3.4. nera, nes Europos cempionatuose del man nezinomu priezasciu rungtynes del 3 vietos nevyksta.
                          Man tai irgi dirgina...

                          Parašė pauliaK
                          Sveikas prisijungęs , lenkas galbūt tu ?
                          Iš tiesų.

                          Comment


                            deja
                            Olandija Rusija 0:1
                            Portugalija Rusija 0:1

                            Comment


                              /\ Portugalija - Vokietija ? Portai geriau atrodo..

                              Olandija - Rusija 0:1 nebuciau toks optimistas, mano spejimas 4-1

                              Comment


                                Na neveltui matyt rusai draugiškas su mūsų medinukais žaidė. Nes vakar švedai taip pat beviltiškai atrodė, ne tik kad susipasuot nesugebėjo, bet antram kėliny tik aukštus bandė kilnot į baudos aikštelę. Iš švedų tikrai daugiau tikėjausi. Kita vertus dabar svajonių mačas bus prieš olandus. Nemanau, kad rusai vilčių turi, jei netyčia laimėtų, tai savaitę vaikščiočiau su atvėpusiu žandikauliu.

                                Comment


                                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                  deja
                                  Olandija Rusija 0:1
                                  Portugalija Rusija 0:1
                                  Be pamišimų. Aš manau, kad rusai sugebės įmušti olandams vieną ar du įvarčius, bet vis tiek nelaimės...

                                  Comment


                                    26-a minutė 2:O vokiečių naudai, va taip va

                                    Comment


                                      Sveikinimai vokiečių fanams įveikus Portugaliją. 3:2.
                                      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                      Comment


                                        Labiau portugalus palaikiau, bet ir vokiečiai patinka, taigi perdaug nenuliūdau. Beabejo vokiečiai žaidė geriau, taigi pergalės nusipelnė.

                                        Comment


                                          Pripažinu, aš nusivylęs. Bet rytoj Kroatija tikriausiai nugalės Turkijos, o su vokiečiais jau vienąkart laimeję

                                          Comment

                                          Working...
                                          X