Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    I guess they failed to qualify because they are a bunch of w*nkers

    Seriously, England didn't show why it's worth playing in the top tournaments. It's not the name but the game which puts a team above others which is why England is not there
    Well, I guess I shouldn't feel sorry for them then, but at least they could have sent some better commentators to ESPN!

    Aciu, Jonai
    Originally Posted by

    Comment


      Čia reikia gilintis į taisykles. Gali būti, jog tai buvo nuošalė, nes prieš Ruudą AIKŠTĖJE nebebuvo nei vieno gynėjo. Tiksliai nežinau, ar nuošalė galioja tik aikštėje, ar ir už jos ribų. Manyčiau, jog tik aikštėje, nes tada kitos ribos, kur galie eiti gynėjas yra neberibojamas. Traumuotas gynėjas gali gulėti berno ligoninėje, į tą pusę, kur aš mušiu įvartį ir man nebus nuošalės?

      Na, arba yra ribos iki reklaminių stendų ir tarp galinės linijos ir stendų besivartantis (oi Buffonas padirbėjo. Man taip patiko ) italas dar buvo laikomas "galiojančiu" gynėju.

      Comment


        Parašė Paulius Rodyti pranešimą
        Traumuotas gynėjas gali gulėti berno ligoninėje, į tą pusę, kur aš mušiu įvartį ir man nebus nuošalės?
        Mano supratimu, traumuotas žaidėjas yra tada ir tik tada, kai taip nusprendžia teisėjas... Įsitikinęs, jog įvyko trauma, jis gali iš karto stabdyti žaidimą (jeigu trauma akivaizdžiai itin rimta), arba palaukti, kol kamuolys išeis už aikštės ribų, ir tada sutvarkyti situaciją. Traumuotas žaidėjas turi palikti aikštę ant neštuvų arba savo kojomis, ir laukti specialaus teisėjo leidimo vėl į ją sugrįžti (jeigu yra pajėgus tai padaryti).

        Šiuo atveju olandai tęsė ataką, o kamuolys nebuvo išėjęs už aikštės ribų. Teisėjas nusprendė, jog Panucci trauma nėra pavojinga sveikatai arba gyvybei, todėl nestabdė žaidimo. Už aikštės ribų esantis žaidėjas prilyginamas žaidėjui, stovinčiam tiesiai ant artimiausios linijos, taigi jis yra skaičiuojamas, vertinant nuošalės situaciją. Manau, situacija yra pakankamai aiški, ir ligonine šiuo atveju tikrai net nekvepėjo (Panucci tęsė rungtynes, tarsi nieko nebūtų nutikę).

        Comment


          Parašė Kecal Rodyti pranešimą
          Mano supratimu, traumuotas žaidėjas yra tada ir tik tada, kai taip nusprendžia teisėjas... Įsitikinęs, jog įvyko trauma, jis gali iš karto stabdyti žaidimą (jeigu trauma akivaizdžiai itin rimta), arba palaukti, kol kamuolys išeis už aikštės ribų, ir tada sutvarkyti situaciją. Traumuotas žaidėjas turi palikti aikštę ant neštuvų arba savo kojomis, ir laukti specialaus teisėjo leidimo vėl į ją sugrįžti (jeigu yra pajėgus tai padaryti).

          Šiuo atveju olandai tęsė ataką, o kamuolys nebuvo išėjęs už aikštės ribų. Teisėjas nusprendė, jog Panucci trauma nėra pavojinga sveikatai arba gyvybei, todėl nestabdė žaidimo. Už aikštės ribų esantis žaidėjas prilyginamas žaidėjui, stovinčiam tiesiai ant artimiausios linijos, taigi jis yra skaičiuojamas, vertinant nuošalės situaciją. Manau, situacija yra pakankamai aiški, ir ligonine šiuo atveju tikrai net nekvepėjo (Panucci tęsė rungtynes, tarsi nieko nebūtų nutikę).
          Tu nesupratai - aš kalbėjau ne apie Panucci. Bet vis dėlto situaciją supratau. Nuošalės nebuvo.

          Comment



            vienintelis ne nuošalės šansas Panucci. Bet ir tai yra absurdas, vadint kad jis dalyvavo žaidime

            Comment


              Parašė boo Rodyti pranešimą

              vienintelis ne nuošalės šansas Panucci. Bet ir tai yra absurdas, vadint kad jis dalyvavo žaidime
              Tavo avataras daug ką pasako. Manau, Kecal viską tinkamai paaiškino.

              Comment


                man atrodo nuotrauka pasako daugiau

                Comment


                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                  man atrodo nuotrauka pasako daugiau
                  Italas simuliuoja už aikštės ribų. Teisėjas nestabdo žaidimo. Reiškia, teoriškai italas stovi šalia vartų ant galinės linijos. Traumos jokios nebuvo - juk sakė, kad puolė ginčytis su teisėju. Teisėjas yra VISIŠKAI teisus. Nors būtų tik dar įdomiau, jei paaiškėtų, kad tai jo klaida.

                  Comment


                    Italijos teisėjų komiteto vadovas Cezare Gussoni pripažino, kad Švedijos arbitras Peteris Frojdfeldtas, aptarnavęs Olandijos ir Italijos rungtynes, buvo visiškai teisus, įskaitydamas pirmąjį „oranžinių“ įvartį.

                    „Jis šimtu procentu pasielgė pagal taisykles ir vadovavosi 11-uoju UEFA teisėjų kodekso straipsniu: visiškai teisingai įvertino Panuccio padėtį, tad R. van Nistelrooy'ui nuošalės tikrai nebuvo“ - C. Gussoni pranešė savo verdiktą italų dienraščiui „La gazzetta dello sport“.

                    Priminsime, kad vakar Šveicarijos sostinėje Berne vykusiose rungtynėse Olandijos rinktinė net 3:0 sutriuškino pasaulio čempionus italus, o pirmasis įskaityas Ruudo van Nistelrooy'aus įvartis sukėlė plačias diskusijas visame pasaulyje.
                    vsio, trys nulis be kalbų

                    Comment


                      jo, a dar gincysies John?
                      visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                      Comment


                        Pauliau, ar žaidei kada futbolą?ar šiaip kokiu sportu užsiiminėjai? 99% tada gali vadint simuliacijom. Susiduri, įspiria, užmina, pasuki ką nors ir tai yra momentinis skausmas, kartais net labai stiprus. Kai įsipjauni į pirštą natūralu, kad užsiimi už tos vietos, purtai. Taip ir čia po skaudaus susidūrimo išlėkė už aikštės ribų, neliko aikštėj voliotis, netrukdė žaidimui. Ar manai, kad jis iš anksto taip sugalvojo, ai va išeisiu, kad bankės neužskaitytų? Juk matai kad perdavimo metu jis jau senai už aikštės, toli ir net nežiūri į aikštės pusę...
                        Aš tik sakau, kad laikyti tokiu atveju žmogų esantį už aikštės dalyvaujančiu žaidime yra absurdas. Nepasitraukė jis paskutinę akimirką. Ir visai nesvarbu tai italas, ispanas, prancūzas ar rusas. Man toks požiūris, o tuo labiau taisyklė nelogiška atrodo. Ir apie tas simuliacijas atsargiau kalbėt reiktų. Išeikit kada į lauką kamuolį paspardykit, oras gražus, gausit iš alkūnės į galvą, įspirs kas į antkaulį, lengvai nikstelsit čiurną...pažiūrėsim kaip nesimuliuosit. Nors po poros minučių viskas bus gerai ir žaist galėsit...
                        Paskutinis taisė boo; 2008.06.10, 10:30.

                        Comment


                          Parašė boo Rodyti pranešimą
                          Aš tik sakau, kad laikyti tokiu atveju žmogų esantį už aikštės dalyvaujančiu žaidime yra absurdas. Nepasitraukė jis paskutinę akimirką. it...
                          viskas labai paprasta: italai, kaip ir bet kuri kita pietų komanda žaidžia mažiau techniškai, bet labai emocionaliai-vaidybiškai. ir tikrai yra toks momentas (slapta taktika) kai reikalai intensyviai vyniojasi prie tavo vartų truputį pagriūti ir pavaidint, jog baisiai suskaudo koją. tokiam momente ir pasireiškia arbitro profesionalumas: ar pasiduoda provokacijai ar sureaguoja šaltai ir priima racionalų sprendimą. Situacija tokia: žaidėjas teisus - nes jis pasirinko gudrią taktika, kuri galėjo pasiteisint, bet jis ėjo va bank ir neišdūrė teisėjo. būtų žinojęs aiškią baigtį - būtų nesivoliojęs užriby. o tai, kad truputi paburnojo ant teisėjo - tai čia bet kuriuo atveju taip būtų buvę.

                          Comment


                            Parašė boo Rodyti pranešimą
                            Aš tik sakau, kad laikyti tokiu atveju žmogų esantį už aikštės dalyvaujančiu žaidime yra absurdas. Nepasitraukė jis paskutinę akimirką. Ir visai nesvarbu tai italas, ispanas, prancūzas ar rusas. Man toks požiūris, o tuo labiau taisyklė nelogiška atrodo.
                            Manau, yra gyvenimiška logika, ir yra taisyklių logika, kuri šiuo atveju laimi. Bijau, kad profesionalų futbolas vis dar žaidžiamas pagal taisykles... priešingu atvejų žaidimas virstų mėgėjišku pasispardymu kieme, kur vadovaujamasi abipusiu susitarimu. Mes negalime žinoti, galėjo Panucci laiku sugrįžti į gynybą, ar ne, labai jam skaudėjo, ar tik truputį. Todėl taisyklės ir reikalingos - ir dar teisėjas, kuris privalo jas taikyti akimirksniu, nedvejodamas.

                            Tai nėra simuliacijos klausimas, tai yra klausimas, ar kiekvienas už aikštės ribų nugriuvęs žaidėjas automatiškai nebedalyvauja žaidime? Kas žino, o gal jis jau kitą akimirką vėl puls į aikštę? O jeigu Panucci būtų "prigulęs" vartininko aikštelėje? Manau, daugumoje panašių situacijų, po susidūrimų baudos aikštelėje, teisėjas nestabdytų pavojingos atakos - juk net pražangos nebuvo, o ir laiko nuo susidūrimo su Buffonu praėjo vos kelios sekundės. Prašau parodyti, kur parašyta, kad ant žolės gulintis gynėjas negali būti skaičiuojamas, vertinant nuošalės situaciją?

                            Comment


                              http://www.eurofootball.lt/euro2008/news.php?id=89
                              visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                              Comment


                                Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                                jo, a dar gincysies John?
                                Vadovaujantis kopetetingomis nuomonemis (t.y. ne kaunaz), gincytis nebera del ko.

                                Comment


                                  Taisyklės yra taisyklės, visiems jos yra vienodos. Aš esu apskirtai labai nustebęs matydamas tokį precizišką teisėjų darbą, jeigu taip ir toliau, tai šis čempionatas pretenduoja tapti pavyzdiniu visomis prasmėmis .

                                  Comment


                                    /\ skaudu pripažint, kad kaunaz buvo gerokai akylesnis?

                                    Comment


                                      /\ butent, John-ai, pripazink kad buvai neteisus
                                      no on the Earth !!!

                                      Comment



                                        Man atrodo, tai labai aiskiai padariau 155 pranesime.

                                        Comment


                                          Parašė boo Rodyti pranešimą
                                          Pauliau, ar žaidei kada futbolą?ar šiaip kokiu sportu užsiiminėjai? 99% tada gali vadint simuliacijom. Susiduri, įspiria, užmina, pasuki ką nors ir tai yra momentinis skausmas, kartais net labai stiprus. Kai įsipjauni į pirštą natūralu, kad užsiimi už tos vietos, purtai. Taip ir čia po skaudaus susidūrimo išlėkė už aikštės ribų, neliko aikštėj voliotis, netrukdė žaidimui. Ar manai, kad jis iš anksto taip sugalvojo, ai va išeisiu, kad bankės neužskaitytų? Juk matai kad perdavimo metu jis jau senai už aikštės, toli ir net nežiūri į aikštės pusę...
                                          Aš tik sakau, kad laikyti tokiu atveju žmogų esantį už aikštės dalyvaujančiu žaidime yra absurdas. Nepasitraukė jis paskutinę akimirką. Ir visai nesvarbu tai italas, ispanas, prancūzas ar rusas. Man toks požiūris, o tuo labiau taisyklė nelogiška atrodo. Ir apie tas simuliacijas atsargiau kalbėt reiktų. Išeikit kada į lauką kamuolį paspardykit, oras gražus, gausit iš alkūnės į galvą, įspirs kas į antkaulį, lengvai nikstelsit čiurną...pažiūrėsim kaip nesimuliuosit. Nors po poros minučių viskas bus gerai ir žaist galėsit...
                                          Absurdas butu tada jeigu tokiais atvejais butu fiksuojama nuosale. 1.del visko kalti patys italai, kad susidure vartininkas ir gynejas tarpusavy, vienas is vis liko gulet aute, o vartininkas nespejo uzsiimt geresnes pozicijos. Taigi del italu klaidu bausti olandus yra nelogiska.
                                          2.jeigu tokiais atvejais kaip sis skaitytusi nuosale, atsirastu tokiu kurie matydami kad nesugebes apsigint priklausomai nuo situacijos specialiai atgultu i auta, kad butu fiksuojama nuosale. Ir tada tikrai butu absurdiskas futbolas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X