Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ daugiau žiūrėjau prelegentų varžybas kai buvo anglų 2 kėlinys, bet vis tiek man jų žaidimas didelio įspūdžio nepaliko...yra dar kur smarkiai tobulėt jiems...

    Comment


      Parašė batista
      /\ daugiau žiūrėjau prelegentų varžybas kai buvo anglų 2 kėlinys, bet vis tiek man jų žaidimas didelio įspūdžio nepaliko...yra dar kur smarkiai tobulėt jiems...
      Jiems gal kai kur trūksta susižaidimo arba reiktų apmastyt žaidimo taktiką, bet kad komanda žiauriai galinga, tai nieks nepaneigs.

      Comment


        Parašė kaunaz
        Kame ten tas vargšumas??? Vargšiukai tegu džiaugiasi, kad tik 0:1 gavo. Jiems labai pasisekė, kad pakeitė vartininką, nes jei butų likęs tas pats grybas, tai būtų ne vieną dar golą anglai įleidę. O šiaip anglus pavedė saugai. Lampardas ir Gerrardas vietoj to, kad daugiau kamuolių puolėjams duotų patys spardė čiut ne nuo vidurio į tribūnas ir tokiu savo elgesiu jie išmušė komandą iš vėžių ir žaidimas priblėso. Aišku dar gaila, kad Owenas taip trumpai tepažaidė.
        Toji mano žinutė parašyta primomis rungtynių minutėmis per kurias paragvajiečiai tikrai visiškai pasimetė atrodė, vėliau manau anglai atsipalaidavo ir nesistengė žaist taip kaip jie gali

        P.S: Komentaroriai tai košmaras, panigirikas jiems profesionaliai reikia rašyt ne futbolo varžybas komentuoti atsibodo net klausyt kokie anglu žaidėjai fantastiški

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė kaunaz
          Jiems gal kai kur trūksta susižaidimo arba reiktų apmastyt žaidimo taktiką, bet kad komanda žiauriai galinga, tai nieks nepaneigs.
          aš ir neneigiu to

          Comment


            man tai komentatoriai painka(tiksliau vienas ju),linksmi, jaucia futbolo svente, linksmu istoriju papasakoja, dziaugiasi vienu zodziu

            Comment


              Visiškas absurdas, kad Trinidadas&Tobagas yra pagrindiniai autsaideriai. Grupėje aišku jie bus autsaideriai, bet per visą turnyrą yra 3 dar daug prastesnės komandos: Togas, Angola ir Saudo Arabija. Angolos gal "giminės" kolonistai portugalai pasigailės , bet Togą prancūzai, o ypač ispanai arabus nujaučiu suės 6:0, 8:0 ar pan. rezultatais. O ir ukrainiečiai su Ševčenka priešaky irgi gali daug golų primušt arabams... Iranas irgi ne iš stipriųjų švelniai tariant. Čempionate yra tik 2 komandos kurių visi žaidėjai žaidžia savo šalies čempionate - tai italai ir arabai, italų atveju tai parodo jų nerealią galią, arabų - visišką beviltiškumą.

              Comment


                Kažkaip norisi rašyt laišką į LRT... Komentavimas tai TRAGEDIJA.
                P.

                Comment


                  Parašė vap
                  Kažkaip norisi rašyt laišką į LRT... Komentavimas tai TRAGEDIJA.
                  Tu bent džiaukis, kad LRT jau atsižvelgė į tautos nuomonę, tiksliau keiksmus ir nebekomentuoja idiotas Meškonis.

                  Comment


                    Komentatorius nerealus. Kažkas tokio kaip Langvinis krepšinyje.

                    P.S. Kaunaz, prašau gerbk kitus. Vadinti nepažįstamus žmones idiotais yra jau nepagarba pačiam sau.

                    Comment


                      http://www.socawarriorstt.com//

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Trumpai sakant:


                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Parašė sanomiz
                          Komentatorius nerealus. Kažkas tokio kaip Langvinis krepšinyje.

                          P.S. Kaunaz, prašau gerbk kitus. Vadinti nepažįstamus žmones idiotais yra jau nepagarba pačiam sau.
                          Meškonis komentuoja Žalgirio ir ryto rungtynes, jau rungtynių pabaiga, Lietuvos rytas atkovoja kamuolį, Meškonio komentaras palaimingu rėkiančiu balsu: "Mūsiškiai vėl su kamuoliu!"

                          ps. manau tai viską pasako...

                          Comment


                            kaunaz, tokie tavo pasisakymai daugiau pasako apie patį tave, nei apie šiuo atveju Meškonį. Siūlyčiau susilaikyti arba eiti į Delfi.

                            Comment


                              Parašė kaunaz
                              Tu bent džiaukis, kad LRT jau atsižvelgė į tautos nuomonę, tiksliau keiksmus ir nebekomentuoja idiotas Meškonis.
                              bet komentuos

                              gaila svedu, nors kaip mazos tautos atstovas tureciau dziaugtis mazuju "pergale", bet svedai man patinka, cia ne kokie prancuzai ar brazilai...

                              Comment


                                Visiškai neišnaudotas Larssonas, turiu galvoje "antrą aukštą". Turi taip galva mušantį puolėją ir beveik neskersuoja aukštų kamuolių į baudos aikštelę...

                                Dėl komentatorių - tai jie mane irgi nervina. Tikiuosi 22:00 jau bus Kesminas ir šie du negadins Argentinos mačo. Vaizdas lyg sedėtų pensininkai ant suoliuko parke ir aptarinėtų rungtynes, su prisiminimais apie Vilniaus Žalgirį, sovietmečio futbolą... Jie runtynių nekomentuoja, pasakoja visokias istorijas, faktus, kai būna pavojinga situacija, užrėkia "OBA ŽIŪRĖKIT!", jei ataka nutrūksta, toliau tęsia savo pasakojimus...

                                Comment


                                  Žiauriai gaila, kad Argentinos neloš Juanas Sebastianas Veronas. Labai užknisa tas trenerių ambicingumas, kai jie arba dėl asmeninių antipatijų arba dėl žaidimo stiliaus ar dar kitų aplinkybių neįtraukia į sudėtis vienų geriausių savo šalies žaidėjų. Ispanai neturi Morienteso, dar kelių žymesnių žaidėjų, italai Cassano ir t.t..

                                  Comment


                                    Kažkas per rungtynes sedėjo ir rašė šitų dviejų perliukus

                                    - "Lenkai gavo progą įkvepti adrenalino..."
                                    - "Anglijos gretose nežaidžia puolėjas Veinas Rūnis.. ee.. jų toks kaip pagrindinis puolėjas.."
                                    - "Vėl Beckhamas smūgiuoja iš kampinės gairelės..."
                                    - "Bechemas Bechemas, vėl jis ir vėl jis..."
                                    - "Paragvajaus žaidėjai jaučia 1986-ųjų metų susitikimo pėdsakus..."
                                    - "Štai Kreučas greitai bėga, žiūrėkit!"
                                    - "Kreučas susilaukdavo kritikos, dėl to kad yra pakankamai aukštas žaidėjas..."
                                    - "O štai štabas... Trenerių štabas..."
                                    - "O čia tikriausiai Stivenas Žeraras? Ne, čia Joe Cole'as."
                                    - "Pažiūrėkim kaip toliau klostysis santykiai. Oras puikus..."
                                    - "Vokiečiai žaidė tarsi Štrauso polka..."
                                    - "Žinome, kad balta su raudonu kryžiumi - tai Didžiosios Britanijos vėliava, bet tai yra Anglijos vėliava..."
                                    - "Man tai kažkaip atrodo, kad Paragvajus dar nesuderinę stygų kažkaip taip... Kažkaip neatsigavę..."
                                    - "Kreučas yra aukštas žaidėjas - sunkiau jam kordinaciją turėt..."
                                    - "Manyčiau taip - jėga nugali kitą jėgą..."
                                    - "Rezultatas 0-1, tai ne toks jau ir pralaimėjimas..."
                                    - "...neapsigėdijęs teisėjas..."
                                    - "Kamuolys kažkur va ten viršuje..."
                                    - "Tvirtas vyras tas Cole'as. Jūs gi jį pažįstate..."
                                    - "Šis baudinys yra anglų sąjungininkas..."
                                    - "Kreučas - oba! Nu! Nu!! Nuuuuuuu?! Ne, nėra... Jo, kaip smagiai žaidžia tas Crouch'as, mhm, uhu mhmmmmmm... o galėjo čia būti ir įvartis, kaip gaila gaila, kad nebuvo... jo jo, mhm..."
                                    - "Šaunus vyrukas tas Kreučas..."

                                    ***
                                    - "Nykštukai iš Trinidado... Bet gal jie gali ką nors padaryti?.."
                                    - "Smegenų sukrėtimas - nu labai nelaiminga trauma..."
                                    - "Jis gražino iš pencijos du labai vertingus futbolininkus..."
                                    - "Trinidado ir Tobago (toliau - T&T) ekipa, galima sakyti, labai simpatiškai pradėjo rungtynes."
                                    - "Ajajaj, gynyba spraguota..."
                                    - "...labai nusipelnęs teisėjas, nes teisėjavo ne tik Afrikoj, bet ir Azijoj..."
                                    - "Dwight'as York'as, panašu' savo meistriškumo nepamiršo... nors metai tai eina, ar ne?"
                                    - "Ginasi... Panašu, kad ginasi T&T ekipa... O laikrodis gali tuoj pradėti tiksėti..."
                                    - "Pakolkas dar 0-0, bet tas 0-0 praktiškai gaunasi T&T naudai..."
                                    - "Oba, kaip gražiai atėmė ir dabar gali kažkas būti, pažiūrėkime."
                                    - "Na čia jau... Uj, kas čia?"
                                    - "Nu man atrodo, kad taip ir apsiramino žaidimas... uhum..."
                                    - "Kada švedai greitai puola, tada jau ten viskas byra..."
                                    - "O čia... O čia vartininkas! Geras vartininkas!"
                                    - "Jūs matėt kaip vakar Vokietija žaidė? Nu ir kas norės su jais žaisti?"
                                    - "Apie juos jau knygos išleistos, o tai kas bus, jei jie nepralaimės?"
                                    - "Oba! Vėl jie artėja!"
                                    - "Ooooo! Čia kas? Neeee!.. Na simpatiškai žaidžia ta T&T komanda... Nu man patinka jie, nežinau..."
                                    - "Taip. Taiiiip... Uhum... Taaaaip. Uhummm..."

                                    Comment


                                      Aug1z jėga. Ypač pirmos rungtynės.

                                      Comment


                                        Parašė kaunaz
                                        Aug1z jėga.
                                        Čia ne aš rašiau, copy/paste iš kitur, kas čia taip greitai padirbėjo nežinau

                                        Comment


                                          Man tai patiko tas komentatorius, buvo bent iš ko pasijuokti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X