Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rastaman, tokioms diskusijoms butu galima sukurti atskira tema

    Comment


      Parašė John
      Rastaman, tokioms diskusijoms butu galima sukurti atskira tema
      noriu visus dar karta paraginti dalyvauti musu totalizatoryje.
      visai gera pradzia buvo tau, John, bet reikia pastovumo

      Comment


        Parašė sanomiz
        Komentatorius nerealus. Kažkas tokio kaip Langvinis krepšinyje.

        P.S. Kaunaz, prašau gerbk kitus. Vadinti nepažįstamus žmones idiotais yra jau nepagarba pačiam sau.
        Dar tu man pasakyk, kad jis(Meškonis) ne idiotas... Kosta Riką vadina Kosta Riku. Ne Kosta Rika, bet Kosta Rikas... Tikrai tūpas žmogus, ir niekam tikęs pliurpalas komentatorius, bjauru klausyti.

        Comment


          Parašė kaunaz
          Dar tu man pasakyk, kad jis(Meškonis) ne idiotas... Kosta Riką vadina Kosta Riku. Ne Kosta Rika, bet Kosta Rikas... Tikrai tūpas žmogus, ir niekam tikęs pliurpalas komentatorius, bjauru klausyti.
          Tai čia dar nieko. Man pavyzdžiui kraupu klausyti, kad Serbija ir Juodkalnija (dabar jau dvi atskiros valstybės) iki dabar vis dar yra Jugoslavija

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė Ežiukas
            Tai čia dar nieko. Man pavyzdžiui kraupu klausyti, kad Serbija ir Juodkalnija (dabar jau dvi atskiros valstybės) iki dabar vis dar yra Jugoslavija
            Tai čia jau kitas reikalas... Čia nuo komunistinių laikų įpratimo, vyresnieji pripratę beveik visą gyvenima vadinti Jugoslavija. Beje, juk ir po skilimo iki 2003 metų Serbija ir Juodkalnija dar vis vadinosi Jugoslavija.
            O tas Meškonis tai turbūt neskiria, jam tas pats ar Puerto ar Kosta RIKAS...

            Comment


              Parašė kaunaz
              Tai čia jau kitas reikalas... Čia nuo komunistinių laikų įpratimo, vyresnieji pripratę beveik visą gyvenima vadinti Jugoslavija. Beje, juk ir po skilimo iki 2003 metų Serbija ir Juodkalnija dar vis vadinosi Jugoslavija.
              O tas Meškonis tai turbūt neskiria, jam tas pats ar Puerto ar Kosta RIKAS...
              Tai tikriausiai lietuvą nieko blogo karts nuo karto sovietų sąjunga pavadinti

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė Ežiukas
                Tai tikriausiai lietuvą nieko blogo karts nuo karto sovietų sąjunga pavadinti
                Tai ne Lietuvą, o taip išeina Rusiją. Nes juk jis kokios Kroatijos nevadina Jugoslavija, o tik SCG.

                Comment


                  Na Svedai uzkeikti Negaliu patiket, kad Owenui baigesi cempionatas. Jau tiek nedaug buvo like, kad anglai pradetu graziai zaist.

                  Comment


                    Taip ir nepamatysim Oweno ir Roonio dueto, kuris galėjo būti mirtinas Gaila Oweno - vienas mėgstamiausių mano žaidėjų. Anglams tai labai sunkus smūgis, priekis jų ir taip jau buvo pakankamai retas. Dar viena trauma/raudona ar pan. ir teks turbūt Theo leisti
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Galbut cia pats likimas rodo Svedui - zaiskit 4-5-1 vakar Gerrardas parode who's the man, be to hargreavesas zaide puikiai, tad jei nori ir Lamparda laikyt aikstej reikia palikt prieky tik Rooney.

                      Comment


                        http://www.delfi.lt/news/sport/world...php?id=9948192

                        Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.06.24, 15:35.

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Nera daugiau uz ka "balelinti":

                          na cekai, dar kaip cekai, bet svedu pralaimejimas vakar man visa vasara sugadino

                          siaip vakar, mano nuomone, buvo geriausios WC varzybos Argen vs. Mex
                          Argentina mano favoritai nuo vakar tapo, tikrai labai brandu ir grazu zaidima WC 2006 jie rodo, na dar laukiu gal Ukraina dar atsigaus

                          gero furbolo siandiena ir dat tikiuosi kad Anglai bus

                          Comment


                            kaip jums rungtynes ką tik pasibaigusio? jeigu jų 2 kėlinį išvis galima rungtynėm vadint... imtynių ir debilizmų ringas su meškonio sapalionėm priešaky... donskis taip fainai komentuoja, bando vest pokalbį, o tas durnelis patyli patyli, ir toliau šūdą mala... ir taip per visas rungtynes. nesuprantu, kam tada kažkas dar su juo komentuoja šalia, vis tiek tas meška su pašnekovu nebendrauja...

                            Comment


                              Na ir nusirito Olandai. Anksčiau juos dar palaikydavau, bet dabar pradedu visiškai nebemėgti. Nebeliko nieko iš senesnių žaidėjų, net Van Nistelrooyaus nebeleidžia į aikštę... O nauji atrodo kaip mamų išlepinti ir smarkiai per daug pinigų turintys maži vaikai, kurie bliauna vos atsiradus galimybei. Tfu... Gerai, kad Portugalai laimėjo.

                              Apie teisėją tai komentarų daug manau nereikia.
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                Meskonis net neatskyre pakartojimo. Paaiskejus, kad Ronaldo nebegales toliau zaisti rezisieriai pakartojo epizoda kai ji traumavo, o tas pradejo s[elioti, kad gal cia to olandu zaidejo tokia uzduotis traumuoti Ronaldo, kad antrakart tas pats zaidejas jam i ta pacia vieta spiria

                                Comment


                                  /\
                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    O man! Poll surely was a catastrophe as referee, and Ivanov was a disaster.

                                    I surely liked the outcome of the game, though.
                                    Originally Posted by

                                    Comment


                                      Žaibas nutrenkė futbolininką

                                      http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=9962188

                                      žiauru...
                                      Westside is the best ! :jura:

                                      Comment


                                        http://www.youtube.com/watch?v=gw92m...ining%20Diving

                                        Žaibas galėtu nutrenkti šiandienos Italija-Australija varžybų teisėja

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Eziukai, did you want Australia to win?
                                          Originally Posted by

                                          Comment

                                          Working...
                                          X