Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • 99
    replied
    Tuo ir baigiam šį čempionatą

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Esu atsipalaidavęs žmogus. Man vienodai šviečia ką kiti galvoja, man linksma ir MAN gerai. O Lietuvos taipogi nepavadinčiau LABAI civilizuota šalim. O Ispaniją palaikysiu ir toliau ir man nesvarbu kas dėjosi ten. Visose šalyse yra visokių žmonių. O tu toliau sėdėk susukęs savo snukį ir viskuom nepatenkintas kaip ir didžioji dauguma CIVILIZUOTŲ lietuvių.
    Viskas, baigiu.
    Nieko, užaugsi, kitaip kalbėsi, jaunoji idealistė, manai, kad esi pati geriausia, protingiausia ir kitokia iausia, kad nesvarbu, ką kiti tau sako?
    Aš ir nesakau, kad lietuviai yra civilizuočiausi; ir viskuom aš esu patenkintas.

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė somis Rodyti pranešimą
    Tai aišku, ir iš viso, aš už tai, kad palaikytume ispanus, kurie talžė lietuvių sirgalius lazdomis. Juk svarbu normaliai pasiausti. Kas ta Tėvynės meilė, juk už ją mirė tik keli milijonai tautiečių..
    O tai už vokiečius, nuo kurių patys lietuviai bėgo į RUSIJĄ? . Gal grįškime į viduramžius, rasime dar kokį blogą dalyką kurį mums ISPANAI padarė. Vienu žodžiu - cirkas. Nu nepatinka jums ispanai - smagu. Your choice.

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė somis Rodyti pranešimą
    Tai aišku, ir iš viso, aš už tai, kad palaikytume ispanus, kurie talžė lietuvių sirgalius lazdomis. Juk svarbu normaliai pasiausti. Kas ta Tėvynės meilė, juk už ją mirė tik keli milijonai tautiečių..
    Rytfanius...

    ps. o tai cia tie patys, kurie talze vakar laimejo pries vokiecius finala? Gal gali tada tiksliau pavardem, kas talze - Torresas, Xavi, Villa, Casillas ar kiti?

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    O ispanai moka? Pažiūrėk, kas Ispanijoje dėjosi, kai laimėjo, vien dėl to, geriau jau vokiečiai būtų laimėję. Kažkokia necivilizuota tauta, kuri sugeba nebent futbolą žaisti ir vyną gaminti.
    Esu atsipalaidavęs žmogus. Man vienodai šviečia ką kiti galvoja, man linksma ir MAN gerai. O Lietuvos taipogi nepavadinčiau LABAI civilizuota šalim. O Ispaniją palaikysiu ir toliau ir man nesvarbu kas dėjosi ten. Visose šalyse yra visokių žmonių. O tu toliau sėdėk susukęs savo snukį ir viskuom nepatenkintas kaip ir didžioji dauguma CIVILIZUOTŲ lietuvių.
    Viskas, baigiu.

    Komentuoti:


  • Kema
    replied
    Parašė Akela Rodyti pranešimą
    Vyrams ir vaikinams - www.euro2008girls.com
    Perskaičiau Vyrams ir vaikams
    Na žodžiu tinka...

    Komentuoti:


  • somis
    replied
    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    Valiuk, patinka man tavo požiūris Nes tas lietuviškas santūrumas jau nerealiai įgrįso. Jei palaikai komandą tai iš visos širdies, nors ir ne nacionalinė rinktinė. Sveikas azartas yra geras dalykas, tai taip pat gerai kaip kokiam klube gerai pasiausti, emocijas išlieti
    Tai aišku, ir iš viso, aš už tai, kad palaikytume ispanus, kurie talžė lietuvių sirgalius lazdomis. Juk svarbu normaliai pasiausti. Kas ta Tėvynės meilė, juk už ją mirė tik keli milijonai tautiečių..

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Lietuviai neprigėrę linksmintis nemoka . Turi būti rimtas, santūrus, na nebent lietuviai kašį žaidžia . Ir vėliau draugai klausinėja kodėl atgal į Airiją noriu.
    O ispanai moka? Pažiūrėk, kas Ispanijoje dėjosi, kai laimėjo, vien dėl to, geriau jau vokiečiai būtų laimėję. Kažkokia necivilizuota tauta, kuri sugeba nebent futbolą žaisti ir vyną gaminti.
    O visos tos kalbos apie santūrumą, rimtumą skamba kaip iš neišsilavinusio žmogaus. Aišku, nebent tau yra kokie 16 metų ir verda visokios ten hormonų audros, tada suprantama
    Paskutinis taisė Lettered; 2008.06.30, 21:10.

    Komentuoti:


  • Boružėlė
    replied
    Vyrams ir vaikinams - www.euro2008girls.com

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    Valiuk, patinka man tavo požiūris Nes tas lietuviškas santūrumas jau nerealiai įgrįso. Jei palaikai komandą tai iš visos širdies, nors ir ne nacionalinė rinktinė. Sveikas azartas yra geras dalykas, tai taip pat gerai kaip kokiam klube gerai pasiausti, emocijas išlieti
    Lietuviai neprigėrę linksmintis nemoka . Turi būti rimtas, santūrus, na nebent lietuviai kašį žaidžia . Ir vėliau draugai klausinėja kodėl atgal į Airiją noriu.

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Manau, kad jau galima užrakinti šią temą, kad nebebūtų bereikalingų diskusijų.

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Ko jūs čia parinatės, tegul laksto kam kaip patinka. Taigi čia liaudis, kuriai reikia duonos ir žaidimų. Ant duonos jau užsidirbom
    Valiuk, patinka man tavo požiūris Nes tas lietuviškas santūrumas jau nerealiai įgrįso. Jei palaikai komandą tai iš visos širdies, nors ir ne nacionalinė rinktinė. Sveikas azartas yra geras dalykas, tai taip pat gerai kaip kokiam klube gerai pasiausti, emocijas išlieti

    Komentuoti:


  • tivoli
    replied
    /\ Ir guašui ant veido

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Ko jūs čia parinatės, tegul laksto kam kaip patinka. Taigi čia liaudis, kuriai reikia duonos ir žaidimų. Ant duonos jau užsidirbom

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    santuriai pasidziaukti, kad megiama komanda laimejo.. bet nelekti i gatves ir nesidazyti svetimos salies spalvomis...

    Komentuoti:


  • Perfect
    replied
    Parašė joker Rodyti pranešimą
    Man tai panašu ne į meilę fubolui, o į paprasčiausią "glory hunting'ą". Ypač, kai lietuviai net puola pirkti kitų valstybių vėliavas, dažytis veidus jų spalvomis ir t.t.
    Tiesiog artėjame prie nacionalinio identiteto laidotuvių
    Pagaliau...

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė joker Rodyti pranešimą
    Man tai panašu ne į meilę fubolui, o į paprasčiausią "glory hunting'ą". Ypač, kai lietuviai net puola pirkti kitų valstybių vėliavas, dažytis veidus jų spalvomis ir t.t.
    Sorry, tai ką dabar daryti tokiems "glory hunteriams" kaip aš? Sėdėt ramiai ir paplot kai įvartį įmuša?

    Komentuoti:


  • joker
    replied
    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    Reikėjo pamatyt, kas darėsi po varžybų Senamiestyje, tiek žmonių iš kavinių pasipila tik per krepšinio čempionatus, skirtumas tik tas, kad futbolą tiek žmonių žiūri, nors ten net nekvepia lietuvių dalyvavimu. Lietuviai ima mylėti futbolą po truputį atrodo, that's good.
    Man tai panašu ne į meilę fubolui, o į paprasčiausią "glory hunting'ą". Ypač, kai lietuviai net puola pirkti kitų valstybių vėliavas, dažytis veidus jų spalvomis ir t.t.

    Komentuoti:


  • Analitikas PlėtRa
    replied
    Visas čempionatas buvo puikus ir įdomus, labai nenuspėjamas, daug intrigos, o finalas buvo finališkas, jie niekada labai gražūs nebūna, bet logiškas, ispanai visiškai užtemdė ballackus ir podolskius ir kosminis Torres'as įmušė savo elegantišką įvartį. Viskas puiku.. Vienas įdomiausių čempionatų, kuriuos teko matyti. Jau vien dėl to, kad neišsipildė nei vienas mano spėjimas beveik, nors ir atspėjau 2 pusfinalio dalyvius iš 4.

    Reikėjo pamatyt, kas darėsi po varžybų Senamiestyje, tiek žmonių iš kavinių pasipila tik per krepšinio čempionatus, skirtumas tik tas, kad futbolą tiek žmonių žiūri, nors ten net nekvepia lietuvių dalyvavimu. Lietuviai ima mylėti futbolą po truputį atrodo, that's good.

    Ką gi, šventė baigėsi, tegyvuoja šventė. Iki World Cup 2010 liko maždaug 700 dienų...

    Komentuoti:


  • Artas
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Golas grazus gavosi, kai Torresas aplenka Lahma. Bet siaip rungtynes neidomios gavosi. Ispanai labai grubiai zaide visas rungtynes ir dar paskutine minute Puyolis sugebejo is kelio ivaziuot vokieciui i nugara.
    Ispanai laimejo pelnytai, bet sakyt, kad jie zaide kazkaip ypatingai, kaip Kesminas pasakojo apie zaisminga stiliu, butu nesamone. Sunkiai isvargtos pergales pries Graikija ir Svedija, nulines rungtynes su Italija ir monotoniskas finalas, vieninteles ryskios pergales - abi rungtynes su Rusija. Zaidimas cempionato metu buvo stabilus ir uztikrintas, bet grozio ne per daugiausiai. Gaila Raulio. Tiek metu zaide Ispanijos rinktinej ir nieko nelaimejo, o i sita cempionata net neitrauktas i sudeti...
    Kaunaz, toks jausmas kad mes skirtingus cempionatus ziurejom


    visus su pergale

    Komentuoti:

Working...
X