Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Austrija-Lenkija 1:1.

    Pendelis gale rungtyniu tikrai abejotinas. Ir uz grubesni zaidima baudos aiksteleje neskiriami pendeliai. Bet va toks durnas klausimas... Ar nebuvo kartais nuosaleje lenku brazilas kai imuse ivarti... man kazkodel susidaro ispudis, kad buvo...
    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

    Comment


      Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
      Austrija-Lenkija 1:1.

      Pendelis gale rungtyniu tikrai abejotinas. Ir uz grubesni zaidima baudos aiksteleje neskiriami pendeliai. Bet va toks durnas klausimas... Ar nebuvo kartais nuosaleje lenku brazilas kai imuse ivarti... man kazkodel susidaro ispudis, kad buvo...
      Manau, kad 11 m skyrė ne tiek už grubų žaidimą, kiek už teisėjo pastabų neklausymą. Jis jau prieš tai ėjo šnekėtis, kad nesistumdytų ir netgi liepė pakartot baudinį (tą pirmą, tolimąjį).
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Man atrodo, baudinys buvo skirtas tam, kuris su austru susimušė prieš baudos smūgį. Bet rungtynių įdomesnėmis nepadarė . Įdomu, kaip sužais prancūzai su italais. Sprendžiant iš pirmų rungtynių, ir tie, ir tie ne formoj, o pergalės reikia abiems.

        Olandija - Rumunija: 60:84 (įdomumo dėlei)
        Paskutinis taisė Paulius; 2008.06.13, 12:13.

        Comment


          /\ ką tu čia svaigsti? visų pirma ne šveicarai, o austrai. ir kam čia toks "tikslus" rezultatas?

          Comment


            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
            /\ ką tu čia svaigsti? visų pirma ne šveicarai, o austrai. ir kam čia toks "tikslus" rezultatas?
            Damn, maišau šiame čempe aš juos. Ačiū.

            O rezultatas, sakykim, yra kaunaz rezultato tąsa.

            Comment


              /\ nelabai sakyčiau vykus tąsa

              Comment


                Olandai daro stebuklus. Olandija - Prancūzija. 2:0.
                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                Comment


                  Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                  Olandai daro stebuklus. Olandija - Prancūzija. 2:0.
                  Stebuklas yra Robbeno golas.

                  Comment


                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    Stebuklas yra Robbeno golas.
                    Stebuklas yra Snejderio berots ivartis (paskutine olandu bake per prideta laika)
                    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                    Comment


                      Is vis olandai yra stebuklas. Rodo klase. Atsigriebs siemet uz visus 2002, 2004 ir 2006 metus. Valio!

                      Comment


                        Nerealios rungtynės, o tiksliau Nyderlandų žaidimas.

                        Comment


                          Vau, aš NIEKADA nesu matęs geresnio futbolo. Po velnių, gal olandai netgi netaps čempionais, bet vien už šias dvi rungtynes jiems visiems įteikčiau po medalį...

                          Comment


                            Nuostabus vakaras su nuostabia Olandijos rinktine.Valio, valio, valio!!!
                            Maniau, kad rungtynes Olandija-Rumunija baigsis 4-1, taciau jei pries prancuzus jie pasieke toki rezultata, tai sunkiai isivaizduoju kas su rumunais desis...Nors galimas dalykas, kad labai agresyviai jiems nieko nelemianciu rungtyniu jie nezais.
                            Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                            Comment


                              Man tai labai patiko, kaip Van Nistelrojus padėjo įmušti antrą įvartį. Visada mėgau šio futbolininko žaidimą ir jis man visada buvo tarp geriausių, bet kad taip sugebetų sužaist tai dar nematęs.

                              Comment


                                Galėtų dabar olandai atiduoti pergalę rumunams, bet turbūt to nebus
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Galėtų dabar olandai atiduoti pergalę rumunams, bet turbūt to nebus
                                  Kokie dar atidavimai? Kaip tik sporte turetu is vis nebuti jokiu tokiu sukciavimu, ir su tuo reiktu grieztai kovoti.

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Galėtų dabar olandai atiduoti pergalę rumunams, bet turbūt to nebus
                                    Labai tikiuosi, kad jie to nepadarys. Nemėgstu italų, pakenčiu prancūzus, tačiau visų pirma norėčiau, kad olandai nedarytų tokių sandėrių su savo sąžine ir kovine dvasia. Jeigu jau mušti, tai mušti visus - be gailesčio.

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Galėtų dabar olandai atiduoti pergalę rumunams, bet turbūt to nebus
                                      O kuo rumunai geresni už prancūzus? Šiandien prancūzai bent charakterį parodė. Beje, ponas teisėjas-komentatorius per LRT pasakė, jog net 7 Prancūzijos žaidėjai yra gimę ne Prancūzijoje, o visi Olandijos yra gimę jos sienų ribose. Ar gi taip gali kometuoti futbolo pasaulio žmogus? Jei jau teigti tai teigti reikia iki galo....įdomu ar visi nebalti olandų futbolininkai yra olandai pagal etninę priklausomybę? Po to, vėl priminė tą plakatą Kaune ir pasakė, jog tai buvo puikus pokštas. Žodžiu, nėra žodžių...
                                      Ką gi, tikiuosi į kitą etapą pateks prancūzai ir švedai. O olandadi sužaidė fantastiškas rungtynes, sveikinu. Tikrai įdomu buvo žiūrėti.
                                      Paskutinis taisė tivoli; 2008.06.13, 23:02.
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Aš suprasčiau olandų trenerį jei išleistų biški silpnesnę sudėtį, nes vis dėl to ne robotai zaidžia, pailsėti būtina. Bet ir ta sudėtis tikiuosi sieks tik pergalės.

                                        Comment


                                          prisdedu prie olandu sveikinimu ir as kazkas nerealaus, nesitikejau kad taip zais, berods busim idealu futbola zaidziancios rinktines liudininkais pasaulio supervicecempionai nusluoti nuo kelio, sekanciose rungtynese butina pasaugot lyderius. manau, kad naudinga butu ir atsarginius apsildyt, cempionatas ilgas gali prireikt visu zaideju. o robbenas tai nerealus- vos puse rungtyniu o jau turi ivarti ir assista.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X