Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar argentinietiškos klasikos

    http://www.youtube.com/watch?v=3tCoM...earch=maradona

    Comment


      Comment


        Na taip, šlovinga ir turtinga pensija Nors jis ir savo karjeros metu stambokas atrodė.

        Comment


          Beje, kilo man toks klausimas. Kadangi World Cup'ą rodys LTV... tai negi komentuos Meškonis?!

          Comment


            Prisimink Euro2004. Buvo Kesminas vienas rungtynes ir svarbiausias komentuoja, o kai jis ilsisi komentuoja Meškonis.

            Comment


              Išvis, Kesminas vienintelis geras futbolo komentatorius Lietuvoje. Pagarba jam. Meškonio, Radzevičiaus man sunku klausyt. Gal jau geriau tegu Kunigėlis pavaduoja Kesminą per mažiau svarbias rungtynes, prisimenu per Euro 2004 sakė, kad jam labiau patinka komentuoti futbolą, nei krepšinį. Aišku gerai, kad transliuos LTV, jie bent rodys visas varžybas, jei rodytų kokia TV3, tai įtariu, kad Čekijos grupės mačų nepamatyčiau Bet minusas - Meškonis.

              Comment


                o kodėl tv3 turėtų netransliuoti čekų varžybų? ar aš kažko nežinau?

                Comment


                  Ta prasme, TV3 parodytų geriausiu atveju 1 tiesioginę transliaciją per dieną, kitų kartojimus nukeltų į vėlų vakarą arba Tango tv. Čekija tik kaip pavyzdys, mano favoritai TV3 tikrai nerodytų visų grupių mačų.

                  Comment


                    Na nežinau, bent kaip valstybinė LTV transliavo paskutines olimpines žaidynes - tai blogiau neįmanoma. Po tokios transliacijos aš geriau sutikčiau su betkokia komercinė TV. Manau, kad net koks TV5, labai potencialiai jau silpnas kanalas, tikrai būtų geriau transliavęs ir nereiktų ne tik atskirų sporto transliacijų ieškoti kotų šalių TV kanalais, bet ir elementarios operatyvios informacijos absoliutus nebuvimas.
                    Paskutinis taisė Svecias; 2006.06.07, 11:15.
                    Parašas :)

                    Comment


                      nu nežinau, man irgi atrodo jog komercinis kanalas labiau stengtūsi arba bent jau nemažiau, jugi tramsliacijų kainos taigi nemažos, reikia kad atsipirktų, o ltv pastaruoju metu irgi geriau žiūri į sportą, ankščiau f-1 varžybas užsitęsusias dėl avarijos nutraukdavo dėl panoramos ir parodydavo tik vėlai vakare....bet dabar jau pagerėjo situacija

                      Comment


                        Rooney to play in Germany

                        England have been boosted by the news that Wayne Rooney will be fit to play some part in Germany 2006.

                        Comment


                          Galetu "England" pervadinti i "Rooney", nes kartais formuojasi ispudis, jog Anglijos komanda sudaro 1 zaidejas

                          Comment


                            nu galima palyginti su Jasikevičiumi krepšinyje tik vienas žaidžia o kitas ne.. iš viso man labai keista, futbolas atrodo žymiai pavojingesnis sportas ten daugiau traumų ir t.t. bet visos žvaigždės visada žaidžia nebent turi kokių nors problemų... nu o rooney tikrai turi įtakos anglų žaidimui, tikiuosi pasveiks ir spės įgauti bent normalesnę forma...

                            Comment


                              Na tas vaikis tikrai svarbus komandai. Jei dvidesimtmetis zaidejas beveik visa sezona praktiskai ant savo kupros tempia tokio dydzio kluba kaip Man Utd, manau nemazai pasako apie jo sugebejimus. Nors nemanau, kad Anglija=Rooney, jei pvz koks Gerrardas butu traumuotas taip pat spauda ir apie ji klykautu.

                              Comment


                                Fringso įvartis fantastiškas... Lahmo irgi puikus, pats sau susikūrė progą ir smūgiavo labai tiksliai. Podolskis šį kartą nuvylė - jokios improvizacijos, tik gauna kamuolį, atrandą tarpą tarp gynėjų ir šauna. Apskritai, Lahmas ir Fringsas - 2 geriausi šių rungtynių žaidėjai, net nežiūrint į įvarčius.

                                Comment


                                  patiko rungtynės, gražios, daug įvarčių, tačiau matosi spragos vokiečių ginyboje, nors per savo kaltę tik 1 goala praleido, tačiau su rimtesneis varžovais gali turėti sunkumų.....nu ką, laukiam antrojo pirmosios dienos mačo

                                  Comment


                                    Parašė robizz
                                    nors per savo kaltę tik 1 goala praleido
                                    Per antrąjį pakartojimą matėsi - nuošalės nebuvo. Nebūtinai viskas yra taip, kaip sako Kesminas

                                    Comment


                                      ten 1 reiskia ne pirmas o vienas, nes pirmame goale nuosales tikrai nebuwo, ta sake ir kesminas, o antrajame pagal mane tikrai buvo jeigu gerai pamenu, todel taip ir sakau

                                      Comment


                                        Varkšai paragvajiečiai

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė Ežiukas
                                          Varkšai paragvajiečiai
                                          Kame ten tas vargšumas??? Vargšiukai tegu džiaugiasi, kad tik 0:1 gavo. Jiems labai pasisekė, kad pakeitė vartininką, nes jei butų likęs tas pats grybas, tai būtų ne vieną dar golą anglai įleidę. O šiaip anglus pavedė saugai. Lampardas ir Gerrardas vietoj to, kad daugiau kamuolių puolėjams duotų patys spardė čiut ne nuo vidurio į tribūnas ir tokiu savo elgesiu jie išmušė komandą iš vėžių ir žaidimas priblėso. Aišku dar gaila, kad Owenas taip trumpai tepažaidė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X